Konečné výsledky kategorie                                                23.8.2009 18:41:16
                                Pěkné prázdniny 2009 1.etapa
===ČSOB-TUR===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.8km   55m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Krausová Hnna            TJ Loko Liberec      LLI9852 C     18.42  +      0.00
  2.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C     18.53  +      0.11
  3.Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C     21.14  +      2.32
  4.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C     21.44  +      3.02
  5.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150 C     22.47  +      4.05
  6.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C     23.39  +      4.57
  7.Straková Veronika        VSK Přírodověda - or PVP0050 C     24.15  +      5.33
  8.Doležalová Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR9955 C     25.05  +      6.23
  9.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 C     26.20  +      7.38
 10.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     28.21  +      9.39
 11.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C     28.24  +      9.42
 12.Hápová  Petra            OK 99 Hradec Králové PHK0051 C     28.44  +     10.02
 13.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     29.44  +     11.02
 14.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9997 C     30.43  +     12.01
 15.Šantrůčková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C     32.18  +     13.36
    Klinkerová Magdaléna     Orientační klub TOM  ROZ9950 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.7km  100m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051       22.45  +      0.00
  2.Vojtišková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 C     25.11  +      2.26
  3.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     29.53  +      7.08
  4.Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 C     33.11  +     10.26
  5.Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C     37.31  +     14.46
  6.Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C     39.31  +     16.46
  7.Petra Klimešová          Tempo Praha          TEP0050 C     40.04  +     17.19
  8.Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C     93.37  +     70.52
    Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C DISK              
    Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.7km  105m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 B     19.03  +      0.00
  2.Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B     20.15  +      1.12
  3.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C     21.11  +      2.08
  4.Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B     21.16  +      2.13
  5.Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C     22.28  +      3.25
  6.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C     22.43  +      3.40
  7.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C     23.22  +      4.19
  8.Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B     23.38  +      4.35
  9.Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B     24.03  +      5.00
 10.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B     24.11  +      5.08
 11.Švancárová Veronika      SK Severka Šumperk   SSU9853 C     26.23  +      7.20
 12.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     27.39  +      8.36
 13.Tůnová Adéla             SKP Žďár nad Sázavou PZR9751 C     28.17  +      9.14
 14.Tomášková Barbora        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9755       29.05  +     10.02
 15.Dietrichová Martina      KOB Chemopetrol Litv LIT9751 C     29.09  +     10.06
 16.Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C     30.09  +     11.06
 17.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851       30.22  +     11.19
 18.Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850       31.23  +     12.20
 19.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 C     31.24  +     12.21
 20.Wenigová Gabriela        Orientační klub TOM  ROZ9850 C     34.44  +     15.41
 21.Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C     36.00  +     16.57
 22.Čermáková Alžběta        SK Kamenice          KAM9750 C     39.09  +     20.06
 23.Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C     49.09  +     30.06
    Bejčková Kateřina        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9854 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.9km  120m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B     19.14  +      0.00
  2.Dragowska Maria          OKS Otwock           005           21.47  +      2.33
  3.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B     21.58  +      2.44
  4.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 B     22.05  +      2.51
  5.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     22.30  +      3.16
  6.Končáková Klára          Sokol Holešov        HLV9555 C     22.54  +      3.40
  7.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 B     23.34  +      4.20
  8.Zebrowska Barbara        OKS Otwock           005           23.59  +      4.45
  9.Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C     24.49  +      5.35
 10.Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B     25.27  +      6.13
 11.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C     26.30  +      7.16
 12.Matějková Žofie          Orientační klub TOM  ROZ9550 C     27.08  +      7.54
 13.Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651       27.55  +      8.41
 14.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     28.09  +      8.55
 15.Bargiel Monika           OKS Otwock           005           28.37  +      9.23
 16.Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C     28.48  +      9.34
 17.Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C     31.56  +     12.42
 18.Vydrová Karolína         OK RECO Sport        PEN9650 C     34.53  +     15.39
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.9km  190m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A     30.49  +      0.00
  2.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 B     31.57  +      1.08
  3.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A     32.45  +      1.56
  4.Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 A     34.40  +      3.51
  5.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 A     36.54  +      6.05
  6.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351       37.59  +      7.10
  7.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B     38.49  +      8.00
  8.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     39.04  +      8.15
  9.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C     40.06  +      9.17
 10.Brodská Adéla            Orientační klub TOM  ROZ9450 C     40.14  +      9.25
 11.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     43.36  +     12.47
 12.Charvátová Lucie         OOS TJ Spartak Vrchl VRL           43.46  +     12.57
 13.Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 A     46.35  +     15.46
 14.Klinkerová Tereza        Orientační klub TOM  ROZ9350 C     52.36  +     21.47
 15.Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 B     53.13  +     22.24
 16.Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 C     60.48  +     29.59
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.5km  255m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A     35.44  +      0.00
  2.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C     42.02  +      6.18
  3.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A     43.49  +      8.05
  4.Kamenická Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK9353 A     44.01  +      8.17
  5.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C     45.20  +      9.36
  6.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     45.50  +     10.06
  7.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A     48.17  +     12.33
  8.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     49.13  +     13.29
  9.Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 B     50.50  +     15.06
 10.Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150 C     52.27  +     16.43
 11.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 C     53.40  +     17.56
 12.Kršáková Marie           OB Vizovice          VIC9191 B     55.36  +     19.52
 13.Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C     61.05  +     25.21
 14.Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C     61.37  +     25.53
 15.Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251 C     64.28  +     28.44
 16.Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C     64.56  +     29.12
 17.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A     70.35  +     34.51
 18.Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C     75.55  +     40.11
 MS Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 CMS   68.23  +     32.39
 
Konečné výsledky kategorie: D20         3.5km  255m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A     41.35  +      0.00
  2.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 A     41.50  +      0.15
  3.Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A     45.28  +      3.53
  4.Novotná Barbora          TJ Tatran Jablonec n TJN8951 C     49.07  +      7.32
  5.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     50.11  +      8.36
  6.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 B     52.49  +     11.14
  7.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B     63.42  +     22.07
  8.Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C     90.40  +     49.05
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        4.2km  280m 14k  Ranking:0.8051 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     42.00  +      0.00  R: 8229b
  2.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     43.24  +      1.24  R: 7966b
  3.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 R     43.27  +      1.27  R: 7957b
  4.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R     43.50  +      1.50  R: 7885b
  5.Matějová Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8054 C     43.53  +      1.53  R: 7876b
  6.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     44.22  +      2.22  R: 7785b
  7.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C     44.41  +      2.41  R: 7726b
  8.Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     47.09  +      5.09  R: 7264b
