Startovka oddílů                                                                                  19.8.2009 22:31:21
                                            Pěkné prázdniny 2009 
===ČSOB-TUR===========================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: 001 - Grunwald Poznaň                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartkowiak Edward        0014800  412412    H55     25.00                      38.00             78.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: 002 - Trol Belgium                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ceulemans Lise           002      211651    HDR                                                         240,00Kč
  2 Buytaert Sverre          002      236254    H10     72.00                      12.00             39.00  240,00Kč
  3 Jespers Leene            002      236262    D35    112.00                      87.00            100.00  360,00Kč
  4 Buytaert Frank           002      236267    H35     83.00                     139.00              6.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1200.00        0.00        0.00        0.00     1200.00        0.00    -1200.00
 
 
Startovka oddílu: 003 - Post SV Dresden                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kraemer Karin            003        2153    D45    120.00                     118.00             78.00  360,00Kč
  2 Kraemer Werner           003        2046    H50      2.00                      37.00             64.00  360,00Kč
  3 Leibiger Jens            003      591019    H35     80.00                     115.00             44.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: 004 - LG Nordost                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schmiedeberg Nils        004      501914    H35    155.00                     111.00             50.00  360,00Kč
  2 Störp Ralf               004        5144    H50     80.00                      39.00             70.00  360,00Kč
  3 Zschäckel Raik           004      503365    H35    116.00                     149.00             16.00  360,00Kč
  4 Schmiedeberg Lars        004        6061    H35    134.00                     133.00             28.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
 
 
Startovka oddílu: 005 - OKS Otwock                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dragowska Maria          005      887233    D14     40.00                       2.00              9.00  240,00Kč
  2 Zebrowska Barbara        005      887231    D14     58.00                      16.00             21.00  240,00Kč
  3 Pilkowski Tadeusz        005      842658    H20    139.00                     119.00             59.00  360,00Kč
  4 Dragowski Mateusz        005      412326    H14     66.00                      69.00             12.00  240,00Kč
  5 Dragowski Kuba           005      504413    H20    159.00                     105.00             53.00  360,00Kč
  6 Bargiel Monika           005      887232    D14     30.00                      34.00             39.00  240,00Kč
  7 Dragowski Marek          005      345986    H40     39.00                      32.00             12.00  360,00Kč
  8 Dragowska Marzena        005      412307    D45    118.00                     116.00             86.00  360,00Kč
  9 Zebrowski Darek          005      887219    H45     16.00                      20.00             33.00  360,00Kč
 10 Dragowski Robert         005      887222    H50     98.00                      59.00             76.00  360,00Kč
 11 Konstanciak Andrzej      005      412316    H50     47.00                      27.00             38.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3480.00        0.00        0.00        0.00     3480.00        0.00    -3480.00
 
 
Startovka oddílu: 006 - OLV Potsdam                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Härtelt Daniel           006      812005    H21E     0.00                     114.00             79.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: 007 - SZC                                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szczygiel Marcin         007      413320    H35    104.00                     101.00             36.00  360,00Kč
  2 Szczygiel Edyta          007      413321    P2                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: 008 - SSV Planeta Radebeul                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Härtelt Helmut           008     1951308    H55     79.00                      28.00             92.00  360,00Kč
  2 Schmalfeld Tasilo        008      300684    H60     32.00                      27.00             80.00  240,00Kč
  3 Wiedenfeld Frank         008      300690    H45     13.00                      54.00             39.00  360,00Kč
  4 Wiedenfeld Ute           008        2087    P2                                                          240,00Kč
  5 Hickethier Manfred       008      336118    H55     28.00                      64.00            120.00  360,00Kč
  6 Dittmann Robert          008      501931    H21A    49.00                     117.00             53.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1920.00        0.00        0.00        0.00     1920.00        0.00    -1920.00
 
 
Startovka oddílu: 009 - Loko Berlin                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Frenzel Michael          009      501913    H55     46.00                      60.00            106.00  360,00Kč
  2 Ziesche Juergen          009      236105    H55    106.00                      24.00             82.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: 010 - SSD Gaja - Trieste                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rozzi Alessio            010      250407    H21B    56.00                      80.00             38.00  360,00Kč
  2 Pravato Lorenza          010      415071    D21C   126.00                      89.00            117.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: 011 - SKO Kompas                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hornik Zbigniew          011      249258    H50     59.00                       1.00             26.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: 012 - Treptower SV 1949                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Winnig Anke              012        6103    D21B    57.00                      85.00             82.00  540,00Kč
  2 Müller Denis             012      740307    H21B    82.00                     124.00             76.00  540,00Kč
  3 Meyer Dirk               012        5047    H35    101.00                     103.00             46.00  540,00Kč
  4 Winnig Pepe              012      422699    HDR                                                         330,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1950.00        0.00        0.00        0.00     1950.00        0.00    -1950.00
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB MOIRA Brno                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šichová Radka            ABM8051  434829    D21B    30.00                     101.00             98.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: ADA - TJ Spartak Adamov                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richterová Julie         ADA0351   49285    HDR                                                         240,00Kč
  2 Richter Rudolf           ADA5113  352315    H55      4.00                      12.00             52.00  360,00Kč
  3 Richterová Nataša        ADA7451   52715    D21C   140.00                     107.00            129.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00        0.00        0.00      960.00        0.00     -960.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - NORD Slavia Minerva Opava                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlář Vladimír          AOP4201   52665    H65    116.00                      99.00              2.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávrová Veronika         ASU8598  920685    D21A    82.00                     124.00            123.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H55     88.00                      32.00            116.00  360,00Kč
  2 Ptáček Ladislav          BBM5300  219273    H55     34.00                      68.00             88.00  360,00Kč
  3 Patočka Petr             BBM6300  553436    H45     19.00                      52.00             41.00  360,00Kč
  4 Kunz Martin              BBM7101  553435    H35     98.00                     135.00             32.00  360,00Kč
  5 Kunzová Ivana            BBM7155   52346    D35     94.00                     131.00            106.00  360,00Kč
  6 Záděra Pavel             BBM9500  331262    H14     72.00                     105.00             18.00  240,00Kč
  7 Jordanov Alexandr        BBM9501  410320    H14     36.00                      79.00             34.00  240,00Kč
  8 Ptáček Pavel             BBM9600  301292    H14     96.00                      65.00             40.00  240,00Kč
  9 Kunz Jan                 BBM9601  416034    H14     63.00                      95.00              4.00  240,00Kč
 10 Peřinka Šimon            BBM9700  331797    H12    123.00                      68.00             66.00  240,00Kč
 11 Ptáček Patrik            BBM9800  331466    H12     89.00                      94.00             40.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3240.00        0.00        0.00        0.00     3240.00        0.00    -3240.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70     96.00                     114.00             13.00  240,00Kč
  2 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70    120.00                     126.00             33.00  240,00Kč
  3 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D60     29.00                      80.00             65.00  240,00Kč
  4 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H45     85.00                      24.00             49.00  360,00Kč
  5 Kratochvílová Zdena      BOR6250    8467    D45    148.00                     124.00            102.00  360,00Kč
  6 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H45     34.00                      64.00             69.00  360,00Kč
  7 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45     55.00                      44.00             87.00  360,00Kč
  8 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H40     57.00                       6.00              6.00  360,00Kč
  9 Nehasil David            BOR7713  995805    H21A   137.00                      71.00            117.00  360,00Kč
 10 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21A    73.00                     121.00             63.00  360,00Kč
 11 Krafková Ita             BOR8156    8532    D21B   120.00                     153.00            140.00  360,00Kč
 12 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21B    94.00                     156.00            140.00  360,00Kč
 13 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21B   146.00                      98.00             92.00  360,00Kč
 14 Pávek Petr               BOR9008    8466    H20    147.00                     117.00             47.00  360,00Kč
 15 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D18     39.00                      73.00             79.00  360,00Kč
 16 Doležalová Eliška        BOR9955    4358    D10     12.00                      82.00             61.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5280.00        0.00        0.00        0.00     5280.00        0.00    -5280.00
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slavíková Renata         BSO8950    8691    D20    131.00                     127.00             17.00  360,00Kč
  2 Procházková Monika       BSO9150  301408    D18     91.00                      61.00             87.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilgr Bohuslav           CET5101    9721    H55     10.00                      18.00             62.00  360,00Kč
  2 Pešek Kamil              CET8002    9719    H21C    94.00                     100.00             97.00  360,00Kč
  3 Pilgrová Jana            CET8251    9718    D21B    48.00                     119.00            100.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: CST - TJ ČZ Strakonice                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelcová Kateřina         CST0050  436444    D10L    53.00                       7.00             47.00  240,00Kč
  2 Pelc Matyáš              CST0401  436432    HDR                                                         240,00Kč
  3 Pelc Václav              CST6702   51330    H21A    43.00                     155.00             25.00  360,00Kč
  4 Pelcová Pavla            CST7454    7749    D21C   136.00                      61.00            127.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1200.00        0.00        0.00        0.00     1200.00        0.00    -1200.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voborník Jakub           CTB0001   53133    H10L     3.00                      49.00              1.00  240,00Kč
  2 Voborník Petr            CTB6601   51836    H40     24.00                      36.00             52.00  360,00Kč
  3 Voborníková Eva          CTB6851   51837    D40     74.00                      92.00             96.00  360,00Kč
  4 Voborníková Alena        CTB9451    4536    D16    144.00                     137.00              7.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1320.00        0.00        0.00        0.00     1320.00        0.00    -1320.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rusá Vendula             DCE0150  232737    D10     14.00                      76.00             65.00  240,00Kč
  2 Cupák Miloslav           DCE2200   51974    H70    102.00                     104.00             27.00  240,00Kč
  3 Mudr Stanislav           DCE4400  232101    H60     56.00                       5.00            114.00  240,00Kč
  4 Paul Josef               DCE4401  301171    H65    122.00                      91.00              0.00  240,00Kč
  5 Paulová Mirka            DCE5250   53597    D55     93.00                     119.00             34.00  360,00Kč
  6 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H50     26.00                      15.00             36.00  360,00Kč
  7 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D50     27.00                      69.00            138.00  360,00Kč
  8 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D40     92.00                     116.00             92.00  360,00Kč
  9 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D50     51.00                      49.00            120.00  360,00Kč
 10 Rusá Lenka               DCE6452  301314    D45    138.00                     146.00             64.00  360,00Kč
 11 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21A    19.00                     112.00             61.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3480.00        0.00        0.00        0.00     3480.00        0.00    -3480.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Hana            DKL0050   49640    D10L    49.00                      15.00             39.00  240,00Kč
  2 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H55     58.00                      22.00            110.00  360,00Kč
  3 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H55     16.00                      72.00             74.00  360,00Kč
  4 Brumková Vladimíra       DKL5350   52226    D55    108.00                     121.00             28.00  360,00Kč
  5 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H55     82.00                      42.00             98.00  360,00Kč
  6 Beneš Jan                DKL6600   49646    H40    102.00                      24.00             28.00  360,00Kč
  7 Lukáš Petr               DKL6902  336748    H40     36.00                      60.00             66.00  360,00Kč
  8 Lukášová Kamila          DKL6951  410721    P2                                                          240,00Kč
  9 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D35     61.00                     135.00             74.00  360,00Kč
 10 Lukáš Marek              DKL9702  336745    H12     85.00                      92.00             48.00  240,00Kč
 11 Beneš Jan                DKL9800   49648    H12    117.00                      66.00             76.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3480.00        0.00        0.00        0.00     3480.00        0.00    -3480.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ramba Jiří               DKP0007            P4                                                          240,00Kč
  2 Procházka Aleš           DKP4700   49885    H60     62.00                      25.00             98.00  240,00Kč
  3 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H60     26.00                      47.00            126.00  240,00Kč
  4 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55     84.00                      93.00             26.00  360,00Kč
  5 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D50      9.00                      35.00            106.00  360,00Kč
  6 Betlach Miroslav         DKP6300   49818    H45     73.00                      56.00             43.00  360,00Kč
  7 Procházka Zdenek         DKP7800   51801    H21B   120.00                      70.00            106.00  360,00Kč
  8 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21E    36.00                     142.00            145.00  360,00Kč
  9 Mencl Pavel              DKP7912            H21B   138.00                     110.00             54.00  360,00Kč
 10 Tomeš Jaroslav           DKP8109  416025    H21B    76.00                     138.00             58.00  360,00Kč
 11 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21E    35.00                     156.00            131.00  360,00Kč
 12 Janata Martin            DKP8306    8277    H21E   132.00                     100.00             69.00  360,00Kč
 13 Havlíčková Vendula       DKP8350   51759    D21A    70.00                      88.00             81.00  360,00Kč
 14 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21E    59.00                     140.00            127.00  360,00Kč
 15 Hrušková Lenka           DKP8555   52142    D21E    77.00                     146.00             99.00  360,00Kč
 16 Foglarová Kamila         DKP8655    8638    D21B    39.00                      75.00            114.00  360,00Kč
 17 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    H21A    59.00                      67.00             41.00  360,00Kč
 18 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21E   149.00                     130.00             95.00  360,00Kč
 19 Bochenková Martina       DKP8758   51291    D21A   139.00                     140.00             57.00  360,00Kč
 20 Karochová Simona         DKP8853   51787    D21E   125.00                     134.00            113.00  360,00Kč
 21 Dlouhá Hana              DKP9450    8645    D16    108.00                     139.00             15.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7200.00        0.00        0.00        0.00     7200.00        0.00    -7200.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H55     19.00                      14.00             94.00  360,00Kč
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55    117.00                      97.00             10.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpánová Dita           DOB7956    7226    D21A   130.00                     146.00             65.00  360,00Kč
  2 Preininger Luděk         DOB8001    7237    H21B    66.00                      56.00             98.00  360,00Kč
  3 Janda Martin             DOB8002  920696    H21A   147.00                      81.00             85.00  360,00Kč
  4 Hampl Petr               DOB8300   51493    H21C    91.00                     132.00             77.00  360,00Kč
  5 Khýn Vítězslav           DOB8304    7210    H21A    83.00                     137.00            143.00  360,00Kč
  6 Peterová Věra            DOB8751    7248    D21A   103.00                     108.00             53.00  360,00Kč
  7 Lžíčař Martin            DOB8803    7230    H21B    52.00                     106.00            118.00  360,00Kč
  8 Végsöová Markéta         DOB8850   51491    D21B    84.00                     121.00             52.00  360,00Kč
  9 Peterová Alena           DOB8953    7247    D21A    37.00                      72.00            107.00  360,00Kč
 10 Netíková Martina         DOB9351    7229    D16    141.00                     141.00             23.00  360,00Kč
 11 Melichar Jan             DOB9401    7235    H16      1.00                      40.00             45.00  360,00Kč
 12 Preininger Kryštof       DOB9601    7238    H14     30.00                      91.00             32.00  240,00Kč
 13 Melicharová Anna         DOB9850  410767    D12      9.00                      22.00             40.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4440.00        0.00        0.00        0.00     4440.00        0.00    -4440.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kořínek Zdeněk           DOK6200    7762    H45     61.00                      50.00             53.00  360,00Kč
  2 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21A   121.00                      74.00             95.00  360,00Kč
  3 Novák Daniel             DOK8700    7767    H21A   125.00                      57.00            111.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050            D10L    41.00                       3.00                    160,00Kč
  2 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H21B   150.00                     112.00             68.00  360,00Kč
  3 Bochenek Milan           EKP5601   51581    H50     71.00                      19.00             20.00  360,00Kč
  4 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D50      3.00                      41.00            128.00  360,00Kč
  5 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D45    146.00                     132.00             66.00  360,00Kč
  6 Koucký Roman             EKP6301  515195    H21B   124.00                      72.00            110.00  360,00Kč
  7 Kunová Dagmar            EKP6550   51594    D21A    76.00                     132.00             89.00  360,00Kč
  8 Janeček Jura             EKP6701   51587    H21A    69.00                      95.00             49.00  360,00Kč
  9 Koucká Ivana             EKP6850  361943    D40     78.00                     100.00             90.00  360,00Kč
 10 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21A   154.00                      84.00             79.00  360,00Kč
 11 Matoušek Petr            EKP7503  301190    H21B    80.00                     140.00             62.00  360,00Kč
 12 Ondráčková Veronika      EKP7850   51595    D21B    60.00                     133.00             78.00  540,00Kč
 13 Pokorná Kristýna         EKP8351   52186    D21B    99.00                     117.00             50.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4660.00        0.00        0.00        0.00     4660.00        0.00    -4660.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400   51964    H70    126.00                                                80,00Kč
  2 Wald František           FSP5300   49606    H55     73.00                      56.00             70.00  360,00Kč
  3 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21B   122.00                     144.00             60.00  360,00Kč
  4 Krausz Milan             FSP6700    8127    H21B   140.00                      74.00            108.00  360,00Kč
  5 Žáček Martin             FSP6803  207810    H21B    78.00                     114.00            138.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1520.00        0.00        0.00        0.00     1520.00        0.00    -1520.00
 
