Průběžné celkové výsledky kategorie                                                    23.8.2008 22:33:22
                                      Pěkné prázdniny 2008 2.etapa
===ČSOB-TUR================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D10                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křečková Jana            KOB Železárny Prostě ZPV9999 C     25.39/1        7.56/2       33.35/1  
  2 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 C     27.24/2        6.35/1       33.59/2  
  3 Straková Veronika        VSK Přírodověda - or PVP0050 C     32.30/3       12.01/6       44.31/3  
  4 Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C     33.31/4       13.06/7       46.37/4  
  5 Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 C     36.34/5       11.48/5       48.22/5  
  6 Berková Monika           TJ Tatran Jablonec n TJN9851 C     42.33/6        8.38/3       51.11/6  
    Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C DISK     /        10.37/4   DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     26.00/2        8.38/1       34.38/1  
  2 Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C     25.08/1       11.47/4       36.55/2  
  3 Nechanická Klára         SK Orientační sporty OSN0050 C     27.06/3       11.25/3       38.31/3  
  4 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     30.06/5       13.57/5       44.03/4  
  5 Kiacová Veronika         OK Lokomotiva Pardub LPU9953 C     48.54/7       10.59/2       59.53/5  
    Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C     33.09/6            /             /   
    Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C     27.25/4            /             /   
 MS Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750  MS   51.53/8  MS   14.25/6  MS   66.18/6  
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D12                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 B     20.40/1        9.00/6       29.40/1  
  2 Faggyas Petra            Tipo TKE Budapest    HU1           21.29/2        8.34/4       30.03/2  
  3 Faggyas Réka             Tipo TKE Budapest    HU1           24.10/4        6.58/1       31.08/3  
  4 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 C     22.43/3       12.00/8       34.43/4  
  5 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 C     28.17/6        8.15/3       36.32/5  
  6 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C     26.49/5       12.00/8       38.49/6  
  7 Kavalírová Jůlie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C     31.06/7        9.46/7       40.52/7  
  8 Cych Veronika            TwardoGóra           PO2           34.11/9        7.30/2       41.41/8  
  9 Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B     33.01/8        8.54/5       41.55/9  
 10 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 C     38.15/11      12.51/10      51.06/10 
 11 Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C     63.56/12      14.13/11      78.09/11 
    Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C     36.22/10           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D14                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 B     20.38/2        9.08/2       29.46/1  
  2 Faggyas Eszter           Tipo TKE Budapest    HU1           20.04/1        9.49/5       29.53/2  
  3 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 B     21.40/3        8.21/1       30.01/3  
  4 Svobodová Radka          SKOB Frýdek - Místek BFM9451 B     22.47/4        9.10/3       31.57/4  
  5 Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 A     24.58/6        9.34/4       34.32/5  
  6 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B     25.45/7       10.27/6       36.12/6  
  7 Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451 B     23.11/5       13.30/7       36.41/7  
  8 Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 B     25.50/8       13.47/8       39.37/8  
  9 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B     27.30/9       14.31/9       42.01/9  
 10 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     30.26/10      24.34/10      55.00/10 
    Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C     34.54/12           /             /   
    Körberová Andrea         OOB TJ Turnov        TUR9455 C     33.43/11           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D16                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schmidt Johanna          SSV Planeta Radebeul GR3           36.27/1       12.15/1       48.42/1  
  2 Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A     36.31/2       14.35/4       51.06/2  
  3 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     38.36/3       14.27/3       53.03/3  
  4 Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B     39.42/4       14.09/2       53.51/4  
  5 Landovská Anna           SK Praga Praha       PGP9251 B     39.42/4       15.42/5       55.24/5  
  6 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 B     41.41/6       17.10/7       58.51/6  
  7 Havlíčková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 B     43.53/8       15.51/6       59.44/7  
  8 Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN9251 B     43.43/7       17.46/8       61.29/8  
  9 Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251 C     46.05/9       20.30/9       66.35/9  
    Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 B     46.22/10           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D18                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A     49.10/1       15.31/3       64.41/1  
  2 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     51.58/2       13.05/1       65.03/2  
  3 Nováková Kateřina        SK Praga Praha       PGP9152 B     55.30/3       18.44/7       74.14/3  
  4 Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 B     58.11/4       16.08/4       74.19/4  
  5 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150       70.39/5       13.42/2       84.21/5  
  6 Králová Kateřina         SKOB Odry            ODR9052 C     73.32/6       17.58/5       91.30/6  
  7 Flašarová Kristýna       KOB Český Krumlov    KCK9054 B    116.45/7       82.23/9      199.08/7  
    Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C DISK     /                               
    Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 A          /        18.22/6            /   
    Tomanová Anna            SK Meteor Kačerov Pr MKP9051 C          /        42.28/8            /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D20                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A     40.21/1       13.29/1       53.50/1  
  2 Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 R     43.50/2       13.53/2       57.43/2  
  3 Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B     50.26/3       19.07/3       69.33/3  
  4 Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 B     57.45/4       23.46/6       81.31/4  
  5 Hančíková Barbora        SKOB Zlín            TZL8853 C     68.22/5       22.54/5       91.16/5  
  6 Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 B     69.53/6       21.52/4       91.45/6  
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C     45.01/2       15.18/2       60.19/1  
  2 Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C     46.31/6       14.45/1       61.16/2  
  3 Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C     45.28/3       15.51/3       61.19/3  
  4 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     46.02/5       17.17/14      63.19/4  
  5 Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C     48.31/7       16.25/9       64.56/5  
  6 Honnerová Blanka         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8051       50.05/11      16.15/7       66.20/6  
  7 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     48.46/9       17.38/16      66.24/7  
  8 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152       48.35/8       18.30/21      67.05/8  
  9 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     49.00/10      18.21/19      67.21/9  
 10 Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 C     52.13/13      16.47/11      69.00/10 
 11 Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C     51.33/12      19.22/24      70.55/11 
 12 Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     53.05/15      18.02/17      71.07/12 
 13 Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C     55.47/18      16.14/6       72.01/13 
 14 Martynková Aneta         TJ TŽ Třinec         TRI8657 C     52.20/14      20.21/27      72.41/14 
 15 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R     55.03/17      18.53/22      73.56/15 
 16 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     56.57/20      17.02/13      73.59/16 
 17 Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     53.49/16      20.17/26      74.06/17 
 18 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C     60.04/25      16.07/5       76.11/18 
 19 Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C     60.14/27      16.18/8       76.32/19 
 20 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     59.05/22      18.27/20      77.32/20 
 21 Gallusová Kateřina       AC Sparta Praha      SCP8450 C     57.44/21      20.13/25      77.57/21 
 21 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     59.53/24      18.04/18      77.57/21 
 23 Žabková Marie            SKOB BETA Třinec     TRC8753 C     61.13/29      17.28/15      78.41/23 
 24 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     60.40/28      19.01/23      79.41/24 
 25 Erbenová Zuzana          SK OK 24 Praha       OKP7454 C     56.36/19      23.30/32      80.06/25 
 26 Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C     60.12/26      22.01/30      82.13/26 
 27 Navarová Lucie           SKOB Zlín            TZL8459       65.22/30      23.07/31      88.29/27 
 28 Nosálová Eliška          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8250 C     69.38/32      21.51/29      91.29/28 
    Junová Lenka             Klub vytrvalostních  KSU7653 C DISK     /        17.01/12  DISK     /   
    Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     59.19/23  DISK     /    DISK     /   
    Krafková Ita ml.         OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C     66.32/31           /             /   
    Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C          /        16.26/10           /   
    Gajdová Magdalena        KBP Praha            KBP7450 C     45.32/4            /             /   
    Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R     43.17/1            /             /   
    Žabková Markéta          SKOB BETA Třinec     TRC8850 A          /        15.55/4            /   
    Mrózková Ivana           SKOB BETA Třinec     TRC8751 C          /        21.06/28           /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     42.53/1       13.53/4       56.46/1  
  2 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     45.56/2       13.33/2       59.29/2  
  3 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 R     48.20/5       13.44/3       62.04/3  
  4 Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 C     47.26/3       15.17/8       62.43/4  
  5 Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C     50.02/8       13.12/1       63.14/5  
  6 Vlčovská Eva             OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C     48.14/4       15.02/6       63.16/6  
  7 Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 R     48.55/6       15.00/5       63.55/7  
  8 Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B     51.51/10      15.16/7       67.07/8  
  9 Vaňoučková Věra          VSK Slavia TU Libere VLI7979 C     51.25/9       15.44/10      67.09/9  
 10 Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751 C     53.05/11      15.48/11      68.53/10 
 11 Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     53.38/12      15.54/12      69.32/11 
 12 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C     55.02/15      15.33/9       70.35/12 
 13 Steiningerová Tereza     OK Lokomotiva Plzeň  LPM8650 C     54.34/13      16.30/13      71.04/13 
 14 Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C     55.11/16      17.11/16      72.22/14 
 15 Nechanická Daniela       SK Orientační sporty OSN7557 C     57.29/18      17.15/17      74.44/15 
 16 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     54.35/14      22.07/25      76.42/16 
 17 Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     60.53/23      16.42/14      77.35/17 
 18 Vokurková Marta          OK Harcov            HAR7950 C     60.53/23      16.58/15      77.51/18 
 19 Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950 B     59.48/21      18.40/19      78.28/19 
 20 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     59.21/20      21.26/21      80.47/20 
 21 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     58.39/19      22.11/26      80.50/21 
 22 Bartošová Ivana          SK KOURA Praha       KRP8751 C     64.36/27      18.22/18      82.58/22 
 23 Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C     61.26/25      21.39/22      83.05/23 
 24 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     60.03/22      24.33/28      84.36/24 
 25 Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150       65.54/28      21.56/24      87.50/25 
 26 Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C     63.23/26      26.11/30      89.34/26 
 27 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     68.02/29      22.26/27      90.28/27 
 28 Rydlová Jana             TJ Sokol Vizovice    VIZ7752 C     76.40/31      20.10/20      96.50/28 
 28 Engelhardt Katja         SSV Planeta Radebeul GR3           70.13/30      26.37/31      96.50/28 
 30 Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C     86.13/32      24.41/29     110.54/30 
 31 Ježková Klára            SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C     88.49/33      30.20/32     119.09/31 
    Ptáčková Nikol           KPKS BETA Brno       BBM7850 C DISK     /        21.42/23  DISK     /   
    Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     48.57/7            /             /   
    Kabelová Radka           TJ Tesla Brno        TBM7898 C     57.12/17           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovská Eva             Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     45.09/1       21.25/8       66.34/1  
  2 Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 R     49.03/2       17.43/4       66.46/2  
  3 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     50.55/3       16.35/1       67.30/3  
  4 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     52.23/5       17.42/3       70.05/4  
  5 Víchová Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU8352 C     55.03/7       16.38/2       71.41/5  
  6 Štěpánová  Pavla         OK 99 Hradec Králové PHK8558 C     54.39/6       19.26/5       74.05/6  
  7 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C     55.13/8       22.57/12      78.10/7  
  8 Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     60.59/13      20.00/6       80.59/8  
  9 Pavlačková Kateřina      SKOB Odry            ODR8450 C     51.21/4       29.51/18      81.12/9  
 10 Zoubková Jana            SK Zbraslav          ZBP8050 C     60.37/12      22.04/9       82.41/10 
 11 Pražáková Aneta          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C     61.57/14      22.07/10      84.04/11 
 12 Dubská Šárka             Sportcentrum Jičín   SJC8753 C     60.17/11      25.30/14      85.47/12 
 13 Schmidtová Jana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7553 C     57.44/9       28.10/16      85.54/13 
 14 Kolomějevová Dita        Magnus Orienteering  ASU8599 C     63.12/15      26.24/15      89.36/14 
 15 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     68.46/17      22.47/11      91.33/15 
 16 Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C     70.26/18      24.08/13      94.34/16 
 17 Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     67.22/16      35.27/19     102.49/17 
 18 Bodnárová Barbora        Neregistrovaní 5     NE5           73.11/19      48.24/21     121.35/18 
 19 Winklerová Hana          OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C     92.55/20      29.37/17     122.32/19 
 20 Wohanková Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7955       94.24/21      37.44/20     132.08/20 
    Steiningerová Kateřina   OK Lokomotiva Plzeň  LPM8450 C DISK     /        21.12/7   DISK     /   
    Vaštová Světlana         Neregistrovaní 5     NE5           58.33/10           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dočkalová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     38.04/1       14.07/1       52.11/1  
  2 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     40.25/2       16.41/9       57.06/2  
  3 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     43.28/5       15.00/3       58.28/3  
  4 Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 R     41.37/3       16.55/10      58.32/4  
  5 Hrazdírová Iva           AC Sparta Praha      SCP8152 E     43.00/4       16.09/6       59.09/5  
  6 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850       44.36/7       14.58/2       59.34/6  
  7 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R     45.07/8       16.36/8       61.43/7  
  8 Wengrin Ágnes            Tipo TKE Budapest    HU1           44.03/6       18.13/13      62.16/8  
  9 Grigaite Evelina         OSK SAKAS            LI1           48.14/11      15.22/5       63.36/9  
 10 Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 E     46.04/9       17.33/11      63.37/10 
 11 Machútová Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK8851 R     49.22/14      15.20/4       64.42/11 
 12 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R     46.53/10      17.54/12      64.47/12 
 13 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 E     49.08/12      16.12/7       65.20/13 
 14 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 R     49.16/13      19.14/17      68.30/14 
 15 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850       53.46/16      18.30/16      72.16/15 
 16 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     54.26/18      18.29/14      72.55/16 
 17 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 B     53.48/17      19.30/18      73.18/17 
 18 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750       58.53/20      18.29/14      77.22/18 
 19 Bovero Severine          NOSE - n°4201 for fr FR1           59.16/21      20.22/21      79.38/19 
 20 Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650       56.44/19      25.01/24      81.45/20 
 21 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950       61.38/22      20.17/20      81.55/21 
 22 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852       66.21/23      22.32/23      88.53/22 
 23 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753       71.58/24      25.31/25      97.29/23 
    Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C DISK     /        20.49/22  DISK     /   
    Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251            /        19.31/19           /   
    Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN6351 C     51.52/15                             
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D35                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C     43.51/1       19.53/4       63.44/1  
  2 Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     47.22/4       17.04/1       64.26/2  
  3 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     47.59/5       17.56/2       65.55/3  
  4 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     46.34/3       21.22/6       67.56/4  
  5 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     46.25/2       24.15/13      70.40/5  
  6 Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     51.40/7       21.15/5       72.55/6  
  7 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     56.09/12      19.34/3       75.43/7  
  8 Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C     52.51/8       22.58/9       75.49/8  
  9 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     53.51/11      23.06/10      76.57/9  
 10 Křečková Petra           KOB Železárny Prostě ZPV7076 C     50.57/6       26.22/15      77.19/10 
 11 Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     53.25/10      25.07/14      78.32/11 
 12 Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C     52.59/9       28.10/16      81.09/12 
 13 Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C     60.05/13      21.30/7       81.35/13 
 14 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     66.15/16      21.50/8       88.05/14 