  9.Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C     48.07  +      6.07  R: 7082b
 10.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     48.10  +      6.10  R: 7073b
 11.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     48.11  +      6.11  R: 7070b
 12.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     48.12  +      6.12  R: 7067b
 13.Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B     48.24  +      6.24  R: 7029b
 14.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     49.26  +      7.26  R: 6836b
 15.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     49.32  +      7.32  R: 6817b
 16.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C     49.48  +      7.48  R: 6767b
 17.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     50.02  +      8.02  R: 6723b
 18.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     50.04  +      8.04  R: 6717b
 19.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C     50.10  +      8.10  R: 6698b
 20.Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     50.32  +      8.32  R: 6629b
 21.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     50.39  +      8.39  R: 6607b
 22.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     51.07  +      9.07  R: 6520b
 23.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 A     51.10  +      9.10  R: 6511b
 24.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     51.11  +      9.11  R: 6508b
 25.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     51.33  +      9.33  R: 6439b
 26.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C     51.43  +      9.43  R: 6408b
 27.Staňková Veronika        KOB Start Blansko    SBK8151 C     51.44  +      9.44  R: 6404b
 28.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     51.49  +      9.49  R: 6389b
 29.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     52.05  +     10.05  R: 6339b
 30.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     52.13  +     10.13  R: 6314b
 31.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C     52.30  +     10.30  R: 6261b
 32.Zlesáková Daniela        SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C     52.44  +     10.44  R: 6217b
 33.Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 B     52.47  +     10.47  R: 6208b
 34.Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451 C     52.56  +     10.56  R: 6179b
 35.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     53.18  +     11.18  R: 6111b
 36.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     54.03  +     12.03  R: 5970b
 37.Pokorná Magdaléna        SK Praga Praha       PGP7562 C     54.32  +     12.32  R: 5880b
 38.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     55.08  +     13.08  R: 5767b
 39.Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C     55.53  +     13.53  R: 5626b
 40.Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C     56.22  +     14.22  R: 5536b
 41.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     57.28  +     15.28  R: 5330b
 42.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     58.18  +     16.18  R: 5174b
 43.Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251 C     59.38  +     17.38  R: 4924b
 44.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     63.22  +     21.22  R: 4224b
 45.Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C     64.25  +     22.25  R: 4027b
 46.Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C     71.41  +     29.41  R: 2665b
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        3.5km  150m 14k  Ranking:0.6777 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150 C     34.37  +      0.00  R: 7327b
  2.Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851 C     38.46  +      4.09  R: 6581b
  3.Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C     39.39  +      5.02  R: 6422b
  4.Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C     39.58  +      5.21  R: 6365b
  5.Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     40.09  +      5.32  R: 6332b
  5.Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C     40.09  +      5.32  R: 6332b
  7.Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C     40.34  +      5.57  R: 6257b
  8.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     41.39  +      7.02  R: 6062b
  9.Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C     42.02  +      7.25  R: 5993b
 10.Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C     42.35  +      7.58  R: 5894b
 11.Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C     43.16  +      8.39  R: 5771b
 12.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R     44.16  +      9.39  R: 5592b
 13.Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C     44.59  +     10.22  R: 5463b
 14.Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C     45.01  +     10.24  R: 5457b
 15.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     45.35  +     10.58  R: 5355b
 16.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     46.17  +     11.40  R: 5229b
 17.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     46.57  +     12.20  R: 5109b
 18.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     48.12  +     13.35  R: 4884b
 19.Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C     49.05  +     14.28  R: 4725b
 20.Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C     49.08  +     14.31  R: 4716b
 21.Vojtíšková Erika         OK Lokomotiva Pardub LPU7651 C     49.20  +     14.43  R: 4680b
 22.Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK           49.28  +     14.51  R: 4656b
 23.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     50.22  +     15.45  R: 4494b
 24.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C     52.28  +     17.51  R: 4117b
 25.Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C     52.33  +     17.56  R: 4102b
 26.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B     53.29  +     18.52  R: 3934b
 27.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     53.37  +     19.00  R: 3910b
 28.Urbánková Jana           SKOB Ostrov          ONO7851 C     53.59  +     19.22  R: 3844b
 29.Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 B     54.32  +     19.55  R: 3745b
 30.Winnig Anke              Treptower SV 1949    012           54.45  +     20.08  R: 3706b
 31.Sršňová Kateřina         OOB Vamberk          VAM8150 C     55.14  +     20.37  R: 3619b
 32.Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850 C     55.29  +     20.52  R: 3574b
 33.Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C     56.18  +     21.41  R: 3427b
 34.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     56.50  +     22.13  R: 3331b
 35.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C     57.59  +     23.22  R: 3124b
 36.Pražáková Aneta          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C     59.58  +     25.21  R: 2768b
 37.Gothardová Eva           VSK MZLU Brno        VBM7752 C     61.07  +     26.30  R: 2561b
 38.Šmídová Kateřina         SK Chrast            CHT8451 C     65.16  +     30.39  R: 1815b
 39.Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     78.40  +     44.03  R:    0b
 40.Navarová Lucie           SKOB Zlín            TZL8459       94.03  +     59.26  R:    0b
 41.Brettlová Marta          SK Viprahlo          VIP7557 C    102.03  +     67.26  R:    0b
    Baklíková Anna           SKOB Zlín            TZL8509   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        2.1km  125m 9k  Ranking:0.4382 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM     C     21.56  +      0.00  R: 4614b
  2.Berzinska Soňa           SK Žabovřesky Brno   ZBM8553 C     23.29  +      1.33  R: 4320b
  3.Křížová Vendula          AC Sparta Praha      SCP0003 C     24.03  +      2.07  R: 4213b
  4.Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C     24.26  +      2.30  R: 4140b
  5.Bencúrová Jitka          TJ Slovan Luhačovice LCE7763 C     24.32  +      2.36  R: 4121b
  6.Janovská Eva             Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     25.05  +      3.09  R: 4017b
  7.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     27.01  +      5.05  R: 3651b
  8.Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C     27.28  +      5.32  R: 3566b
  9.Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C     27.47  +      5.51  R: 3506b
 10.Uhnavá Markéta           SK Žabovřesky Brno   ZBM8485 C     28.00  +      6.04  R: 3465b
 11.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C     28.58  +      7.02  R: 3282b
 12.Alblová Lucie            VSK Přírodověda - or PVP7554 C     29.57  +      8.01  R: 3096b
 13.Havlová Pavla            SOK TJ Turnov        TUV7550 C     30.22  +      8.26  R: 3018b
 14.Koblicová Milena         OOB Vamberk          VAM7651 C     31.25  +      9.29  R: 2819b
 15.Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383 C     33.28  +     11.32  R: 2431b
 16.Strakošová Petra         Sokol Frýdek - Míste SFM7351 C     33.57  +     12.01  R: 2339b
 17.Bostlová Lenka           SK OK 24 Praha       OKP7651 C     34.04  +     12.08  R: 2317b
 18.Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C     36.57  +     15.01  R: 1772b
 19.Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C     37.58  +     16.02  R: 1579b
 20.Kršáková Veronika        OB Vizovice          VIC9090 B     40.07  +     18.11  R: 1172b
 21.Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C     43.49  +     21.53  R:  472b
 22.Jirásková Lucie          OOB Třebíč           TTR8552 C     53.27  +     31.31  R:    0b
 23.Dobešová Kateřina        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8750 C     56.52  +     34.56  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        5.4km  330m 20k  Ranking:0.8800 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R     50.05  +      0.00  R: 9039b
  2.Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E     51.58  +      1.53  R: 8717b
  3.Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E     52.23  +      2.18  R: 8645b
  4.Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R     56.23  +      6.18  R: 7962b
  5.Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 C     58.07  +      8.02  R: 7665b
  6.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R     59.05  +      9.00  R: 7500b
  7.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     59.19  +      9.14  R: 7460b
  8.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     59.34  +      9.29  R: 7417b