 
Startovka oddílu: HAR - OK Harcov                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schröter Pavel           HAR7203  301545    H21E   100.00                      90.00             81.00  360,00Kč
  2 Martan Jiří              HAR7301    8129    H21A   117.00                      69.00             39.00  360,00Kč
  3 Vokurka Jan              HAR7501  253145    H21B   126.00                     122.00             46.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korčák Marián            HAV6508  232612    P4                                                          160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45      1.00                      58.00             35.00  360,00Kč
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D40     72.00                     130.00            130.00  360,00Kč
  3 Kettner Vojtěch          HCE9600  410247    H14     48.00                      99.00              2.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00        0.00        0.00      960.00        0.00     -960.00
 
 
Startovka oddílu: HLV - Sokol Holešov                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Končák Jaroslav          HLV6321   53856    H40     69.00                      38.00             40.00  360,00Kč
  2 Sedláček Jaroslav        HLV6404   53827    H35    125.00                     125.00             42.00  360,00Kč
  3 Končáková Kateřina       HLV6856  416086    D40     50.00                     112.00            122.00  360,00Kč
  4 Sedláčková Jana          HLV7060  416084    D35     91.00                     129.00             84.00  360,00Kč
  5 Končáková Klára          HLV9555  416087    D14     36.00                      22.00             33.00  240,00Kč
  6 Sedláček Ondřej          HLV9732  219219    H12     83.00                      78.00             50.00  240,00Kč
  7 Sedláček Jan             HLV9927   53830    H10     64.00                      14.00             35.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00        0.00        0.00        0.00     2160.00        0.00    -2160.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Martin             HOR6302    9007    H45     40.00                      32.00             79.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: HSU - Horizont klub Šumperk                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kupcová Věroslava        HSU4850   52600    D60     53.00                      84.00             63.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H50     89.00                      33.00             42.00  360,00Kč
  2 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D55    105.00                                        20.00  240,00Kč
  3 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D55    132.00                     123.00             42.00  360,00Kč
  4 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H50     35.00                      63.00             82.00  360,00Kč
  5 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D50     57.00                      51.00            118.00  360,00Kč
  6 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D50     33.00                      73.00            136.00  360,00Kč
  7 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21A   141.00                     145.00             69.00  360,00Kč
  8 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21E    83.00                     122.00            119.00  360,00Kč
  9 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21A    77.00                      83.00            129.00  360,00Kč
 10 Kašková Barbora          CHA8050    4212    D21A    46.00                      60.00            131.00  360,00Kč
 11 Kadavá Jana              CHA8251    4129    D21A    91.00                     100.00            119.00  360,00Kč
 12 Ježek Lukáš              CHA8604   51534    H21B    84.00                     120.00            124.00  360,00Kč
 13 Hradec Pavel             CHA8801  995821    H21E   128.00                      86.00            119.00  360,00Kč
 14 Gorčicová Barbora        CHA8850    4126    D21A    22.00                     118.00            101.00  360,00Kč
 15 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D21A   115.00                      76.00             47.00  360,00Kč
 16 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D21A   145.00                     130.00             71.00  360,00Kč
 17 Vejstrk Daniel           CHA9105    8177    H18     95.00                     151.00            135.00  360,00Kč
 18 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D18    107.00                      59.00             89.00  360,00Kč
 19 Valešová Jana            CHA9152    8190    D18     79.00                      85.00             69.00  360,00Kč
 20 Sivčáková Petra          CHA9251    8195    D18     63.00                      79.00             97.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7080.00        0.00        0.00        0.00     7080.00        0.00    -7080.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H60     44.00                       1.00            106.00  240,00Kč
  2 Janeba Petr              CHC6001    9573    H45     64.00                      38.00             55.00  360,00Kč
  3 Semrádová Jitka          CHC6651  331708    D40     60.00                      90.00             94.00  360,00Kč
  4 Křivda Ivan              CHC6701    9552    H40      0.00                      50.00             34.00  360,00Kč
  5 Křivdová Lenka           CHC7251    9551    D35    109.00                      99.00             80.00  360,00Kč
  6 Hanuš Pavel              CHC9302  232910    H16     19.00                      50.00             63.00  360,00Kč
  7 Sháněl Jan               CHC9402    9560    H16     34.00                      62.00             53.00  360,00Kč
  8 Křivda Martin            CHC9501    9570    H14     93.00                     107.00             46.00  240,00Kč
  9 Janeba Vladimír          CHC9602    9572    H14     60.00                      81.00             22.00  240,00Kč
 10 Semrád Ladislav          CHC9701  331705    H12    109.00                      62.00             32.00  240,00Kč
 11 Křivda Tomáš             CHC9901    9569    H10     40.00                      38.00             27.00  240,00Kč
 12 Semrádová Jana           CHC9951  425544    D10      0.00                      60.00             75.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3600.00        0.00        0.00        0.00     3600.00        0.00    -3600.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Miroslav Korecký         CHT                H21B    64.00                      66.00             64.00  360,00Kč
  2 Žemlička Zbyněk          CHT5501   51955    H50     29.00                       3.00             74.00  360,00Kč
  3 Žemličková Jindra        CHT5751   51957    D50     42.00                      55.00            116.00  360,00Kč
  4 Blechová Lenka           CHT8053  515504    D21A    25.00                      62.00            125.00  360,00Kč
  5 Jansa Jiří               CHT8402   51896    H21E    68.00                     140.00             71.00  360,00Kč
  6 Šmídová Kateřina         CHT8451  232877    D21B    93.00                      65.00             66.00  360,00Kč
  7 Kuban Michal             CHT8505   52303    H21A   103.00                      43.00             93.00  360,00Kč
  8 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H20    135.00                     109.00             45.00  360,00Kč
  9 Krejsa Vladimír          CHT9202   52158    H18     87.00                     141.00            127.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3240.00        0.00        0.00        0.00     3240.00        0.00    -3240.00
 
