Konečné výsledky kategorie                                                24.8.2008 20:33:13
                                Pěkné prázdniny 2008 3.etapa
===ČSOB-TUR===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.9km   25m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 C     22.22  +      0.00
  2.Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C     27.27  +      5.05
  3.Straková Veronika        VSK Přírodověda - or PVP0050 C     29.28  +      7.06
  4.Křečková Jana            KOB Železárny Prostě ZPV9999 C     33.30  +     11.08
  5.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 C     36.25  +     14.03
  6.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C     51.07  +     28.45
  7.Berková Monika           TJ Tatran Jablonec n TJN9851 C     53.10  +     30.48
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.7km   15m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C     19.39  +      0.00
  2.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     24.18  +      4.39
  3.Nechanická Klára         SK Orientační sporty OSN0050 C     25.30  +      5.51
  4.Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C     26.14  +      6.35
  5.Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     28.22  +      8.43
  6.Kiacová Veronika         OK Lokomotiva Pardub LPU9953 C     36.45  +     17.06
 MS Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750  MS   30.26  +     10.47
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km   25m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Faggyas Réka             Tipo TKE Budapest    HU1           19.08  +      0.00
  2.Faggyas Petra            Tipo TKE Budapest    HU1           20.29  +      1.21
  3.Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 B     20.50  +      1.42
  4.Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 C     20.58  +      1.50
  5.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 C     21.00  +      1.52
  6.Cych Veronika            TwardoGóra           PO2           21.33  +      2.25
  7.Kavalírová Jůlie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C     22.21  +      3.13
  8.Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B     22.48  +      3.40
  9.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 C     25.31  +      6.23
 10.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C     26.48  +      7.40
 11.Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C     28.51  +      9.43
 12.Přibíková Ema            SK Praga Praha       PGP9651 C     52.43  +     33.35
 13.Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C     61.53  +     42.45
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.4km  105m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 B     25.31  +      0.00
  2.Faggyas Eszter           Tipo TKE Budapest    HU1           28.05  +      2.34
  3.Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 B     29.29  +      3.58
  4.Körberová Andrea         OOB TJ Turnov        TUR9455 C     29.39  +      4.08
  5.Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 A     29.53  +      4.22
  6.Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451 B     30.39  +      5.08
  7.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 B     31.30  +      5.59
  8.Svobodová Radka          SKOB Frýdek - Místek BFM9451 B     34.11  +      8.40
  9.Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C     39.08  +     13.37
 10.Přibíková Johana         SK Praga Praha       PGP9551 B     41.25  +     15.54
 11.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B     51.22  +     25.51
 12.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     55.01  +     29.30
 13.Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B     55.45  +     30.14
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.3km   85m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Schmidt Johanna          SSV Planeta Radebeul GR3           45.19  +      0.00
  2.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A     50.28  +      5.09
  3.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     52.38  +      7.19
  4.Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN9251 B     53.11  +      7.52
  5.Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 B     53.23  +      8.04
  6.Landovská Anna           SK Praga Praha       PGP9251 B     57.18  +     11.59
  7.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B     60.07  +     14.48
  8.Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251 C     82.26  +     37.07
    Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.1km  265m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     56.56  +      0.00
  2.Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A     65.01  +      8.05
  3.Nováková Kateřina        SK Praga Praha       PGP9152 B     72.25  +     15.29
  4.Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 B     73.15  +     16.19
  5.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150       75.02  +     18.06
  6.Králová Kateřina         SKOB Odry            ODR9052 C     85.37  +     28.41
  7.Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C    103.05  +     46.09
    Tomanová Anna            SK Meteor Kačerov Pr MKP9051 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20         4.1km  265m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A     49.23  +      0.00
  2.Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 R     51.10  +      1.47
  3.Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B     67.21  +     17.58
  4.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 B     79.13  +     29.50
    Hančíková Barbora        SKOB Zlín            TZL8853 C DISK              
    Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        4.4km  220m 20k  Ranking:0.7653 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C     59.24  +      0.00  R: 7885b
  2.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R     61.28  +      2.04  R: 7627b
  3.Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C     62.54  +      3.30  R: 7448b
  4.Gajdová Magdalena        KBP Praha            KBP7450 C     63.07  +      3.43  R: 7420b
  5.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C     64.58  +      5.34  R: 7189b
  6.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     65.34  +      6.10  R: 7114b
  7.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R     65.49  +      6.25  R: 7083b
  8.Junová Lenka             Klub vytrvalostních  KSU7653 C     65.55  +      6.31  R: 7071b
  9.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152       66.35  +      7.11  R: 6987b
 10.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     67.29  +      8.05  R: 6875b
 11.Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C     68.00  +      8.36  R: 6810b
 12.Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C     68.46  +      9.22  R: 6715b
 13.Honnerová Blanka         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8051       69.19  +      9.55  R: 6646b
 14.Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C     69.52  +     10.28  R: 6577b
 15.Žabková Marie            SKOB BETA Třinec     TRC8753 C     70.23  +     10.59  R: 6513b
 16.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     71.04  +     11.40  R: 6427b
 17.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     71.07  +     11.43  R: 6421b
 18.Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C     72.36  +     13.12  R: 6236b
 19.Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C     72.58  +     13.34  R: 6190b
 20.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     75.58  +     16.34  R: 5815b
 21.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     76.13  +     16.49  R: 5784b
 22.Martynková Aneta         TJ TŽ Třinec         TRI8657 C     76.34  +     17.10  R: 5740b
 23.Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 C     77.55  +     18.31  R: 5571b
 24.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     78.59  +     19.35  R: 5438b
 25.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     79.32  +     20.08  R: 5369b
 26.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     80.08  +     20.44  R: 5295b
 27.Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C     84.07  +     24.43  R: 4797b
 28.Žabková Markéta          SKOB BETA Třinec     TRC8850 A     85.20  +     25.56  R: 4645b