  9.Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E     60.14  +     10.09  R: 7303b
 10.Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R     62.14  +     12.09  R: 6962b
 11.Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 C     64.36  +     14.31  R: 6557b
 12.Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 R     67.45  +     17.40  R: 6018b
 13.Hrušková Lenka           SK Kotlářka Praha    DKP8555 C     67.47  +     17.42  R: 6013b
 14.Rábová Zuzana            SK Radioklub Blansko RBK8556 C     70.19  +     20.14  R: 5580b
 15.Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C     73.13  +     23.08  R: 5084b
 16.Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559 C     76.09  +     26.04  R: 4582b
 17.Kuncová Eliška           SK Severka Šumperk   SSU8951 R     98.46  +     48.41  R:  716b
    Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.5km  200m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM           37.38  +      0.00
  2.Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C     38.46  +      1.08
  3.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     39.17  +      1.39
  4.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C     39.32  +      1.54
  5.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     40.26  +      2.48
  6.Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C     40.30  +      2.52
  7.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C     40.46  +      3.08
  8.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     42.48  +      5.10
  9.Brodová Gabriela         Sokol Frýdek - Míste SFM7152 C     43.53  +      6.15
 10.Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C     48.04  +     10.26
 11.Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C     48.22  +     10.44
 12.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     50.50  +     13.12
 13.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     50.55  +     13.17
 14.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     52.10  +     14.32
 15.Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C     52.24  +     14.46
 16.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     52.39  +     15.01
 17.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C     53.33  +     15.55
 18.Hausenblasová Klára      SK Kamenice          KAM7052 C     55.02  +     17.24
 19.Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C     55.11  +     17.33
 20.Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C     58.23  +     20.45
 21.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     61.03  +     23.25
 22.Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C     61.45  +     24.07
 23.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     62.33  +     24.55
 24.Kunzová Ivana            KPKS BETA Brno       BBM7155 C     63.12  +     25.34
 25.Buchwaldková Klára       Sokol Frýdek - Míste SFM7153 C     65.26  +     27.48
 26.Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C     67.59  +     30.21
 27.Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C     68.15  +     30.37
 28.Matějková Sylva          Orientační klub TOM  ROZ6550 C     70.56  +     33.18
 29.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP9998 C     74.48  +     37.10
 30.Hápová  Šárka            OK 99 Hradec Králové PHK7157 C     88.56  +     51.18
 31.Jespers Leene            Trol Belgium         002           89.00  +     51.22
 32.Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C     96.14  +     58.36
    Straková Jana            VSK Přírodověda - or PVP7250 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.2km  170m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     39.33  +      0.00
  2.Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C     39.56  +      0.23
  3.Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C     41.01  +      1.28
  4.Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C     42.43  +      3.10
  5.Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C     43.22  +      3.49
  6.Kozáková Dita            SK Kamenice          KAM6753 C     44.22  +      4.49
  7.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     44.52  +      5.19
  8.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     45.41  +      6.08
  9.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     46.16  +      6.43
 10.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     47.10  +      7.37
 11.Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C     48.37  +      9.04
 12.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     48.51  +      9.18
 13.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     50.24  +     10.51
 14.Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C     51.35  +     12.02
 15.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     52.21  +     12.48
 16.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     53.47  +     14.14
 17.Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6552 C     56.14  +     16.41
 18.Končáková Kateřina       Sokol Holešov        HLV6856 C     58.40  +     19.07
 19.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C     59.51  +     20.18
 20.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C     60.35  +     21.02
 21.Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C     61.02  +     21.29
 22.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     61.09  +     21.36
 23.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     64.50  +     25.17
 24.Ašrmanová Eva            SK Kamenice          KAM6951 C     65.36  +     26.03
 25.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     74.14  +     34.41
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.2km  170m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bártová Eva              SOOB Spartak Rychnov SRK5551 C     37.07  +      0.00
  2.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     39.27  +      2.20
  3.Kraemer Karin            Post SV Dresden      003           40.14  +      3.07
  4.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     42.41  +      5.34
  5.Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     44.15  +      7.08
  6.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     45.16  +      8.09
  7.Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C     46.04  +      8.57
  8.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C     47.32  +     10.25
  9.Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     50.11  +     13.04
 10.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     51.35  +     14.28
 11.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C     52.44  +     15.37
 12.Stibalová Věra           KOB Děčín            LDC6051 C     53.58  +     16.51
 13.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     54.02  +     16.55
 14.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     55.38  +     18.31
 15.Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C     58.07  +     21.00
 16.Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C     58.25  +     21.18
 17.Dragowska Marzena        OKS Otwock           005           60.37  +     23.30
 18.Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     63.45  +     26.38
 19.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     65.42  +     28.35
 20.Denková Barbora          Nereg. Denk          NE4           69.34  +     32.27
 21.Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C     71.39  +     34.32
 22.Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C     72.22  +     35.15
 23.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C     79.10  +     42.03
 24.Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452 C     82.21  +     45.14
 MS Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752  MS   75.21  +     38.14
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.5km  155m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     35.39  +      0.00
  2.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     37.10  +      1.31
  3.Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     37.48  +      2.09
  4.Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C     38.01  +      2.22
  5.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     38.27  +      2.48
  6.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     39.31  +      3.52
  7.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     41.43  +      6.04
  8.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     42.34  +      6.55
  9.Alice Fejlková           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351       42.51  +      7.12
 10.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     42.57  +      7.18
 11.Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C     43.15  +      7.36
 12.Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C     43.55  +      8.16
 13.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C     43.56  +      8.17
 14.Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C     44.15  +      8.36
 15.Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550 C     47.21  +     11.42
 16.Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     48.34  +     12.55
 17.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     49.38  +     13.59
 18.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     50.15  +     14.36
 19.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     53.10  +     17.31
 20.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     54.29  +     18.50
 21.Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651       73.33  +     37.54
 22.Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C     76.43  +     41.04
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.5km  155m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     34.14  +      0.00
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     35.16  +      1.02
  3.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     36.20  +      2.06
  4.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     38.48  +      4.34
  5.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     39.18  +      5.04
  6.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     40.35  +      6.21
  7.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     41.51  +      7.37
  8.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     42.49  +      8.35
  9.Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C     43.20  +      9.06
 10.Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C     43.34  +      9.20