 
Startovka oddílu: JAM - SK Jamnice                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Košárek Pavel            JAM7100   52296    H21E    96.00                     118.00            139.00  360,00Kč
  2 Kašparová Šárka          JAM7253   52295    D21A    43.00                      92.00             51.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051    7782    D10L    37.00                      17.00             35.00  240,00Kč
  2 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H10L    21.00                      55.00             13.00  240,00Kč
  3 Valkoun Jaroslav         JEN0102  411599    H10L    29.00                      37.00             25.00  240,00Kč
  4 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    HDR                                                         240,00Kč
  5 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H55     13.00                      26.00             68.00  360,00Kč
  6 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H55     94.00                      16.00             86.00  360,00Kč
  7 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     67.00                      50.00            100.00  360,00Kč
  8 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     40.00                      62.00            114.00  360,00Kč
  9 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D55    111.00                     111.00             14.00  360,00Kč
 10 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D50     45.00                      57.00            108.00  360,00Kč
 11 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50     68.00                      47.00             62.00  360,00Kč
 12 Zakouřilová Markéta      JEN7459    7789    P2                                                          240,00Kč
 13 Kadečka Dušan            JEN8701    7790    P4                                                          240,00Kč
 14 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H12     93.00                      96.00             46.00  240,00Kč
 15 Hájek Jan                JEN9703  411526    H12    129.00                      70.00             74.00  240,00Kč
 16 Valkounová Markéta       JEN9851  411613    D12      1.00                      34.00             18.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4680.00        0.00        0.00        0.00     4680.00        0.00    -4680.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21E    88.00                     116.00             99.00  360,00Kč
  2 Malá Věra                JIL7752    9077    D21E   107.00                     128.00             93.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kokojan David            JPV8535   52858    H21B    86.00                      52.00             52.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kříž Jonáš               KAM0001            H10L     9.00                      47.00              3.00  240,00Kč
  2 Kováříková Marie         KAM0050    4403 P  D10     10.00                  P   54.00         P   73.00  240,00Kč
  3 Aschermannová Karolína   KAM0051  232425    D10     32.00                      70.00             87.00  240,00Kč
  4 Valášek Václav           KAM0100            H10     48.00                      40.00             29.00  240,00Kč
  5 Šafka Sebastian          KAM0101   51745    H10L    31.00                      31.00             15.00  240,00Kč
  6 Víšek Martin             KAM0102    4404 P  H10L     1.00                  P   39.00         P   19.00  240,00Kč
  7 Šlemr Martin             KAM0103    4406 P  H10L    19.00                  P   53.00                    160,00Kč
  8 Chaloupka Ondřej         KAM0106    4407 P  H10L    13.00                                                80,00Kč
  9 Šantrůčková Anna         KAM0150            D10     28.00                      86.00             89.00  240,00Kč
 10 Šafková Sofie            KAM0151            HDR                                                         240,00Kč
 11 Hankovec Hugo Matěj      KAM0201  436446    H10L     5.00                      43.00             23.00  240,00Kč
 12 Škvor Adam               KAM0202    4408 P  H10L    23.00                  P   57.00         P   11.00  240,00Kč
 13 Furst Kryštof            KAM0205    4409 P  H10L    27.00                  P   35.00         P    7.00  240,00Kč
 14 Semíková Lucie           KAM0250  515426    D10L    45.00                      13.00             43.00  240,00Kč
 15 Chaloupková Hana         KAM0252    4410 P  D10L    57.00                  P   21.00         P   53.00  240,00Kč
 16 Kovářík Tomáš            KAM0300    4411    HDR                            P                             80,00Kč
 17 Chaloupka Viktor         KAM0301    4412 P  HDR                                              P          160,00Kč
 18 Hankovcová Helena        KAM0350    4413 P  HDR                                              P          160,00Kč
 19 Zánová Aneta             KAM0351    4414 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
 20 Víšková Veronika         KAM0450            HDR                                                         160,00Kč
 21 Šlemr Oldřich            KAM6010            P2                                                           80,00Kč
 22 Klinkerová Jitka         KAM6450   49155    D35     49.00                     133.00             92.00  360,00Kč
 23 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21A    91.00                      51.00            107.00  360,00Kč
 24 Šlemrová Renata          KAM6555    4415 P  P2                                                           80,00Kč
 25 Valášek Petr             KAM6600   52276    H40     78.00                      54.00             54.00  360,00Kč
 26 Šafková Petra            KAM6650  515454    D40     82.00                     128.00            140.00  360,00Kč
 27 Škvor Martin             KAM6700   52267    H21A    57.00                      77.00             81.00  360,00Kč
 28 Čermáková Gabriela       KAM6752  232397    D35    100.00                      89.00             70.00  360,00Kč
 29 Kozáková Dita            KAM6753   51618    D40     94.00                     110.00            114.00  360,00Kč
 30 Kovářík Tomáš            KAM6901   51498    H21B    50.00                      46.00             32.00  360,00Kč
 31 Valášková Šárka          KAM6951  232393    D40     62.00                     138.00            102.00  360,00Kč
 32 Hausenblasová Klára      KAM7052  361912    D35     85.00                     107.00            104.00  360,00Kč
 33 Hankovcová Lenka         KAM7053  406955    D35     34.00                      95.00            118.00  360,00Kč
 34 Chaloupková Dana         KAM7055            P2                                                          240,00Kč
 35 Hankovec Petr            KAM7101  995898    H35    146.00                     137.00              4.00  360,00Kč
 36 Kováříková Erika         KAM7252   51499    D35     70.00                      79.00             82.00  360,00Kč
 37 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D35    121.00                     125.00             76.00  360,00Kč
 38 Pašek František          KAM7600   52300    H21A   113.00                     107.00             37.00  360,00Kč
 39 Doležalová Monika        KAM8851  232409    D21E   155.00                     158.00            105.00  360,00Kč
 40 Přecechtělová Tereza     KAM8951    8564    D21A    79.00                     114.00            115.00  360,00Kč
 41 Semík Vojtěch            KAM9100  995799    H18     99.00                     153.00            141.00  360,00Kč
 42 Nešpor Václav            KAM9103   53660    H18    107.00                     157.00            133.00  360,00Kč
 43 Aschermann Michal        KAM9104  232402    H18     75.00                     135.00            123.00  360,00Kč
 44 Šafka Daniel             KAM9105   53667    H21A   157.00                     127.00             71.00  360,00Kč
 45 Škvorová Barbora         KAM9150  301336    D18     75.00                      53.00             95.00  360,00Kč
 46 Straková Andrea          KAM9152  224884    D18     51.00                      83.00             65.00  360,00Kč
 47 Rusá Šárka               KAM9157  331162    D18     67.00                      87.00             75.00  360,00Kč
 48 Straková Zuzana          KAM9250  224892    D18    111.00                      71.00             83.00  360,00Kč
 49 Němeček Jan              KAM9300  301135    H16      7.00                      52.00             51.00  360,00Kč
 50 Rusý Tomáš               KAM9301  301101    H18     91.00                     145.00            117.00  360,00Kč
 51 Mrázová Pavla            KAM9350  301313    D16    126.00                     135.00              5.00  360,00Kč
 52 Aschermannová Petra      KAM9354  232415    D16    114.00                     127.00             27.00  360,00Kč
 53 Valášek Jan              KAM9400  232245    H16     22.00                      48.00             61.00  360,00Kč
 54 Semík Ondra              KAM9401  232267    H16     28.00                      42.00             41.00  360,00Kč
 55 Kettner Lukáš            KAM9403   51288    H16     13.00                      60.00             55.00  360,00Kč
 56 Čermák Matyáš            KAM9501  232426    H14     45.00                      73.00             28.00  240,00Kč
 57 Bořánková Karolína       KAM9550   53599    D14     44.00                      26.00             13.00  240,00Kč
 58 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D14     62.00                      18.00             29.00  240,00Kč
 59 Procházková Marie        KAM9554   51177    D14     26.00                       0.00              1.00  240,00Kč
 60 Hausenblasová Karolína   KAM9650  361971    D14     34.00                      12.00             35.00  240,00Kč
 61 Hejnalová Eva            KAM9651    9356    D14     38.00                      36.00             17.00  240,00Kč
 62 Valášek Jiří             KAM9700  232403    H12     99.00                     102.00             68.00  240,00Kč
 63 Čermáková Alžběta        KAM9750    9055    D12     21.00                      42.00             32.00  240,00Kč
 64 Aschermann Daniel        KAM9801  232395    H12    125.00                      56.00             34.00  240,00Kč
 65 Hausenblas Šimon         KAM9803  361923    H12     81.00                      84.00             56.00  240,00Kč
 66 Škvor Ota                KAM9900  425596    H10     68.00                      20.00             21.00  240,00Kč
 67 Chaloupka Dominik        KAM9904    4417 P  H10     58.00                                                80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    18800.00       90.00        0.00        0.00    18890.00        0.00   -18890.00
Půjčeno čipů:13
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D60     33.00                      76.00             57.00  240,00Kč
  2 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H60     17.00                      39.00            112.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H55     97.00                                        76.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - Sokol Kostelec n. Č.l.                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Besta Lukáš              KNC8101  303945    H21C    88.00                     102.00             75.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H40     60.00                       2.00             42.00  360,00Kč
  2 Kohlová Alena            KPY6051   53182    D45    128.00                     108.00             82.00  360,00Kč
  3 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H21B   114.00                      64.00            122.00  360,00Kč
  4 Dobešová Kateřina        KPY8750  301352    D21C   124.00                      91.00             97.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Martin             KRL6701   51477    H40     75.00                       4.00              4.00  360,00Kč
  2 Pova Ondřej              KRL9304  207825    H16     16.00                      46.00             47.00  360,00Kč
  3 Šlajs Daniel             KRL9403   51475    H16     31.00                      58.00             57.00  360,00Kč
  4 Hanáková Magda           KRL9651  416318    D14     46.00                      32.00             27.00  240,00Kč
  5 Horký Aleš               KRL9701  331203    H12    107.00                      48.00             54.00  240,00Kč
  6 Hanáková Lenka           KRL9951  232613    D10     26.00                      72.00             81.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00        0.00        0.00        0.00     1800.00        0.00    -1800.00
 
