Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                        23.8.2008 22:18:52
                                Pěkné prázdniny 2008 2.etapa
===ČSOB-TUR===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         0.6km   10m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 C      6.35  +      0.00
  2>Křečková Jana            KOB Železárny Prostě ZPV9999 C      7.56  +      1.21
  3>Berková Monika           TJ Tatran Jablonec n TJN9851 C      8.38  +      2.03
  4>Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C     10.37  +      4.02
  5>Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 C     11.48  +      5.13
  6>Straková Veronika        VSK Přírodověda - or PVP0050 C     12.01  +      5.26
  7>Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C     13.06  +      6.31
 
Průběžné výsledky kategorie: D10L        1.1km   15m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C      8.38  +      0.00
  2>Kiacová Veronika         OK Lokomotiva Pardub LPU9953 C     10.59  +      2.21
  3>Nechanická Klára         SK Orientační sporty OSN0050 C     11.25  +      2.47
  4>Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C     11.47  +      3.09
  5>Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     13.57  +      5.19
 MS Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750  MS   14.25  +      5.47
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         0.7km   20m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Faggyas Réka             Tipo TKE Budapest    HU1            6.58  +      0.00
  2>Cych Veronika            TwardoGóra           PO2            7.30  +      0.32
  3>Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 C      8.15  +      1.17
  4>Faggyas Petra            Tipo TKE Budapest    HU1            8.34  +      1.36
  5>Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B      8.54  +      1.56
  6>Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 B      9.00  +      2.02
  7>Kavalírová Jůlie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C      9.46  +      2.48
  8>Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 C     12.00  +      5.02
  8>Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C     12.00  +      5.02
 10>Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 C     12.51  +      5.53
 11>Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C     14.13  +      7.15
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         0.9km   20m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 B      8.21  +      0.00
  2>Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 B      9.08  +      0.47
  3>Svobodová Radka          SKOB Frýdek - Místek BFM9451 B      9.10  +      0.49
  4>Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 A      9.34  +      1.13
  5>Faggyas Eszter           Tipo TKE Budapest    HU1            9.49  +      1.28
  6>Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B     10.27  +      2.06
  7>Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451 B     13.30  +      5.09
  8>Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 B     13.47  +      5.26
  9>Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B     14.31  +      6.10
 10>Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     24.34  +     16.13
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         1.3km   50m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Schmidt Johanna          SSV Planeta Radebeul GR3           12.15  +      0.00
  2>Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B     14.09  +      1.54
  3>Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     14.27  +      2.12
  4>Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A     14.35  +      2.20
  5>Landovská Anna           SK Praga Praha       PGP9251 B     15.42  +      3.27
  6>Havlíčková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 B     15.51  +      3.36
  7>Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 B     17.10  +      4.55
  8>Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN9251 B     17.46  +      5.31
  9>Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251 C     20.30  +      8.15
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         1.4km   50m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     13.05  +      0.00
  2>Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150       13.42  +      0.37
  3>Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A     15.31  +      2.26
  4>Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 B     16.08  +      3.03
  5>Králová Kateřina         SKOB Odry            ODR9052 C     17.58  +      4.53
  6>Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 A     18.22  +      5.17
  7>Nováková Kateřina        SK Praga Praha       PGP9152 B     18.44  +      5.39
  8>Tomanová Anna            SK Meteor Kačerov Pr MKP9051 C     42.28  +     29.23
  9>Flašarová Kristýna       KOB Český Krumlov    KCK9054 B     82.23  +     69.18
 
Průběžné výsledky kategorie: D20         1.7km   60m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A     13.29  +      0.00
  2>Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 R     13.53  +      0.24
  3>Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B     19.07  +      5.38
  4>Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 B     21.52  +      8.23
  5>Hančíková Barbora        SKOB Zlín            TZL8853 C     22.54  +      9.25
  6>Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 B     23.46  +     10.17
 
Průběžné výsledky kategorie: D21A        1.7km   60m 12k  Ranking:0.7577 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C     14.45  +      0.00  R: 7849b
  2>Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C     15.18  +      0.33  R: 7577b
  3>Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C     15.51  +      1.06  R: 7304b
  4>Žabková Markéta          SKOB BETA Třinec     TRC8850 A     15.55  +      1.10  R: 7271b
  5>Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C     16.07  +      1.22  R: 7172b
  6>Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C     16.14  +      1.29  R: 7114b
  7>Honnerová Blanka         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8051       16.15  +      1.30  R: 7106b
  8>Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C     16.18  +      1.33  R: 7081b
  9>Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C     16.25  +      1.40  R: 7024b
 10>Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C     16.26  +      1.41  R: 7015b
 11>Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 C     16.47  +      2.02  R: 6842b
 12>Junová Lenka             Klub vytrvalostních  KSU7653 C     17.01  +      2.16  R: 6726b
 13>Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     17.02  +      2.17  R: 6718b
 14>Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     17.17  +      2.32  R: 6594b
 15>Žabková Marie            SKOB BETA Třinec     TRC8753 C     17.28  +      2.43  R: 6504b
 16>Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     17.38  +      2.53  R: 6421b
 17>Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     18.02  +      3.17  R: 6223b
 18>Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     18.04  +      3.19  R: 6207b
 19>Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     18.21  +      3.36  R: 6066b
 20>Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     18.27  +      3.42  R: 6017b
 21>Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152       18.30  +      3.45  R: 5992b
 22>Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R     18.53  +      4.08  R: 5802b
 23>Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     19.01  +      4.16  R: 5736b
 24>Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C     19.22  +      4.37  R: 5563b
 25>Gallusová Kateřina       AC Sparta Praha      SCP8450 C     20.13  +      5.28  R: 5142b
 26>Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     20.17  +      5.32  R: 5109b
 27>Martynková Aneta         TJ TŽ Třinec         TRI8657 C     20.21  +      5.36  R: 5076b
 28>Mrózková Ivana           SKOB BETA Třinec     TRC8751 C     21.06  +      6.21  R: 4704b
 29>Nosálová Eliška          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8250 C     21.51  +      7.06  R: 4333b
 30>Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C     22.01  +      7.16  R: 4250b
