Konečné výsledky kategorie                                                23.8.2009 18:44:47
                                Pěkné prázdniny 2009 3.etapa
===ČSOB-TUR===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.4km   70m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C     16.05  +      0.00
  2.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C     18.01  +      1.56
  3.Doležalová Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR9955 C     20.01  +      3.56
  4.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C     20.25  +      4.20
  5.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C     21.01  +      4.56
  6.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     21.24  +      5.19
  7.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150 C     23.39  +      7.34
  8.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C     24.13  +      8.08
  9.Hápová  Petra            OK 99 Hradec Králové PHK0051 C     24.33  +      8.28
 10.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9997 C     25.06  +      9.01
 11.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     26.21  +     10.16
 12.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 C     28.26  +     12.21
 13.Krausová Hnna            TJ Loko Liberec      LLI9852 C     31.41  +     15.36
 14.Šantrůčková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C     33.46  +     17.41
    Klinkerová Magdaléna     Orientační klub TOM  ROZ9950 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.4km   70m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051       18.50  +      0.00
  2.Vojtišková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 C     23.03  +      4.13
  3.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C     25.25  +      6.35
  4.Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C     27.32  +      8.42
  5.Petra Klimešová          Tempo Praha          TEP0050 C     29.28  +     10.38
  6.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     30.28  +     11.38
  7.Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 C     33.07  +     14.17
  8.Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     35.15  +     16.25
  9.Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C     35.56  +     17.06
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.5km   55m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B     11.31  +      0.00
  2.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B     12.37  +      1.06
  3.Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B     13.12  +      1.41
  4.Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C     13.35  +      2.04
  5.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 B     13.46  +      2.15
  6.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C     14.04  +      2.33
  7.Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B     14.06  +      2.35
  8.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C     14.36  +      3.05
  9.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 C     15.01  +      3.30
 10.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851       15.36  +      4.05
 11.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C     15.47  +      4.16
 12.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     15.58  +      4.27
 13.Čermáková Alžběta        SK Kamenice          KAM9750 C     16.53  +      5.22
 14.Švancárová Veronika      SK Severka Šumperk   SSU9853 C     17.10  +      5.39
 15.Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B     17.13  +      5.42
 16.Tůnová Adéla             SKP Žďár nad Sázavou PZR9751 C     17.26  +      5.55
 17.Bejčková Kateřina        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9854 C     18.03  +      6.32
 18.Tomášková Barbora        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9755       20.10  +      8.39
 19.Dietrichová Martina      KOB Chemopetrol Litv LIT9751 C     22.19  +     10.48
 20.Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C     23.37  +     12.06
 21.Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C     24.33  +     13.02
 22.Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C     33.53  +     22.22
 23.Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850       35.34  +     24.03
    Wenigová Gabriela        Orientační klub TOM  ROZ9850 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.7km   90m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     16.25  +      0.00
  2.Dragowska Maria          OKS Otwock           005           20.08  +      3.43
  3.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B     20.21  +      3.56
  4.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B     20.39  +      4.14
  5.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C     22.15  +      5.50
  6.Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B     22.22  +      5.57
  7.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 B     22.50  +      6.25
  8.Matějková Žofie          Orientační klub TOM  ROZ9550 C     23.15  +      6.50
  9.Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C     23.57  +      7.32
 10.Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C     24.00  +      7.35
 11.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     24.07  +      7.42
 12.Bargiel Monika           OKS Otwock           005           24.09  +      7.44
 13.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 B     25.20  +      8.55
 14.Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651       25.51  +      9.26
 15.Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C     26.13  +      9.48
 16.Zebrowska Barbara        OKS Otwock           005           31.02  +     14.37
 17.Končáková Klára          Sokol Holešov        HLV9555 C     34.07  +     17.42
 
Konečné výsledky kategorie: D16         1.8km  145m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A     21.17  +      0.00
  2.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 B     22.42  +      1.25
  3.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A     25.00  +      3.43
  4.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     25.27  +      4.10
  5.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C     27.09  +      5.52
  6.Charvátová Lucie         OOS TJ Spartak Vrchl VRL           27.16  +      5.59
  7.Brodská Adéla            Orientační klub TOM  ROZ9450 C     28.19  +      7.02
  8.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351       28.26  +      7.09
  9.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     29.20  +      8.03
 10.Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 A     30.54  +      9.37
 11.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 A     31.03  +      9.46
 12.Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 A     32.00  +     10.43
 13.Klinkerová Tereza        Orientační klub TOM  ROZ9350 C     33.12  +     11.55
 14.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B     33.25  +     12.08