 11.Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C     44.30  +     10.16
 12.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       45.26  +     11.12
 13.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C     45.35  +     11.21
 14.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     48.35  +     14.21
 15.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     55.16  +     21.02
 16.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     55.50  +     21.36
 17.Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C     60.44  +     26.30
 18.Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C     64.25  +     30.11
 19.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C     67.13  +     32.59
 20.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     90.15  +     56.01
 
Konečné výsledky kategorie: D60         1.9km  100m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     28.03  +      0.00
  2.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     30.57  +      2.54
  3.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     34.54  +      6.51
  4.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     36.56  +      8.53
  5.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     37.53  +      9.50
  6.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     39.37  +     11.34
  7.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     39.51  +     11.48
  8.Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C     40.33  +     12.30
  9.Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     41.07  +     13.04
 10.Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C     47.38  +     19.35
 11.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     47.55  +     19.52
 12.Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C     53.23  +     25.20
 
Konečné výsledky kategorie: D65         1.9km  100m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     35.31  +      0.00
  2.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     42.24  +      6.53
  3.Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     43.28  +      7.57
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.8km   55m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C     13.24  +      0.00
  2.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C     13.47  +      0.23
  3.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C     14.41  +      1.17
  4.Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 C     15.33  +      2.09
  5.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902       17.22  +      3.58
  6.Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C     17.41  +      4.17
  7.Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     18.51  +      5.27
  8.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901       19.31  +      6.07
  9.Matoušek Matěj           SK Severka Šumperk   SSU0005 C     19.33  +      6.09
 10.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C     20.31  +      7.07
 11.Lošťák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C     21.22  +      7.58
 12.Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C     22.27  +      9.03
 13.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     22.33  +      9.09
 14.Sedláček Jan             Sokol Holešov        HLV9927 C     22.58  +      9.34
 15.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C     24.06  +     10.42
 16.Blažek Jan               SK Radioklub Blansko RBK9901 C     24.13  +     10.49
 17.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     24.15  +     10.51
 18.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C     31.27  +     18.03
 19.Burýšek Miroslav         OOB TJ Sokol Troja   TJP9900 C     32.22  +     18.58
 20.Buytaert Sverre          Trol Belgium         002           33.49  +     20.25
 21.Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C     37.10  +     23.46
 22.Baláček Jan              Orientační klub TOM  ROZ9901 C     40.20  +     26.56
 23.Šimon Roubal             Orientační klub TOM  ROZ9903 C     45.59  +     32.35
    Strakoš Matěj            Sokol Frýdek - Míste SFM9901 C DISK              
 MS Espinozová Patricie                                    MS   53.38  +     40.14
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.7km  100m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C     16.32  +      0.00
  2.Kříž Jonáš               SK Kamenice          KAM0001 C     20.55  +      4.23
  3.Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000 C     21.58  +      5.26
  4.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C     23.45  +      7.13
  5.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101       25.12  +      8.40
  6.Voborník Jakub           SK Chotěboř          CTB0001 C     25.28  +      8.56
  7.Tomáš Brousil            SK Praga Praha       PGP0100 C     26.39  +     10.07
  8.Hankovec Hugo Matěj      SK Kamenice          KAM0201 C     29.04  +     12.32
  9.Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 C     29.41  +     13.09
 10.Furst Kryštof            SK Kamenice          KAM0205 C     33.12  +     16.40
 11.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     36.53  +     20.21
 12.Šlemr Martin             SK Kamenice          KAM0103 C     41.14  +     24.42
    Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.7km  105m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 B     15.00  +      0.00
  2.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C     18.03  +      3.03
  3.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B     18.16  +      3.16
  4.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703       18.22  +      3.22
  5.Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732 C     18.38  +      3.38
  6.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B     19.29  +      4.29
  7.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C     19.30  +      4.30
  8.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 B     20.03  +      5.03
  9.Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B     20.09  +      5.09
 10.Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 C     20.24  +      5.24
 11.Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 C     21.21  +      6.21
 12.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B     21.53  +      6.53
 13.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B     21.58  +      6.58
 14.Straka Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9700 C     21.59  +      6.59
 15.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C     22.22  +      7.22
 16.Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 C     24.08  +      9.08
 17.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C     25.01  +     10.01
 18.Šťastný Michal           Orientační klub TOM  ROZ9701 C     26.24  +     11.24
 19.Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701 C     26.26  +     11.26
 20.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C     26.38  +     11.38
 21.Bernatík Lukáš           Sokol Frýdek - Míste SFM9801 C     26.47  +     11.47
 22.Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE9901 C     27.22  +     12.22
 23.Kubánek Jaroslav         Sportcentrum Jičín   SJC9803 C     33.01  +     18.01
 24.Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C     36.44  +     21.44
 25.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601       41.19  +     26.19
 26.Háp  Ondřej              OK 99 Hradec Králové PHK9702 C     41.38  +     26.38
 27.Lukáš Marek              TJ Sparta Doly Kladn DKL9702 C     50.51  +     35.51
 28.Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C     71.27  +     56.27
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.9km  190m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 B     27.05  +      0.00
  2.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B     29.18  +      2.13
  3.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B     30.09  +      3.04
  4.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B     32.34  +      5.29
  5.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B     32.45  +      5.40
  6.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 C     33.08  +      6.03
  7.Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 B     33.14  +      6.09
  8.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B     33.25  +      6.20
  9.Kunz Jan                 KPKS BETA Brno       BBM9601 C     33.51  +      6.46
 10.Mrkos Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9508 C     34.49  +      7.44
 11.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B     36.03  +      8.58
 12.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B     36.49  +      9.44
 13.Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C     37.15  +     10.10
 14.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 C     37.33  +     10.28
 15.Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500       37.37  +     10.32
 16.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A     37.50  +     10.45
 17.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B     38.02  +     10.57
 18.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     39.49  +     12.44
 19.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     42.02  +     14.57
 20.Jordanov Alexandr        KPKS BETA Brno       BBM9501 B     42.17  +     15.12
 21.Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601       44.15  +     17.10
 22.Hlubuček Jan             OK Jihlava           SJI9603 C     45.51  +     18.46
 23.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B     48.38  +     21.33
 24.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601       57.39  +     30.34
 25.Dragowski Mateusz        OKS Otwock           005           61.38  +     34.33
 26.Klíma Lukáš              TJ ZVVZ Milevsko     MIL9501 C    102.51  +     75.46
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.6km  290m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     51.11  +      0.00
  2.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     52.33  +      1.22
  3.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 B     53.47  +      2.36
  4.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 B     54.36  +      3.25
  5.Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401 A     54.55  +      3.44
  6.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B     56.02  +      4.51
  7.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 C     57.19  +      6.08
  8.Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C     64.02  +     12.51