 15 Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C     65.09/14      24.08/12      89.17/15 
 16 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     66.10/15      23.39/11      89.49/16 
 17 Ždimerová Monika         VSK Přírodověda - or PVP6953       79.34/17      28.47/17     108.21/17 
 18 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     96.05/18      35.23/19     131.28/18 
    Bartošová Jana           SK KOURA Praha       KRP7051 C DISK     /        34.23/18  DISK     /   
    Straková Jana            VSK Přírodověda - or PVP7250 C DISK     /             /    DISK     /   
 MS Zemková Helena           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7450 CMSDISK    /   MS   36.57/20 MSDISK    /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D40                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C     46.33/1       15.53/1       62.26/1  
  2 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     47.24/2       18.34/2       65.58/2  
  3 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     49.32/3       20.06/5       69.38/3  
  4 Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C     56.46/4       19.46/3       76.32/4  
  5 Holper Antonia           Tipo TKE Budapest    HU1           58.54/5       20.38/7       79.32/5  
  6 Živcová Pavlína          OB Rozmarýn Litoměři DLT6651 C     62.21/8       21.57/8       84.18/6  
  7 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     62.04/7       23.01/10      85.05/7  
  8 Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C     68.04/9       19.55/4       87.59/8  
  9 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     59.42/6       35.01/11      94.43/9  
 10 Kiacová Martina          OK Lokomotiva Pardub LPU6752 C     83.35/10      22.27/9      106.02/10 
 11 Gotvaldová Vladana       OK Jiskra Nový Bor   BOR6652 C     86.36/11      37.38/12     124.14/11 
 12 Kiminski Katja           Treptower SV 1949 Be GR2          102.12/12      40.00/14     142.12/12 
    Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C DISK     /        20.13/6   DISK     /   
    Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C DISK     /        38.14/13  DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D45                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     31.46/1       15.32/1       47.18/1  
  2 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     34.38/2       20.45/9       55.23/2  
  3 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     36.44/4       19.16/7       56.00/3  
  4 Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C     39.13/5       17.36/3       56.49/4  
  5 Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C     39.54/7       17.05/2       56.59/5  
  6 Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C     36.19/3       21.18/10      57.37/6  
  7 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     40.18/8       19.10/6       59.28/7  
  8 Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C     42.37/11      17.53/4       60.30/8  
  9 Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C     39.49/6       21.25/11      61.14/9  
 10 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     44.15/13      18.09/5       62.24/10 
 11 Jiřištová Hana           OK Jilemnice         JIL6052 C     42.47/12      20.35/8       63.22/11 
 12 Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     40.53/10      23.40/15      64.33/12 
 13 Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C     40.45/9       26.26/17      67.11/13 
 14 Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     45.09/14      23.58/16      69.07/14 
 15 Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     47.52/15      21.27/12      69.19/15 
 16 Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     52.48/17      22.05/13      74.53/16 
 17 Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C     52.40/16      28.04/19      80.44/17 
 18 Steiningerová Helena     OK Lokomotiva Plzeň  LPM5950 C     54.26/18      29.16/21      83.42/18 
 19 Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C     62.18/20      22.24/14      84.42/19 
 20 Ledvinová Jana           Neregistrovaní 6     NE6           61.05/19      26.43/18      87.48/20 
 21 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     62.52/21      30.50/22      93.42/21 
 22 Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C     65.12/22      29.03/20      94.15/22 
 23 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352       94.34/23      35.26/23     130.00/23 
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D50                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     32.28/1       14.47/1       47.15/1  
  2 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     39.56/2       20.15/7       60.11/2  
  3 Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     43.04/3       17.16/2       60.20/3  
  4 Kynčlová Miroslava       OK Jilemnice         JIL5851 C     45.03/4       19.02/4       64.05/4  
  5 Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5701       46.40/6       19.27/5       66.07/5  
  6 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750       45.31/5       21.17/8       66.48/6  
  7 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     47.02/7       23.28/11      70.30/7  
  8 Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     47.33/8       23.33/12      71.06/8  
  9 Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C     51.46/11      19.58/6       71.44/9  
 10 Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C     50.41/10      21.31/9       72.12/10 
 11 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       47.57/9       29.03/16      77.00/11 
 12 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     52.09/12      26.14/15      78.23/12 
 13 Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C     56.30/14      24.02/13      80.32/13 
 14 Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C     64.51/16      17.25/3       82.16/14 
 15 Henková Svatava          SK Radioklub Blansko RBK5454 C     62.43/15      23.04/10      85.47/15 
 16 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     69.27/18      26.04/14      95.31/16 
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651       69.25/17  DISK     /    DISK     /   
    Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C DISK     /             /    DISK     /   
    Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     93.57/19           /             /   
    Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C     54.39/13           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D55                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     40.22/2       16.21/1       56.43/1  
  2 Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     36.59/1       20.21/5       57.20/2  
  3 Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     41.28/3       21.21/6       62.49/3  
  4 Hamáčková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     43.02/4       23.13/7       66.15/4  
  5 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     50.00/7       17.07/2       67.07/5  
  6 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     50.49/8       19.45/4       70.34/6  
  7 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351       48.29/6       26.37/9       75.06/7  
  8 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     59.19/10      19.12/3       78.31/8  
  9 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     55.46/9       24.12/8       79.58/9  
 10 Pilgrová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET5151 C     79.38/11      27.13/10     106.51/10 
 11 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C     86.34/12      28.55/11     115.29/11 
    Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     45.02/5   DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D60                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchanková Libuše        TJ Slezan Opava      SOP4851       32.09/1       18.04/4       50.13/1  
  2 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     34.30/2       16.57/2       51.27/2  
  3 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     36.39/3       19.12/6       55.51/3  
  4 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     41.59/6       15.16/1       57.15/4  
  5 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     40.36/5       17.52/3       58.28/5  
  6 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     42.47/7       18.15/5       61.02/6  
  6 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     37.30/4       23.32/8       61.02/6  
  8 Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C     42.51/8       25.33/10      68.24/8  
  9 Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     46.11/9       25.40/11      71.51/9  
 10 Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     55.55/11      24.53/9       80.48/10 
 11 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     59.13/12      22.10/7       81.23/11 
    Conrad Erika             TUDD                 GR8           47.12/10  DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D65                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     38.25/1       17.48/1       56.13/1  
  2 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     60.50/2       32.42/2       93.32/2  
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H10                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B     20.40/1        7.24/1       28.04/1  
  2 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C     24.03/3       12.13/2       36.16/2  
  3 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C     24.35/4       12.36/3       37.11/3  
  4 Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C     22.03/2       24.39/6       46.42/4  
  5 Mašata  Metoděj          OK 99 Hradec Králové PHK2016 C     32.42/7       18.21/5       51.03/5  
  6 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     30.25/6       26.38/7       57.03/6  
  7 Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902 C     40.30/8       16.36/4       57.06/7  
  8 Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 C     29.15/5       30.21/8       59.36/8  
    Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C DISK     /             /    DISK     /   