 31>Navarová Lucie           SKOB Zlín            TZL8459       23.07  +      8.22  R: 3706b
 32>Erbenová Zuzana          SK OK 24 Praha       OKP7454 C     23.30  +      8.45  R: 3516b
    Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21B        1.4km   50m 12k  Ranking:0.6331 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C     13.12  +      0.00  R: 6469b
  2>Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     13.33  +      0.21  R: 6305b
  3>Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 R     13.44  +      0.32  R: 6219b
  4>Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     13.53  +      0.41  R: 6149b
  5>Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 R     15.00  +      1.48  R: 5625b
  6>Vlčovská Eva             OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C     15.02  +      1.50  R: 5609b
  7>Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B     15.16  +      2.04  R: 5500b
  8>Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 C     15.17  +      2.05  R: 5492b
  9>Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C     15.33  +      2.21  R: 5367b
 10>Vaňoučková Věra          VSK Slavia TU Libere VLI7979 C     15.44  +      2.32  R: 5281b
 11>Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751 C     15.48  +      2.36  R: 5249b
 12>Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     15.54  +      2.42  R: 5202b
 13>Steiningerová Tereza     OK Lokomotiva Plzeň  LPM8650 C     16.30  +      3.18  R: 4921b
 14>Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     16.42  +      3.30  R: 4827b
 15>Vokurková Marta          OK Harcov            HAR7950 C     16.58  +      3.46  R: 4702b
 16>Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C     17.11  +      3.59  R: 4600b
 17>Nechanická Daniela       SK Orientační sporty OSN7557 C     17.15  +      4.03  R: 4569b
 18>Bartošová Ivana          SK KOURA Praha       KRP8751 C     18.22  +      5.10  R: 4045b
 19>Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950 B     18.40  +      5.28  R: 3904b
 20>Rydlová Jana             TJ Sokol Vizovice    VIZ7752 C     20.10  +      6.58  R: 3201b
 21>Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     21.26  +      8.14  R: 2606b
 22>Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C     21.39  +      8.27  R: 2505b
 23>Ptáčková Nikol           KPKS BETA Brno       BBM7850 C     21.42  +      8.30  R: 2481b
 24>Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150       21.56  +      8.44  R: 2372b
 25>Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     22.07  +      8.55  R: 2286b
 26>Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     22.11  +      8.59  R: 2255b
 27>Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     22.26  +      9.14  R: 2137b
 28>Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     24.33  +     11.21  R: 1144b
 29>Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C     24.41  +     11.29  R: 1082b
 30>Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C     26.11  +     12.59  R:  378b
 31>Engelhardt Katja         SSV Planeta Radebeul GR3           26.37  +     13.25  R:  175b
 32>Ježková Klára            SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C     30.20  +     17.08  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: D21C        1.5km   45m 12k  Ranking:0.5183 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     16.35  +      0.00  R: 5302b
  2>Víchová Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU8352 C     16.38  +      0.03  R: 5286b
  3>Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     17.42  +      1.07  R: 4961b
  4>Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 R     17.43  +      1.08  R: 4956b
  5>Štěpánová  Pavla         OK 99 Hradec Králové PHK8558 C     19.26  +      2.51  R: 4431b
  6>Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     20.00  +      3.25  R: 4258b
  7>Steiningerová Kateřina   OK Lokomotiva Plzeň  LPM8450 C     21.12  +      4.37  R: 3892b
  8>Janovská Eva             Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     21.25  +      4.50  R: 3826b
  9>Zoubková Jana            SK Zbraslav          ZBP8050 C     22.04  +      5.29  R: 3627b
 10>Pražáková Aneta          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C     22.07  +      5.32  R: 3612b
 11>Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     22.47  +      6.12  R: 3408b
 12>Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C     22.57  +      6.22  R: 3357b
 13>Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C     24.08  +      7.33  R: 2996b
 14>Dubská Šárka             Sportcentrum Jičín   SJC8753 C     25.30  +      8.55  R: 2579b
 15>Kolomějevová Dita        Magnus Orienteering  ASU8599 C     26.24  +      9.49  R: 2304b
 16>Schmidtová Jana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7553 C     28.10  +     11.35  R: 1764b
 17>Winklerová Hana          OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C     29.37  +     13.02  R: 1322b
 18>Pavlačková Kateřina      SKOB Odry            ODR8450 C     29.51  +     13.16  R: 1250b
 19>Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     35.27  +     18.52  R:    0b
 20>Wohanková Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7955       37.44  +     21.09  R:    0b
 21>Bodnárová Barbora        Neregistrovaní 5     NE5           48.24  +     31.49  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: D21E        2.0km   45m 14k  Ranking:0.8657 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Dočkalová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     14.07  +      0.00  R: 8998b
  2>Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850       14.58  +      0.51  R: 8497b
  3>Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     15.00  +      0.53  R: 8477b
  4>Machútová Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK8851 R     15.20  +      1.13  R: 8281b
  5>Grigaite Evelina         OSK SAKAS            LI1           15.22  +      1.15  R: 8261b
  6>Hrazdírová Iva           AC Sparta Praha      SCP8152 E     16.09  +      2.02  R: 7800b
  7>Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 E     16.12  +      2.05  R: 7770b
  8>Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R     16.36  +      2.29  R: 7535b
  9>Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     16.41  +      2.34  R: 7486b
 10>Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 R     16.55  +      2.48  R: 7348b
 11>Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 E     17.33  +      3.26  R: 6975b
 12>Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R     17.54  +      3.47  R: 6769b
 13>Wengrin Ágnes            Tipo TKE Budapest    HU1           18.13  +      4.06  R: 6582b
 14>Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750       18.29  +      4.22  R: 6425b
 14>Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     18.29  +      4.22  R: 6425b
 16>Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850       18.30  +      4.23  R: 6415b
 17>Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 R     19.14  +      5.07  R: 5983b
 18>Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 B     19.30  +      5.23  R: 5826b
 19>Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251       19.31  +      5.24  R: 5816b
 20>Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950       20.17  +      6.10  R: 5365b
 21>Bovero Severine          NOSE - n°4201 for fr FR1           20.22  +      6.15  R: 5316b
 22>Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C     20.49  +      6.42  R: 5050b
 23>Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852       22.32  +      8.25  R: 4039b
 24>Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650       25.01  +     10.54  R: 2576b
 25>Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753       25.31  +     11.24  R: 2281b
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         1.6km   30m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     17.04  +      0.00
  2>Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     17.56  +      0.52
  3>Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     19.34  +      2.30
  4>Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C     19.53  +      2.49
  5>Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     21.15  +      4.11
  6>Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     21.22  +      4.18