  9.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 C     65.27  +     14.16
 10.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     68.03  +     16.52
 11.Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401       69.23  +     18.12
 12.Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 C     71.50  +     20.39
 13.Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B     84.30  +     33.19
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.9km  360m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A     55.23  +      0.00
  2.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A     55.45  +      0.22
  3.Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 B     56.58  +      1.35
  4.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     57.40  +      2.17
  5.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 A     64.20  +      8.57
  6.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B     68.39  +     13.16
  7.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     71.16  +     15.53
  8.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     72.41  +     17.18
  9.Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 B     75.58  +     20.35
 10.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C     79.08  +     23.45
 11.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     80.24  +     25.01
 12.Hájek Adam               OB SK Zvole          ZVO9201 C     83.36  +     28.13
 13.Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C     84.44  +     29.21
 14.Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 C     91.37  +     36.14
 
Konečné výsledky kategorie: H20         5.9km  360m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dragowski Kuba           OKS Otwock           005           57.54  +      0.00
  2.Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A     59.06  +      1.12
  3.Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A     59.11  +      1.17
  4.Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A     62.05  +      4.11
  5.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     65.28  +      7.34
  6.Pilkowski Tadeusz        OKS Otwock           005           71.25  +     13.31
  7.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     77.45  +     19.51
  8.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     77.46  +     19.52
  9.Beran Pavel              TJ Tatran Jablonec n TJN8902       91.14  +     33.20
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        6.3km  425m 22k  Ranking:0.8021 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R     47.27  +      0.00  R: 8469b
  2.Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 R     51.28  +      4.01  R: 7828b
  3.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     51.51  +      4.24  R: 7767b
  4.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     53.03  +      5.36  R: 7575b
  5.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R     53.22  +      5.55  R: 7525b
  6.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     54.23  +      6.56  R: 7362b
  7.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     55.01  +      7.34  R: 7261b
  8.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       55.08  +      7.41  R: 7243b
  9.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     55.12  +      7.45  R: 7232b
 10.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     55.30  +      8.03  R: 7184b
 11.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C     56.52  +      9.25  R: 6966b
 12.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     56.54  +      9.27  R: 6961b
 13.Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C     57.36  +     10.09  R: 6849b
 14.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     57.45  +     10.18  R: 6825b
 15.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     57.46  +     10.19  R: 6822b
 16.Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601 C     58.00  +     10.33  R: 6785b
 17.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     58.15  +     10.48  R: 6745b
 18.Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C     58.50  +     11.23  R: 6652b
 19.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C     58.53  +     11.26  R: 6644b
 20.Brabec Jaroslav          SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 C     59.14  +     11.47  R: 6588b
 21.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     59.15  +     11.48  R: 6586b
 22.Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     59.41  +     12.14  R: 6516b
 23.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     59.56  +     12.29  R: 6477b
 24.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     60.01  +     12.34  R: 6463b
 25.Dittmann Robert          SSV Planeta Radebeul 008           60.28  +     13.01  R: 6391b
 26.Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C     60.47  +     13.20  R: 6341b
 27.Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C     61.10  +     13.43  R: 6280b
 28.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     61.15  +     13.48  R: 6266b
 29.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     61.16  +     13.49  R: 6264b
 30.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     61.31  +     14.04  R: 6224b
 31.Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C     62.16  +     14.49  R: 6104b
 32.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C     62.28  +     15.01  R: 6072b
 33.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     63.17  +     15.50  R: 5942b
 34.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     63.23  +     15.56  R: 5926b
 35.Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C     63.51  +     16.24  R: 5851b
 36.Jelínek Petr             JELAS Turnov         TUN7801 C     63.57  +     16.30  R: 5835b
 37.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C     64.11  +     16.44  R: 5798b
 38.Pospíšil Ondřej          SK Kotlářka Praha    DKP8717 C     64.21  +     16.54  R: 5772b
 39.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     64.39  +     17.12  R: 5724b
 40.Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     64.55  +     17.28  R: 5681b
 41.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     65.12  +     17.45  R: 5636b
 42.Mrkvica Petr             VSK VŠB TU Ostrava   VOV7802 C     65.36  +     18.09  R: 5572b
 43.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     66.21  +     18.54  R: 5452b
 44.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     66.34  +     19.07  R: 5418b
 45.Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C     67.00  +     19.33  R: 5349b
 46.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     68.06  +     20.39  R: 5173b
 47.Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 C     69.08  +     21.41  R: 5008b
 48.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       69.51  +     22.24  R: 4894b
 49.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     70.07  +     22.40  R: 4851b
 50.Valík  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7801 C     72.17  +     24.50  R: 4505b
 51.Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     74.26  +     26.59  R: 4162b
 52.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 B     75.36  +     28.09  R: 3976b
 53.Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     75.37  +     28.10  R: 3973b
 54.Kuban Michal             SK Chrast            CHT8505 C     78.38  +     31.11  R: 3492b
 55.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     78.41  +     31.14  R: 3484b
 56.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     79.50  +     32.23  R: 3300b
 57.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A     84.00  +     36.33  R: 2635b
 58.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C    125.45  +     78.18  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        5.8km  360m 23k  Ranking:0.6787 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A     49.37  +      0.00  R: 6920b
  2.Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C     50.16  +      0.39  R: 6833b
  3.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A     51.57  +      2.20  R: 6607b
  4.Müller Denis             Treptower SV 1949    012           52.56  +      3.19  R: 6475b
  5.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     53.03  +      3.26  R: 6460b
  6.Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C     53.49  +      4.12  R: 6357b
  7.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C     55.22  +      5.45  R: 6149b
  8.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     55.48  +      6.11  R: 6091b
  9.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     56.42  +      7.05  R: 5970b
 10.Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     56.51  +      7.14  R: 5950b
 11.Andrš Jiří               OOB Vamberk          VAM8601 C     58.28  +      8.51  R: 5733b
 12.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     58.30  +      8.53  R: 5729b
 13.Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C     59.09  +      9.32  R: 5642b
 14.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     60.07  +     10.30  R: 5512b
 15.Procházka Zdenek         SK Kotlářka Praha    DKP7800 C     60.38  +     11.01  R: 5443b
 16.Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C     60.49  +     11.12  R: 5418b
 17.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     61.02  +     11.25  R: 5389b
 18.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     61.03  +     11.26  R: 5387b
 19.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     61.25  +     11.48  R: 5338b
 20.Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     61.52  +     12.15  R: 5277b
 21.Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     62.06  +     12.29  R: 5246b
 22.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     62.12  +     12.35  R: 5233b
 23.Hojný Michal             AC Sparta Praha      SCP7613 C     62.54  +     13.17  R: 5139b
 24.Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C     63.06  +     13.29  R: 5112b
 25.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C     63.19  +     13.42  R: 5083b
 26.Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     64.31  +     14.54  R: 4922b
 27.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100 C     65.15  +     15.38  R: 4824b
 28.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001       65.42  +     16.05  R: 4763b