 15.Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 B     37.27  +     16.10
 16.Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 C     41.04  +     19.47
 
Konečné výsledky kategorie: D18         1.8km  165m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     23.27  +      0.00
  2.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A     25.18  +      1.51
  3.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A     27.13  +      3.46
  4.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C     28.11  +      4.44
  5.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 C     28.22  +      4.55
  6.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A     28.23  +      4.56
  7.Kamenická Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK9353 A     30.00  +      6.33
  8.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C     31.19  +      7.52
  9.Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C     31.35  +      8.08
 10.Kršáková Marie           OB Vizovice          VIC9191 B     33.32  +     10.05
 11.Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 B     33.36  +     10.09
 12.Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C     36.49  +     13.22
 13.Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150 C     38.18  +     14.51
 14.Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C     38.27  +     15.00
 15.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     38.41  +     15.14
 16.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A     39.31  +     16.04
 17.Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251 C     64.59  +     41.32
    Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C DISK              
 MS Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 CMS   53.45  +     30.18
 
Konečné výsledky kategorie: D20         1.8km  165m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A     26.26  +      0.00
  2.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 A     27.05  +      0.39
  3.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A     28.46  +      2.20
  4.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     30.44  +      4.18
  5.Novotná Barbora          TJ Tatran Jablonec n TJN8951 C     31.14  +      4.48
  6.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 B     37.42  +     11.16
  7.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B     44.24  +     17.58
  8.Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C     58.54  +     32.28
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        2.1km  160m 16k  Ranking:0.8051 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     22.04  +      0.00  R: 8175b
  2.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 A     22.30  +      0.26  R: 8019b
  3.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     22.40  +      0.36  R: 7959b
  4.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     23.01  +      0.57  R: 7833b
  5.Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B     23.07  +      1.03  R: 7797b
  6.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     23.28  +      1.24  R: 7672b
  7.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     23.33  +      1.29  R: 7642b
  8.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C     23.44  +      1.40  R: 7576b
  9.Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 B     24.09  +      2.05  R: 7426b
 10.Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     24.13  +      2.09  R: 7402b
 11.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 R     24.18  +      2.14  R: 7372b
 12.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C     25.14  +      3.10  R: 7037b
 12.Zlesáková Daniela        SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C     25.14  +      3.10  R: 7037b
 14.Staňková Veronika        KOB Start Blansko    SBK8151 C     25.17  +      3.13  R: 7019b
 14.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     25.17  +      3.13  R: 7019b
 16.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C     25.21  +      3.17  R: 6995b
 17.Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451 C     25.50  +      3.46  R: 6821b
 18.Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C     26.06  +      4.02  R: 6726b
 19.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     26.07  +      4.03  R: 6720b
 20.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R     26.22  +      4.18  R: 6630b
 21.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C     26.47  +      4.43  R: 6480b
 22.Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251 C     26.54  +      4.50  R: 6438b
 23.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     26.57  +      4.53  R: 6420b
 24.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     27.05  +      5.01  R: 6372b
 25.Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C     27.19  +      5.15  R: 6289b
 26.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C     27.40  +      5.36  R: 6163b
 27.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     28.00  +      5.56  R: 6043b
 28.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     28.21  +      6.17  R: 5917b
 29.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     28.23  +      6.19  R: 5905b
 30.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     28.34  +      6.30  R: 5840b
 31.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     28.35  +      6.31  R: 5834b
 32.Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C     28.50  +      6.46  R: 5744b
 33.Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C     28.54  +      6.50  R: 5720b
 34.Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C     29.39  +      7.35  R: 5450b
 35.Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C     29.53  +      7.49  R: 5367b
 36.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     29.55  +      7.51  R: 5355b
 37.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     29.56  +      7.52  R: 5349b
 38.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     30.11  +      8.07  R: 5259b
 39.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     31.07  +      9.03  R: 4923b
 40.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     31.24  +      9.20  R: 4822b
 41.Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     31.39  +      9.35  R: 4732b
 42.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     31.43  +      9.39  R: 4708b
 43.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     31.45  +      9.41  R: 4696b
 44.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     32.18  +     10.14  R: 4498b
 45.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     33.37  +     11.33  R: 4025b
 46.Pokorná Magdaléna        SK Praga Praha       PGP7562 C     35.48  +     13.44  R: 3241b
    Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        2.0km  170m 15k  Ranking:0.6777 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C     22.46  +      0.00  R: 6936b
  2.Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150 C     23.27  +      0.41  R: 6738b