  7>Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C     21.30  +      4.26
  8>Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     21.50  +      4.46
  9>Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C     22.58  +      5.54
 10>Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     23.06  +      6.02
 11>Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     23.39  +      6.35
 12>Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C     24.08  +      7.04
 13>Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     24.15  +      7.11
 14>Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     25.07  +      8.03
 15>Křečková Petra           KOB Železárny Prostě ZPV7076 C     26.22  +      9.18
 16>Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C     28.10  +     11.06
 17>Ždimerová Monika         VSK Přírodověda - or PVP6953       28.47  +     11.43
 18>Bartošová Jana           SK KOURA Praha       KRP7051 C     34.23  +     17.19
 19>Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     35.23  +     18.19
 MS Zemková Helena           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7450 CMS   36.57  +     19.53
 
Průběžné výsledky kategorie: D40         1.4km   50m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C     15.53  +      0.00
  2>Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     18.34  +      2.41
  3>Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C     19.46  +      3.53
  4>Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C     19.55  +      4.02
  5>Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     20.06  +      4.13
  6>Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C     20.13  +      4.20
  7>Holper Antonia           Tipo TKE Budapest    HU1           20.38  +      4.45
  8>Živcová Pavlína          OB Rozmarýn Litoměři DLT6651 C     21.57  +      6.04
  9>Kiacová Martina          OK Lokomotiva Pardub LPU6752 C     22.27  +      6.34
 10>Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     23.01  +      7.08
 11>Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     35.01  +     19.08
 12>Gotvaldová Vladana       OK Jiskra Nový Bor   BOR6652 C     37.38  +     21.45
 13>Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C     38.14  +     22.21
 14>Kiminski Katja           Treptower SV 1949 Be GR2           40.00  +     24.07
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         1.5km   45m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     15.32  +      0.00
  2>Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C     17.05  +      1.33
  3>Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C     17.36  +      2.04
  4>Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C     17.53  +      2.21
  5>Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     18.09  +      2.37
  6>Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     19.10  +      3.38
  7>Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     19.16  +      3.44
  8>Jiřištová Hana           OK Jilemnice         JIL6052 C     20.35  +      5.03
  9>Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     20.45  +      5.13
 10>Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C     21.18  +      5.46
 11>Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C     21.25  +      5.53
 12>Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     21.27  +      5.55
 13>Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     22.05  +      6.33
 14>Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C     22.24  +      6.52
 15>Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     23.40  +      8.08
 16>Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     23.58  +      8.26
 17>Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C     26.26  +     10.54
 18>Ledvinová Jana           Neregistrovaní 6     NE6           26.43  +     11.11
 19>Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C     28.04  +     12.32
 20>Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C     29.03  +     13.31
 21>Steiningerová Helena     OK Lokomotiva Plzeň  LPM5950 C     29.16  +     13.44
 22>Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     30.50  +     15.18
 23>Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352       35.26  +     19.54
 
Průběžné výsledky kategorie: D50         1.4km   30m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     14.47  +      0.00
  2>Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     17.16  +      2.29
  3>Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C     17.25  +      2.38
  4>Kynčlová Miroslava       OK Jilemnice         JIL5851 C     19.02  +      4.15
  5>Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5701       19.27  +      4.40
  6>Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C     19.58  +      5.11
  7>Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     20.15  +      5.28
  8>Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750       21.17  +      6.30
  9>Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C     21.31  +      6.44
 10>Henková Svatava          SK Radioklub Blansko RBK5454 C     23.04  +      8.17
 11>Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     23.28  +      8.41
 12>Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     23.33  +      8.46
 13>Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C     24.02  +      9.15
 14>Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     26.04  +     11.17
 15>Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     26.14  +     11.27
 16>Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       29.03  +     14.16
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         1.4km   30m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     16.21  +      0.00
  2>Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     17.07  +      0.46
  3>Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     19.12  +      2.51
  4>Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     19.45  +      3.24
  5>Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     20.21  +      4.00
  6>Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     21.21  +      5.00
  7>Hamáčková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     23.13  +      6.52
  8>Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     24.12  +      7.51
  9>Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351       26.37  +     10.16
 10>Pilgrová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET5151 C     27.13  +     10.52
 11>Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C     28.55  +     12.34
    Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D60         1.2km   30m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     15.16  +      0.00
  2>Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     16.57  +      1.41
  3>Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     17.52  +      2.36
  4>Suchanková Libuše        TJ Slezan Opava      SOP4851       18.04  +      2.48
  5>Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     18.15  +      2.59
  6>Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     19.12  +      3.56
  7>Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     22.10  +      6.54
  8>Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     23.32  +      8.16
  9>Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     24.53  +      9.37
 10>Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C     25.33  +     10.17
 11>Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     25.40  +     10.24
    Conrad Erika             TUDD                 GR8       DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D65         1.2km   30m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     17.48  +      0.00
  2>Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     32.42  +     14.54
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         0.7km   20m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B      7.24  +      0.00
  2>Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C     12.13  +      4.49
  3>Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C     12.36  +      5.12
  4>Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902 C     16.36  +      9.12
  5>Mašata  Metoděj          OK 99 Hradec Králové PHK2016 C     18.21  +     10.57
  6>Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C     24.39  +     17.15