 29.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C     66.58  +     17.21  R: 4594b
 30.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     66.59  +     17.22  R: 4591b
 31.Dneboský František       Nereg. Dneboský      NE6           67.15  +     17.38  R: 4556b
 32.Šatánek Martin           Sokol Frýdek - Míste SFM8201 C     67.29  +     17.52  R: 4524b
 33.Jiroušek Pavel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7704 C     68.10  +     18.33  R: 4433b
 34.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     68.20  +     18.43  R: 4410b
 35.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     69.50  +     20.13  R: 4209b
 36.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     70.34  +     20.57  R: 4111b
 37.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     70.42  +     21.05  R: 4093b
 38.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     72.49  +     23.12  R: 3809b
 39.Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     74.34  +     24.57  R: 3574b
 40.Jevsejenko Alexandr      SK Žabovřesky Brno   ZBM8110 C     76.03  +     26.26  R: 3376b
 41.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     78.19  +     28.42  R: 3072b
 42.Stoszek Jakub            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8300 C     79.02  +     29.25  R: 2975b
 43.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     80.44  +     31.07  R: 2748b
 44.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     80.50  +     31.13  R: 2734b
 45.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     81.23  +     31.46  R: 2660b
 46.Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C     82.37  +     33.00  R: 2495b
 47.Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C     83.39  +     34.02  R: 2356b
 48.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B     84.25  +     34.48  R: 2254b
 49.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     92.14  +     42.37  R: 1205b
 50.Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C     97.32  +     47.55  R:  495b
 51.Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C    149.22  +     99.45  R:    0b
    Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C DISK              
    Miroslav Korecký         SK Chrast            CHT7901 C DISK              
    Sebera Václav            Sokol Frýdek - Míste SFM8302 C DISK              
    Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C DISK              
    Rozzi Alessio            SSD Gaja - Trieste   010       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        4.6km  290m 19k  Ranking:0.4337 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     40.13  +      0.00  R: 4885b
  2.Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C     46.05  +      5.52  R: 4332b
  3.Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C     51.48  +     11.35  R: 3793b
  4.Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C     52.48  +     12.35  R: 3699b
  5.Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C     52.54  +     12.41  R: 3690b
  6.Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP           55.34  +     15.21  R: 3439b
  7.Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C     56.00  +     15.47  R: 3398b
  8.Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C     62.28  +     22.15  R: 2788b
  9.Žižka Přemysl            TJ ZVVZ Milevsko     MIL7301 C     64.18  +     24.05  R: 2616b
 10.Kříž Štěpán              AC Sparta Praha      SCP0002 C     64.51  +     24.38  R: 2564b
 11.Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C     67.37  +     27.24  R: 2303b
 12.Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505 C     72.33  +     32.20  R: 1839b
 13.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C     75.34  +     35.21  R: 1554b
 14.Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8701 C     77.12  +     36.59  R: 1401b
 15.Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C     77.18  +     37.05  R: 1391b
 16.Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C     78.49  +     38.36  R: 1248b
 17.Pešek Kamil              TJ Loko Česká Třebov CET8002 C     85.23  +     45.10  R:  630b
 18.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C     87.18  +     47.05  R:  449b
 19.Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C     93.58  +     53.45  R:    0b
 20.Sršeň Tomáš              OOB Vamberk          VAM8001 C    111.52  +     71.39  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21E        6.8km  425m 26k  Ranking:0.8775 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R     49.04  +      0.00  R: 9096b
  2.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 E     50.55  +      1.51  R: 8777b
  3.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R     52.49  +      3.45  R: 8450b
  4.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 R     54.49  +      5.45  R: 8106b
  5.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     55.38  +      6.34  R: 7965b
  6.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R     55.40  +      6.36  R: 7959b
  7.Pospíšil Vít             AC Sparta Praha      SCP6800 R     55.59  +      6.55  R: 7905b
  8.Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R     56.03  +      6.59  R: 7893b
  9.Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 R     56.09  +      7.05  R: 7876b
 10.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     57.38  +      8.34  R: 7620b
 11.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     57.45  +      8.41  R: 7600b
 12.Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 R     58.14  +      9.10  R: 7517b
 13.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C     58.48  +      9.44  R: 7419b
 14.Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505 C     59.17  +     10.13  R: 7336b
 15.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R     59.22  +     10.18  R: 7322b
 16.Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 R     59.32  +     10.28  R: 7293b
 17.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     60.09  +     11.05  R: 7187b
 18.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     60.17  +     11.13  R: 7164b
 19.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     60.57  +     11.53  R: 7049b
 20.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C     61.52  +     12.48  R: 6891b
 21.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     61.54  +     12.50  R: 6885b
 22.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A     62.05  +     13.01  R: 6854b
 23.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R     62.07  +     13.03  R: 6848b
 24.Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C     62.09  +     13.05  R: 6842b
 25.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     62.22  +     13.18  R: 6805b
 26.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     62.38  +     13.34  R: 6759b
 27.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     62.45  +     13.41  R: 6739b
 28.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     62.56  +     13.52  R: 6707b
 29.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     63.59  +     14.55  R: 6526b
 30.Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C     64.23  +     15.19  R: 6457b
 31.Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     64.56  +     15.52  R: 6363b
 32.Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C     65.31  +     16.27  R: 6262b
 33.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     65.50  +     16.46  R: 6208b
 34.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     66.01  +     16.57  R: 6176b
 35.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C     67.16  +     18.12  R: 5961b
 36.Härtelt Daniel           OLV Potsdam          006           69.52  +     20.48  R: 5513b
 37.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 E     70.43  +     21.39  R: 5366b
 38.Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     82.55  +     33.51  R: 3265b
 39.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E     90.10  +     41.06  R: 2016b
    Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C DISK              
    Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         5.4km  350m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R     45.01  +      0.00
  2.Leibiger Jens            Post SV Dresden      003           49.18  +      4.17
  3.Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     49.52  +      4.51
  4.Schmiedeberg Nils        LG Nordost           004           49.57  +      4.56
  5.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C     50.39  +      5.38
  6.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     53.22  +      8.21
  7.Zschäckel Raik           LG Nordost           004           54.39  +      9.38
  8.Kunz Martin              KPKS BETA Brno       BBM7101 C     55.21  +     10.20
  9.Schmiedeberg Lars        LG Nordost           004           55.23  +     10.22
 10.Sikora Tomáš             Sokol Frýdek - Míste SFM7001 C     55.38  +     10.37
 11.Meyer Dirk               Treptower SV 1949    012           57.04  +     12.03
 12.Stránský Dušan           OK Lokomotiva Pardub LPU7409 C     60.19  +     15.18
 13.Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C     61.46  +     16.45
 14.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     61.50  +     16.49
 15.Buytaert Frank           Trol Belgium         002           61.53  +     16.52
 16.Sedláček Jaroslav        Sokol Holešov        HLV6404 C     65.28  +     20.27
 17.Háp  Pavel               OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     66.23  +     21.22
 18.Klinkera Václav          Orientační klub TOM  ROZ6400 C     68.38  +     23.37
 19.Matoušek Milan           SK Severka Šumperk   SSU6701 C     70.53  +     25.52
 20.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802       75.25  +     30.24
 21.Szczygiel Marcin         SZC                  007           80.50  +     35.49
 22.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     86.46  +     41.45
 23.Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C     89.54  +     44.53
    Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK6701 C DISK              
 MS Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE7701 CMSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H40         5.0km  275m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     49.26  +      0.00
  2.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     49.56  +      0.30