 29.Nosálová Eliška          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8250 C     89.45  +     30.21  R: 4093b
 30.Erbenová Zuzana          SK OK 24 Praha       OKP7454 C     95.27  +     36.03  R: 3381b
 31.Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C     97.36  +     38.12  R: 3112b
 32.Gallusová Kateřina       AC Sparta Praha      SCP8450 C    105.12  +     45.48  R: 2163b
 33.Mrózková Ivana           SKOB BETA Třinec     TRC8751 C    106.07  +     46.43  R: 2048b
    Navarová Lucie           SKOB Zlín            TZL8459   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        3.3km   85m 15k  Ranking:0.6331 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     46.05  +      0.00  R: 6457b
  2.Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C     46.27  +      0.22  R: 6408b
  3.Vlčovská Eva             OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C     48.32  +      2.27  R: 6128b
  4.Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 C     50.59  +      4.54  R: 5798b
  5.Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     51.41  +      5.36  R: 5703b
  6.Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 R     53.03  +      6.58  R: 5519b
  7.Steiningerová Tereza     OK Lokomotiva Plzeň  LPM8650 C     53.45  +      7.40  R: 5425b
  8.Vaňoučková Věra          VSK Slavia TU Libere VLI7979 C     53.50  +      7.45  R: 5414b
  9.Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     53.54  +      7.49  R: 5405b
 10.Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C     56.18  +     10.13  R: 5082b
 11.Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B     57.40  +     11.35  R: 4898b
 12.Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751 C     58.14  +     12.09  R: 4822b
 13.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     58.40  +     12.35  R: 4763b
 14.Nechanická Daniela       SK Orientační sporty OSN7557 C     60.45  +     14.40  R: 4483b
 15.Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     61.44  +     15.39  R: 4350b
 16.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 R     61.54  +     15.49  R: 4328b
 17.Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C     62.45  +     16.40  R: 4213b
 18.Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C     64.17  +     18.12  R: 4007b
 19.Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950 B     67.11  +     21.06  R: 3617b
 20.Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     67.41  +     21.36  R: 3549b
 21.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     68.01  +     21.56  R: 3504b
 22.Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C     68.05  +     22.00  R: 3495b
 23.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     69.33  +     23.28  R: 3298b
 24.Engelhardt Katja         SSV Planeta Radebeul GR3           72.37  +     26.32  R: 2885b
 25.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     72.48  +     26.43  R: 2860b
 26.Ptáčková Nikol           KPKS BETA Brno       BBM7850 C     73.45  +     27.40  R: 2732b
 27.Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150       76.32  +     30.27  R: 2358b
 28.Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C     77.35  +     31.30  R: 2216b
 29.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     81.08  +     35.03  R: 1738b
 30.Ježková Klára            SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C     91.41  +     45.36  R:  318b
 31.Bartošová Ivana          SK KOURA Praha       KRP8751 C     92.51  +     46.46  R:  161b
 32.Regnerová Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL          104.50  +     58.45  R:    0b
    Rydlová Jana             TJ Sokol Vizovice    VIZ7752 C DISK              
 MS Kratochvíl Aleš                                        MS  118.36  +     72.31  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        2.7km   80m 14k  Ranking:0.5183 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 R     38.33  +      0.00  R: 5499b
  2.Víchová Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU8352 C     42.07  +      3.34  R: 5049b
  3.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     42.30  +      3.57  R: 5000b
  4.Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     42.52  +      4.19  R: 4954b
  5.Havlínová Zuzana         AC Sparta Praha      SCP0001 C     47.43  +      9.10  R: 4342b
  6.Zoubková Jana            SK Zbraslav          ZBP8050 C     47.49  +      9.16  R: 4329b
  7.Štěpánová  Pavla         OK 99 Hradec Králové PHK8558 C     50.34  +     12.01  R: 3982b
  8.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     51.30  +     12.57  R: 3864b
  9.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     55.24  +     16.51  R: 3372b
 10.Schmidtová Jana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7553 C     56.37  +     18.04  R: 3218b
 11.Steiningerová Kateřina   OK Lokomotiva Plzeň  LPM8450 C     56.40  +     18.07  R: 3212b
 12.Pražáková Aneta          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C     57.25  +     18.52  R: 3117b
 13.Bodnárová Barbora        Neregistrovaní 5     NE5           59.00  +     20.27  R: 2918b
 14.Vaštová Světlana         Neregistrovaní 5     NE5           59.27  +     20.54  R: 2861b
 15.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     59.44  +     21.11  R: 2825b
 16.Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C     62.42  +     24.09  R: 2450b
 17.Kolomějevová Dita        Magnus Orienteering  ASU8599 C     65.51  +     27.18  R: 2053b
 18.Pavlačková Kateřina      SKOB Odry            ODR8450 C     66.28  +     27.55  R: 1975b
 19.Winklerová Hana          OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C     69.05  +     30.32  R: 1645b
 20.Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C     77.05  +     38.32  R:  635b
    Wohanková Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7955   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        5.2km  300m 23k  Ranking:0.8657 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dočkalová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     60.14  +      0.00  R: 9096b
  2.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850       65.01  +      4.47  R: 8444b
  3.Grigaite Evelina         OSK SAKAS            LI1           65.06  +      4.52  R: 8432b
  4.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     68.01  +      7.47  R: 8034b
  5.Machútová Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK8851 R     68.29  +      8.15  R: 7971b
  6.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     68.30  +      8.16  R: 7968b
  7.Wengrin Ágnes            Tipo TKE Budapest    HU1           69.04  +      8.50  R: 7891b
  8.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 E     71.12  +     10.58  R: 7600b
  9.Hrazdírová Iva           AC Sparta Praha      SCP8152 E     73.17  +     13.03  R: 7316b
 10.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R     77.21  +     17.07  R: 6761b
 11.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R     78.10  +     17.56  R: 6649b
 12.Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 R     78.40  +     18.26  R: 6581b
 13.Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 R     79.06  +     18.52  R: 6522b
 14.Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 E     82.25  +     22.11  R: 6070b
 15.Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 B     84.06  +     23.52  R: 5840b
 16.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750       84.37  +     24.23  R: 5769b
 17.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C     85.28  +     25.14  R: 5653b
 18.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950       86.38  +     26.24  R: 5494b
 19.Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850       88.31  +     28.17  R: 5237b
 20.Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN6351 C     89.43  +     29.29  R: 5073b
 21.Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251       92.24  +     32.10  R: 4707b
 22.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852       98.36  +     38.22  R: 3861b
 23.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753      126.40  +     66.26  R:   32b
    Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650   DISK              
    Bovero Severine          NOSE - n°4201 for fr FR1       DISK              
    Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.1km  265m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     62.39  +      0.00