  7>Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     26.38  +     19.14
  8>Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 C     30.21  +     22.57
    Zemko Zdeněk             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9900 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H10L        1.1km   15m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C      9.45  +      0.00
  2>Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C     10.00  +      0.15
  3>Bartoš Pavel             SK KOURA Praha       KRP9801 C     10.19  +      0.34
  4>Ždimera Jan              VSK Přírodověda - or PVP9901       11.26  +      1.41
  5>Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     12.24  +      2.39
  6>Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901 C     14.25  +      4.40
  7>Zobaník Michal           NORD Slavia Minerva  AOP9901 C     14.55  +      5.10
    Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C DISK              
    Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         0.9km   20m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B      9.24  +      0.00
  2>Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 B      9.39  +      0.15
  3>Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 C      9.58  +      0.34
  4>Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B     10.13  +      0.49
  5>Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B     11.05  +      1.41
  6>Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 C     11.34  +      2.10
  7>Otruba Vojtěch           TJ Sokol Plumlov     PLU9717 C     12.47  +      3.23
  8>Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 C     12.49  +      3.25
  9>Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703       13.32  +      4.08
 10>Straka Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9700 C     13.36  +      4.12
 11>Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C     14.56  +      5.32
 12>Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C     17.43  +      8.19
 13>Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701 B     19.33  +     10.09
 14>Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601       29.13  +     19.49
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         1.3km   50m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 B     12.03  +      0.00
  2>Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 C     12.29  +      0.26
  3>Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 B     12.40  +      0.37
  4>Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 C     12.56  +      0.53
  5>Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B     13.07  +      1.04
  6>Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B     13.33  +      1.30
  7>Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C     13.40  +      1.37
  8>Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B     14.42  +      2.39
  9>Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     15.39  +      3.36
 10>Holinka Lukáš            Sokol Ptení          PTE9421 C     16.51  +      4.48
 11>Jordanov Alexandr        VSK MZLU Brno        VBM9501 B     19.02  +      6.59
 12>Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C     22.53  +     10.50
 13>Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C     22.57  +     10.54
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         1.6km   30m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A     13.33  +      0.00
  2>Holinka Matouš           KOB Železárny Prostě ZPV9222 B     14.19  +      0.46
  3>Tichý Tomáš              TJ OK Tolar          TJH9201 B     15.42  +      2.09
  4>Kubát Lukáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301 B     17.55  +      4.22
  5>Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C     25.13  +     11.40
  6>Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A     26.28  +     12.55
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         2.1km   45m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 B     14.48  +      0.00
  2>Hoidekr Jan              TJ Loko Liberec      LLI9001 C     17.32  +      2.44
  3>Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B     17.49  +      3.01
  4>Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     24.16  +      9.28
  5>Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105       26.33  +     11.45
  6>Škapa Jan                VSK Slavia TU Libere VLI9003 C     28.40  +     13.52
    Mutina Jiří              SKOB Frýdek - Místek BFM9101 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H20         2.0km   65m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Rajnošek Matěj           SK Orientační sporty OSN8800 A     12.36  +      0.00
  2>Lejsek Tadeáš            SK Praga Praha       PGP8903 A     14.00  +      1.24
  3>Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A     14.57  +      2.21
 
Průběžné výsledky kategorie: H21A        2.2km   75m 16k  Ranking:0.7906 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     16.06  +      0.00  R: 7998b
  2>Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 C     16.12  +      0.06  R: 7949b
  3>Fátor Jan                Magnus Orienteering  ASU7907 C     16.34  +      0.28  R: 7771b
  4>Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901 A     16.55  +      0.49  R: 7601b
  5>Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     16.58  +      0.52  R: 7577b
  6>Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 R     17.01  +      0.55  R: 7553b
  7>Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     17.33  +      1.27  R: 7294b
  8>Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     17.40  +      1.34  R: 7237b
  9>Schmiedeberg Nils        Turbine Neubrandenbu GR7           17.48  +      1.42  R: 7172b
 10>Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C     18.06  +      2.00  R: 7027b
 10>Cych Piotr               TwardoGóra           PO2           18.06  +      2.00  R: 7027b
 12>Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702       18.27  +      2.21  R: 6857b
 13>Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605       18.35  +      2.29  R: 6792b
 14>Kheil Radim              TJ Spartak První Brn PBM7301 C     18.36  +      2.30  R: 6784b
 14>Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     18.36  +      2.30  R: 6784b
 16>Starosta Pavel           TJ Sokol Vizovice    VIZ7938 C     18.47  +      2.41  R: 6695b
 17>Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     18.57  +      2.51  R: 6614b
 18>Boudný Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C     19.01  +      2.55  R: 6582b
 19>Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     19.02  +      2.56  R: 6574b
 20>Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 B     19.06  +      3.00  R: 6542b
 21>Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     19.07  +      3.01  R: 6533b
 22>Holas Tomáš              SK Jamnice           JAM7800 C     19.15  +      3.09  R: 6469b
 23>Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     19.18  +      3.12  R: 6444b
 24>Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C     19.19  +      3.13  R: 6436b
 25>Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 C     19.20  +      3.14  R: 6428b
 26>Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C     19.22  +      3.16  R: 6412b
 27>Zháňal Jan               OOB Třebíč           TTR8701 C     19.31  +      3.25  R: 6339b
 28>Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C     19.39  +      3.33  R: 6274b
 29>Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     19.48  +      3.42  R: 6202b
 30>Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B     19.51  +      3.45  R: 6177b
 31>Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C     19.52  +      3.46  R: 6169b
 32>Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     19.53  +      3.47  R: 6161b
 33>Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     19.55  +      3.49  R: 6145b
 34>Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     20.00  +      3.54  R: 6105b
 35>Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     20.04  +      3.58  R: 6072b
 36>Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A     20.05  +      3.59  R: 6064b
 36>Härtelt Daniel           SSV Planeta Radebeul GR3           20.05  +      3.59  R: 6064b
 38>Pavlačka Ondřej          SKOB Odry            ODR8100 C     20.08  +      4.02  R: 6040b