 
Startovka oddílu: KRN - TJ Loko Krnov                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychlá Kája              KRN0750   52626    HDR                                                         160,00Kč
  2 Hrouza Jan               KRN5401  411761    H55     52.00                      52.00             58.00  360,00Kč
  3 Zavřel Michal            KRN6804   52643    H21A    45.00                     115.00             57.00  360,00Kč
  4 Hrouza Jan               KRN8100   52625    H21B    58.00                     126.00             66.00  360,00Kč
  5 Jiříčková Bětka          KRN8383   52627    D21C   102.00                      73.00            107.00  360,00Kč
  6 Ulahelová Jana           KRN8451   52647    D21A    58.00                      66.00            103.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1960.00        0.00        0.00        0.00     1960.00        0.00    -1960.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H60     53.00                      21.00             94.00  240,00Kč
  2 Tvrdková Eva             LBE5150  303959    D55     87.00                     107.00              8.00  360,00Kč
  3 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H45     25.00                      34.00             75.00  360,00Kč
  4 Procházková Pavlína      LBE6450  515431    D45    116.00                     110.00             62.00  360,00Kč
  5 Vildmonová Pavla         LBE7451  434834    D35     79.00                     137.00             64.00  360,00Kč
  6 Šimon Václav             LBE9100  416331    H18     63.00                     143.00            121.00  360,00Kč
  7 Procházková Zuzana       LBE9251  515474    D18     47.00                      75.00             77.00  360,00Kč
  8 Procházková Kateřina     LBE9350  410363    D16    132.00                     123.00             17.00  360,00Kč
  9 Uhlíř Marek              LBE9400  301612    H18     83.00                     147.00            115.00  360,00Kč
 10 Veselý Jakub             LBE9500  995812    H14     39.00                      75.00              6.00  240,00Kč
 11 Procházková Jana         LBE9950  232247    D10     24.00                      84.00             83.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3600.00        0.00        0.00        0.00     3600.00        0.00    -3600.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valenta Jiří             LCE6301   51508    H35    140.00                     119.00             20.00  540,00Kč
  2 Bencúrová Jitka          LCE7763  253362    D21C   110.00                      79.00            113.00  540,00Kč
  3 Bencúr Juraj             LCE9901  237601    H12    115.00                      50.00             64.00  330,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1410.00        0.00        0.00        0.00     1410.00        0.00    -1410.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stibal Ivan              LDC5701    8337    H50     14.00                      49.00             32.00  360,00Kč
  2 Stibalová Věra           LDC6051    8344    D45    126.00                     144.00             80.00  360,00Kč
  3 Nehasil Vladislav        LDC7101  505131    H35    158.00                     129.00             48.00  360,00Kč
  4 Nehasilová Zuzana        LDC7150  347864    D35     40.00                     123.00             66.00  360,00Kč
  5 Štěpán Petr              LDC7301   51239    H35    137.00                     107.00             26.00  360,00Kč
  6 Gálus Igor               LDC7302  336784    H35    119.00                     145.00             14.00  360,00Kč
  7 Dubnová Kateřina         LDC9151  416134    D18     35.00                      67.00             71.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00        0.00        0.00        0.00     2520.00        0.00    -2520.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D55    120.00                     103.00             24.00  360,00Kč
  2 Dietrich Daniel          LIT6601    8122    H40     45.00                      30.00              8.00  360,00Kč
  3 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21B    68.00                     128.00            102.00  360,00Kč
  4 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21B    81.00                      97.00            106.00  360,00Kč
  5 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H20    151.00                     115.00             57.00  360,00Kč
  6 Dietrichová Martina      LIT9751    8123    D12     11.00                      30.00             16.00  240,00Kč
  7 Lošťák Ondřej            LIT9901    8109    H10     46.00                       0.00              1.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2280.00        0.00        0.00        0.00     2280.00        0.00    -2280.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šverma Petrna            LLI0000    4418 P  P2                             P                            160,00Kč
  2 Melichar Peťa            LLI0001   51203    H10                                                   9.00   80,00Kč
  3 Peterka Jakub            LLI0404   51201    HDR                                                          80,00Kč
  4 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     11.00                      68.00             82.00  240,00Kč
  5 Kraus Jan                LLI4501   51213    H60     20.00                       3.00            108.00  240,00Kč
  6 Peterka Josef            LLI4702   51204    H55                                                  50.00  120,00Kč
  7 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P4                                                           80,00Kč
  8 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21E                                                 83.00  120,00Kč
  9 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    D21C   106.00                      77.00             93.00  360,00Kč
 10 Kraus Jakub              LLI9702   51208    H10     82.00                       8.00             47.00  240,00Kč
 11 Melichar Vojta           LLI9802   51207    H10                                                  25.00   80,00Kč
 12 Krausová Anna            LLI9852   51211    D10     18.00                      68.00             71.00  240,00Kč
 13 Šverma Matěj             LLI9901    4419 P  H10L    11.00                  P   45.00                    160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2200.00       90.00        0.00        0.00     2290.00        0.00    -2290.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: LOV - lepus.cz                                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kočí Jana                LOV8850            P4                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jiroušek Pavel           LPM7704   51487    H21B   112.00                     116.00             74.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svitek Vladimír          LPU        4657 P  P2                                                           80,00Kč
  2 Brokl Daniel             LPU        4658 P  HDR                                                          80,00Kč
  3 Vojtišková Viktorie      LPU0051  426321    D10L    43.00                      11.00             51.00  240,00Kč
  4 Držková Berenika         LPU0151  425545    D10L    55.00                      19.00             41.00  240,00Kč
  5 Málek Josef              LPU3901  416268    H70    111.00                     106.00             25.00  240,00Kč
  6 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60     41.00                      92.00             61.00  240,00Kč
  7 Malá Marie               LPU4753  301172    D60     65.00                                        73.00  160,00Kč
  8 Mrštík Václav            LPU5002    9215    H55      7.00                      40.00             96.00  360,00Kč
  9 Sáňka Bedřich            LPU5102    9209    H55    100.00                      54.00             72.00  360,00Kč
 10 Farář Václav             LPU5201    9260    H55     61.00                      30.00             56.00  360,00Kč
 11 Třasák Milan             LPU5206    9257    H55     70.00                      20.00            104.00  360,00Kč
 12 Chalupa Oldřich          LPU5301    9259    H55     22.00                      66.00             80.00  360,00Kč
 13 Nožička Miroslav         LPU5405    9312    H55     43.00                      10.00            108.00  360,00Kč
 14 Mrštíková Hana           LPU5552  232603    P4                                                          240,00Kč
 15 Nožičková Libuše         LPU5751    9313    D50     18.00                      65.00            104.00  360,00Kč
 16 Vilnerová Eva            LPU6054    8913    D35     46.00                      81.00            108.00  360,00Kč
 17 Čermáková Renata         LPU6553    9310    D21B   153.00                      63.00             56.00  360,00Kč
 18 Fencl Petr               LPU6901    9230    H21A    55.00                     111.00            123.00  360,00Kč
 19 Procházková Alexandra    LPU7051  416258    D21B    96.00                     109.00             96.00  360,00Kč
 20 Stránský Dušan           LPU7409  301196    H35     86.00                      93.00              2.00  360,00Kč
 21 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21A   153.00                     149.00             59.00  360,00Kč
 22 Vojtíšková Erika         LPU7651    4656 P  D21B    51.00                  P   99.00         P   74.00  360,00Kč
 23 Fenclová Marta           LPU7667  301173    D21E    71.00                     144.00            123.00  360,00Kč
 24 Kokaisl Tomáš            LPU7820  253360    H21B    74.00                     132.00            104.00  360,00Kč
 25 Kokaislová Eva           LPU7956    9296    D21B    33.00                      79.00            116.00  360,00Kč
 26 Šabatka Petr             LPU8106    9269    H21B   118.00                     108.00             56.00  360,00Kč
 27 Lenner Miroslav          LPU8605  253358    H21E    40.00                     108.00            107.00  360,00Kč
 28 Kafka Miloš              LPU8608    9281    H21A    87.00                      55.00             31.00  360,00Kč
 29 Fiala Petr               LPU8701    9274    H21A   111.00                      87.00             65.00  360,00Kč
 30 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21A   127.00                      68.00            105.00  360,00Kč
 31 Mrštíková Květa          LPU8753  301629    D21A   100.00                     104.00             73.00  360,00Kč
 32 Šediváková Helena        LPU8857  253357    D21A    34.00                     136.00             63.00  360,00Kč
 33 Klapal Jan               LPU9006  515142    H21E   136.00                     152.00             89.00  360,00Kč
 34 Čermák Jan               LPU9301 1080493    H21B   134.00                      68.00            128.00  360,00Kč
 35 Procházková Klára        LPU9451  416265    D21B   117.00                     139.00             64.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    11240.00      180.00        0.00        0.00    11420.00        0.00   -11420.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50     20.00                      45.00             28.00  360,00Kč
  2 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H40      6.00                       8.00             20.00  360,00Kč
  3 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21B   132.00                     130.00             78.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D60     45.00                      78.00             53.00  240,00Kč
  2 Rejmont Milan            LTU4801    9777    H60     47.00                      37.00            116.00  240,00Kč
  3 Petržela Pavel           LTU6301  405971    H45     22.00                      14.00             63.00  360,00Kč
  4 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D45    132.00                     150.00             94.00  360,00Kč
  5 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    D45    156.00                     130.00             84.00  360,00Kč
  6 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H40     93.00                      68.00             32.00  360,00Kč
  7 Killar Marek             LTU6801  301646    H40     33.00                      28.00             70.00  360,00Kč
  8 Koderičová Tereza        LTU9651  301640    D14     28.00                      30.00             23.00  240,00Kč
  9 Killar Lukáš             LTU9901   51143    H10     60.00                      44.00             17.00  240,00Kč
 10 Killar Dominik           LTU9902  416292    H10     84.00                      24.00             49.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3000.00        0.00        0.00        0.00     3000.00        0.00    -3000.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Frank Jan                MAS9001  416189    H20    131.00                     101.00             41.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimšová Barbora          MFP0150  428243    D10L    39.00                       9.00             45.00  240,00Kč
  2 Šimša Martin             MFP0300  218785    HDR                                                         160,00Kč
  3 Rožek Vilém              MFP0301  428211    HDR                                                         240,00Kč
  4 Šimšová Pavla            MFP0551  428269    HDR                                                         160,00Kč
  5 Suk Jiří                 MFP6401  515016    H45     43.00                      16.00             31.00  360,00Kč
  6 Suková Eva               MFP6450  232264    P4                                                          240,00Kč
  7 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H21C   133.00                     120.00             91.00  360,00Kč
  8 Blahuta Marek            MFP7301            H21B   130.00                      48.00             34.00  360,00Kč
  9 Rožek David              MFP7403  301644    H21B    60.00                      78.00            120.00  360,00Kč
 10 Rožková Petra            MFP7551  428270    D21B   141.00                      87.00            124.00  360,00Kč
 11 Kučera Petr              MFP7602  515076    H21B   116.00                      62.00             44.00  360,00Kč
 12 Šimšová Jana             MFP7651   51713    D21A    67.00                     142.00            129.00  360,00Kč
 13 Nedbal Dalibor           MFP8003  232648    H21B   156.00                     148.00            144.00  360,00Kč
 14 Nedbalová Jana           MFP8050   49639    D21A     7.00                      48.00             39.00  360,00Kč
 15 Suková Anna              MFP9250   53196    D21C   130.00                      67.00             85.00  360,00Kč
 16 Přibylová Jana           MFP9995    4420 P  P2                             P                 P          240,00Kč
 17 Siegl Matyáš             MFP9996    4421 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
 18 Sieglová Eliška          MFP9997    4422 P  D10      6.00                  P   80.00         P   69.00  240,00Kč
 19 Sieglová Dáša            MFP9998    4423 P  D35     43.00                  P   83.00         P   68.00  360,00Kč
 20 Siegl Roman              MFP9999    4424 P  H40     81.00                  P   48.00         P   38.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6080.00      270.00        0.00        0.00     6350.00        0.00    -6350.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: MIL - TJ ZVVZ Milevsko                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kristýna Klímová         MIL        8697    HDR                                                         240,00Kč
  2 Pešta Jiří               MIL7201   49858    H21C   106.00                     126.00             81.00  360,00Kč
  3 Mareš Ladislav           MIL7202    8695    H21C   142.00                     136.00             89.00  360,00Kč
  4 Žižka Přemysl            MIL7301    7857    H21C   121.00                     110.00             95.00  360,00Kč
  5 Klíma Lukáš              MIL9501    8694    H14     75.00                      71.00             26.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1560.00        0.00        0.00        0.00     1560.00        0.00    -1560.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježková Regina           MKP6350   51660    D45    122.00                     120.00             72.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fišák Jan                MLA4401    7882    H65    110.00                      93.00             20.00  240,00Kč
  2 Opavová Stanislava       MLA5451    7884    D55     75.00                     109.00              6.00  360,00Kč
  3 Kunc Petr                MLA8801    7878    H21A   119.00                      39.00             95.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00        0.00        0.00      960.00        0.00     -960.00
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holec Honza              MOV6701  232417    H40     63.00                      14.00             10.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: NE1 - Nereg. Vřeštál                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vřešťál Jan              NE1        4442 P  H70     99.00                  P  112.00         P   21.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00       90.00        0.00        0.00      330.00        0.00     -330.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NE2 - Nereg. Sieglovi                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Siegl Roman              NE2        4443 P  H40      3.00                  P   52.00         P   50.00  360,00Kč
  2 Sieglová Dagmar          NE2        4651 P  D35    106.00                  P  101.00         P   72.00  360,00Kč
  3 Sieglová Eliška          NE2        4652 P  D10     30.00                  P   64.00         P   63.00  240,00Kč
  4 Siegl Matyáš             NE2        4653 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1200.00      180.00        0.00        0.00     1380.00        0.00    -1380.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: NE3 - Nereg. Vondřichová                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vondřichová  Anna        NE3      232131    D21E    53.00                     124.00            117.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: NE4 - Nereg. Denk                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denková Barbora          NE4        4654 P  D45    152.00                  P  126.00         P   74.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00       90.00        0.00        0.00      450.00        0.00     -450.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NE5 - Nereg. Vavra                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Vojtěch            NE5        4655 P  H21C   100.00                  P  118.00         P  101.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00       90.00        0.00        0.00      450.00        0.00     -450.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NE6 - Nereg. Dneboský                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dneboský František       NE6       51348    H21B   106.00                     118.00             70.00  360,00Kč
  2 Kazdová Dana             NE6       51349    P4                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: NE8 - Nereg. Mundok                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marian Mundok            NE8        8352 P  P4                             P                 P          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00       90.00        0.00        0.00      330.00        0.00     -330.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavelec Matěj            NPA0501    9702    HDR                                                         240,00Kč
  2 Novák Karel              NPA5001    9686    H55     85.00                      70.00             84.00  360,00Kč
  3 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H55     31.00                      34.00            112.00  360,00Kč
  4 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D55    123.00                      99.00             22.00  360,00Kč
  5 Nováková Jana            NPA5552    9690    D50     12.00                      63.00            134.00  360,00Kč
  6 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21E    52.00                     112.00            113.00  360,00Kč
  7 Novák Zdeněk             NPA7701    9694    H21E   148.00                     156.00             75.00  360,00Kč
  8 Pavelcová Gabriela       NPA7851    9696    D21B    87.00                     107.00            122.00  360,00Kč
  9 Bejr Zdeněk              NPA8401    9700    H21B    70.00                      60.00            114.00  360,00Kč
 10 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D20    127.00                     129.00             13.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3480.00        0.00        0.00        0.00     3480.00        0.00    -3480.00
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolena Voda                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartl Zdeněk             ODV6300   52121    H45     91.00                      70.00             81.00  360,00Kč
  2 Hartlová Blanka          ODV6350   51356    D45    112.00                     102.00             96.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štraitová Jolana         OKP0451    4425    HDR                                              P           80,00Kč
  2 Bostl Jan                OKP 401    4426 P  HDR                                                          80,00Kč
  3 Novák Ivo                OKP6200   51679    H40     15.00                      56.00             14.00  360,00Kč
  4 Semík Luboš              OKP6204   52279    H40     51.00                      16.00             44.00  360,00Kč
  5 Novák Libor              OKP6504   51680    H40     96.00                      40.00             60.00  360,00Kč
  6 Richtr Aleš              OKP6601   51686    H21A                                                 89.00  120,00Kč
  7 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D40     64.00                     106.00            100.00  360,00Kč
  8 Nováková Irena           OKP6651  236111    D40     84.00                     124.00            112.00  360,00Kč
  9 Semíková Iva             OKP6852  331717    D40     96.00                     134.00            136.00  360,00Kč
 10 Štraitová Jitka          OKP7252   51672    D21B    24.00                     145.00            118.00  360,00Kč
 11 Štrait Martin            OKP7602  410393    H21C   130.00                     104.00             85.00  360,00Kč
 12 Bostlová Lenka           OKP7651    4427 P  D21C   128.00                  P   99.00         P   87.00  360,00Kč
 13 Novák Libor              OKP9100  426348    H18     71.00                     149.00            125.00  360,00Kč
 14 Nováková Kateřina        OKP9450  301372    D16    120.00                     131.00              3.00  360,00Kč
 15 Nováková Adéla           OKP9750  232750    D12     29.00                      24.00             38.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4480.00       90.00        0.00        0.00     4570.00        0.00    -4570.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oncirk Jan               ONO0301  301500    HDR                                                         240,00Kč
  2 Urbánková Eva            ONO0650  301502    HDR                                                         240,00Kč
  3 Lisý Jan                 ONO4201  301501    H65     98.00                      95.00             14.00  240,00Kč
  4 Gabrielová Šárka         ONO5950    8680    D50     21.00                      37.00            130.00  360,00Kč
  5 Urbánek Lumír            ONO6701   52181    H40     42.00                      10.00              2.00  360,00Kč
  6 Oncirková Monika         ONO6750   52179    D40     54.00                     120.00            120.00  360,00Kč
  7 Urbánková Jana           ONO7851   52182    D21B   111.00                      67.00            112.00  360,00Kč
  8 Urbánková Kateřina       ONO9250  301498    D18     83.00                      57.00             85.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00        0.00        0.00        0.00     2520.00        0.00    -2520.00
 