    Zemko Zdeněk             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9900 C     74.17/9   DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C     23.16/1        9.45/1       33.01/1  
  2 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C     23.29/2       10.00/2       33.29/2  
  3 Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901 C     25.00/3       14.25/6       39.25/3  
  4 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     28.01/4       12.24/5       40.25/4  
  5 Zobaník Michal           NORD Slavia Minerva  AOP9901 C     35.29/6       14.55/7       50.24/5  
  6 Ždimera Jan              VSK Přírodověda - or PVP9901       40.00/7       11.26/4       51.26/6  
  7 Bartoš Pavel             SK KOURA Praha       KRP9801 C     84.21/11      10.19/3       94.40/7  
    Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C     40.24/8   DISK     /    DISK     /   
    Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C     35.22/5   DISK     /    DISK     /   
    Gajda Jan                KBP Praha            KBP           41.15/9                              
    Bartoš Václav            SK KOURA Praha       KRP0101 C     51.28/10           /             /   
    Marek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV           94.51/12           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H12                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B     18.27/1       11.05/5       29.32/1  
  2 Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 B     24.00/3        9.39/2       33.39/2  
  3 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 C     25.37/4       11.34/6       37.11/3  
  4 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B     28.30/7       10.13/4       38.43/4  
  5 Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 C     29.28/8        9.58/3       39.26/5  
  6 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C     22.14/2       17.43/12      39.57/6  
  7 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703       26.40/5       13.32/9       40.12/7  
  8 Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C     26.54/6       14.56/11      41.50/8  
  9 Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 C     29.59/9       12.49/8       42.48/9  
 10 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B     37.07/11       9.24/1       46.31/10 
 11 Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701 B     30.48/10      19.33/13      50.21/11 
 12 Straka Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9700 C     40.30/12      13.36/10      54.06/12 
 13 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601       66.57/13      29.13/14      96.10/13 
    Otruba Vojtěch           TJ Sokol Plumlov     PLU9717 C DISK     /        12.47/7   DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H14                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 B     28.52/1       12.03/1       40.55/1  
  2 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B     28.57/2       13.07/5       42.04/2  
  3 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 B     29.48/3       12.40/3       42.28/3  
  4 Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 C     31.39/4       12.29/2       44.08/4  
  5 Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B     32.42/5       13.33/6       46.15/5  
  6 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 C     36.44/7       12.56/4       49.40/6  
  7 Holinka Lukáš            Sokol Ptení          PTE9421 C     35.42/6       16.51/10      52.33/7  
  8 Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C     41.41/10      13.40/7       55.21/8  
  9 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B     41.25/9       14.42/8       56.07/9  
 10 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     42.39/12      15.39/9       58.18/10 
 11 Jordanov Alexandr        VSK MZLU Brno        VBM9501 B     39.46/8       19.02/11      58.48/11 
 12 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C     42.25/11      22.53/12      65.18/12 
 13 Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C     42.56/13      22.57/13      65.53/13 
    Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500 C DISK     /             /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H16                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A     37.20/1       13.33/1       50.53/1  
  2 Holinka Matouš           KOB Železárny Prostě ZPV9222 B     42.34/2       14.19/2       56.53/2  
  3 Kubát Lukáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301 B     50.11/3       17.55/4       68.06/3  
  4 Tichý Tomáš              TJ OK Tolar          TJH9201 B     55.20/5       15.42/3       71.02/4  
  5 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C     52.27/4       25.13/5       77.40/5  
  6 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A     68.04/6       26.28/6       94.32/6  
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H18                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 B     46.49/2       14.48/1       61.37/1  
  2 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B     46.24/1       17.49/3       64.13/2  
  3 Hoidekr Jan              TJ Loko Liberec      LLI9001 C     57.40/3       17.32/2       75.12/3  
  4 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105       74.09/5       26.33/5      100.42/4  
  5 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     78.38/6       24.16/4      102.54/5  
  6 Škapa Jan                VSK Slavia TU Libere VLI9003 C     82.04/7       28.40/6      110.44/6  
    Mutina Jiří              SKOB Frýdek - Místek BFM9101 C     72.43/4   DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H20                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsek Tadeáš            SK Praga Praha       PGP8903 A     36.35/1       14.00/2       50.35/1  
  2 Rajnošek Matěj           SK Orientační sporty OSN8800 A     41.04/2       12.36/1       53.40/2  
  3 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A     50.08/3       14.57/3       65.05/3  
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 C     37.10/2       16.12/2       53.22/1  
  2 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 R     38.13/4       17.01/6       55.14/2  
  3 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     39.52/9       16.06/1       55.58/3  
  4 Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C     39.26/7       18.06/10      57.32/4  
  5 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     39.04/6       18.36/14      57.40/5  
  6 Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C     38.31/5       19.19/24      57.50/6  
  7 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     41.07/16      16.58/5       58.05/7  
  8 Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901 A     41.16/17      16.55/4       58.11/8  
  9 Schmiedeberg Nils        Turbine Neubrandenbu GR7           40.35/13      17.48/9       58.23/9  
 10 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     41.39/18      17.40/8       59.19/10 
 11 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     39.32/8       19.48/29      59.20/11 
 12 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     40.31/12      19.07/21      59.38/12 
 13 Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605       42.21/21      18.35/13      60.56/13 
 14 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     43.25/24      17.33/7       60.58/14 
 15 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A     40.58/14      20.05/36      61.03/15 
 16 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     42.15/20      18.57/17      61.12/16 
 17 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     37.25/3       24.22/57      61.47/17 
 18 Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C     40.03/10      21.45/46      61.48/18 
 19 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702       43.23/23      18.27/12      61.50/19 
 20 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     41.48/19      20.04/35      61.52/20 
 21 Kheil Radim              TJ Spartak První Brn PBM7301 C     43.30/25      18.36/14      62.06/21 
 22 Bučánek Antonín          SKOB Odry            ODR8400 C     41.05/15      21.11/40      62.16/22 
 23 Starosta Pavel           TJ Sokol Vizovice    VIZ7938 C     43.42/26      18.47/16      62.29/23 
 24 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     43.43/27      19.02/19      62.45/24 
 25 Cych Piotr               TwardoGóra           PO2           44.48/34      18.06/10      62.54/25 
 26 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C     44.10/32      19.22/26      63.32/26 
 27 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     43.43/27      20.00/34      63.43/27 
 28 Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C     43.54/30      19.52/31      63.46/28 
 28 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     43.53/29      19.53/32      63.46/28 
 30 Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C     42.37/22      21.35/45      64.12/30 
 31 Holas Tomáš              SK Jamnice           JAM7800 C     45.18/36      19.15/22      64.33/31 
 32 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C     45.13/35      19.39/28      64.52/32 
 33 KopecTomáš               VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     44.14/33      21.28/43      65.42/33 
 34 Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 C     46.28/42      19.20/25      65.48/34 
 35 Lexa Matěj               SK Žabovřesky Brno   ZBM6601 C     43.58/31      21.53/49      65.51/35 
 36 Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     46.01/40      19.55/33      65.56/36 
 37 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     45.18/36      21.26/42      66.44/37 
 38 Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 B     48.03/45      19.06/20      67.09/38 
 39 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     46.07/41      21.24/41      67.31/39 
 40 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     45.49/39      21.50/47      67.39/40 
 41 Pavlačka Ondřej          SKOB Odry            ODR8100 C     48.17/48      20.08/38      68.25/41 
 42 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     49.39/50      19.18/23      68.57/42 
 43 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C     48.11/47      21.51/48      70.02/43 