  2.Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     68.14  +      5.35
  3.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     69.19  +      6.40
  4.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     69.54  +      7.15
  5.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     71.07  +      8.28
  6.Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C     71.22  +      8.43
  7.Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C     72.24  +      9.45
  8.Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C     73.40  +     11.01
  9.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     73.50  +     11.11
 10.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     75.03  +     12.24
 11.Křečková Petra           KOB Železárny Prostě ZPV7076 C     75.56  +     13.17
 12.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     79.43  +     17.04
 13.Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C     96.17  +     33.38
 14.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     97.53  +     35.14
 15.Bartošová Jana           SK KOURA Praha       KRP7051 C    117.36  +     54.57
 16.Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C    156.31  +     93.52
    Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C DISK              
    Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C DISK              
 MS Zemková Helena           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7450 CMSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.3km  185m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C     67.47  +      0.00
  2.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     70.46  +      2.59
  3.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     71.42  +      3.55
  4.Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C     86.46  +     18.59
  5.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C     88.02  +     20.15
  6.Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C     90.30  +     22.43
  7.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     91.21  +     23.34
  8.Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C     92.06  +     24.19
  9.Kiacová Martina          OK Lokomotiva Pardub LPU6752 C     94.33  +     26.46
 10.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     95.58  +     28.11
 11.Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C    100.16  +     32.29
 12.Živcová Pavlína          OB Rozmarýn Litoměři DLT6651 C    106.49  +     39.02
 13.Holper Antonia           Tipo TKE Budapest    HU1          109.10  +     41.23
 14.Gotvaldová Vladana       OK Jiskra Nový Bor   BOR6652 C    129.48  +     62.01
    Kiminski Katja           Treptower SV 1949 Be GR2       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.3km  185m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C     56.27  +      0.00
  2.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     58.16  +      1.49
  3.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     62.57  +      6.30
  4.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     63.06  +      6.39
  5.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     65.52  +      9.25
  6.Kuncová Jiřina           TJ Tatran Jablonec n TJN5752       72.30  +     16.03
  7.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C     72.50  +     16.23
  8.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     73.39  +     17.12
  9.Malá Eva                 OK Jilemnice         JIL6351 C     74.14  +     17.47
 10.Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C     75.04  +     18.37
 11.Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C     75.52  +     19.25
 12.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     77.21  +     20.54
 13.Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C     82.41  +     26.14
 14.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     83.05  +     26.38
 15.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C     89.09  +     32.42
 16.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     90.24  +     33.57
 17.Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C     94.40  +     38.13
 18.Jiřištová Hana           OK Jilemnice         JIL6052 C     95.02  +     38.35
 19.Steiningerová Helena     OK Lokomotiva Plzeň  LPM5950 C     95.40  +     39.13
 20.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     97.14  +     40.47
 21.Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C    104.00  +     47.33
 22.Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C    104.17  +     47.50
 23.Ledvinová Jana           Neregistrovaní 6     NE6          109.44  +     53.17
    Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C DISK              
    Zelenková Eugénie        SK Kotnov Tábor      KTA5951 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.6km  145m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     54.05  +      0.00
  2.Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     57.52  +      3.47
  3.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750       66.28  +     12.23
  4.Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5701       67.24  +     13.19
  5.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     68.54  +     14.49
  6.Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C     71.03  +     16.58
  7.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C     75.52  +     21.47
  8.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     78.18  +     24.13
  9.Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C     81.00  +     26.55
 10.Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C     87.57  +     33.52
 11.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     88.15  +     34.10
 12.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       92.35  +     38.30
 13.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     94.44  +     40.39
 14.Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C    103.14  +     49.09
 15.Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C    104.26  +     50.21
 16.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C    112.36  +     58.31
 17.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C    142.28  +     88.23
    Henková Svatava          SK Radioklub Blansko RBK5454 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.6km  145m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     52.43  +      0.00
  2.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     53.45  +      1.02
  3.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     57.48  +      5.05
  4.Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     58.53  +      6.10
  5.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351       61.18  +      8.35
  6.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     61.35  +      8.52
  7.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     64.30  +     11.47
  8.Hamáčková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     68.40  +     15.57
  9.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     70.47  +     18.04
 10.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     89.53  +     37.10
 11.Pilgrová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET5151 C    119.52  +     67.09
 12.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    132.37  +     79.54
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.2km  120m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     50.29  +      0.00
  2.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     59.17  +      8.48
  3.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     61.10  +     10.41
  4.Conrad Erika             TUDD                 GR8           64.12  +     13.43
  5.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     66.08  +     15.39
  6.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     67.16  +     16.47
  7.Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     67.21  +     16.52
  8.Suchanková Libuše        TJ Slezan Opava      SOP4851       69.41  +     19.12
  9.Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C     73.23  +     22.54
 10.Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     76.26  +     25.57
 11.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     91.05  +     40.36
 12.Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     96.12  +     45.43