 
Startovka oddílu: OOP - TJ Opava                                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychlý Pavel             OOP8505   52758    H21E    76.00                      84.00            135.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: OPT - SK Libín 1096 Prachatice                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vejvodová Mirka          OPT5751   51269    D45    150.00                     106.00             98.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21E                                                 97.00  120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak První Brněnská                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švejcarová Daniela       PBM7375   53539    D21A    13.00                     128.00            117.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dastych Petr             PEN0000            H10L    15.00                      41.00             17.00  240,00Kč
  2 Vydrová Zuzana           PEN0250    4428 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  3 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45      7.00                      18.00             37.00  360,00Kč
  4 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45    124.00                     136.00             60.00  360,00Kč
  5 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H40     66.00                      46.00             24.00  360,00Kč
  6 Dastychová Alexandra     PEN7450  428299    D35     82.00                     119.00            110.00  360,00Kč
  7 Vydrová Karolína         PEN9650  230719    D14     24.00                      14.00             31.00  240,00Kč
  8 Dastychová Vendula       PEN9651    8163    P2                                                          240,00Kč
  9 Vydrová Anna             PEN9850    8180    D12     19.00                      12.00              4.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2640.00        0.00        0.00        0.00     2640.00        0.00    -2640.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bozděch Pavel            PGP        8355    P4                                               P           80,00Kč
  2 Tomáš Brousil            PGP0100  436403    H10L     7.00                      29.00              5.00  240,00Kč
  3 Janovský Tomáš           PGP0101   51636    H10     44.00                      28.00             13.00  240,00Kč
  4 Lucka Brousilová         PGP0144    4429 P  HDR                                              P          160,00Kč
  5 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H70    108.00                     108.00             31.00  240,00Kč
  6 Suchý Karel              PGP4300   51640    H65     83.00                      83.00             18.00  240,00Kč
  7 Suchá Bohuslava          PGP4450   51639    D60     61.00                      94.00             59.00  240,00Kč
  8 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D60     37.00                      82.00             71.00  240,00Kč
  9 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H60     29.00                      45.00            124.00  240,00Kč
 10 Kotecký Roman            PGP4900  255567    H60     68.00                      23.00             96.00  240,00Kč
 11 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H50     95.00                      17.00             88.00  360,00Kč
 12 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H50     74.00                      41.00             34.00  360,00Kč
 13 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D50     36.00                      67.00            122.00  360,00Kč
 14 Syslová Drahomíra        PGP5650   52108    D50     63.00                      47.00            140.00  360,00Kč
 15 Vohadlo Jiří             PGP5701  410716    H50     11.00                      67.00             58.00  360,00Kč
 16 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D21A                               78.00                    120,00Kč
 17 Kožina Petr              PGP6000   51632    H21A    65.00                     141.00            119.00  360,00Kč
 18 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H21E    24.00                      80.00            125.00  360,00Kč
 19 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45     88.00                      26.00             71.00  360,00Kč
 20 Přibík Jan               PGP6301   51631    H45     37.00                      66.00             89.00  360,00Kč
 21 Pliska Miloš             PGP6304  420405    H45     58.00                      46.00             51.00  360,00Kč
 22 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21E    32.00                     120.00            117.00  360,00Kč
 23 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35     52.00                      97.00             78.00  360,00Kč
 24 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21E    12.00                     132.00            101.00  360,00Kč
 25 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D40     76.00                     122.00            138.00  360,00Kč
 26 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21A    88.00                      54.00            111.00  360,00Kč
 27 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21A   118.00                     110.00             75.00  360,00Kč
 28 Petra Brousilová         PGP6744    4430    D40                                              P  106.00  120,00Kč
 29 Pavlů Veronika           PGP6950  232198    D35    124.00                     147.00            102.00  360,00Kč
 30 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35    128.00                      91.00             40.00  360,00Kč
 31 Přibíková Monika         PGP7256  301618    D35     88.00                     127.00            114.00  360,00Kč
 32 Janovská Petra           PGP7355   52097    D21A    28.00                      64.00             45.00  360,00Kč
 33 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21A   101.00                      61.00             97.00  360,00Kč
 34 Pokorná Magdaléna        PGP7562   51638    D21A   151.00                     122.00             59.00  360,00Kč
 35 Horová Lenka             PGP7951  336740    D21B    63.00                     127.00             84.00  360,00Kč
 36 Voráček Michal           PGP8009    8009    H21A   149.00                      99.00             43.00  360,00Kč
 37 Ryšavá Vendula           PGP8153   51718    D21E   101.00                     152.00            125.00  360,00Kč
 38 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21B   144.00                      81.00            128.00  360,00Kč
 39 Zelená Lenka             PGP8254   51707    D21A    16.00                     134.00            121.00  360,00Kč
 40 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21E   112.00                     110.00             73.00  360,00Kč
 41 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21E   124.00                     154.00             91.00  360,00Kč
 42 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21E    56.00                      88.00            109.00  360,00Kč
 43 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21E    72.00                      98.00            137.00  360,00Kč
 44 Hrstková Vladěna         PGP8753  995881    D21E   143.00                     136.00            101.00  360,00Kč
 45 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21A   109.00                      96.00             99.00  360,00Kč
 46 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H20    123.00                     111.00             43.00  360,00Kč
 47 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D20    139.00                     131.00             15.00  360,00Kč
 48 Landovský Tomáš          PGP9103  416118    H21E   152.00                     136.00             67.00  360,00Kč
 49 Denk Štěpán              PGP9104   49151    H18     59.00                     131.00            139.00  360,00Kč
 50 Myslivečková Zuzana      PGP9253   53705    D18     55.00                      55.00             93.00  360,00Kč
 51 Prášek Přemysl           PGP9302  410392    H16     37.00                      64.00             65.00  360,00Kč
 52 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D16    111.00                     143.00             25.00  360,00Kč
 53 Kotecký Daniel           PGP9500  255566    H14     78.00                      77.00             10.00  240,00Kč
 54 Janovská Kateřina        PGP9850  246900    D12     27.00                      14.00             34.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    17280.00      180.00        0.00        0.00    17460.00        0.00   -17460.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Igor            PHK      336796    H45     52.00                      48.00             85.00  360,00Kč
  2 Samek Tomáš              PHK0001  410789    H10     78.00                      26.00             19.00  240,00Kč
  3 Hápová  Petra            PHK0051    9368    D10     20.00                      62.00             85.00  240,00Kč
  4 Weberová  Adéla          PHK0155  207832    D10L    47.00                       5.00             49.00  240,00Kč
  5 Vykysalý  František      PHK3002    9455    H70    105.00                     110.00             37.00  240,00Kč
  6 Novotný Petr             PHK3802    9422    H70    123.00                     124.00             17.00  240,00Kč
  7 Weber  Petr              PHK3901    9460    H70     87.00                     118.00             11.00  240,00Kč
  8 Novotná Marie            PHK3951    9421    D65      3.00                      64.00             84.00  240,00Kč
  9 Vondrouš Jaroslav        PHK5201    9453    H55    103.00                      58.00             66.00  360,00Kč
 10 Souček  Pavel            PHK5503    9837    H45     31.00                      28.00             47.00  360,00Kč
 11 Rybářová Lenka           PHK5551    9406    D50     30.00                      53.00            124.00  360,00Kč
 12 Běhounová  Jiřina        PHK5651    9401    D50     54.00                      75.00            142.00  360,00Kč
 13 Běhoun  Pavel            PHK5701    9400    H50     50.00                      69.00             50.00  360,00Kč
 14 Štěpán Pavel             PHK5901    9403    H50    101.00                      65.00             90.00  360,00Kč
 15 Hejnalová  Hana          PHK6151    8949    D45    134.00                     128.00            100.00  360,00Kč
 16 Zelenková  Lenka         PHK6152  405951    D45    158.00                     148.00             76.00  360,00Kč
 17 Hlaváček  Lubomír        PHK6401    9369    H45     82.00                      68.00             67.00  360,00Kč
 18 Weber  Petr              PHK6701    9461    H35    113.00                     109.00             52.00  360,00Kč
 19 Weberová  Zuzana         PHK6961    9462    D35    115.00                     105.00             88.00  360,00Kč
 20 Háp  Pavel               PHK7101    9395    H35    131.00                     147.00             30.00  360,00Kč
 21 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21A   135.00                     131.00            127.00  360,00Kč
 22 Hápová  Šárka            PHK7157    9396    D35     64.00                     139.00            112.00  360,00Kč
 23 Samek Petr               PHK7302    9430    H35    152.00                     131.00             18.00  360,00Kč
 24 Samková Renáta           PHK7456    9431    D21B    78.00                     113.00            110.00  360,00Kč
 25 Kubečková Zdena          PHK7551  224919    D21C   146.00                      85.00            125.00  360,00Kč
 26 Vítek  Tomáš             PHK7702    9526    H21E   140.00                      92.00             95.00  360,00Kč
 27 Valík  Ondřej            PHK7801  553433    H21A    99.00                      97.00             45.00  360,00Kč
 28 Tihon Michal             PHK7905    9359    H21E   104.00                     126.00             65.00  360,00Kč
 29 Silný Ondřej             PHK7906    9827    P4                                                           80,00Kč
 30 Novotný Tomáš            PHK8101    9410    H21E    44.00                     102.00            115.00  360,00Kč
 31 Štěpánová Pavla          PHK8558    9452    D21C   120.00                      65.00            115.00  360,00Kč
 32 Panchártek  Jan          PHK8802  553446    H21E    16.00                     144.00            129.00  360,00Kč
 33 Machútová  Lucie         PHK8851  553449    D21E   131.00                     150.00            107.00  360,00Kč
 34 Azebová Nina             PHK8855    9353    D21A    31.00                      52.00             69.00  360,00Kč
 35 Čepová Daniela           PHK8951    9415    D20    143.00                     133.00             23.00  360,00Kč
 36 Zelenka  Tomáš           PHK9001  920671    H21A    63.00                      59.00             99.00  360,00Kč
 37 Štěpán Pavel             PHK9201    9449    H18    111.00                     129.00            119.00  360,00Kč
 38 Kamenická Kateřina       PHK9353    9832    D18     95.00                      77.00             63.00  360,00Kč
 39 Mašata Matěj             PHK9601   53163    H14     24.00                      97.00                    160,00Kč
 40 Háp  Ondřej              PHK9702  336739    H12     75.00                      86.00             38.00  240,00Kč
 41 Novotná Klára            PHK9751  410790    D12     17.00                      48.00             48.00  240,00Kč
 42 Samková Kateřina         PHK9752    9467    D12     35.00                      36.00             28.00  240,00Kč
 43 Kavalírová Julie         PHK9753  207804    D12     47.00                      16.00             12.00  240,00Kč
 44 Kavalír Jáchym           PHK9901    9830    H10     56.00                      46.00             51.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    13920.00        0.00        0.00        0.00    13920.00        0.00   -13920.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Straková Veronika        PVP0050  219276    D10     16.00                      66.00                    160,00Kč
  2 Kroupa Václav            PVP6104   51635    P4                                                           80,00Kč
  3 Sanna Roberto            PVP6704  887925    H40     72.00                                        56.00  240,00Kč
  4 Straka Lukáš             PVP7006    8578    H35    143.00                     117.00                    240,00Kč
  5 Kroupová Jana            PVP7052  303931    P4                                                           80,00Kč
  6 Straková Jana            PVP7250    8579    D35     58.00                     117.00                    240,00Kč
  7 Alblová Lucie            PVP7554  420448    D21C   100.00                      63.00            101.00  360,00Kč
  8 Albl Miloslav            PVP7605  420455    H21C   136.00                     114.00            109.00  360,00Kč
  9 Straka Tomáš             PVP9700  224355    H12    113.00                      76.00                    160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1920.00        0.00        0.00        0.00     1920.00        0.00    -1920.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            PZR4321   49847    H65    107.00                      97.00             26.00  240,00Kč
  2 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60     38.00                      11.00            102.00  240,00Kč
  3 Kříž Pavel               PZR4800   51511    H60     65.00                      41.00             88.00  240,00Kč
  4 Pelz Lubomír             PZR4901   52308    H60     11.00                      29.00            122.00  240,00Kč
  5 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D55     99.00                     101.00             12.00  360,00Kč
  6 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D50     66.00                      77.00            146.00  360,00Kč
  7 Nechutová Alena          PZR6969  220396    D40     70.00                      98.00            118.00  360,00Kč
  8 Nechuta Milan            PZR7007    4767    H35     92.00                     141.00             10.00  360,00Kč
  9 Kříž Martin              PZR7801    8710    P2                                                          240,00Kč
 10 Kříž Ondřej              PZR8001   49811    H21B   108.00                      76.00             50.00  360,00Kč
 11 Urbanová Johana          PZR9251  232496    D18     59.00                      51.00             67.00  360,00Kč
 12 Málek Jan                PZR9505  330693    H14     51.00                     111.00             24.00  240,00Kč
 13 Mrkos Jan                PZR9508     128    H14     81.00                      85.00             48.00  240,00Kč
 14 Nechuta David            PZR9701  232891    H12    101.00                      58.00             52.00  240,00Kč
 15 Tůnová Adéla             PZR9751    8707    D12      3.00                      46.00              6.00  240,00Kč
 16 Nechutová Aneta          PZR9951     126    D10      8.00                      78.00             79.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4560.00        0.00        0.00        0.00     4560.00        0.00    -4560.00
 