 44 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     48.05/46      22.08/51      70.13/44 
 45 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     47.06/43      23.08/54      70.14/45 
 46 Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C     47.33/44      23.35/56      71.08/46 
 47 Boudný Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C     52.18/56      19.01/18      71.19/47 
 48 Zháňal Jan               OOB Třebíč           TTR8701 C     51.49/55      19.31/27      71.20/48 
 49 Špacír Jan               SK Univerzity Palack UOL8805 A     49.31/49      22.13/52      71.44/49 
 49 Härtelt Daniel           SSV Planeta Radebeul GR3           51.39/54      20.05/36      71.44/49 
 51 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C     51.17/53      20.37/39      71.54/51 
 52 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     51.03/52      21.28/43      72.31/52 
 53 Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C     49.47/51      23.01/53      72.48/53 
 54 Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     45.37/38      27.34/60      73.11/54 
 55 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B     55.20/59      19.51/30      75.11/55 
 56 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     53.58/58      21.57/50      75.55/56 
 57 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     55.21/60      25.33/58      80.54/57 
 58 Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     57.21/61      26.45/59      84.06/58 
 59 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604       63.40/62      23.15/55      86.55/59 
    Fátor Jan                Magnus Orienteering  ASU7907 C DISK     /        16.34/3   DISK     /   
    Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     52.46/57  DISK     /    DISK     /   
    Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     40.25/11           /             /   
    Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C     36.13/1            /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Drahoňovský Aleš         OOB TJ Turnov        TUR7201 C     33.11/1       14.51/1       48.02/1  
  2 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     33.35/2       15.38/5       49.13/2  
  3 Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C     35.59/6       14.51/1       50.50/3  
  4 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     35.34/4       15.40/6       51.14/4  
  5 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A     35.52/5       15.33/4       51.25/5  
  6 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C     34.37/3       17.07/9       51.44/6  
  7 Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     36.05/7       17.30/10      53.35/7  
  8 Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C     40.00/10      14.53/3       54.53/8  
  9 Holinka Martin           KOB Železárny Prostě ZPV6712 C     38.16/8       19.17/22      57.33/9  
 10 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     39.46/9       18.09/14      57.55/10 
 11 Skřička Jan              TJ Tesla Brno        TBM7837 C     42.58/16      15.46/7       58.44/11 
 12 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     40.17/12      18.28/18      58.45/12 
 13 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     40.04/11      18.46/19      58.50/13 
 14 Vlček Petr               KOB Děčín            LDC8700 C     41.51/13      17.54/11      59.45/14 
 15 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     43.22/17      16.51/8       60.13/15 
 16 Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 C     44.32/18      18.11/15      62.43/16 
 17 Pompach Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7803 C     42.43/15      20.08/27      62.51/17 
 18 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     42.39/14      20.41/29      63.20/18 
 19 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     46.03/23      18.17/16      64.20/19 
 20 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     45.38/20      18.48/20      64.26/20 
 21 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     45.31/19      19.08/21      64.39/21 
 22 Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 A     47.07/24      18.00/12      65.07/22 
 23 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     45.54/21      19.22/25      65.16/23 
 24 Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C     45.59/22      21.00/31      66.59/24 
 25 Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C     47.43/26      19.20/23      67.03/25 
 26 Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C     47.48/27      19.26/26      67.14/26 
 27 Duda Radim               SK Kotlářka Praha    DKP8707 C     48.34/28      19.20/23      67.54/27 
 28 Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C     50.19/31      18.25/17      68.44/28 
 29 Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C     47.22/25      23.24/38      70.46/29 
 30 Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     50.35/32      20.42/30      71.17/30 
 31 Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C     50.14/30      21.25/32      71.39/31 
 32 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     50.43/33      21.48/33      72.31/32 
 33 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     50.12/29      22.32/35      72.44/33 
 34 Cerman Lukáš             TJ Stadion Nový Bor  STB8102 C     54.10/35      23.58/40      78.08/34 
 35 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     57.02/38      22.42/36      79.44/35 
 36 Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     54.54/37      25.43/41      80.37/36 
 37 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     59.04/39      22.09/34      81.13/37 
 38 Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C     59.38/40      23.39/39      83.17/38 
 39 Honner Jaroslav          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7802       52.02/34      32.19/43      84.21/39 
 40 Odvody Zdeněk            Pardubice Bikers     XPU8206 C     54.23/36      30.44/42      85.07/40 
 41 Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505 C     64.45/41      23.08/37      87.53/41 
 42 Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C     81.32/42      37.27/44     118.59/42 
    Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C DISK     /        20.33/28  DISK     /   
    Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C DISK     /        18.02/13  DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvořák Miroslav          SK Zbraslav          ZBP7601 C     43.42/1       17.13/2       60.55/1  
  2 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C     44.28/2       17.31/3       61.59/2  
  3 Ropek Rudolf             Sportcentrum Jičín   SJC7002 C     48.03/3       15.38/1       63.41/3  
  4 Machút František         OK 99 Hradec Králové PHK8502 C     49.25/4       20.31/7       69.56/4  
  5 Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     53.25/8       19.43/5       73.08/5  
  6 Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C     54.41/11      19.17/4       73.58/6  
  7 Trávníček Jan            SK Univerzity Palack UOL7501 C     52.29/6       22.38/10      75.07/7  
  8 Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C     50.56/5       24.50/16      75.46/8  
  9 Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C     56.38/13      21.32/8       78.10/9  
 10 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C     58.19/14      20.14/6       78.33/10 
 11 Urbaník Robert           VSK Slavia TU Libere VLI7002       54.26/10      25.04/18      79.30/11 
 12 Matyšek Radoslav         TJ Sokol Plumlov     PLU8007 C     53.33/9       26.38/23      80.11/12 
 13 Žebrák Zbyněk            SKOB Ostrava         MOV7105 C     58.36/15      22.45/11      81.21/13 
 14 Pavlačka František       SKOB Odry            ODR8600 C     55.31/12      26.22/22      81.53/14 
 15 Matyšek Bronislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7823 C     61.28/16      24.45/15      86.13/15 
 16 Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C     63.13/17      25.00/17      88.13/16 
 17 Žemlička Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU8303 C     64.51/18      23.38/14      88.29/17 
 18 Trhlík Tomáš             TJ Sokol Plumlov     PLU7407 C     65.28/20      26.45/24      92.13/18 
 19 Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8749 C     66.36/21      25.51/20      92.27/19 
 20 Zoubek Petr              SK Zbraslav          ZBP7602 C     70.13/24      22.51/12      93.04/20 
 21 Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL5628 C     68.02/22      25.41/19      93.43/21 
 22 Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL8039 C     71.38/25      23.11/13      94.49/22 
 23 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C     65.27/19      30.05/28      95.32/23 
 24 Chmelař Daniel           TJ Sokol Vizovice    VIZ7212 C     69.09/23      28.01/25      97.10/24 
 25 Bolina Michal            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7701 C     78.04/27      21.36/9       99.40/25 
 26 Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201 C     77.46/26      28.11/26     105.57/26 
 27 Bajer Jiří               Neregistrovaní 3     NE3           86.35/28      28.42/27     115.17/27 
 28 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C     94.04/29      26.12/21     120.16/28 
 29 Matyšek Stanislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7612 C    102.23/30      35.07/29     137.30/29 
    Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C DISK     /             /    DISK     /   
    Štolfa Jaromír           KOB Směr Kroměříž    SKM7506 C     52.42/7   DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801       38.30/2       16.25/2       54.55/1  
  2 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E     38.21/1       16.55/3       55.16/2  
  3 Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E     39.10/3       16.23/1       55.33/3  
  4 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C     39.15/4       17.26/7       56.41/4  
  5 Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     40.06/5       17.52/14      57.58/5  
  6 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E     40.43/8       17.17/4       58.00/6  
  7 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     40.37/7       17.45/12      58.22/7  