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.2km  120m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     71.46  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.9km   25m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C     19.52  +      0.00
  2.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B     21.35  +      1.43
  3.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C     21.37  +      1.45
  4.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C     24.01  +      4.09
  5.Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 C     28.33  +      8.41
  6.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902 C     29.44  +      9.52
  7.Bartoš Vojtěch           SK KOURA Praha       KRP9802 C     45.07  +     25.15
  8.Mašata  Metoděj          OK 99 Hradec Králové PHK2016 C     48.17  +     28.25
  9.Zemko Zdeněk             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9900 C     77.26  +     57.34
    Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.7km   15m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901 C     21.54  +      0.00
  2.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     22.58  +      1.04
  3.Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C     24.41  +      2.47
  4.Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C     25.12  +      3.18
  5.Bartoš Pavel             SK KOURA Praha       KRP9801 C     26.05  +      4.11
  6.Zobaník Michal           NORD Slavia Minerva  AOP9901 C     26.18  +      4.24
  7.Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C     34.40  +     12.46
  8.Gajda Jan                KBP Praha            KBP           34.48  +     12.54
  9.Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C     37.32  +     15.38
    Bartoš Václav            SK KOURA Praha       KRP0101 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.0km   25m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 B     16.59  +      0.00
  2.Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701 B     17.01  +      0.02
  3.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B     18.24  +      1.25
  4.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B     18.41  +      1.42
  5.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C     19.02  +      2.03
  6.Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 C     19.03  +      2.04
  7.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B     19.50  +      2.51
  8.Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C     21.17  +      4.18
  9.Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 C     23.05  +      6.06
 10.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 C     23.13  +      6.14
 11.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601       24.43  +      7.44
 12.Straka Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9700 C     27.16  +     10.17
    Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.8km  165m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 C     36.04  +      0.00
  2.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 B     38.12  +      2.08
  3.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B     38.38  +      2.34
  4.Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 C     40.40  +      4.36
  5.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 B     41.23  +      5.19
  6.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     43.54  +      7.50
  7.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B     45.39  +      9.35
  8.Holinka Lukáš            Sokol Ptení          PTE9421 C     47.40  +     11.36
  9.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C     49.13  +     13.09
 10.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B     50.38  +     14.34
 11.Jordanov Alexandr        VSK MZLU Brno        VBM9501 B     56.04  +     20.00
 12.Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C     63.43  +     27.39
 13.Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C     73.11  +     37.07
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.0km  275m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A     60.02  +      0.00
  2.Holinka Matouš           KOB Železárny Prostě ZPV9222 B     71.55  +     11.53
  3.Tichý Tomáš              TJ OK Tolar          TJH9201 B     78.07  +     18.05
  4.Kubát Lukáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301 B     82.33  +     22.31
  5.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C     90.00  +     29.58
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.1km  370m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 B     80.08  +      0.00
  2.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B     83.06  +      2.58
  3.Hoidekr Jan              TJ Loko Liberec      LLI9001 C     88.18  +      8.10
  4.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    108.17  +     28.09
  5.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105      160.22  +     80.14
    Mutina Jiří              SKOB Frýdek - Místek BFM9101 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20         6.1km  370m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lejsek Tadeáš            SK Praga Praha       PGP8903 A     63.11  +      0.00
  2.Rajnošek Matěj           SK Orientační sporty OSN8800 A     76.05  +     12.54
  3.Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A     78.45  +     15.34
 MS Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 CMS   71.08  +      7.57
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        6.4km  430m 24k  Ranking:0.7779 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     70.13  +      0.00  R: 7960b
  2.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 R     72.02  +      1.49  R: 7763b
  3.Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 C     73.25  +      3.12  R: 7613b
  4.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C     75.14  +      5.01  R: 7417b
  5.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     75.35  +      5.22  R: 7379b
  6.Fátor Jan                Magnus Orienteering  ASU7907 C     76.14  +      6.01  R: 7309b
  7.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     76.34  +      6.21  R: 7272b
  8.Bučánek Antonín          SKOB Odry            ODR8400 C     76.35  +      6.22  R: 7271b
  9.Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     77.05  +      6.52  R: 7217b
 10.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     78.03  +      7.50  R: 7112b
 11.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     78.12  +      7.59  R: 7096b
 12.Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C     78.17  +      8.04  R: 7087b
 13.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     78.18  +      8.05  R: 7085b
 14.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     78.56  +      8.43  R: 7016b
 15.Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605       79.09  +      8.56  R: 6993b
 16.Cych Piotr               TwardoGóra           PO2           79.25  +      9.12  R: 6964b
 17.Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C     79.57  +      9.44  R: 6906b
 18.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     81.14  +     11.01  R: 6768b
 19.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     81.16  +     11.03  R: 6764b
 20.Holas Tomáš              SK Jamnice           JAM7800 C     84.05  +     13.52  R: 6459b
 21.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     84.52  +     14.39  R: 6374b
 21.Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     84.52  +     14.39  R: 6374b
 23.Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 B     85.36  +     15.23  R: 6295b
 24.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C     85.51  +     15.38  R: 6268b
 25.Starosta Pavel           TJ Sokol Vizovice    VIZ7938 C     85.57  +     15.44  R: 6257b
 26.Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C     86.08  +     15.55  R: 6237b
 27.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     86.09  +     15.56  R: 6236b
 28.KopecTomáš               VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     87.27  +     17.14  R: 6095b
 29.Schmiedeberg Nils        Turbine Neubrandenbu GR7           88.08  +     17.55  R: 6021b
 30.Boudný Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C     88.34  +     18.21  R: 5974b
 31.Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C     88.42  +     18.29  R: 5960b