 
Startovka oddílu: RAD - TJ Sokol Radslavice                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zobaník Michal           RAD9901   49440    H10     66.00                       4.00             11.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hegerová Ivana           RBK5851  219246    P2                                                          240,00Kč
  2 Jalový Vlastimil         RBK6120   52163    H45     46.00                      36.00             73.00  360,00Kč
  3 Šestáková Eva            RBK6552    4431 P  P2                             P                 P          240,00Kč
  4 Blažková Hana            RBK6957  410344    P4                                                          240,00Kč
  5 Brodecký Radek           RBK8004  410332    H21C   112.00                     130.00            107.00  360,00Kč
  6 Rábová Zuzana            RBK8556   49856    D21E   119.00                     120.00             91.00  360,00Kč
  7 Jalový Vlastimil         RBK8604   52024    H21A    93.00                      45.00             55.00  360,00Kč
  8 Šesták Jakub             RBK9001  301284    H20    143.00                     107.00             51.00  360,00Kč
  9 Blažková Kateřina        RBK9350   53161    D16    150.00                     125.00             19.00  360,00Kč
 10 Hegerová Petra           RBK9355  219245    D16    117.00                     133.00              9.00  360,00Kč
 11 Šestáková Petra          RBK9357  219249    D16    135.00                     147.00             29.00  360,00Kč
 12 Blažek Jan               RBK9901  219241    H10     52.00                       2.00              7.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3840.00       90.00        0.00        0.00     3930.00        0.00    -3930.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobiášová Jitka          ROU0350    8867    HDR                                                         240,00Kč
  2 Dobiášová Anna           ROU0550    8866    HDR                                                         240,00Kč
  3 Simr Pavel               ROU7504    8868    H21B   110.00                     102.00             48.00  360,00Kč
  4 Štorová Anna             ROU9903   51434    HDR                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: ROV - OK Rožnov                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadaňka Jiří             ROV6001   49897    H45     70.00                      10.00             59.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Orientační klub TOM Roztoky              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matějková Sylva          ROZ6550            D35     97.00                      85.00             62.00  360,00Kč
  2 Klinkerová Tereza        ROZ9350  232427    D16    123.00                     129.00             13.00  360,00Kč
  3 Brodská Adéla            ROZ9450    8879    D16    147.00                     149.00             31.00  360,00Kč
  4 Matějková Žofie          ROZ9550  207868    D14     56.00                       8.00             15.00  240,00Kč
  5 Šťastný Michal           ROZ9701            H12     87.00                      72.00             42.00  240,00Kč
  6 Jíra Tomáš               ROZ9800  361928    H12    121.00                     100.00             70.00  240,00Kč
  7 Wenigová Gabriela        ROZ9850            D12      5.00                      10.00              8.00  240,00Kč
  8 Baláček Jan              ROZ9901            H10     54.00                      42.00             15.00  240,00Kč
  9 Šimon Roubal             ROZ9903            H10     76.00                      22.00             45.00  240,00Kč
 10 Klinkerová Magdaléna     ROZ9950  416137    D10      2.00                      58.00             67.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2760.00        0.00        0.00        0.00     2760.00        0.00    -2760.00
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jana Vacková             SBK         130    P4                                                          240,00Kč
  2 Urban Jan                SBK7537 1919191    H21A   121.00                     119.00             29.00  360,00Kč
  3 Kasal Vít                SBK7540  688889    H21B   154.00                     136.00             84.00  360,00Kč
  4 Daněk Roman              SBK7541  811213    H21B   100.00                      84.00            130.00  360,00Kč
  5 Staňková Veronika        SBK8151  219251    D21A    94.00                      50.00             77.00  360,00Kč
  6 Csakvaryová Lenka        SBK8383  920679    D21B   129.00                      59.00             68.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schönpflgová Katka       SCP0001   52112    P2                                                          240,00Kč
  2 Kříž Štěpán              SCP0002  301165    H21C   145.00                     138.00             99.00  360,00Kč
  3 Křížová Vendula          SCP0003   51563    D21C   148.00                      87.00            105.00  360,00Kč
  4 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H70     84.00                     102.00             23.00  240,00Kč
  5 Valasek Josef            SCP4501   49813    H60     71.00                      13.00             86.00  240,00Kč
  6 Novák Miloš              SCP4600   52299    H60     14.00                      43.00            100.00  240,00Kč
  7 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H60     41.00                      31.00            120.00  240,00Kč
  8 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H55     49.00                      44.00             60.00  360,00Kč
  9 Jahn Pavel               SCP5500   52759    H50     92.00                      55.00             86.00  360,00Kč
 10 Jahnová Helena           SCP5550   52760    D50     48.00                      59.00            112.00  360,00Kč
 11 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H50     38.00                      23.00             46.00  360,00Kč
 12 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H45     76.00                      30.00             57.00  360,00Kč
 13 Kavková Dana             SCP6150  301143    D40     66.00                      94.00            124.00  360,00Kč
 14 Žemla Tomáš              SCP7105   51565    H35     89.00                     121.00             38.00  360,00Kč
 15 Bašus Petr               SCP7400  416199    H21B    96.00                      88.00            132.00  360,00Kč
 16 Khel Richard             SCP7500  416140    H21A    61.00                      63.00            133.00  360,00Kč
 17 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H21A   133.00                     143.00             47.00  360,00Kč
 18 Hojný Michal             SCP7613   51551    H21B   148.00                     146.00             86.00  360,00Kč
 19 Skripnik Štěpán          SCP7901    8878    H21E    92.00                     124.00            123.00  360,00Kč
 20 Hojná Silvie             SCP7950   51554    D21C   122.00                     109.00            123.00  360,00Kč
 21 Košárková Iva            SCP8152   51568    D21E    95.00                     154.00            129.00  360,00Kč
 22 Langpaulová Anna         SCP8257   51567    D21E   137.00                     138.00            103.00  360,00Kč
 23 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21A    97.00                     101.00            101.00  360,00Kč
 24 Gallusová Kateřina       SCP8450   51569    D21A   133.00                      86.00            127.00  360,00Kč
 25 Brabač Lukáš             SCP8505   51573    H21C   115.00                     116.00            115.00  360,00Kč
 26 Cigošová Petra           SCP8656   53159    D21A    64.00                     138.00             83.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     8760.00        0.00        0.00        0.00     8760.00        0.00    -8760.00
 