  3.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     52.06  +      2.40
  4.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     52.56  +      3.30
  5.Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     53.39  +      4.13
  6.Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C     53.44  +      4.18
  7.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     57.18  +      7.52
  8.Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C     59.20  +      9.54
  9.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP9999 C     59.31  +     10.05
 10.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     59.56  +     10.30
 11.Končák Jaroslav          Sokol Holešov        HLV6321 C     60.35  +     11.09
 12.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     61.41  +     12.15
 13.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C     62.10  +     12.44
 14.Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C     63.48  +     14.22
 15.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     65.21  +     15.55
 16.Antoš Svatopluk          Sportcentrum Jičín   SJC6602 C     65.38  +     16.12
 17.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     66.54  +     17.28
 17.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C     66.54  +     17.28
 19.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     67.02  +     17.36
 20.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901 C     67.09  +     17.43
 21.Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C     68.48  +     19.22
 22.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     74.10  +     24.44
 23.Čech Jiří                OK Jihlava           SJI6803 C     80.49  +     31.23
 24.Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C     80.58  +     31.32
 25.Dragowski Marek          OKS Otwock           005           86.03  +     36.37
 26.Frýba Robert             OK Jihlava           SJI6802 C     93.36  +     44.10
 27.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C     98.16  +     48.50
 28.Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C    100.17  +     50.51
 29.Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C    102.15  +     52.49
 30.Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C    104.03  +     54.37
 31.Lukáš Petr               TJ Sparta Doly Kladn DKL6902 C    118.47  +     69.21
    Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.0km  290m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     42.26  +      0.00
  2.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     45.27  +      3.01
  3.Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C     48.03  +      5.37
  4.Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C     48.35  +      6.09
  5.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C     49.07  +      6.41
  6.Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C     50.15  +      7.49
  7.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C     52.56  +     10.30
  8.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C     53.48  +     11.22
  9.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     54.12  +     11.46
 10.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     54.34  +     12.08
 11.Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C     55.07  +     12.41
 12.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C     55.18  +     12.52
 13.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     59.23  +     16.57
 14.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C     59.47  +     17.21
 15.Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 008           60.25  +     17.59
 16.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     60.54  +     18.28
 17.Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C     61.13  +     18.47
 18.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C     61.22  +     18.56
 19.Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C     62.10  +     19.44
 20.Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C     65.01  +     22.35
 21.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     66.57  +     24.31
 22.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C     67.16  +     24.50
 23.Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK           68.29  +     26.03
 24.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     70.51  +     28.25
 25.Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C     72.52  +     30.26
 26.Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C     74.24  +     31.58
 27.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     75.43  +     33.17
 28.Vojtěch Fejlek           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202       77.54  +     35.28
 29.Souček  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5503 C     79.53  +     37.27
 30.Zebrowski Darek          OKS Otwock           005           84.37  +     42.11
 
Konečné výsledky kategorie: H50         4.4km  280m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C     48.26  +      0.00
  2.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     48.27  +      0.01
  3.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     48.59  +      0.33
  4.Hornik Zbigniew          SKO Kompas           011           52.36  +      4.10
  5.Dragowski Robert         OKS Otwock           005           52.44  +      4.18
  6.Cigoš Petr               TJ Tesla Brno        TBM5602 C     53.24  +      4.58
  7.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     54.35  +      6.09
  8.Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C     55.03  +      6.37
  9.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C     56.18  +      7.52
 10.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     56.52  +      8.26
 11.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     56.53  +      8.27
 12.Stibal Ivan              KOB Děčín            LDC5701 C     56.57  +      8.31
 13.Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C     60.13  +     11.47
 14.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     60.37  +     12.11
 15.Konstanciak Andrzej      OKS Otwock           005           60.46  +     12.20
 16.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     60.55  +     12.29
 17.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     61.27  +     13.01
 18.Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C     61.36  +     13.10
 19.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C     62.48  +     14.22
 20.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     65.26  +     17.00
 21.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C     65.35  +     17.09
 22.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     66.21  +     17.55
 23.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     67.16  +     18.50
 24.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     67.48  +     19.22
 25.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     68.22  +     19.56
 26.Kraemer Werner           Post SV Dresden      003           69.10  +     20.44
 27.Störp Ralf               LG Nordost           004           71.09  +     22.43
 28.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     74.09  +     25.43
 29.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     83.20  +     34.54
 30.Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     89.10  +     40.44
 31.Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C     92.31  +     44.05
 32.Jahn Pavel               AC Sparta Praha      SCP5500 C     93.05  +     44.39
    Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C DISK              
    Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C DISK              
    Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C DISK              
    Vlček Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.1km  250m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     41.34  +      0.00
  2.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     41.58  +      0.24
  3.Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C     42.28  +      0.54
  4.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401 C     43.57  +      2.23
  5.Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul 008           45.04  +      3.30
  6.Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C     45.50  +      4.16
  7.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     45.52  +      4.18
  8.Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C     45.53  +      4.19
  9.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     46.51  +      5.17
 10.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     47.21  +      5.47
 11.Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C     49.56  +      8.22
 12.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     50.18  +      8.44
 13.Bartkowiak Edward        Grunwald Poznaň      0014800       50.38  +      9.04
 14.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     51.11  +      9.37
 15.Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 008           53.01  +     11.27
 16.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     53.10  +     11.36
 17.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     53.21  +     11.47
 18.Frenzel Michael          Loko Berlin          009           55.13  +     13.39
 19.Ziesche Juergen          Loko Berlin          009           60.08  +     18.34
 20.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     60.15  +     18.41
 21.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C     60.32  +     18.58
 22.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       60.40  +     19.06
 23.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     60.47  +     19.13
 24.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C     60.52  +     19.18
 25.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     62.07  +     20.33
 26.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     63.18  +     21.44
 27.Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C     63.37  +     22.03
 28.Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C     65.00  +     23.26
 29.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     66.37  +     25.03
 30.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001       66.40  +     25.06
 31.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     69.03  +     27.29
 32.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301       73.06  +     31.32
 33.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002       82.07  +     40.33