 32.Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 C     88.58  +     18.45  R: 5931b
 33.Kheil Radim              TJ Spartak První Brn PBM7301 C     89.10  +     18.57  R: 5909b
 34.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     89.36  +     19.23  R: 5862b
 35.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     89.39  +     19.26  R: 5857b
 36.Lexa Matěj               SK Žabovřesky Brno   ZBM6601 C     89.50  +     19.37  R: 5837b
 37.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     90.24  +     20.11  R: 5776b
 38.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A     90.27  +     20.14  R: 5770b
 39.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     92.10  +     21.57  R: 5584b
 40.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     92.54  +     22.41  R: 5505b
 41.Zháňal Jan               OOB Třebíč           TTR8701 C     93.20  +     23.07  R: 5458b
 42.Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901 A     95.16  +     25.03  R: 5249b
 43.Pavlačka Ondřej          SKOB Odry            ODR8100 C     97.34  +     27.21  R: 5000b
 44.Špacír Jan               SK Univerzity Palack UOL8805 A     98.11  +     27.58  R: 4933b
 45.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     98.30  +     28.17  R: 4899b
 46.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C    101.08  +     30.55  R: 4614b
 47.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C    102.03  +     31.50  R: 4515b
 48.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604      104.25  +     34.12  R: 4259b
 49.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C    106.11  +     35.58  R: 4068b
 50.Härtelt Daniel           SSV Planeta Radebeul GR3          106.41  +     36.28  R: 4014b
 51.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C    107.33  +     37.20  R: 3920b
 52.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    129.12  +     58.59  R: 1577b
 53.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    132.16  +     62.03  R: 1246b
    Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C DISK              
    Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C DISK              
    Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C DISK              
    Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C DISK              
    Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        5.8km  370m 22k  Ranking:0.6367 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A     63.26  +      0.00  R: 6565b
  2.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     64.47  +      1.21  R: 6434b
  3.Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C     68.11  +      4.45  R: 6103b
  4.Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C     69.21  +      5.55  R: 5990b
  5.Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     69.48  +      6.22  R: 5946b
  6.Skřička Jan              TJ Tesla Brno        TBM7837 C     69.52  +      6.26  R: 5939b
  7.Vlček Petr               KOB Děčín            LDC8700 C     70.13  +      6.47  R: 5905b
  8.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     71.43  +      8.17  R: 5760b
  9.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     72.17  +      8.51  R: 5704b
 10.Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C     73.32  +     10.06  R: 5583b
 11.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     75.10  +     11.44  R: 5424b
 12.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     78.06  +     14.40  R: 5139b
 13.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C     79.48  +     16.22  R: 4973b
 14.Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     79.59  +     16.33  R: 4955b
 15.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C     80.14  +     16.48  R: 4931b
 16.Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     81.28  +     18.02  R: 4811b
 17.Holinka Martin           KOB Železárny Prostě ZPV6712 C     81.42  +     18.16  R: 4789b
 18.Pompach Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7803 C     82.03  +     18.37  R: 4754b
 19.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     82.04  +     18.38  R: 4753b
 20.Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C     82.08  +     18.42  R: 4746b
 21.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     83.17  +     19.51  R: 4635b
 22.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     83.59  +     20.33  R: 4566b
 23.Duda Radim               SK Kotlářka Praha    DKP8707 C     86.55  +     23.29  R: 4281b
 24.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C     87.52  +     24.26  R: 4189b
 25.Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C     88.42  +     25.16  R: 4108b
 26.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     90.43  +     27.17  R: 3912b
 27.Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C     92.28  +     29.02  R: 3741b
 28.Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     93.40  +     30.14  R: 3625b
 29.Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C     93.48  +     30.22  R: 3612b
 30.Odvody Zdeněk            Pardubice Bikers     XPU8206 C    101.31  +     38.05  R: 2861b
 31.Cerman Lukáš             TJ Stadion Nový Bor  STB8102 C    101.56  +     38.30  R: 2821b
 32.Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C    102.25  +     38.59  R: 2774b
 33.Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 A    105.20  +     41.54  R: 2490b
 34.Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C    109.16  +     45.50  R: 2107b
 35.Hric Jan                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C    114.19  +     50.53  R: 1616b
 36.Honner Jaroslav          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7802      139.45  +     76.19  R:    0b
    Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505 C DISK              
    Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        5.0km  275m 19k  Ranking:0.5781 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dvořák Miroslav          SK Zbraslav          ZBP7601 C     60.28  +      0.00  R: 5993b
  2.Ropek Rudolf             Sportcentrum Jičín   SJC7002 C     61.06  +      0.38  R: 5935b
  3.Matyšek Radoslav         TJ Sokol Plumlov     PLU8007 C     66.45  +      6.17  R: 5414b
  4.Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C     73.34  +     13.06  R: 4787b
  5.Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     74.53  +     14.25  R: 4665b
  6.Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C     75.07  +     14.39  R: 4644b
  7.Matyšek Bronislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7823 C     75.16  +     14.48  R: 4630b
  8.Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C     76.23  +     15.55  R: 4527b
  9.Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C     77.11  +     16.43  R: 4454b
 10.Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C     77.28  +     17.00  R: 4428b
 11.Urbaník Robert           VSK Slavia TU Libere VLI7002       77.29  +     17.01  R: 4426b
 12.Trávníček Jan            SK Univerzity Palack UOL7501 C     77.32  +     17.04  R: 4421b
 13.Štolfa Jaromír           KOB Směr Kroměříž    SKM7506 C     83.15  +     22.47  R: 3895b
 14.Pavlačka František       SKOB Odry            ODR8600 C     85.28  +     25.00  R: 3691b
 15.Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL5628 C     86.28  +     26.00  R: 3599b
 16.Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C     87.20  +     26.52  R: 3519b
 17.Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C     87.27  +     26.59  R: 3508b
 18.Žebrák Zbyněk            SKOB Ostrava         MOV7105 C     91.13  +     30.45  R: 3161b
 19.Trhlík Tomáš             TJ Sokol Plumlov     PLU7407 C     91.45  +     31.17  R: 3112b
 20.Machút František         OK 99 Hradec Králové PHK8502 C     94.03  +     33.35  R: 2900b
 21.Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8749 C     94.55  +     34.27  R: 2821b
 22.Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201 C    100.49  +     40.21  R: 2277b
 23.Bolina Michal            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7701 C    100.53  +     40.25  R: 2271b
 24.Žemlička Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU8303 C    101.42  +     41.14  R: 2196b
 25.Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C    108.07  +     47.39  R: 1605b