 
Startovka oddílu: SFM - Sokol Frýdek - Místek                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Broda Aleš               SFM0201   49489    HDR                                                         240,00Kč
  2 Spratek Adam             SFM0202   49488    HDR                                                         240,00Kč
  3 Bernatíková Hana         SFM0251   49450    HDR                                                         240,00Kč
  4 Sikora Tomáš             SFM7001   49484    H35    110.00                      97.00              8.00  360,00Kč
  5 Brodová Gabriela         SFM7152   49441    D35     73.00                     109.00             90.00  360,00Kč
  6 Buchwaldková Klára       SFM7153            D35    127.00                     141.00            116.00  360,00Kč
  7 Strakošová Petra         SFM7351   49482    D21C   138.00                      81.00             81.00  360,00Kč
  8 Šatánek Martin           SFM8201   49490    H21B   102.00                     134.00             80.00  360,00Kč
  9 Sebera Václav            SFM8302   49483    H21B   158.00                      82.00            126.00  360,00Kč
 10 Bernatík Lukáš           SFM9801   49485    H12    111.00                      88.00             62.00  240,00Kč
 11 Strakoš Matěj            SFM9901   49481    H10     50.00                       6.00             31.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3360.00        0.00        0.00        0.00     3360.00        0.00    -3360.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchá Eva                SHK        9192    D21B    75.00                     111.00             54.00  360,00Kč
  2 Suchá Simona             SHK        9111    HDR                                                         240,00Kč
  3 Vojtěch Fejlek           SHK5202    9104    H45      4.00                      40.00             61.00  360,00Kč
  4 Alice Fejlková           SHK5351    9107    D50     60.00                      71.00            144.00  360,00Kč
  5 Filip Aleš               SHK5501    9109    H50     32.00                      57.00             84.00  360,00Kč
  6 Šabatková Zdena          SHK5652    9112    D50     39.00                      61.00            110.00  360,00Kč
  7 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H50     86.00                      25.00             44.00  360,00Kč
  8 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H21B   104.00                                               120,00Kč
  9 Gazdačková Jana          SHK5851    9117    D50     15.00                      39.00            132.00  360,00Kč
 10 Souček Karel             SHK6601  301195    H40     27.00                      22.00             68.00  360,00Kč
 11 Müllerová Zorka          SHK6751  515141    D40     56.00                      96.00            116.00  360,00Kč
 12 Müller Robert            SHK6901  410782    H40     84.00                      58.00             30.00  360,00Kč
 13 Netuka Jan               SHK7001    9126    P4                                                          240,00Kč
 14 Myslivec Tomáš           SHK7002    9127    H35     95.00                      99.00             24.00  360,00Kč
 15 Myslivcová Lenka         SHK7051  515465    D35    103.00                     121.00             60.00  360,00Kč
 16 Komanec Václav           SHK8406  995807    H21E    84.00                      96.00             77.00  360,00Kč
 17 Souček Michal            SHK9007    9188    H21B   160.00                      90.00             82.00  360,00Kč
 18 Myslivcová Pavla         SHK9352    9472    D16    129.00                     119.00              1.00  360,00Kč
 19 Netuka Vojtěch           SHK9701   51405    H12     95.00                      60.00             30.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6240.00        0.00        0.00        0.00     6240.00        0.00    -6240.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  500268    H70     81.00                     120.00             19.00  240,00Kč
  2 MIKAN vladimir           SJC4805    9913    H60     23.00                      35.00             90.00  240,00Kč
  3 Beneš Josef              SJC5801    9907    H50     17.00                      11.00             56.00  360,00Kč
  4 Řehák Pavel              SJC6001    9916    H45     67.00                      60.00             29.00  360,00Kč
  5 Benešová Iva             SJC6151    9908    D45    144.00                     114.00            104.00  360,00Kč
  6 Antoš Svatopluk          SJC6602    9963    H40     21.00                      34.00             22.00  360,00Kč
  7 Zlámal Petr              SJC7010    9962    H21A    75.00                     109.00             33.00  360,00Kč
  8 Zlámalová Zdena          SJC7253    4744    D21C   118.00                      83.00            119.00  360,00Kč
  9 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21B   136.00                     150.00             72.00  360,00Kč
 10 Musil Pavel              SJC7705    9893    H21B    88.00                      92.00             96.00  360,00Kč
 11 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21B   105.00                     103.00             72.00  360,00Kč
 12 Janovská Eva             SJC7957    9979    D21C   144.00                     103.00            103.00  360,00Kč
 13 Svihovsky Jaromir        SJC8005  500263    H21E    28.00                     128.00            131.00  360,00Kč
 14 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21A    53.00                     129.00            135.00  360,00Kč
 15 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21A   109.00                      79.00             75.00  360,00Kč
 16 Horálková Iva            SJC8256   51788    D21B    42.00                      71.00            104.00  360,00Kč
 17 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21A   142.00                     144.00             67.00  360,00Kč
 18 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21A    40.00                     106.00            109.00  360,00Kč
 19 Ondřejová Dita           SJC8559    9915    D21B   150.00                     137.00             80.00  360,00Kč
 20 Henych Martin            SJC8601  515130    H21E    60.00                     104.00             97.00  360,00Kč
 21 Holas Štěpán             SJC8702    9987    H21E   116.00                     146.00             85.00  360,00Kč
 22 Drobník Michal           SJC8709    9903    H21E   156.00                      94.00            143.00  360,00Kč
 23 Špicarová Michaela       SJC8754    9971    D21A   106.00                      70.00            137.00  360,00Kč
 24 Špicar Petr              SJC8801    9972    H21A   139.00                      53.00            103.00  360,00Kč
 25 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H16      4.00                      54.00             43.00  360,00Kč
 26 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D14     52.00                      28.00             11.00  240,00Kč
 27 Štál Jan                 SJC9601    9996    H14     57.00                     109.00             42.00  240,00Kč
 28 Zlámal David             SJC9603    4239    H14     90.00                      83.00             20.00  240,00Kč
 29 Zikmund Zdeněk           SJC9703    4743    H12    119.00                      98.00             58.00  240,00Kč
 30 Doležal Vít              SJC9802    4742    H12     79.00                      54.00             78.00  240,00Kč
 31 Kubánek Jaroslav         SJC9803    4745    H12     97.00                      82.00             36.00  240,00Kč
 32 Zlámalová Nikola         SJC9951    4297    D10      4.00                      56.00             59.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    10440.00        0.00        0.00        0.00    10440.00        0.00   -10440.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65     89.00                      79.00              6.00  240,00Kč
  2 Šrámková Michaela        SJH9352  553458    D16    156.00                     151.00             33.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čech Petr                SJI0001  336770    H10     74.00                      18.00             43.00  240,00Kč
  2 Boudný Zdeněk            SJI3709   52180    H70    114.00                     122.00             29.00  240,00Kč
  3 Šmrha František          SJI4138   51918    H65     86.00                      89.00             16.00  240,00Kč
  4 Boudná Jaroslava         SJI4275  301240    D60     25.00                      90.00             55.00  240,00Kč
  5 Hrstková Dana            SJI6051   52358    D45    140.00                     134.00             70.00  360,00Kč
  6 Frýba Robert             SJI6802  253125    H40     12.00                      62.00             62.00  360,00Kč
  7 Čech Jiří                SJI6803  361999    H40     87.00                      18.00             46.00  360,00Kč
  8 Vacek Milan              SJI6901  219243    H40     48.00                      42.00             16.00  360,00Kč
  9 Čechová Zuzana           SJI6951   53193    D40     88.00                     104.00            126.00  360,00Kč
 10 Čech Jan                 SJI9601  232322    H14     54.00                      87.00             16.00  240,00Kč
 11 Vacek Vojtěch            SJI9602  336769    H14     87.00                     113.00             38.00  240,00Kč
 12 Hlubuček Jan             SJI9603  420424    H14     99.00                     115.00             50.00  240,00Kč
 13 Frýba Dominik            SJI9702  253124    H12     77.00                      52.00             28.00  240,00Kč
 14 Čechová Tereza           SJI9852  232329    D12     25.00                      26.00             22.00  240,00Kč
 15 Vacková Anna             SJI9854  336765    D12     45.00                      54.00             46.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4200.00        0.00        0.00        0.00     4200.00        0.00    -4200.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mack Zdeněk              SJP2700   49622    H70     93.00                     116.00             35.00  240,00Kč
  2 Bláha Svatopluk          SJP3501    8797    H70    117.00                     128.00             15.00  240,00Kč
  3 Hlavatý Karel            SJP4200   53507    H65    119.00                      81.00              4.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D55     81.00                     113.00             30.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H60     59.00                       9.00             92.00  240,00Kč
  2 Bejčková Jana            SLA7150  301616    D35     67.00                     113.00             96.00  360,00Kč
  3 Ježková Martina          SLA7350  259072    D35    118.00                     145.00            122.00  360,00Kč
  4 Ježek Ondřej             SLA9701   52624    H12    103.00                      80.00             26.00  240,00Kč
  5 Ježková Kateřina         SLA9750    8671    D12     31.00                      52.00             10.00  240,00Kč
  6 Tomášková Barbora        SLA9755            D12     41.00                      20.00             44.00  240,00Kč
  7 Bejčková Kateřina        SLA9854  428286    D12     13.00                      40.00             26.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1920.00        0.00        0.00        0.00     1920.00        0.00    -1920.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D65      7.00                      66.00             86.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D40     90.00                     114.00            104.00  360,00Kč
  2 Knaup Jan                SMB7702  771101    H21B    54.00                     100.00             40.00  360,00Kč
  3 Knaupová Ivana           SMB7852    7709    D21B    66.00                      91.00             92.00  360,00Kč
  4 Kvapilová Lenka          SMB8151    7707    D21B   159.00                     147.00            138.00  360,00Kč
  5 Pološčuková Lucie        SMB9001   49977    D20    135.00                     137.00             21.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00        0.00        0.00        0.00     1800.00        0.00    -1800.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hůlková Marie            SNA8255    9605    D21A    55.00                      98.00            135.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bárta Luděk              SRK                P4                                                          240,00Kč
  2 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60      5.00                      15.00             82.00  240,00Kč
  3 Bártová Eva              SRK5551    9484    D45    114.00                     138.00             92.00  360,00Kč
  4 Hrobařová Lenka          SRK7751    9482    D21A    61.00                     120.00            113.00  360,00Kč
  5 Zemánková Tereza         SRK9752  301107    D12      7.00                      44.00             24.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Matěj           SSU0005   52575    H10     38.00                      10.00              5.00  240,00Kč
  2 Štáblová Jitka           SSU5350   52557    D55     90.00                      91.00             38.00  360,00Kč
  3 Matoušek Milan           SSU6701   52566    H35    107.00                     113.00             12.00  360,00Kč
  4 Švancárová Helena        SSU7252    8353 P  P4                             P                 P          240,00Kč
  5 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21A    52.00                     116.00             55.00  360,00Kč
  6 Kuncová Eliška           SSU8951    7877    D21E    47.00                     132.00            111.00  360,00Kč
  7 Švancárová Veronika      SSU9853 2011813    D12     37.00                      32.00             36.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00       90.00        0.00        0.00     2250.00        0.00    -2250.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubec Pavel              STB6601   49985    H21B    72.00                      58.00             42.00  360,00Kč
  2 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21B   123.00                      69.00             60.00  360,00Kč
  3 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D10     22.00                      74.00             77.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00        0.00        0.00      960.00        0.00     -960.00
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bořánek Michal           STE0007  232959    H10     70.00                      32.00             37.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junek Petr               STH5501    9063    H50     62.00                      51.00             54.00  360,00Kč
  2 Chrást Tomáš             STH7401    9974    H21A   123.00                      91.00             61.00  360,00Kč
  3 Šedivá Petra             STH7751  253377    D21C   142.00                      75.00             91.00  360,00Kč
  4 Šedivý Josef             STH8001  253376    P4                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1320.00        0.00        0.00        0.00     1320.00        0.00    -1320.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21E    80.00                     134.00            133.00  360,00Kč
  2 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21A    85.00                     151.00            125.00  360,00Kč
  3 Hodek Michal             TAP8808  515433    H21A   151.00                      89.00             67.00  360,00Kč
  4 Gabrovská Lucie          TAP8854  232189    D21A   112.00                      80.00             49.00  360,00Kč
  5 Černý Martin             TAP8902  887637    H20    155.00                     103.00             55.00  360,00Kč
  6 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D20    147.00                     139.00             27.00  360,00Kč
  7 Jiříková Dana            TAP9055  416004    D20    155.00                     125.00             19.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00        0.00        0.00        0.00     2520.00        0.00    -2520.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Jan            TBM4907  320135    H60     50.00                       7.00            118.00  240,00Kč
  2 Cigošová Anna            TBM5253   53292    D50      6.00                      45.00            114.00  360,00Kč
  3 Procházková Helena       TBM5351  301247    D55    126.00                     115.00             36.00  360,00Kč
  4 Cigoš Petr               TBM5602   53287    H50     53.00                      31.00             40.00  360,00Kč
  5 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H50    104.00                      61.00             78.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1680.00        0.00        0.00        0.00     1680.00        0.00    -1680.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Ivana           TEH8451   51397    D21B   126.00                     115.00             62.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: TEM - KOB Temelín                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pokorný Karel            TEM4701  301187    H60      2.00                      17.00            110.00  240,00Kč
  2 Pokorná Eva              TEM5751   52184    D50     24.00                      43.00            126.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petra Klimešová          TEP0050    4433 P  D10L    51.00                  P    1.00         P   37.00  240,00Kč
  2 Městková Eva             TEP4851   51647    D60     49.00                      86.00             69.00  240,00Kč
  3 Klimešová Hana           TEP6150    4434 P  D40     58.00                  P  132.00         P  128.00  360,00Kč
  4 Klimeš Petr              TEP6300    4435 P  H40      9.00                  P   12.00         P   36.00  360,00Kč
  5 Klimeš Ondřej            TEP9200    4436 P  H18     79.00                  P  137.00         P  131.00  360,00Kč
  6 Klimešová Iva            TEP9550    4437 P  D14     54.00                  P   10.00         P   25.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00      360.00        0.00        0.00     2160.00        0.00    -2160.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blahutová Hana           TJH7952   51928    D21B    27.00                     151.00            134.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Viktorka         TJN0250  425591    HDR                                                         240,00Kč
  2 Petrželka Pavel          TJN3800    4438 P  H65    128.00                  P  103.00         P   12.00  240,00Kč
  3 Picek Jan                TJN4000    4439 P  H65    113.00                  P   87.00         P   30.00  240,00Kč
  4 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H60     35.00                      19.00            104.00  240,00Kč
  5 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55     55.00                                       102.00  240,00Kč
  6 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55    102.00                                        18.00  240,00Kč
  7 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55    129.00                     105.00             40.00  360,00Kč
  8 Horák Petr               TJN5602    8262    H50     41.00                      53.00             48.00  360,00Kč
  9 Novotný Otakar           TJN5604    8260    H50      5.00                       7.00             22.00  360,00Kč
 10 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H35    122.00                     123.00             34.00  360,00Kč
 11 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D35     76.00                     143.00            120.00  360,00Kč
 12 Jermanová Eva            TJN6150  425590    D45    136.00                     142.00             90.00  360,00Kč
 13 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H40     99.00                      20.00             18.00  360,00Kč
 14 Picek Jan                TJN6500  416839    H40     54.00                      66.00             64.00  360,00Kč
 15 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40     18.00                      44.00             48.00  360,00Kč
 16 Picková Helena           TJN6952  416843    D40     52.00                     102.00            132.00  360,00Kč
 17 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35    133.00                     111.00             94.00  360,00Kč
 18 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21B    98.00                     142.00             88.00  360,00Kč
 19 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21A    85.00                     126.00             93.00  360,00Kč
 20 Beran Pavel              TJN8902  416831    H20    127.00                     113.00             49.00  360,00Kč
 21 Novotná Barbora          TJN8951    8263    D20    123.00                     135.00             25.00  360,00Kč
 22 Picek Jan                TJN9101  416840    H21B   152.00                      86.00            134.00  360,00Kč
 23 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D18     43.00                      69.00             61.00  360,00Kč
 24 Posselt Martin           TJN9501  232512    H14     42.00                      67.00             30.00  240,00Kč
 25 Picek Štěpán             TJN9601  232509    H14     84.00                      93.00             44.00  240,00Kč
 26 Kočíb Jiří               TJN9602  416836    H14     69.00                     103.00              8.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     8280.00      180.00        0.00        0.00     8460.00        0.00    -8460.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H60     74.00                      49.00            128.00  240,00Kč
  2 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D60     69.00                      96.00             75.00  240,00Kč
  3 Burýšek Miroslav         TJP9900  232896    H10     80.00                      34.00                    160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jan               TTR0101  416215    H10     62.00                      30.00             41.00  240,00Kč
  2 Nešporová Marie          TTR0351   52239    HDR                                                         240,00Kč
  3 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H55     76.00                      46.00             64.00  360,00Kč
  4 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D55     78.00                      89.00              4.00  360,00Kč
  5 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H50     56.00                      21.00             52.00  360,00Kč
  6 Nešpor Jan               TTR6101   52248    H45     10.00                      12.00             77.00  360,00Kč
  7 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D45    142.00                     112.00            108.00  360,00Kč
  8 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21B   102.00                     105.00            102.00  360,00Kč
  9 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H21A    79.00                     147.00            141.00  360,00Kč
 10 Dvořáčková Jana          TTR7852   52230    D21B    45.00                     143.00            126.00  360,00Kč
 11 Věžník Roman             TTR7901   52246    H21C   148.00                     128.00             93.00  360,00Kč
 12 Dosbabová Magda          TTR8152 2011822    D21B   132.00                      73.00             70.00  360,00Kč
 13 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    H21A   143.00                      85.00             83.00  360,00Kč
 14 Ratkovská Lenka          TTR8551  515158    D21A    49.00                      58.00             91.00  360,00Kč
 15 Jirásková Lucie          TTR8552   52244    D21C   112.00                      97.00            109.00  360,00Kč
 16 Jirásek Jakub            TTR8601            H21C   109.00                     112.00            113.00  360,00Kč
 17 Nováček Radek            TTR8701 2011820    H21C   124.00                     140.00            105.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5880.00        0.00        0.00        0.00     5880.00        0.00    -5880.00
 
 
Startovka oddílu: TUN - JELAS Turnov                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Petr             TUN7801    8100    H21A   105.00                     103.00            115.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Lucie            TUR0251    8356 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  2 Čepelková Nikola         TUR9551  232378    D14     42.00                      38.00              7.00  240,00Kč
  3 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D14     60.00                       6.00             19.00  240,00Kč
  4 Poláková Denisa          TUR9651    7357 P  D14     32.00                  P   20.00         P   37.00  240,00Kč
  5 Wolf Filip               TUR9701  995840    H12     91.00                      90.00             72.00  240,00Kč
  6 Hanuš  Tomáš             TUR9702    8374 P  H12    127.00                  P   64.00         P   44.00  240,00Kč
  7 Linková Alena            TUR9751   51537    D12     43.00                      50.00             50.00  240,00Kč
  8 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D12     33.00                      38.00             14.00  240,00Kč
  9 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D12     15.00                      18.00             30.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00      180.00        0.00        0.00     2340.00        0.00    -2340.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havel Tomáš              TUV0201    2219    HDR                                                         240,00Kč
  2 Šritrová Lenka           TUV0252    6886    HDR                                                         240,00Kč
  3 Zakouřil Václav          TUV4301    8324    H65    104.00                      77.00             28.00  240,00Kč
  4 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60      8.00                      33.00             84.00  240,00Kč
  5 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H21B    48.00                      50.00             36.00  360,00Kč
  6 Havlová Pavla            TUV7550  302948    D21C   116.00                      77.00             46.00  360,00Kč
  7 Horák Patrik             TUV9501  411609    H14     27.00                      89.00             14.00  240,00Kč
  8 Ježek Josef              TUV9901  411591    H10     36.00                      36.00             23.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00        0.00        0.00        0.00     2160.00        0.00    -2160.00
 