 39>Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C     20.37  +      4.31  R: 5805b
 40>Bučánek Antonín          SKOB Odry            ODR8400 C     21.11  +      5.05  R: 5530b
 41>Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     21.24  +      5.18  R: 5425b
 42>Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     21.26  +      5.20  R: 5409b
 43>Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     21.28  +      5.22  R: 5393b
 43>KopecTomáš               VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     21.28  +      5.22  R: 5393b
 45>Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C     21.35  +      5.29  R: 5336b
 46>Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C     21.45  +      5.39  R: 5255b
 47>Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     21.50  +      5.44  R: 5215b
 48>Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C     21.51  +      5.45  R: 5207b
 49>Lexa Matěj               SK Žabovřesky Brno   ZBM6601 C     21.53  +      5.47  R: 5191b
 50>Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     21.57  +      5.51  R: 5158b
 51>Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     22.08  +      6.02  R: 5069b
 52>Špacír Jan               SK Univerzity Palack UOL8805 A     22.13  +      6.07  R: 5029b
 53>Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C     23.01  +      6.55  R: 4640b
 54>Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     23.08  +      7.02  R: 4584b
 55>Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604       23.15  +      7.09  R: 4527b
 56>Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C     23.35  +      7.29  R: 4365b
 57>Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     24.22  +      8.16  R: 3985b
 58>Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     25.33  +      9.27  R: 3411b
 59>Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     26.45  +     10.39  R: 2829b
 60>Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     27.34  +     11.28  R: 2432b
    Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21B        2.2km   65m 14k  Ranking:0.6375 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C     14.51  +      0.00  R: 6380b
  1>Drahoňovský Aleš         OOB TJ Turnov        TUR7201 C     14.51  +      0.00  R: 6380b
  3>Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C     14.53  +      0.02  R: 6365b
  4>Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A     15.33  +      0.42  R: 6079b
  5>Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     15.38  +      0.47  R: 6044b
  6>Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     15.40  +      0.49  R: 6029b
  7>Skřička Jan              TJ Tesla Brno        TBM7837 C     15.46  +      0.55  R: 5986b
  8>Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     16.51  +      2.00  R: 5522b
  9>Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C     17.07  +      2.16  R: 5407b
 10>Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     17.30  +      2.39  R: 5243b
 11>Vlček Petr               KOB Děčín            LDC8700 C     17.54  +      3.03  R: 5071b
 12>Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 A     18.00  +      3.09  R: 5028b
 13>Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C     18.02  +      3.11  R: 5014b
 14>Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     18.09  +      3.18  R: 4964b
 15>Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 C     18.11  +      3.20  R: 4950b
 16>Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     18.17  +      3.26  R: 4907b
 17>Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C     18.25  +      3.34  R: 4850b
 18>Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     18.28  +      3.37  R: 4828b
 19>Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     18.46  +      3.55  R: 4699b
 20>Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     18.48  +      3.57  R: 4685b
 21>Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     19.08  +      4.17  R: 4542b
 22>Holinka Martin           KOB Železárny Prostě ZPV6712 C     19.17  +      4.26  R: 4478b
 23>Duda Radim               SK Kotlářka Praha    DKP8707 C     19.20  +      4.29  R: 4456b
 23>Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C     19.20  +      4.29  R: 4456b
 25>Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     19.22  +      4.31  R: 4442b
 26>Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C     19.26  +      4.35  R: 4414b
 27>Pompach Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7803 C     20.08  +      5.17  R: 4113b
 28>Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     20.33  +      5.42  R: 3935b
 29>Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     20.41  +      5.50  R: 3877b
 30>Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     20.42  +      5.51  R: 3870b
 31>Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C     21.00  +      6.09  R: 3741b
 32>Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C     21.25  +      6.34  R: 3563b
 33>Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     21.48  +      6.57  R: 3398b
 34>Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     22.09  +      7.18  R: 3248b
 35>Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     22.32  +      7.41  R: 3084b
 36>Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     22.42  +      7.51  R: 3012b
 37>Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505 C     23.08  +      8.17  R: 2826b
 38>Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C     23.24  +      8.33  R: 2712b
 39>Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C     23.39  +      8.48  R: 2605b
 40>Cerman Lukáš             TJ Stadion Nový Bor  STB8102 C     23.58  +      9.07  R: 2469b
 41>Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     25.43  +     10.52  R: 1718b
 42>Odvody Zdeněk            Pardubice Bikers     XPU8206 C     30.44  +     15.53  R:    0b
 43>Honner Jaroslav          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7802       32.19  +     17.28  R:    0b
 44>Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C     37.27  +     22.36  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: H21C        2.1km   45m 14k  Ranking:0.5781 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ropek Rudolf             Sportcentrum Jičín   SJC7002 C     15.38  +      0.00  R: 6179b
  2>Dvořák Miroslav          SK Zbraslav          ZBP7601 C     17.13  +      1.35  R: 5634b
  3>Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C     17.31  +      1.53  R: 5530b
  4>Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C     19.17  +      3.39  R: 4922b
  5>Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     19.43  +      4.05  R: 4773b
  6>Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C     20.14  +      4.36  R: 4595b
  7>Machút František         OK 99 Hradec Králové PHK8502 C     20.31  +      4.53  R: 4497b
  8>Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C     21.32  +      5.54  R: 4147b
  9>Bolina Michal            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7701 C     21.36  +      5.58  R: 4124b
 10>Trávníček Jan            SK Univerzity Palack UOL7501 C     22.38  +      7.00  R: 3768b
 11>Žebrák Zbyněk            SKOB Ostrava         MOV7105 C     22.45  +      7.07  R: 3728b
 12>Zoubek Petr              SK Zbraslav          ZBP7602 C     22.51  +      7.13  R: 3694b
 13>Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL8039 C     23.11  +      7.33  R: 3579b
 14>Žemlička Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU8303 C     23.38  +      8.00  R: 3424b
 15>Matyšek Bronislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7823 C     24.45  +      9.07  R: 3040b
 16>Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C     24.50  +      9.12  R: 3011b
 17>Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C     25.00  +      9.22  R: 2953b
 18>Urbaník Robert           VSK Slavia TU Libere VLI7002       25.04  +      9.26  R: 2931b
 19>Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL5628 C     25.41  +     10.03  R: 2718b
 20>Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8749 C     25.51  +     10.13  R: 2661b
 21>Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C     26.12  +     10.34  R: 2540b
 22>Pavlačka František       SKOB Odry            ODR8600 C     26.22  +     10.44  R: 2483b