  8 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     40.50/9       17.44/11      58.34/8  
  9 Modestas Bacys           OSK SAKAS            LI1           41.21/10      17.31/8       58.52/9  
 10 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 E     40.06/5       18.49/22      58.55/10 
 11 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R     42.58/16      17.45/12      60.43/11 
 12 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C     43.40/18      17.22/5       61.02/12 
 13 Jan Flašar               SK Praga Praha       PGP8610 C     42.16/13      19.36/28      61.52/13 
 14 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R     41.29/11      20.24/36      61.53/14 
 15 Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 C     42.31/14      19.26/25      61.57/15 
 16 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 R     42.10/12      19.50/33      62.00/16 
 17 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C     44.11/20      17.52/14      62.03/17 
 18 Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R     44.02/19      18.11/17      62.13/18 
 19 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     44.34/21      18.24/18      62.58/19 
 20 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     45.53/29      17.38/9       63.31/20 
 21 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     44.55/23      18.38/20      63.33/21 
 22 Höije Anders             Goteborg - Majorna O SW1           44.49/22      19.08/23      63.57/22 
 23 Heczko Robert            VSK Slavia TU Libere VLI7801 R     46.41/32      17.23/6       64.04/23 
 24 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 E     42.40/15      21.52/38      64.32/24 
 25 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 E     46.49/33      18.01/16      64.50/25 
 26 Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R     45.09/24      19.47/31      64.56/26 
 27 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     45.31/26      19.27/26      64.58/27 
 28 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C     45.36/27      19.41/30      65.17/28 
 29 Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 R     43.12/17      22.10/39      65.22/29 
 30 Besta Michal             SK Jamnice           JAM7600 E     45.52/28      19.39/29      65.31/30 
 31 Mickus Donatas           OSK SAKAS            LI1           47.14/34      18.44/21      65.58/31 
 32 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     47.24/35      18.35/19      65.59/32 
 33 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     46.39/31      19.48/32      66.27/33 
 34 Otruba Marek             TJ Sokol Plumlov     PLU7417 C     48.49/37      17.41/10      66.30/34 
 35 Zvěřina  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK8204 R     47.33/36      20.22/35      67.55/35 
 36 Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     46.27/30      21.31/37      67.58/36 
 37 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     48.55/38      19.55/34      68.50/37 
 38 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C     51.19/41      19.28/27      70.47/38 
 39 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800       49.45/40      22.21/40      72.06/39 
 40 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C     51.25/42      31.33/42      82.58/40 
 41 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C     60.25/43      22.58/41      83.23/41 
    Vilkauskas Tomas         OSK SAKAS            LI1       DISK     /        19.08/23  DISK     /   
    Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C     49.12/39           /             /   
    Habán Ivo                VSK Slavia TU Libere VLI7707 C     45.19/25           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H35                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fiala Jan                KPKS BETA Brno       BBM7205 C     35.20/1       15.23/1       50.43/1  
  2 Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     36.01/2       16.29/5       52.30/2  
  3 Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     37.03/3       15.31/2       52.34/3  
  4 Datel Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL7101 C     42.47/7       15.39/3       58.26/4  
  5 Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     40.28/5       18.22/8       58.50/5  
  6 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     39.38/4       19.21/11      58.59/6  
  7 Vinš Pavel               TJ Sparta Doly Kladn DKL6900 C     41.36/6       18.38/9       60.14/7  
  8 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     42.52/8       19.08/10      62.00/8  
  9 Straka Lukáš             VSK Přírodověda - or PVP7006 C     46.37/9       21.12/12      67.49/9  
  9 Bleidorn Stefan          Treptower SV 1949 Be GR2           51.21/11      16.28/4       67.49/9  
 11 Schmiedeberg Lars        Turbine Neubrandenbu GR7           52.42/13      17.40/6       70.22/11 
 12 Lavenne Philippe         NOSE - n°4201 for fr FR1           53.23/14      18.00/7       71.23/12 
 13 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     47.09/10      25.04/16      72.13/13 
 14 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     54.59/15      21.53/13      76.52/14 
 15 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     51.34/12      25.57/18      77.31/15 
 16 Bodino Franck            VSK Přírodověda - or PVP7104 C     55.41/17      21.55/14      77.36/16 
 17 Ždimera Zdeněk           VSK Přírodověda - or PVP7008       55.29/16      24.50/15      80.19/17 
 18 Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     57.39/18      25.37/17      83.16/18 
 19 Kiminski Jurgen          Treptower SV 1949 Be GR2           80.32/19      26.31/19     107.03/19 
 20 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C     84.27/20      35.01/21     119.28/20 
    Brokl Radek              SK KOURA Praha       KRP7102 C          /        31.48/20           /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H40                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zschackel Raik           Turbine Neubrandenbu GR7           42.49/1       16.24/1       59.13/1  
  2 Meyer Dirk               Treptower SV 1949 Be GR2           46.02/2       17.51/4       63.53/2  
  3 Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C     46.54/5       17.37/3       64.31/3  
  4 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     46.24/3       18.49/7       65.13/4  
  5 Mihaczi Zoltan           Tipo TKE Budapest    HU1           48.39/6       16.39/2       65.18/5  
  6 Faggyas László           Tipo TKE Budapest    HU1           49.30/7       18.41/6       68.11/6  
  7 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     46.28/4       22.27/15      68.55/7  
  8 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     51.39/8       19.49/8       71.28/8  
  9 Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C     54.12/10      21.49/14      76.01/9  
 10 Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     56.51/11      20.28/10      77.19/10 
 11 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     52.06/9       28.00/19      80.06/11 
 12 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C     58.31/12      22.57/16      81.28/12 
 13 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501       63.33/13      20.30/11      84.03/13 
 14 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     65.46/15      21.31/13      87.17/14 
 15 Svoboda Martin           SKOB Frýdek - Místek BFM6701 C     66.47/16      21.11/12      87.58/15 
 16 Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C     64.24/14      23.42/17      88.06/16 
 17 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     73.08/18      25.13/18      98.21/17 
 18 Kiac Jiří                OK Lokomotiva Pardub LPU6305 C     73.02/17      40.27/23     113.29/18 
    Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C DISK     /        29.12/21  DISK     /   
    Gotvald Pavel            OK Jiskra Nový Bor   BOR6503 C     75.01/19  DISK     /    DISK     /   
    Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C DISK     /        29.58/22  DISK     /   
    Toman Vladimír           SK Meteor Kačerov Pr MKP6401 C DISK     /        29.00/20  DISK     /   
    Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C DISK     /        19.52/9   DISK     /   
    Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C          /        18.20/5            /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H45                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213 C     39.32/1       17.23/2       56.55/1  
  2 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     41.01/2       16.43/1       57.44/2  
  3 Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C     42.36/3       18.05/3       60.41/3  
  4 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     46.53/5       18.07/4       65.00/4  
  5 Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C     44.07/4       22.32/11      66.39/5  
  6 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     49.13/6       20.23/6       69.36/6  
  7 Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001       52.46/7       21.26/8       74.12/7  
  8 Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul GR3           58.01/11      19.38/5       77.39/8  
  9 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     54.41/8       24.20/13      79.01/9  
 10 Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C     57.15/10      22.05/9       79.20/10 
 11 Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C     59.14/12      22.21/10      81.35/11 
 12 Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     56.01/9       26.03/17      82.04/12 
 13 Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C     59.42/13      22.35/12      82.17/13 
 14 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C     69.02/18      20.44/7       89.46/14 
 15 Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C     65.21/15      26.02/16      91.23/15 
 16 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     68.50/17      24.35/14      93.25/16 
 17 Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C     69.37/19      27.14/18      96.51/17 
 18 Ledvina Tomáš            Neregistrovaní 6     NE6           66.05/16      33.03/19      99.08/18 
 19 Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C     75.44/20      25.46/15     101.30/19 