 26.Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C    117.01  +     56.33  R:  785b
 27.Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL8039 C    125.26  +     64.58  R:   10b
 28.Bajer Jiří               Neregistrovaní 3     NE3          138.37  +     78.09  R:    0b
    Matyšek Stanislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7612 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21E        7.4km  465m 29k  Ranking:0.8802 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E     69.52  +      0.00  R: 8959b
  2.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R     70.25  +      0.33  R: 8891b
  3.Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R     73.08  +      3.16  R: 8555b
  4.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E     73.11  +      3.19  R: 8549b
  5.Heczko Robert            VSK Slavia TU Libere VLI7801 R     73.19  +      3.27  R: 8533b
  6.Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E     73.42  +      3.50  R: 8485b
  7.Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C     75.53  +      6.01  R: 8215b
  8.Zvěřina  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK8204 R     76.21  +      6.29  R: 8157b
  9.Modestas Bacys           OSK SAKAS            LI1           76.39  +      6.47  R: 8120b
 10.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E     76.52  +      7.00  R: 8093b
 11.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     78.57  +      9.05  R: 7836b
 12.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C     79.21  +      9.29  R: 7786b
 13.Habán Ivo                VSK Slavia TU Libere VLI7707 C     79.24  +      9.32  R: 7780b
 13.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     79.24  +      9.32  R: 7780b
 15.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     79.33  +      9.41  R: 7761b
 16.Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C     81.28  +     11.36  R: 7524b
 17.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801       82.13  +     12.21  R: 7431b
 18.Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 R     82.16  +     12.24  R: 7425b
 19.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     82.17  +     12.25  R: 7423b
 20.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     82.46  +     12.54  R: 7363b
 21.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R     82.49  +     12.57  R: 7357b
 22.Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 C     83.42  +     13.50  R: 7248b
 23.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     83.50  +     13.58  R: 7231b
 24.Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C     83.52  +     14.00  R: 7227b
 25.Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800       84.40  +     14.48  R: 7128b
 26.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 R     84.44  +     14.52  R: 7120b
 27.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 E     86.28  +     16.36  R: 6905b
 28.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     87.48  +     17.56  R: 6741b
 29.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     88.19  +     18.27  R: 6677b
 30.Höije Anders             Goteborg - Majorna O SW1           90.24  +     20.32  R: 6419b
 31.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     91.13  +     21.21  R: 6318b
 32.Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C     91.49  +     21.57  R: 6244b
 33.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     92.49  +     22.57  R: 6120b
 34.Mickus Donatas           OSK SAKAS            LI1           93.48  +     23.56  R: 5998b
 35.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800       95.52  +     26.00  R: 5742b
 36.Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     96.09  +     26.17  R: 5707b
 37.Otruba Marek             TJ Sokol Plumlov     PLU7417 C     96.56  +     27.04  R: 5610b
 38.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C     97.42  +     27.50  R: 5516b
 39.Besta Michal             SK Jamnice           JAM7600 E    105.27  +     35.35  R: 4557b
    Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R DISK              
    Vilkauskas Tomas         OSK SAKAS            LI1       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         6.1km  370m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fiala Jan                KPKS BETA Brno       BBM7205 C     64.50  +      0.00
  2.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     68.49  +      3.59
  3.Valter Dalibor           KBP Praha            KBP6900 C     69.14  +      4.24
  4.Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     71.57  +      7.07
  5.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     74.26  +      9.36
  6.Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     84.40  +     19.50
  7.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     92.16  +     27.26
  8.Bleidorn Stefan          Treptower SV 1949 Be GR2           92.59  +     28.09
  9.Vinš Pavel               TJ Sparta Doly Kladn DKL6900 C     93.06  +     28.16
 10.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     93.28  +     28.38
 11.Straka Lukáš             VSK Přírodověda - or PVP7006 C     93.36  +     28.46
 12.Lavenne Philippe         NOSE - n°4201 for fr FR1           98.37  +     33.47
 13.Schmiedeberg Lars        Turbine Neubrandenbu GR7          102.05  +     37.15
 14.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C    105.53  +     41.03
 15.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C    115.11  +     50.21
 16.Ždimera Zdeněk           VSK Přírodověda - or PVP7008      137.10  +     72.20
 17.Brokl Radek              SK KOURA Praha       KRP7102 C    141.32  +     76.42
    Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C DISK              
    Taraba Michal            VSK Přírodověda - or PVP6905 C DISK              
    Kiminski Jurgen          Treptower SV 1949 Be GR2       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         5.0km  285m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Meyer Dirk               Treptower SV 1949 Be GR2           57.48  +      0.00
  2.Zschackel Raik           Turbine Neubrandenbu GR7           60.41  +      2.53
  3.Mihaczi Zoltan           Tipo TKE Budapest    HU1           63.19  +      5.31
  4.Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C     63.22  +      5.34
  5.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     69.13  +     11.25
  6.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     71.09  +     13.21
  7.Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C     73.02  +     15.14
  8.Faggyas László           Tipo TKE Budapest    HU1           73.14  +     15.26
  9.Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C     76.40  +     18.52
 10.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C     76.50  +     19.02
 11.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     78.35  +     20.47
 12.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     80.39  +     22.51
 13.Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C     83.28  +     25.40
 14.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C     83.50  +     26.02
 15.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     85.25  +     27.37
 16.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501       86.45  +     28.57
 17.Svoboda Martin           SKOB Frýdek - Místek BFM6701 C     91.37  +     33.49
 18.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     93.18  +     35.30
 19.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     95.20  +     37.32
 20.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    103.33  +     45.45
 21.Toman Vladimír           SK Meteor Kačerov Pr MKP6401 C    111.06  +     53.18
 22.Kiac Jiří                OK Lokomotiva Pardub LPU6305 C    111.53  +     54.05
 23.Gotvald Pavel            OK Jiskra Nový Bor   BOR6503 C    116.48  +     59.00
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.0km  285m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213 C     64.57  +      0.00
  2.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     65.03  +      0.06
  3.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     77.00  +     12.03
  4.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     77.59  +     13.02
  5.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C     79.08  +     14.11
  6.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     80.10  +     15.13