 23>Matyšek Radoslav         TJ Sokol Plumlov     PLU8007 C     26.38  +     11.00  R: 2391b
 24>Trhlík Tomáš             TJ Sokol Plumlov     PLU7407 C     26.45  +     11.07  R: 2351b
 25>Chmelař Daniel           TJ Sokol Vizovice    VIZ7212 C     28.01  +     12.23  R: 1915b
 26>Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201 C     28.11  +     12.33  R: 1857b
 27>Bajer Jiří               Neregistrovaní 3     NE3           28.42  +     13.04  R: 1679b
 28>Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C     30.05  +     14.27  R: 1203b
 29>Matyšek Stanislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7612 C     35.07  +     19.29  R:    0b
    Štolfa Jaromír           KOB Směr Kroměříž    SKM7506 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21E        2.6km   80m 16k  Ranking:0.8740 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E     16.23  +      0.00  R: 8839b
  2>Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801       16.25  +      0.02  R: 8822b
  3>Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E     16.55  +      0.32  R: 8558b
  4>Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E     17.17  +      0.54  R: 8365b
  5>Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C     17.22  +      0.59  R: 8321b
  6>Heczko Robert            VSK Slavia TU Libere VLI7801 R     17.23  +      1.00  R: 8312b
  7>Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C     17.26  +      1.03  R: 8285b
  8>Modestas Bacys           OSK SAKAS            LI1           17.31  +      1.08  R: 8242b
  9>Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     17.38  +      1.15  R: 8180b
 10>Otruba Marek             TJ Sokol Plumlov     PLU7417 C     17.41  +      1.18  R: 8154b
 11>Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     17.44  +      1.21  R: 8127b
 12>Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R     17.45  +      1.22  R: 8119b
 12>Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     17.45  +      1.22  R: 8119b
 14>Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C     17.52  +      1.29  R: 8057b
 14>Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     17.52  +      1.29  R: 8057b
 16>Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 E     18.01  +      1.38  R: 7978b
 17>Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R     18.11  +      1.48  R: 7890b
 18>Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     18.24  +      2.01  R: 7776b
 19>Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     18.35  +      2.12  R: 7679b
 20>Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     18.38  +      2.15  R: 7653b
 21>Mickus Donatas           OSK SAKAS            LI1           18.44  +      2.21  R: 7600b
 22>Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 E     18.49  +      2.26  R: 7556b
 23>Vilkauskas Tomas         OSK SAKAS            LI1           19.08  +      2.45  R: 7389b
 23>Höije Anders             Goteborg - Majorna O SW1           19.08  +      2.45  R: 7389b
 25>Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 C     19.26  +      3.03  R: 7231b
 26>Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     19.27  +      3.04  R: 7222b
 27>Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C     19.28  +      3.05  R: 7213b
 28>Jan Flašar               SK Praga Praha       PGP8610 C     19.36  +      3.13  R: 7143b
 29>Besta Michal             SK Jamnice           JAM7600 E     19.39  +      3.16  R: 7116b
 30>Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C     19.41  +      3.18  R: 7099b
 31>Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R     19.47  +      3.24  R: 7046b
 32>Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     19.48  +      3.25  R: 7037b
 33>Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 R     19.50  +      3.27  R: 7020b
 34>Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     19.55  +      3.32  R: 6976b
 35>Zvěřina  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK8204 R     20.22  +      3.59  R: 6739b
 36>Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R     20.24  +      4.01  R: 6721b
 37>Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     21.31  +      5.08  R: 6132b
 38>Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 E     21.52  +      5.29  R: 5948b
 39>Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 R     22.10  +      5.47  R: 5789b
 40>Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800       22.21  +      5.58  R: 5693b
 41>Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C     22.58  +      6.35  R: 5367b
 42>Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C     31.33  +     15.10  R:  841b
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         2.0km   65m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Fiala Jan                KPKS BETA Brno       BBM7205 C     15.23  +      0.00
  2>Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     15.31  +      0.08
  3>Datel Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL7101 C     15.39  +      0.16
  4>Bleidorn Stefan          Treptower SV 1949 Be GR2           16.28  +      1.05
  5>Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     16.29  +      1.06
  6>Schmiedeberg Lars        Turbine Neubrandenbu GR7           17.40  +      2.17
  7>Lavenne Philippe         NOSE - n°4201 for fr FR1           18.00  +      2.37
  8>Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     18.22  +      2.59
  9>Vinš Pavel               TJ Sparta Doly Kladn DKL6900 C     18.38  +      3.15
 10>Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     19.08  +      3.45
 11>Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     19.21  +      3.58
 12>Straka Lukáš             VSK Přírodověda - or PVP7006 C     21.12  +      5.49
 13>Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     21.53  +      6.30
 14>Bodino Franck            VSK Přírodověda - or PVP7104 C     21.55  +      6.32
 15>Ždimera Zdeněk           VSK Přírodověda - or PVP7008       24.50  +      9.27
 16>Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     25.04  +      9.41
 17>Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     25.37  +     10.14
 18>Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     25.57  +     10.34
 19>Kiminski Jurgen          Treptower SV 1949 Be GR2           26.31  +     11.08
 20>Brokl Radek              SK KOURA Praha       KRP7102 C     31.48  +     16.25
 21>Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C     35.01  +     19.38
 
Průběžné výsledky kategorie: H40         2.0km   35m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Zschackel Raik           Turbine Neubrandenbu GR7           16.24  +      0.00
  2>Mihaczi Zoltan           Tipo TKE Budapest    HU1           16.39  +      0.15
  3>Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C     17.37  +      1.13
  4>Meyer Dirk               Treptower SV 1949 Be GR2           17.51  +      1.27
  5>Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C     18.20  +      1.56
  6>Faggyas László           Tipo TKE Budapest    HU1           18.41  +      2.17
  7>Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     18.49  +      2.25
  8>Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     19.49  +      3.25
  9>Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C     19.52  +      3.28
 10>Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     20.28  +      4.04
 11>Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501       20.30  +      4.06
 12>Svoboda Martin           SKOB Frýdek - Místek BFM6701 C     21.11  +      4.47
 13>Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     21.31  +      5.07
 14>Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C     21.49  +      5.25
 15>Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     22.27  +      6.03
 16>Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C     22.57  +      6.33
 17>Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C     23.42  +      7.18
 18>Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     25.13  +      8.49
 19>Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     28.00  +     11.36
 20>Toman Vladimír           SK Meteor Kačerov Pr MKP6401 C     29.00  +     12.36
 21>Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     29.12  +     12.48
 22>Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C     29.58  +     13.34