 20 Storp Ralph              Turbine Neubrandenbu GR7           80.21/21      33.15/20     113.36/20 
 21 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     80.31/22      36.55/22     117.26/21 
 22 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     84.02/23      37.19/23     121.21/22 
 23 Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK5903 C    105.54/25      47.38/24     153.32/23 
    Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C DISK     /        34.46/21  DISK     /   
    Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C DISK     /             /    DISK     /   
    Štěpán  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5901 C     60.11/14  DISK     /    DISK     /   
    Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C     88.34/24           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H50                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     34.38/1       15.30/1       50.08/1  
  2 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     36.47/5       15.36/2       52.23/2  
  3 Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     35.51/2       16.43/3       52.34/3  
  4 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801       36.10/3       17.15/5       53.25/4  
  5 Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C     36.33/4       17.14/4       53.47/5  
  6 Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     39.37/6       18.10/7       57.47/6  
  7 Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C     41.13/7       18.36/9       59.49/7  
  8 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C     42.34/9       17.28/6       60.02/8  
  9 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     44.00/10      22.14/16      66.14/9  
 10 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     46.20/11      20.29/12      66.49/10 
 11 Steininger Pavel         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5603 C     49.58/16      18.13/8       68.11/11 
 12 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     48.55/14      20.30/13      69.25/12 
 13 Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     46.51/12      23.07/19      69.58/13 
 14 Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401 C     49.05/15      21.51/15      70.56/14 
 15 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500       48.45/13      23.10/20      71.55/15 
 16 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     51.04/17      20.58/14      72.02/16 
 17 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     42.00/8       30.33/23      72.33/17 
 18 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     54.45/19      22.57/18      77.42/18 
 19 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     51.44/18      31.24/24      83.08/19 
 20 Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C     63.48/22      23.13/21      87.01/20 
 21 Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C     68.17/26      20.13/11      88.30/21 
 22 Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL5410 C     61.42/20      32.32/26      94.14/22 
 23 Hostinský Jiří           OK Lokomotiva Pardub LPU5501 C     66.57/25      28.18/22      95.15/23 
 24 Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C     64.33/23      32.21/25      96.54/24 
 25 Bartoš Vratislav         SK KOURA Praha       KRP5401 C     61.53/21      42.17/27     104.10/25 
    Cigoš Petr               TJ Tesla Brno        TBM5602 C DISK     /        20.09/10  DISK     /   
    Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C DISK     /        22.20/17  DISK     /   
    Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     66.04/24           /             /   
 MS Šmíd Ivo                                                             MS   18.29/28 MS        /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H55                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     27.08/1       15.24/2       42.32/1  
  2 Vlček Vladislav          TJ Sokol Rovensko po ROT5001 C     28.43/2       16.24/4       45.07/2  
  3 Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     30.34/3       16.24/4       46.58/3  
  4 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     33.05/7       15.19/1       48.24/4  
  5 Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul GR3           32.25/5       16.07/3       48.32/5  
  6 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     30.48/4       20.30/10      51.18/6  
  7 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     32.34/6       19.15/8       51.49/7  
  8 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     34.23/9       18.41/7       53.04/8  
  9 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     39.02/12      20.50/12      59.52/9  
 10 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     34.19/8       26.52/21      61.11/10 
 11 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       40.07/13      21.14/13      61.21/11 
 12 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     41.06/14      22.23/15      63.29/12 
 13 Ziesche Juergen          LOK Berlin           GR5           42.54/18      20.42/11      63.36/13 
 14 Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C     38.24/10      26.52/21      65.16/14 
 15 Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C     42.07/17      23.17/17      65.24/15 
 16 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     44.16/20      21.41/14      65.57/16 
 17 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     43.15/19      22.56/16      66.11/17 
 18 Frenzel Michael          LOK Berlin           GR5           49.12/23      17.37/6       66.49/18 
 19 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     41.06/14      27.35/24      68.41/19 
 20 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     50.27/24      19.29/9       69.56/20 
 21 Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C     46.59/21      26.17/19      73.16/21 
 22 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     41.33/16      32.14/27      73.47/22 
 23 Liberský Mirko           SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C     54.39/28      25.18/18      79.57/23 
 24 Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C     53.12/26      26.55/23      80.07/24 
 25 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C     56.41/29      26.22/20      83.03/25 
 26 Kavulok Josef            TJ Jiskra Hořice     HOR5101 C     53.55/27      30.53/26      84.48/26 
 27 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C     50.42/25      36.30/28      87.12/27 
 28 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002       63.00/30      40.01/29     103.01/28 
    Zeman Ludvík             SKOB Frýdek - Místek BFM5301 C     48.18/22  DISK     /    DISK     /   
    Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     38.33/11  DISK     /    DISK     /   
    Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C DISK     /        30.00/25  DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H60                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Conrad Helmut            TUDD                 GR8           29.03/2       15.12/3       44.15/1  
  2 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     31.05/3       14.08/1       45.13/2  
  3 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     28.18/1       18.15/9       46.33/3  
  4 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     35.02/5       15.17/4       50.19/4  
  5 Mikan vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     33.51/4       17.42/7       51.33/5  
  6 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     37.33/6       17.53/8       55.26/6  
  7 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     42.22/8       14.16/2       56.38/7  
  8 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     43.19/9       23.39/13      66.58/8  
  9 Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C     46.58/10      20.23/11      67.21/9  
 10 Šidla Antonín            SKOB Zlín            TZL4635 C     41.39/7       26.42/15      68.21/10 
 11 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     50.05/11      18.36/10      68.41/11 
 12 Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C     54.40/13      16.15/6       70.55/12 
 13 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     55.28/15      15.38/5       71.06/13 
 14 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C     52.38/12      21.53/12      74.31/14 
 15 Vodička Jindřich         Sportcentrum Jičín   SJC4401 C     54.41/14      28.53/16      83.34/15 
 16 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     61.46/18      25.56/14      87.42/16 
 17 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     57.41/16      35.32/18      93.13/17 
 18 Valášek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C     63.07/19      31.28/17      94.35/18 
 19 Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C     60.36/17      40.23/19     100.59/19 
 20 Jiran  Václav            OK 99 Hradec Králové PHK4701 C     64.45/20      41.33/20     106.18/20 
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H65                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     26.10/1       19.00/1       45.10/1  
  2 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     37.05/5       20.38/2       57.43/2  
  3 Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C     29.29/2       28.58/9       58.27/3  
  4 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     35.36/4       25.58/6       61.34/4  
  5 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     37.19/6       24.40/4       61.59/5  
  6 Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C     37.51/7       25.16/5       63.07/6  
  7 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     33.48/3       30.11/11      63.59/7  
  8 Němec Dušan              Klub turistů a lyžař YBM3901 C     37.59/8       27.15/7       65.14/8  
  9 Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C     38.46/9       30.35/12      69.21/9  
 10 Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C     48.03/11      22.14/3       70.17/10 
 11 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     40.18/10      31.25/13      71.43/11 
 12 Vřešťál Jan              Neregistrovaní 2     NE2           50.01/12      28.45/8       78.46/12 