  7.Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C     80.55  +     15.58
  8.Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C     83.53  +     18.56
  9.Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul GR3           84.54  +     19.57
 10.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     90.05  +     25.08
 11.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001       98.46  +     33.49
 12.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     99.17  +     34.20
 13.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C     99.57  +     35.00
 14.Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C    101.20  +     36.23
 15.Štěpán  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5901 C    103.02  +     38.05
 16.Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C    111.05  +     46.08
 17.Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C    115.23  +     50.26
 18.Ledvina Tomáš            Neregistrovaní 6     NE6          116.57  +     52.00
 19.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C    126.28  +     61.31
 20.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK5903 C    159.10  +     94.13
 21.Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C    174.00  +    109.03
    Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C DISK              
    Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C DISK              
    Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C DISK              
    Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C DISK              
    Storp Ralph              Turbine Neubrandenbu GR7       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         4.4km  310m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     56.29  +      0.00
  2.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     60.50  +      4.21
  3.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     61.04  +      4.35
  4.Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801       71.10  +     14.41
  5.Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C     74.38  +     18.09
  6.Cigoš Petr               TJ Tesla Brno        TBM5602 C     75.11  +     18.42
  7.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500       75.18  +     18.49
  8.Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C     75.37  +     19.08
  9.Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C     75.41  +     19.12
 10.Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401 C     76.02  +     19.33
 11.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     79.33  +     23.04
 12.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     80.00  +     23.31
 13.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     81.57  +     25.28
 14.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     83.05  +     26.36
 15.Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C     83.39  +     27.10
 16.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     85.17  +     28.48
 17.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     85.23  +     28.54
 18.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     87.20  +     30.51
 19.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     99.07  +     42.38
 20.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    103.59  +     47.30
 21.Steininger Pavel         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5603 C    105.09  +     48.40
 22.Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL5410 C    108.57  +     52.28
 23.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C    121.22  +     64.53
 24.Bartoš Vratislav         SK KOURA Praha       KRP5401 C    123.05  +     66.36
 25.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C    129.25  +     72.56
 26.Hostinský Jiří           OK Lokomotiva Pardub LPU5501 C    166.29  +    110.00
    Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C DISK              
    Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.4km  310m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     65.47  +      0.00
  2.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     66.44  +      0.57
  3.Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul GR3           66.46  +      0.59
  4.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     71.18  +      5.31
  5.Frenzel Michael          LOK Berlin           GR5           71.27  +      5.40
  6.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     76.09  +     10.22
  7.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     77.20  +     11.33
  8.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     77.29  +     11.42
  9.Ziesche Juergen          LOK Berlin           GR5           78.47  +     13.00
 10.Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C     82.10  +     16.23
 11.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     86.15  +     20.28
 12.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     86.41  +     20.54
 13.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       87.15  +     21.28
 14.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     87.53  +     22.06
 15.Vlček Vladislav          TJ Sokol Rovensko po ROT5001 C     88.57  +     23.10
 16.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     89.04  +     23.17
 17.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     95.14  +     29.27
 18.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     99.14  +     33.27
 19.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C    100.38  +     34.51
 20.Liberský Mirko           SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C    102.02  +     36.15
 21.Kavulok Josef            TJ Jiskra Hořice     HOR5101 C    105.44  +     39.57
 22.Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C    111.24  +     45.37
 23.Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C    113.25  +     47.38
 24.Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C    123.20  +     57.33
 25.Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C    123.40  +     57.53
 26.Zeman Ludvík             SKOB Frýdek - Místek BFM5301 C    128.54  +     63.07
    Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C DISK              
    Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002   DISK              
    Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C DISK              
    Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.1km  170m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Conrad Helmut            TUDD                 GR8           44.01  +      0.00
  2.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     47.15  +      3.14
  3.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     50.36  +      6.35
  4.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     51.21  +      7.20
  5.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     51.41  +      7.40
  6.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     57.34  +     13.33
  7.Mikan vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     58.11  +     14.10
  8.Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C     60.03  +     16.02
  9.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C     61.28  +     17.27
 10.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     62.40  +     18.39
 11.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     62.41  +     18.40
 12.Bartkowiak Edward        WKS Grunwald         PL1           68.32  +     24.31
 13.Šidla Antonín            SKOB Zlín            TZL4635 C     69.13  +     25.12
 14.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     73.17  +     29.16
 15.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     77.05  +     33.04
 16.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C     90.05  +     46.04
 17.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     90.46  +     46.45
 18.Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C    100.07  +     56.06
    Jiran  Václav            OK 99 Hradec Králové PHK4701 C DISK              
    Valášek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.1km  170m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krch Josef               Slovan Praha         UVP4300 C     63.43  +      0.00
  2.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     67.28  +      3.45
  3.Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C     67.31  +      3.48