 23>Kiac Jiří                OK Lokomotiva Pardub LPU6305 C     40.27  +     24.03
    Gotvald Pavel            OK Jiskra Nový Bor   BOR6503 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         2.0km   50m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     16.43  +      0.00
  2>Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213 C     17.23  +      0.40
  3>Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C     18.05  +      1.22
  4>Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     18.07  +      1.24
  5>Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul GR3           19.38  +      2.55
  6>Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     20.23  +      3.40
  7>Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C     20.44  +      4.01
  8>Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001       21.26  +      4.43
  9>Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C     22.05  +      5.22
 10>Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C     22.21  +      5.38
 11>Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C     22.32  +      5.49
 12>Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C     22.35  +      5.52
 13>Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     24.20  +      7.37
 14>Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     24.35  +      7.52
 15>Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C     25.46  +      9.03
 16>Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C     26.02  +      9.19
 17>Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     26.03  +      9.20
 18>Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C     27.14  +     10.31
 19>Ledvina Tomáš            Neregistrovaní 6     NE6           33.03  +     16.20
 20>Storp Ralph              Turbine Neubrandenbu GR7           33.15  +     16.32
 21>Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C     34.46  +     18.03
 22>Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     36.55  +     20.12
 23>Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     37.19  +     20.36
 24>Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK5903 C     47.38  +     30.55
    Štěpán  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5901 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H50         1.8km   50m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     15.30  +      0.00
  2>Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     15.36  +      0.06
  3>Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     16.43  +      1.13
  4>Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C     17.14  +      1.44
  5>Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801       17.15  +      1.45
  6>Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C     17.28  +      1.58
  7>Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     18.10  +      2.40
  8>Steininger Pavel         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5603 C     18.13  +      2.43
  9>Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C     18.36  +      3.06
 10>Cigoš Petr               TJ Tesla Brno        TBM5602 C     20.09  +      4.39
 11>Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C     20.13  +      4.43
 12>Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     20.29  +      4.59
 13>Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     20.30  +      5.00
 14>Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     20.58  +      5.28
 15>Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401 C     21.51  +      6.21
 16>Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     22.14  +      6.44
 17>Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     22.20  +      6.50
 18>Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     22.57  +      7.27
 19>Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     23.07  +      7.37
 20>Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500       23.10  +      7.40
 21>Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C     23.13  +      7.43
 22>Hostinský Jiří           OK Lokomotiva Pardub LPU5501 C     28.18  +     12.48
 23>Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     30.33  +     15.03
 24>Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     31.24  +     15.54
 25>Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C     32.21  +     16.51
 26>Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL5410 C     32.32  +     17.02
 27>Bartoš Vratislav         SK KOURA Praha       KRP5401 C     42.17  +     26.47
 MS Šmíd Ivo                                               MS   18.29  +      2.59
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         1.8km   50m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     15.19  +      0.00
  2>Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     15.24  +      0.05
  3>Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul GR3           16.07  +      0.48
  4>Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     16.24  +      1.05
  4>Vlček Vladislav          TJ Sokol Rovensko po ROT5001 C     16.24  +      1.05
  6>Frenzel Michael          LOK Berlin           GR5           17.37  +      2.18
  7>Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     18.41  +      3.22
  8>Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     19.15  +      3.56
  9>Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     19.29  +      4.10
 10>Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     20.30  +      5.11
 11>Ziesche Juergen          LOK Berlin           GR5           20.42  +      5.23
 12>Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     20.50  +      5.31
 13>Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       21.14  +      5.55
 14>Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     21.41  +      6.22
 15>Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     22.23  +      7.04
 16>Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     22.56  +      7.37
 17>Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C     23.17  +      7.58
 18>Liberský Mirko           SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C     25.18  +      9.59
 19>Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C     26.17  +     10.58
 20>Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C     26.22  +     11.03
 21>Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C     26.52  +     11.33
 21>Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     26.52  +     11.33
 23>Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C     26.55  +     11.36
 24>Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     27.35  +     12.16
 25>Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C     30.00  +     14.41
 26>Kavulok Josef            TJ Jiskra Hořice     HOR5101 C     30.53  +     15.34
 27>Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     32.14  +     16.55
 28>Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C     36.30  +     21.11
 29>Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002       40.01  +     24.42
    Zeman Ludvík             SKOB Frýdek - Místek BFM5301 C DISK              
    Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H60         1.5km   25m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     14.08  +      0.00
  2>Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     14.16  +      0.08
  3>Conrad Helmut            TUDD                 GR8           15.12  +      1.04
  4>Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     15.17  +      1.09
  5>Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     15.38  +      1.30
  6>Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C     16.15  +      2.07
  7>Mikan vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     17.42  +      3.34
  8>Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     17.53  +      3.45
  9>Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     18.15  +      4.07
 10>Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     18.36  +      4.28
 11>Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C     20.23  +      6.15
 12>Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C     21.53  +      7.45
 13>Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     23.39  +      9.31
 14>Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     25.56  +     11.48