  3.Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C     23.44  +      0.58  R: 6655b
  4.Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     23.55  +      1.09  R: 6602b
  5.Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C     24.54  +      2.08  R: 6316b
  6.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     25.24  +      2.38  R: 6171b
  7.Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C     25.47  +      3.01  R: 6060b
  8.Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C     26.33  +      3.47  R: 5837b
  9.Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C     27.44  +      4.58  R: 5493b
 10.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     28.39  +      5.53  R: 5227b
 11.Sršňová Kateřina         OOB Vamberk          VAM8150 C     29.42  +      6.56  R: 4921b
 12.Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C     30.14  +      7.28  R: 4766b
 13.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     30.30  +      7.44  R: 4689b
 14.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C     30.48  +      8.02  R: 4602b
 15.Navarová Lucie           SKOB Zlín            TZL8459       31.04  +      8.18  R: 4524b
 16.Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C     31.23  +      8.37  R: 4432b
 17.Urbánková Jana           SKOB Ostrov          ONO7851 C     31.41  +      8.55  R: 4345b
 18.Brettlová Marta          SK Viprahlo          VIP7557 C     32.08  +      9.22  R: 4214b
 19.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B     32.17  +      9.31  R: 4171b
 19.Vojtíšková Erika         OK Lokomotiva Pardub LPU7651 C     32.17  +      9.31  R: 4171b
 21.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     32.35  +      9.49  R: 4083b
 22.Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850 C     32.39  +      9.53  R: 4064b
 23.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     32.43  +      9.57  R: 4045b
 24.Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 B     32.52  +     10.06  R: 4001b
 25.Pražáková Aneta          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C     33.16  +     10.30  R: 3885b
 26.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     33.30  +     10.44  R: 3817b
 27.Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C     34.36  +     11.50  R: 3497b
 28.Gothardová Eva           VSK MZLU Brno        VBM7752 C     34.45  +     11.59  R: 3454b
 29.Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C     35.22  +     12.36  R: 3274b
 30.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C     35.44  +     12.58  R: 3168b
 31.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     35.53  +     13.07  R: 3124b
 32.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R     37.40  +     14.54  R: 2606b
 33.Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK           37.48  +     15.02  R: 2567b
 34.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     38.38  +     15.52  R: 2325b
 35.Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C     38.56  +     16.10  R: 2238b
 36.Winnig Anke              Treptower SV 1949    012           39.30  +     16.44  R: 2073b
 37.Mrkvicová Radka          VSK VŠB TU Ostrava   VOV7855 C     40.35  +     17.49  R: 1758b
 38.Šmídová Kateřina         SK Chrast            CHT8451 C     43.14  +     20.28  R:  988b
 39.Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     44.30  +     21.44  R:  620b
 40.Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C     51.35  +     28.49  R:    0b
    Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851 C DISK              
    Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        1.8km  145m 15k  Ranking:0.3665 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Berzinska Soňa           SK Žabovřesky Brno   ZBM8553 C     24.50  +      0.00  R: 3760b
  2.Janovská Eva             Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     25.47  +      0.57  R: 3624b
  3.Křížová Vendula          AC Sparta Praha      SCP0003 C     25.52  +      1.02  R: 3612b
  4.Uhnavá Markéta           SK Žabovřesky Brno   ZBM8485 C     25.56  +      1.06  R: 3602b
  5.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C     27.24  +      2.34  R: 3391b
  6.Bencúrová Jitka          TJ Slovan Luhačovice LCE7763 C     28.15  +      3.25  R: 3269b
  7.Kršáková Veronika        OB Vizovice          VIC9090 B     28.31  +      3.41  R: 3231b
  8.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     28.54  +      4.04  R: 3176b
  9.Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C     29.08  +      4.18  R: 3142b
 10.Havlová Pavla            SOK TJ Turnov        TUV7550 C     29.23  +      4.33  R: 3106b
 11.Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C     32.39  +      7.49  R: 2636b
 12.Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C     32.43  +      7.53  R: 2627b
 13.Strakošová Petra         Sokol Frýdek - Míste SFM7351 C     33.03  +      8.13  R: 2579b
 14.Koblicová Milena         OOB Vamberk          VAM7651 C     34.09  +      9.19  R: 2421b
 15.Alblová Lucie            VSK Přírodověda - or PVP7554 C     37.34  +     12.44  R: 1930b
 16.Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C     39.57  +     15.07  R: 1587b
 17.Jirásková Lucie          OOB Třebíč           TTR8552 C     40.08  +     15.18  R: 1561b
 18.Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C     40.29  +     15.39  R: 1510b
 19.Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383 C     41.08  +     16.18  R: 1417b
 20.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     44.53  +     20.03  R:  878b
 21.Dobešová Kateřina        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8750 C     48.20  +     23.30  R:  382b
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        2.3km  195m 22k  Ranking:0.8800 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E     26.41  +      0.00  R: 9296b
  2.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R     28.38  +      1.57  R: 8690b
  3.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     29.31  +      2.50  R: 8415b
  4.Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 C     30.58  +      4.17  R: 7963b
  5.Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R     32.11  +      5.30  R: 7585b
  6.Hrušková Lenka           SK Kotlářka Praha    DKP8555 C     32.22  +      5.41  R: 7528b
  7.Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C     32.28  +      5.47  R: 7497b
  8.Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E     33.08  +      6.27  R: 7289b
  9.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C     33.33  +      6.52  R: 7160b
 10.Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 C     34.11  +      7.30  R: 6962b
 11.Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 R     34.56  +      8.15  R: 6729b
 12.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     35.25  +      8.44  R: 6579b
 13.Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C     35.29  +      8.48  R: 6558b