 
Startovka oddílu: TYN - SK Týniště nad Orlicí                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Josef              TYN5602  995828    H50    107.00                      71.00             68.00  360,00Kč
  2 Vlčková Pavla            TYN6351  995829    D45    110.00                     104.00             68.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H21E   160.00                     106.00            141.00  360,00Kč
  2 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21E    64.00                     148.00            105.00  360,00Kč
  3 Navarová Lucie           TZL8459            D21B    69.00                      89.00             86.00  360,00Kč
  4 Baklíková Anna           TZL8509            D21B   147.00                     135.00            130.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H65    125.00                      73.00             22.00  240,00Kč
  2 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D60     57.00                      88.00             67.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tupec Jiří               VAM5801    9599    H50     65.00                      35.00             66.00  360,00Kč
  2 Kula Jiří                VAM6102   51465    H45     79.00                      22.00             83.00  360,00Kč
  3 Smutný Michal            VAM6201    9672    H45     28.00                      42.00             45.00  360,00Kč
  4 Smutná Jana              VAM6251    9676    D35     55.00                     103.00             98.00  360,00Kč
  5 Hostaš Zdeněk            VAM6403    9685    H45     49.00                      62.00             65.00  360,00Kč
  6 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D40     68.00                     108.00            110.00  360,00Kč
  7 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D40     86.00                     136.00             98.00  360,00Kč
  8 Kulová Jana              VAM6551  416317    D40     98.00                     126.00            134.00  360,00Kč
  9 Koblic Jan               VAM7601    9528    H21A   107.00                      75.00             35.00  360,00Kč
 10 Koblicová Milena         VAM7651    9483    D21C   104.00                      69.00             83.00  360,00Kč
 11 Sršeň Tomáš              VAM8001    9590    H21C   127.00                     122.00             83.00  360,00Kč
 12 Sršňová Kateřina         VAM8150    9600    D21B   135.00                     129.00            136.00  360,00Kč
 13 Hladký Viktor            VAM8201    9598    H21B   144.00                      96.00             94.00  360,00Kč
 14 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21A    51.00                     105.00             79.00  360,00Kč
 15 Andrš Jiří               VAM8601    9515    H21B    92.00                     154.00            142.00  360,00Kč
 16 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21A    97.00                     102.00             43.00  360,00Kč
 17 Petras Tomáš             VAM8801    9508    H21A    71.00                      49.00            139.00  360,00Kč
 18 Klapal Michal            VAM8802    9670    H21A   131.00                     125.00            105.00  360,00Kč
 19 Bednářová Michala        VAM8951    9673    D21B    54.00                      83.00             90.00  360,00Kč
 20 Smutný Šimon             VAM9301    9664    H16     25.00                      44.00             59.00  360,00Kč
 21 Dvořáček Radek           VAM9401   51471    H16     10.00                      56.00             49.00  360,00Kč
 22 Vyskočil Štěpán          VAM9701  438629    H12    105.00                      74.00             60.00  240,00Kč
 23 Kula Tadeáš              VAM9705    9684    P2                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     8040.00        0.00        0.00        0.00     8040.00        0.00    -8040.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pulec Pavel              VBM6201  515090    H40     30.00                      64.00             26.00  360,00Kč
  2 Jordanov Nikolaj         VBM6501  410321    H40     90.00                      26.00             58.00  360,00Kč
  3 Gothardová Eva           VBM7752   53301    D21B    36.00                     123.00            120.00  360,00Kč
  4 Mazal Zdeněk             VBM8103   53285    H21E   120.00                     138.00             87.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
 
 
Startovka oddílu: VIC - OB Vizovice                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kršáková Olga            VIC       53138    P2                                                          240,00Kč
  2 Kršák Karel              VIC5902   51515    H50     83.00                      13.00             60.00  360,00Kč
  3 Kršáková Veronika        VIC9090   53889    D21C   108.00                      95.00             89.00  360,00Kč
  4 Kršáková Marie           VIC9191   53887    D18     99.00                      81.00             73.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1320.00        0.00        0.00        0.00     1320.00        0.00    -1320.00
 
 
Startovka oddílu: VIP - SK Viprahlo                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brettl Filip             VIP      246850    HDR                                                         160,00Kč
  2 Brettlová Marta          VIP7557   51699    D21B   108.00                     125.00             94.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H55     91.00                                       118.00  240,00Kč
  2 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H55     37.00                      36.00             90.00  360,00Kč
  3 Přinda Oldřich           VLI5101    8299    H55    109.00                      74.00            122.00  360,00Kč
  4 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D55     96.00                     117.00             32.00  360,00Kč
  5 Drobník Ivan             VLI5601    9902    H50     77.00                       9.00             72.00  360,00Kč
  6 Henych Petr              VLI6001  515132    H21E    20.00                                        93.00  240,00Kč
  7 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21A    73.00                                        87.00  240,00Kč
  8 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     37.00                      91.00             86.00  360,00Kč
  9 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21E   144.00                     150.00            111.00  360,00Kč
 10 Horáček Michal           VLI7700   51230    H21E   108.00                                               120,00Kč
 11 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21E   164.00                     158.00            147.00  360,00Kč
 12 Matějů Michal            VLI7702    7981    H21E    48.00                     130.00            127.00  360,00Kč
 13 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21E   113.00                                               120,00Kč
 14 Heczko Robert            VLI7801    8862    H21A                                                131.00  120,00Kč
 15 Špak Zdeněk              VLI8001  428279    H21C    97.00                     106.00             79.00  360,00Kč
 16 Matějová Kateřina        VLI8054  336783    D21A   148.00                      82.00            133.00  360,00Kč
 17 Šaffková Kateřina        VLI8150    4211    D21B    90.00                      61.00            108.00  360,00Kč
 18 Hodboď Jakub             VLI8500    8286    H21A   129.00                     139.00             73.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5400.00        0.00        0.00        0.00     5400.00        0.00    -5400.00
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlach Oldřich            VOV4401   52660    H65     92.00                     101.00              8.00  240,00Kč
  2 Mrkvica Petr             VOV7802  247250    H21A    89.00                      41.00            145.00  360,00Kč
  3 Mrkvicová Radka          VOV7855  416218    D21B                              149.00             48.00  240,00Kč
  4 Kopec Tomáš              VOV8203   52641    H21A   155.00                     133.00             87.00  360,00Kč
  5 Stoszek Jakub            VOV8300   52939    H21B    62.00                      54.00            116.00  360,00Kč
  6 Višňová Michaela         VOV8456   52533    D21A   124.00                      94.00             41.00  360,00Kč
  7 Hrouzová Pavlína         VOV8559  995815    D21E    41.00                     142.00            121.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2280.00        0.00        0.00        0.00     2280.00        0.00    -2280.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtr Lukáš             VPM0204  331267    H10                                                   3.00   80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Charvátová Lucie         VRL      331343    D16    159.00                     153.00             35.00  360,00Kč
  2 Cupák Jiří               VRL7201    8972    H21A    81.00                     123.00            137.00  360,00Kč
  3 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21A   145.00                      73.00             77.00  360,00Kč
  4 Kičinová Erika           VRL9154    9213    D18     71.00                      89.00             81.00  360,00Kč
  5 Bucharová Eliška         VRL9253  331237    D18    103.00                      65.00             99.00  360,00Kč
  6 Charvát Jan              VRL9601  331146    H14     33.00                     101.00             36.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horáková Barbora         VSP0150    8364    HDR                            P                             80,00Kč
  2 Puchalský Jan            VSP0151    8369    HDR                            P                             80,00Kč
  3 Titzová Adéla            VSP0250    8373    HDR                            P                             80,00Kč
  4 Fáčková Tereza           VSP0251    8360 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  5 Floriánková Anežka       VSP0252    8361    HDR                            P                             80,00Kč
  6 Trnka Martin jun         VSP0300    4440 P  H10L    25.00                  P   51.00         P   21.00  240,00Kč
  7 Zakouřil Matyáš          VSP0400  232616    HDR                                                          80,00Kč
  8 Titz Adam                VSP0401    8370    HDR                            P                             80,00Kč
  9 Trnka Marek              VSP0402    4441 P  H10L    17.00                  P   33.00         P    9.00  240,00Kč
 10 Kovář Kryštof            VSP0403    8368    HDR                            P                             80,00Kč
 11 Arnoštová Veronika       VSP0450  434596    HDR                                                          80,00Kč
 12 Kopecká Valentýna        VSP0453    8367    HDR                            P                             80,00Kč
 13 Brádler Václav           VSP0600  416121    HDR                                                         240,00Kč
 14 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65    101.00                      85.00             24.00  240,00Kč
 15 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H55     64.00                      48.00             54.00  360,00Kč
 16 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D55    114.00                      95.00             16.00  360,00Kč
 17 Škorpil Martin           VSP5700   52275    H50      8.00                       5.00             24.00  360,00Kč
 18 Šváb Jan                 VSP5801  410397    H50     44.00                      29.00             80.00  360,00Kč
 19 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D45    130.00                     140.00            106.00  360,00Kč
 20 Kopecká Alena            VSP7250    8365    P2                             P                             80,00Kč
 21 Horáková Lenka           VSP7255   51728    D35                               151.00                    120,00Kč
 22 Arnošt Kamil             VSP7301   51648    H21E     4.00                     122.00            121.00  360,00Kč
 23 Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   51649    H35                               105.00                    120,00Kč
 24 Fáčková Alena            VSP7352    8358    P2                             P                             80,00Kč
 25 Floriánková Daniela      VSP7353    8362    D35                            P   93.00                    120,00Kč
 26 Titz Pavel               VSP7400    8372    H35                            P  127.00                    120,00Kč
 27 Zakouřil Václav          VSP7401   51724    H35                               143.00                    120,00Kč
 28 Zakouřilová Helena       VSP7453  232401    D35                               115.00                    120,00Kč
 29 Škorpilová Jana          VSP7455  211303    D35    130.00                     149.00            126.00  360,00Kč
 30 Zakouřil Tomáš           VSP7500   51726    H21A                                                113.00  120,00Kč
 31 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D21B    72.00                      93.00            132.00  360,00Kč
 32 Arnoštová Kateřina       VSP7652    8857    D21C   134.00                     101.00             95.00  360,00Kč
 33 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21E    65.00                     148.00            115.00  360,00Kč
 34 Neuhäuserová Ladislava   VSP8151    5641    D21B   156.00                     141.00             88.00  360,00Kč
 35 Bohatá Jana              VSP9551   63416    D14     50.00                      24.00              3.00  240,00Kč
 36 Kopecká Johana           VSP9950    8366    HDR                            P                             80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7200.00      360.00        0.00        0.00     7560.00        0.00    -7560.00
Půjčeno čipů:15
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomeš Petr               ZBM7531  331606    H21A   115.00                      65.00             51.00  360,00Kč
  2 Pátek Richard            ZBM7609  976000    H21A    67.00                     113.00             91.00  360,00Kč
  3 Gebauerová Jana          ZBM7951  703370    D21E    89.00                     126.00            109.00  360,00Kč
  4 König Lukáš              ZBM8001  999666    H21A    47.00                      47.00             27.00  360,00Kč
  5 Jevsejenko Alexandr      ZBM8110   52073    H21B   142.00                     152.00             90.00  360,00Kč
  6 Brabec Jaroslav          ZBM8242   52054    H21A    95.00                      93.00            121.00  360,00Kč
  7 Kadlecová Zlata          ZBM8373   52016    D21C   114.00                      71.00             99.00  360,00Kč
  8 Dvořák Martin            ZBM8425   52011    P4                                                          240,00Kč
  9 Kabáth David             ZBM8433    8871    H21B    90.00                      94.00            136.00  360,00Kč
 10 Zlesáková Daniela        ZBM8467    9067    D21A    10.00                      56.00             97.00  360,00Kč
 11 Uhnavá Markéta           ZBM8485   52019    D21C   132.00                     105.00            121.00  360,00Kč
 12 Nováková Jana            ZBM8499            P2                                                          240,00Kč
 13 Stehlík Martin           ZBM8503   49689    H21A   127.00                     135.00            109.00  360,00Kč
 14 Kočová Hana              ZBM8676   52165    D21C   150.00                      93.00            111.00  360,00Kč
 15 Zelinka Jiří             ZBM8740  232019    H21E     8.00                      82.00            103.00  360,00Kč
 16 Kazda Adam               ZBM9104  232343    H18    103.00                     139.00            137.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5520.00        0.00        0.00        0.00     5520.00        0.00    -5520.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Toušek Filip             ZBP7102   53586    H21C   139.00                     108.00            111.00  360,00Kč
  2 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H21C   118.00                     134.00             87.00  360,00Kč
  3 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21B   128.00                     104.00            112.00  360,00Kč
  4 Laga Miroslav            ZBP7900   53582    H21C   103.00                     124.00            103.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Mikuláš            ZPV0000  301599    H10     42.00                      16.00             33.00  240,00Kč
  2 Jirka Jiří               ZPV5501   52428    H50     23.00                      43.00             30.00  360,00Kč
  3 Jirková Renata           ZPV6553   52427    D40     80.00                     118.00            108.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00        0.00        0.00      960.00        0.00     -960.00
 
 
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Adam               ZVO9201  515021    H18     67.00                     133.00            129.00  360,00Kč
  2 Hájková Eliška           ZVO9851  232531    D12     23.00                      56.00             20.00  240,00Kč
  3 Zimmerová Kateřina       ZVO9852  428220    D12     39.00                      28.00             42.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: ZVS - TJ Zbrojovka Vsetín                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vyškovský Ivan           ZVS4301  416129    H65     95.00                      75.00             10.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00