 13 Šidla Jiří               SKOB Zlín            TZL4008 C     60.49/13      29.24/10      90.13/13 
    Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C DISK     /    DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H70                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     26.56/2       17.03/2       43.59/1  
  2 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     36.19/6       15.31/1       51.50/2  
  3 Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     33.09/4       19.34/3       52.43/3  
  4 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     31.48/3       21.08/6       52.56/4  
  5 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     33.29/5       19.37/4       53.06/5  
  6 Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     41.38/8       20.08/5       61.46/6  
  7 Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C     39.17/7       22.45/7       62.02/7  
  8 Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   GR1           48.08/10      24.55/10      73.03/8  
  9 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     50.26/11      24.51/9       75.17/9  
 10 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     56.31/12      26.31/12      83.02/10 
 11 Valla Stanislav          SKOB Zlín            TZL3125 C     59.02/13      24.45/8       83.47/11 
 12 Macoun Jindra            SK Praga Praha       PGP2700       61.04/14      24.58/11      86.02/12 
 13 Bartoš Lumír             SK KOURA Praha       KRP2701 C    106.47/15      29.02/13     135.49/13 
    Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     25.47/1   DISK     /    DISK     /   
    Doleček Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP3300 C     46.16/9   DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: HDR                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     19.17/2        6.50/1       26.07/1  
  2 Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C     17.55/1        8.29/3       26.24/2  
  3 Nechanický Jan           SK Orientační sporty OSN0200 C     21.04/3        8.21/2       29.25/3  
  4 Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     22.11/5        8.39/4       30.50/4  
  5 Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C     22.09/4        9.31/8       31.40/5  
  6 Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001       24.25/6        8.58/6       33.23/6  
  7 Ždimera Vít              VSK Přírodověda - or PVP0200       24.25/6       11.26/14      35.51/7  
  8 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     25.11/9       11.03/13      36.14/8  
  9 Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250       26.37/10       9.52/9       36.29/9  
 10 Melich Daniel            OOB TJ Turnov        TUR0200 C     30.42/13       8.47/5       39.29/10 
 11 Svobodová Barbora        SKOB Frýdek - Místek BFM0151 C     29.03/11      10.42/12      39.45/11 
 12 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C     32.05/15       9.04/7       41.09/12 
 13 Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     30.11/12      13.36/18      43.47/13 
 14 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C     34.09/18      10.41/11      44.50/14 
 15 Pompach Lukáš            OK 99 Hradec Králové PHK           32.21/17      13.24/17      45.45/15 
 16 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL           37.41/22      10.35/10      48.16/16 
 17 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS     C     35.50/21      13.12/16      49.02/17 
 18 Jirka Matyáš             KOB Železárny Prostě ZPV     C     34.14/19      16.19/21      50.33/18 
 19 Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C     46.48/25      14.06/20      60.54/19 
 20 Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C     49.11/26      13.52/19      63.03/20 
 21 Toman Martin             SK Meteor Kačerov Pr MKP0401       53.03/28      16.57/22      70.00/21 
 22 Pompachová Karolína      OK 99 Hradec Králové PHK           57.11/30      24.17/25      81.28/22 
 23 Holasová Barborka        SK Jamnice           JAM0650 C     61.33/31      25.51/27      87.24/23 
 24 Vaštovic                 Neregistrovaní 5     NE5           68.29/32      32.05/28     100.34/24 
 25 Tomanek Lukáš            SK SKI-OB Šternberk  STE     C     78.54/34      22.26/24     101.20/25 
    Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 C     34.36/20  DISK     /    DISK     /   
    Adéla Valterová          KBP Praha            KBP     C     32.14/16                             
    Pospíšilová Alžběta      SK KOURA Praha       KRP0251 C     24.49/8            /             /   
    Pospíšilová Žofie        SK KOURA Praha       KRP0351 C     50.29/27           /             /   
    Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C     54.45/29                             
    Vaníčkovi Josef a Anna   VŠSK MFF UK Praha    MFP0500 C     39.09/24                             
    Otruba František         TJ Sokol Plumlov     PLU     C     75.12/33           /             /   
    Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     38.57/23                             
    Bladlera Vaclav          USK Praha            VSP0600       89.06/35           /             /   
    Suchánek Dušan           TJ Slezan Opava      SOP                /        24.31/26           /   
    Valter Ondřej            KBP Praha            KBP           30.43/14           /             /   
    Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN                /        12.21/15           /   
    Alblová Lucie            OOB TJ Turnov        TUR                /        19.56/23           /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: P2                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C     18.05/1        8.32/1       26.37/1  
  2 Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM5701 C     22.21/3       12.15/4       34.36/2  
  3 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     21.20/2       13.45/6       35.05/3  
  4 Škodová Zuzana           VSK Slavia TU Libere VLI5650 C     25.17/5       11.23/3       36.40/4  
  5 Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C     24.09/4       15.58/8       40.07/5  
  6 Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM9301 C     36.00/11      12.45/5       48.45/6  
  7 Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C     33.25/7       18.49/12      52.14/7  
  8 Šeděnková Hana           TJ Slovan Luhačovice LCE           35.22/10      17.40/11      53.02/8  
  9 Mesiarkinová Kamila      TJ Stadion Nový Bor  STB           40.42/15      14.53/7       55.35/9  
 10 Thoř Miloš               SOK TJ Turnov        TUV           36.28/12      23.41/15      60.09/10 
 11 Schonpflugová Kateřina   AC Sparta Praha      SCP0000 C     39.09/13      22.47/14      61.56/11 
 12 Zelenák Zbyňek           SKOB Odry            ODR8000 C     46.16/17      16.14/10      62.30/12 
 13 Špačková Renáta          Nereg.               NE7           54.54/18      16.11/9       71.05/13 
 14 Merkunová Olga           Neregistrovaní 3     NE3           55.26/19      44.19/16      99.45/14 
    Haufe Hiderose           HSG Turbine Zittau   GR1       DISK     /        21.31/13  DISK     /   
    Mutinová Lidmila         SKOB Frýdek - Místek BFM6151 C     39.34/14                             
    Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV           26.10/6                              
    Matějčíková Lenka        Nereg.               NE8           41.45/16                             
    Matějčík Antonín         Nereg.               NE8           33.42/8                              
    Kirchmann Miloš          SK Praga Praha       PGP           34.02/9                              
    Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR                /         8.43/2            /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: P4                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC           48.21/1       23.38/3       71.59/1  
  2 Albl Slávek              Nereg.               NE8           50.51/2       22.31/1       73.22/2  
  3 Šimek Radek              Nereg.               NE9           62.38/4       23.08/2       85.46/3  
  4 Zolt. Fleischer          SPA Tabaacuteni Spar HU2           63.28/5       24.25/4       87.53/4  
  5 Řehulka Rostislav        KOB Železárny Prostě ZPV7411 C     65.52/6       29.30/8       95.22/5  
  6 Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C     68.54/7       29.53/9       98.47/6  
  7 Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C     71.34/8       28.56/6      100.30/7  
  8 Cych Ewa                 TwardoGóra           PO2           76.29/10      29.16/7      105.45/8  
  9 Hošek Vladislav          Nereg.               N10           72.34/9       34.16/14     106.50/9  
 10 Merkun Richard           Neregistrovaní 3     NE3           77.52/11      33.56/13     111.48/10 
 11 Hausvaterová Pavla       TJ Slavia Hradec Krá SHK8654 C     86.31/16      27.34/5      114.05/11 
 12 Sluková Hana             TJ Loko Liberec      LLI5951 C     79.15/12      40.57/15     120.12/12 
 13 Landovská Ivana          SK Praga Praha       PGP6251 C     99.16/17      31.38/12     130.54/13 
 14 Andr. Fleischer          SPA Tabaacuteni Spar HU2           84.13/15      63.00/17     147.13/14 
 15 Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL          105.44/18      65.23/19     171.07/15 
    Kyncl Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK     C DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Šebor Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL8100   DISK     /                               
    Andrea Fleischer         SPA Tabaacuteni Spar HU2       DISK     /        64.05/18  DISK     /   
    Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254            /        30.51/11           /   
    Oldřichová Alena         SK Zbraslav          ZBP     C    139.09/19           /             /   
    Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C                   43.41/16           /   
    Bozděch Pavel            SK Praga Praha       PGP           56.16/3            /             /   
    Cigošová Marie           SKOB Zlín            TZL                /        30.41/10           /   
    Strnadlová Zdeňka        KOB Směr Kroměříž    SKM           79.30/13                             
    Alblová Lucie            Nereg.               NE8           82.25/14