 15>Šidla Antonín            SKOB Zlín            TZL4635 C     26.42  +     12.34
 16>Vodička Jindřich         Sportcentrum Jičín   SJC4401 C     28.53  +     14.45
 17>Valášek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C     31.28  +     17.20
 18>Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     35.32  +     21.24
 19>Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C     40.23  +     26.15
 20>Jiran  Václav            OK 99 Hradec Králové PHK4701 C     41.33  +     27.25
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         1.5km   25m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     19.00  +      0.00
  2>Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     20.38  +      1.38
  3>Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C     22.14  +      3.14
  4>Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     24.40  +      5.40
  5>Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C     25.16  +      6.16
  6>Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     25.58  +      6.58
  7>Němec Dušan              Klub turistů a lyžař YBM3901 C     27.15  +      8.15
  8>Vřešťál Jan              Neregistrovaní 2     NE2           28.45  +      9.45
  9>Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C     28.58  +      9.58
 10>Šidla Jiří               SKOB Zlín            TZL4008 C     29.24  +     10.24
 11>Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     30.11  +     11.11
 12>Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C     30.35  +     11.35
 13>Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     31.25  +     12.25
    Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H70         1.2km   30m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     15.31  +      0.00
  2>Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     17.03  +      1.32
  3>Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     19.34  +      4.03
  4>Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     19.37  +      4.06
  5>Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     20.08  +      4.37
  6>Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     21.08  +      5.37
  7>Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C     22.45  +      7.14
  8>Valla Stanislav          SKOB Zlín            TZL3125 C     24.45  +      9.14
  9>Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     24.51  +      9.20
 10>Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   GR1           24.55  +      9.24
 11>Macoun Jindra            SK Praga Praha       PGP2700       24.58  +      9.27
 12>Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     26.31  +     11.00
 13>Bartoš Lumír             SK KOURA Praha       KRP2701 C     29.02  +     13.31
    Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C DISK              
    Doleček Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP3300 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         1.1km   15m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C      6.50  +      0.00
  2>Nechanický Jan           SK Orientační sporty OSN0200 C      8.21  +      1.31
  3>Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C      8.29  +      1.39
  4>Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C      8.39  +      1.49
  5>Melich Daniel            OOB TJ Turnov        TUR0200 C      8.47  +      1.57
  6>Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001        8.58  +      2.08
  7>Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C      9.04  +      2.14
  8>Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C      9.31  +      2.41
  9>Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250        9.52  +      3.02
 10>Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL           10.35  +      3.45
 11>Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C     10.41  +      3.51
 12>Svobodová Barbora        SKOB Frýdek - Místek BFM0151 C     10.42  +      3.52
 13>Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     11.03  +      4.13
 14>Ždimera Vít              VSK Přírodověda - or PVP0200       11.26  +      4.36
 15>Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN           12.21  +      5.31
 16>Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS     C     13.12  +      6.22
 17>Pompach Lukáš            OK 99 Hradec Králové PHK           13.24  +      6.34
 18>Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     13.36  +      6.46
 19>Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C     13.52  +      7.02
 20>Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C     14.06  +      7.16
 21>Jirka Matyáš             KOB Železárny Prostě ZPV     C     16.19  +      9.29
 22>Toman Martin             SK Meteor Kačerov Pr MKP0401       16.57  +     10.07
 23>Alblová Lucie            OOB TJ Turnov        TUR           19.56  +     13.06
 24>Tomanek Lukáš            SK SKI-OB Šternberk  STE     C     22.26  +     15.36
 25>Pompachová Karolína      OK 99 Hradec Králové PHK           24.17  +     17.27
 26>Suchánek Dušan           TJ Slezan Opava      SOP           24.31  +     17.41
 27>Holasová Barborka        SK Jamnice           JAM0650 C     25.51  +     19.01
 28>Vaštovic                 Neregistrovaní 5     NE5           32.05  +     25.15
    Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: P2          0.9km   20m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C      8.32  +      0.00
  2>Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR            8.43  +      0.11
  3>Škodová Zuzana           VSK Slavia TU Libere VLI5650 C     11.23  +      2.51
  4>Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM5701 C     12.15  +      3.43
  5>Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM9301 C     12.45  +      4.13
  6>Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     13.45  +      5.13
  7>Mesiarkinová Kamila      TJ Stadion Nový Bor  STB           14.53  +      6.21
  8>Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C     15.58  +      7.26
  9>Špačková Renáta          Nereg.               NE7           16.11  +      7.39
 10>Zelenák Zbyňek           SKOB Odry            ODR8000 C     16.14  +      7.42
 11>Šeděnková Hana           TJ Slovan Luhačovice LCE           17.40  +      9.08
 12>Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C     18.49  +     10.17
 13>Haufe Hiderose           HSG Turbine Zittau   GR1           21.31  +     12.59
 14>Schonpflugová Kateřina   AC Sparta Praha      SCP0000 C     22.47  +     14.15
 15>Thoř Miloš               SOK TJ Turnov        TUV           23.41  +     15.09
 16>Merkunová Olga           Neregistrovaní 3     NE3           44.19  +     35.47
 
Průběžné výsledky kategorie: P4          2.0km   35m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Albl Slávek              Nereg.               NE8           22.31  +      0.00
  2>Šimek Radek              Nereg.               NE9           23.08  +      0.37
  3>Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC           23.38  +      1.07
  4>Zolt. Fleischer          SPA Tabaacuteni Spar HU2           24.25  +      1.54
  5>Hausvaterová Pavla       TJ Slavia Hradec Krá SHK8654 C     27.34  +      5.03
  6>Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C     28.56  +      6.25
  7>Cych Ewa                 TwardoGóra           PO2           29.16  +      6.45
  8>Řehulka Rostislav        KOB Železárny Prostě ZPV7411 C     29.30  +      6.59
  9>Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C     29.53  +      7.22
 10>Cigošová Marie           SKOB Zlín            TZL           30.41  +      8.10
 11>Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254       30.51  +      8.20
 12>Landovská Ivana          SK Praga Praha       PGP6251 C     31.38  +      9.07
 13>Merkun Richard           Neregistrovaní 3     NE3           33.56  +     11.25
 14>Hošek Vladislav          Nereg.               N10           34.16  +     11.45
 15>Sluková Hana             TJ Loko Liberec      LLI5951 C     40.57  +     18.26
 16>Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     43.41  +     21.10
 17>Andr. Fleischer          SPA Tabaacuteni Spar HU2           63.00  +     40.29
 18>Andrea Fleischer         SPA Tabaacuteni Spar HU2           64.05  +     41.34
 19>Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL           65.23  +     42.52
    Kyncl Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK     C DISK