  4.Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C     71.31  +      7.48
  5.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     71.33  +      7.50
  6.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     73.56  +     10.13
  7.Vřešťál Jan              Neregistrovaní 2     NE2           77.32  +     13.49
  8.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     82.58  +     19.15
  9.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C     84.52  +     21.09
 10.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     86.21  +     22.38
 11.Němec Dušan              Klub turistů a lyžař YBM3901 C     87.16  +     23.33
 12.Sedlář Vladimír          OOB TJ Turnov        TUR4201 C     92.06  +     28.23
 13.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C    101.40  +     37.57
 14.Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C    107.25  +     43.42
 15.Šidla Jiří               SKOB Zlín            TZL4008 C    113.07  +     49.24
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.2km  120m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     44.00  +      0.00
  2.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     45.02  +      1.02
  3.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     46.33  +      2.33
  4.Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     62.02  +     18.02
  5.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     62.45  +     18.45
  6.Doleček Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP3300 C     65.51  +     21.51
  7.Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   GR1           75.54  +     31.54
  8.Macoun Jindra            SK Praga Praha       PGP2700      103.02  +     59.02
  9.Valla Stanislav          SKOB Zlín            TZL3125 C    108.11  +     64.11
 10.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C    115.24  +     71.24
    Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C DISK              
    Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C DISK              
    Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.7km   15m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nechanický Jan           SK Orientační sporty OSN0200 C     18.15  +      0.00
  2.Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C     19.12  +      0.57
  3.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     19.37  +      1.22
  4.Svobodová Barbora        SKOB Frýdek - Místek BFM0151 C     20.11  +      1.56
  5.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C     24.10  +      5.55
  6.Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250       25.16  +      7.01
  7.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C     25.27  +      7.12
  8.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN           26.46  +      8.31
  9.Ždimera Vít              VSK Přírodověda - or PVP0200       27.07  +      8.52
 10.Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL           29.12  +     10.57
 11.Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001       29.39  +     11.24
 12.Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS     C     30.00  +     11.45
 13.Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C     31.59  +     13.44
 14.Pompach Lukáš            OK 99 Hradec Králové PHK           32.46  +     14.31
 15.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     32.51  +     14.36
 16.Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 C     35.32  +     17.17
 17.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     35.33  +     17.18
 18.Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     36.58  +     18.43
 19.Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C     37.35  +     19.20
 20.Valter Ondřej            KBP Praha            KBP           41.17  +     23.02
 21.Pavelek Matěj            Nereg.               NE8           41.55  +     23.40
 22.Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C     43.21  +     25.06
 23.Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C     48.50  +     30.35
 24.Tomanek Lukáš            SK SKI-OB Šternberk  STE     C     52.11  +     33.56
 25.Pospíšilová Alžběta      SK KOURA Praha       KRP0251 C     53.47  +     35.32
 26.Vaštovic                 Neregistrovaní 5     NE5           54.05  +     35.50
 27.Holasová Barborka        SK Jamnice           JAM0650 C     54.09  +     35.54
 28.Toman Martin             SK Meteor Kačerov Pr MKP0401       54.42  +     36.27
 29.Pospíšilová Žofie        SK KOURA Praha       KRP0351 C     54.56  +     36.41
 30.Vaníčkovi Josef a Anna   VŠSK MFF UK Praha    MFP0500 C     55.59  +     37.44
 31.Bladlera Vaclav          USK Praha            VSP0600       66.31  +     48.16
 32.Bodnárovi                Nereg.               NE8           85.15  +     67.00
 33.Otruba František         TJ Sokol Plumlov     PLU     C     85.43  +     67.28
    Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.0km   25m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR           16.04  +      0.00
  2.Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     21.48  +      5.44
  3.Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM5701 C     24.46  +      8.42
  4.Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C     25.07  +      9.03
  5.Škodová Zuzana           VSK Slavia TU Libere VLI5650 C     25.48  +      9.44
  6.Zelenák Zbyňek           SKOB Odry            ODR8000 C     26.30  +     10.26
  7.Mesiarkinová Kamila      TJ Stadion Nový Bor  STB           27.26  +     11.22
  8.Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM9301 C     36.07  +     20.03
  9.Šmejcová Jana            Sportcentrum Jičín   SJC           36.48  +     20.44
 10.Thoř Miloš               SOK TJ Turnov        TUV           38.16  +     22.12
 11.Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C     40.57  +     24.53
 12.Špačková Renáta          Nereg.               NE7           41.28  +     25.24
 13.Mutinová Lidmila         SKOB Frýdek - Místek BFM6151 C     43.14  +     27.10
 14.Schonpflugová Kateřina   AC Sparta Praha      SCP0000 C     45.35  +     29.31
 15.Gašperiková Andrea       SKOB Frýdek - Místek BFM           50.38  +     34.34
 16.Haufe Hiderose           HSG Turbine Zittau   GR1           52.18  +     36.14
 17.Merkunová Olga           Neregistrovaní 3     NE3           69.18  +     53.14
    Berndt Jan               OOB TJ Turnov        TUR       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          2.7km   80m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Albl Slávek              Nereg.               NE8           31.27  +      0.00
  2.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC           38.42  +      7.15
  3.Šimek Radek              Nereg.               NE9           45.52  +     14.25
  4.Valterová Karolina       KBP Praha            KBP7350 C     46.13  +     14.46
  5.Hausvaterová Pavla       TJ Slavia Hradec Krá SHK8654 C     47.41  +     16.14
  6.Zolt. Fleischer          SPA Tabaacuteni Spar HU2           49.46  +     18.19
  7.Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C     51.10  +     19.43
  8.Cych Ewa                 TwardoGóra           PO2           56.39  +     25.12
  9.Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C     60.39  +     29.12
 10.Hošek Vladislav          Nereg.               N10           61.04  +     29.37
 11.Řehulka Rostislav        KOB Železárny Prostě ZPV7411 C     61.32  +     30.05
 12.Merkun Richard           Neregistrovaní 3     NE3           69.49  +     38.22
 13.Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254       74.29  +     43.02
 14.Landovská Ivana          SK Praga Praha       PGP6251 C     75.45  +     44.18
 15.Sluková Hana             TJ Loko Liberec      LLI5951 C     76.11  +     44.44
 16.Šebor Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL8100       83.37  +     52.10
 17.Andr. Fleischer          SPA Tabaacuteni Spar HU2           85.41  +     54.14
 18.Andrea Fleischer         SPA Tabaacuteni Spar HU2           86.54  +     55.27
 19.Kyncl Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK     C     91.06  +     59.39
 20.Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL          108.22  +     76.55
    Oldřichová Alena         SK Zbraslav          ZBP     C DISK              
    Flaška Jakub             TJ Sokol Rovensko po ROT       DISK              
    Berková Květa            TJ Tatran Jablonec n TJN7352   DISK