 34.Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C     88.07  +     46.33
 35.Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C     91.08  +     49.34
    Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C DISK              
    Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C DISK              
    Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60         2.9km  180m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     31.52  +      0.00
  2.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     32.10  +      0.18
  3.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     35.20  +      3.28
  4.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     36.33  +      4.41
  5.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C     37.35  +      5.43
  6.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C     38.06  +      6.14
  7.Schmalfeld Tasilo        SSV Planeta Radebeul 008           38.28  +      6.36
  8.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     38.59  +      7.07
  9.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C     39.22  +      7.30
 10.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     39.23  +      7.31
 11.MIKAN vladimir           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     41.05  +      9.13
 12.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     42.59  +     11.07
 13.Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C     44.49  +     12.57
 14.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C     46.23  +     14.31
 15.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     47.38  +     15.46
 16.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     50.20  +     18.28
 17.Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C     50.55  +     19.03
 18.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     52.33  +     20.41
 19.Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C     52.48  +     20.56
 20.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C     56.39  +     24.47
 21.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     56.46  +     24.54
 22.Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701 C     67.53  +     36.01
 23.Valasek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C     70.50  +     38.58
 24.Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C     73.50  +     41.58
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.9km  180m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     38.56  +      0.00
  2.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     40.39  +      1.43
  3.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     44.06  +      5.10
  4.Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C     44.53  +      5.57
  5.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     46.45  +      7.49
  6.Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C     51.13  +     12.17
  7.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     51.18  +     12.22
  8.Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C     53.26  +     14.30
  9.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C     55.20  +     16.24
 10.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     58.40  +     19.44
 11.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     60.13  +     21.17
 12.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     65.34  +     26.38
 13.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     66.58  +     28.02
 14.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C     68.41  +     29.45
 15.Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C     72.49  +     33.53
 16.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     83.01  +     44.05
 
Konečné výsledky kategorie: H70         1.9km  100m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     22.19  +      0.00
  2.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     24.23  +      2.04
  3.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     26.15  +      3.56
  4.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     27.44  +      5.25
  5.Vřešťál Jan              Nereg. Vřeštál       NE1           31.23  +      9.04
  6.Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     32.11  +      9.52
  7.Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C     34.55  +     12.36
  8.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     36.18  +     13.59
  9.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     38.32  +     16.13
 10.Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C     38.59  +     16.40
 11.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     39.23  +     17.04
 12.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     44.53  +     22.34
 13.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     47.32  +     25.13
 14.Mack Zdeněk              Slavoj Praha         SJP2700 C     56.34  +     34.15
 15.Cupák Miloslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE2200 C     64.05  +     41.46
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.7km  100m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0151 C     18.29  +      0.00
  2.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     19.33  +      1.04
  3.Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C     20.09  +      1.40
  4.Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV0201 C     20.46  +      2.17
  5.Štorová Anna             SKOB Roudnice nad La ROU9903 C     21.30  +      3.01
  6.Broda Aleš               Sokol Frýdek - Míste SFM0201 C     23.40  +      5.11
  6.Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK           23.40  +      5.11
  8.Spratek Adam             Sokol Frýdek - Míste SFM0202 C     24.35  +      6.06
  9.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401       25.01  +      6.32
 10.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     25.20  +      6.51
 11.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     25.57  +      7.28
 12.Bernatíková Hana         Sokol Frýdek - Míste SFM0251 C     26.21  +      7.52
 13.Chaloupka Viktor         SK Kamenice          KAM0301 C     28.00  +      9.31
 14.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C     28.11  +      9.42
 15.Kristýna Klímová         TJ ZVVZ Milevsko     MIL     C     28.34  +     10.05
 16.Kubecová Magda           TJ Stadion Nový Bor  STB           28.53  +     10.24
 17.Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C     30.21  +     11.52
 18.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C     30.26  +     11.57
 19.Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C     31.35  +     13.06
 20.Víšková Veronika         SK Kamenice          KAM0450 C     32.03  +     13.34
 21.Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C     32.18  +     13.49
 22.Zánová Aneta             SK Kamenice          KAM0351 C     35.00  +     16.31
 23.Chaloupka Ondřej         SK Kamenice          KAM0106 C     35.20  +     16.51
 24.Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C     35.48  +     17.19
 25.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     36.24  +     17.55
 26.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     45.45  +     27.16
 27.Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C     47.16  +     28.47
 28.Lucka Brousilová         SK Praga Praha       PGP0144 C     50.14  +     31.45
 29.Brádler Václav           USK Praha            VSP0600 C     59.33  +     41.04
 30.Urbánková Eva            SKOB Ostrov          ONO0650 C     60.49  +     42.20
 31.Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C     69.57  +     51.28
 32.Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU0550 C     72.03  +     53.34
 33.Bostl Jan                SK OK 24 Praha       OKP401  C     75.32  +     57.03
 34.Svitek Vojta             OK Lokomotiva Pardub LPU           83.31  +     65.02
 
Konečné výsledky kategorie: P2          1.7km  100m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kula Tadeáš              OOB Vamberk          VAM9705 C     23.57  +      0.00
  2.Chaloupková Dana         SK Kamenice          KAM7055 C     26.00  +      2.03
  3.Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 008           28.13  +      4.16
  4.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459       29.24  +      5.27
  5.Kříž Martin              SKP Žďár nad Sázavou PZR7801 C     30.45  +      6.48
  6.Hegerová Ivana           SK Radioklub Blansko RBK5851 C     31.38  +      7.41
  7.Nováková Jana            SK Žabovřesky Brno   ZBM8499 C     32.27  +      8.30
  8.Kršáková Olga            OB Vizovice          VIC           33.02  +      9.05
  9.Šestáková Eva            SK Radioklub Blansko RBK6552 C     34.39  +     10.42
 10.Lukášová Kamila          TJ Sparta Doly Kladn DKL6951 C     37.36  +     13.39
 11.Dastychová Vendula       OK RECO Sport        PEN9651 C     38.48  +     14.51
 12.Schönpflgová Katka       AC Sparta Praha      SCP0001 C     40.40  +     16.43
 13.Šlemrová Renata          SK Kamenice          KAM6555 C     42.39  +     18.42
 14.Svitek Vladimír          OK Lokomotiva Pardub LPU           45.25  +     21.28
 15.Novák Miroslav           SK Žabovřesky Brno   ZBM8425 C     50.30  +     26.33
 16.Szczygiel Edyta          SZC                  007           67.48  +     43.51
 17.Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP9995 C     82.33  +     58.36
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.4km  200m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C     39.48  +      0.00
  2.Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C     57.56  +     18.08
  3.Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP0007 C     64.53  +     25.05
  4.Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C     67.34  +     27.46
  5.Bárta Luděk              SOOB Spartak Rychnov SRK     C     85.52  +     46.04
  6.Švancárová Helena        SK Severka Šumperk   SSU7252 C     86.45  +     46.57
  7.Kočí Jana                lepus.cz             LOV8850 C     87.58  +     48.10
  8.Jana Vacková             KOB Start Blansko    SBK     C    104.36  +     64.48
  9.Kazdová Dana             Nereg. Dneboský      NE6          112.00  +     72.12
 10.Marian Mundok            Nereg. Mundok        NE8          112.23  +     72.35
 11.Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450 C    122.02  +     82.14
    Blažková Hana            SK Radioklub Blansko RBK6957 C DISK              
    Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C DISK