 14.Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559 C     36.16  +      9.35  R: 6314b
 15.Rábová Zuzana            SK Radioklub Blansko RBK8556 C     36.19  +      9.38  R: 6299b
 16.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     36.42  +     10.01  R: 6179b
 17.Kuncová Eliška           SK Severka Šumperk   SSU8951 R     48.54  +     22.13  R: 2383b
    Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R DISK              
    Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         1.9km  155m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C     21.26  +      0.00
  2.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     21.59  +      0.33
  3.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     23.19  +      1.53
  4.Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C     24.14  +      2.48
  5.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM           24.45  +      3.19
  6.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C     26.12  +      4.46
  7.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     26.16  +      4.50
  8.Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C     26.47  +      5.21
  9.Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C     27.37  +      6.11
 10.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     27.59  +      6.33
 11.Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C     29.12  +      7.46
 12.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     30.02  +      8.36
 13.Brodová Gabriela         Sokol Frýdek - Míste SFM7152 C     30.20  +      8.54
 14.Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C     30.39  +      9.13
 15.Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C     31.29  +     10.03
 16.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     33.07  +     11.41
 17.Hausenblasová Klára      SK Kamenice          KAM7052 C     33.25  +     11.59
 18.Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C     34.51  +     13.25
 19.Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C     35.15  +     13.49
 19.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C     35.15  +     13.49
 21.Matějková Sylva          Orientační klub TOM  ROZ6550 C     35.56  +     14.30
 22.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     37.35  +     16.09
 23.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     37.54  +     16.28
 24.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     38.48  +     17.22
 25.Buchwaldková Klára       Sokol Frýdek - Míste SFM7153 C     42.28  +     21.02
 26.Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C     42.54  +     21.28
 27.Hápová  Šárka            OK 99 Hradec Králové PHK7157 C     45.01  +     23.35
 28.Jespers Leene            Trol Belgium         002           48.12  +     26.46
 29.Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C     56.34  +     35.08
 29.Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C     56.34  +     35.08
 31.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP9998 C     70.44  +     49.18
    Kunzová Ivana            KPKS BETA Brno       BBM7155 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40         1.8km  145m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     23.39  +      0.00
  2.Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C     25.13  +      1.34
  3.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     25.19  +      1.40
  4.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     26.21  +      2.42
  5.Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C     28.56  +      5.17
  6.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     30.48  +      7.09
  7.Kozáková Dita            SK Kamenice          KAM6753 C     31.13  +      7.34
  8.Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C     31.21  +      7.42
  9.Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C     32.07  +      8.28
 10.Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C     33.00  +      9.21
 11.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     33.25  +      9.46
 12.Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C     35.16  +     11.37
 13.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     36.56  +     13.17
 14.Končáková Kateřina       Sokol Holešov        HLV6856 C     37.08  +     13.29
 15.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     37.41  +     14.02
 16.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     37.56  +     14.17
 17.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C     39.38  +     15.59
 18.Petra Brousilová         SK Praga Praha       PGP6744 C     41.05  +     17.26
 19.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C     41.44  +     18.05
 20.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     42.10  +     18.31
 21.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     42.33  +     18.54
 22.Ašrmanová Eva            SK Kamenice          KAM6951 C     47.33  +     23.54
 23.Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C     48.44  +     25.05
    Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         1.7km  140m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kraemer Karin            Post SV Dresden      003           24.52  +      0.00
  2.Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     26.46  +      1.54
  3.Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C     28.11  +      3.19
  4.Bártová Eva              SOOB Spartak Rychnov SRK5551 C     29.48  +      4.56
  5.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     30.50  +      5.58
  6.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C     32.58  +      8.06
  7.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     34.03  +      9.11
  8.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     34.26  +      9.34
  9.Dragowska Marzena        OKS Otwock           005           34.31  +      9.39
 10.Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     34.58  +     10.06
 11.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     34.59  +     10.07
 12.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     35.16  +     10.24
 13.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C     35.43  +     10.51
 14.Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C     37.15  +     12.23
 15.Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     37.32  +     12.40
 16.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     38.39  +     13.47
 17.Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C     39.06  +     14.14
 18.Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C     41.35  +     16.43
 19.Stibalová Věra           KOB Děčín            LDC6051 C     43.01  +     18.09
 20.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C     47.05  +     22.13
 21.Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452 C     48.05  +     23.13
 22.Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C     48.12  +     23.20
 23.Denková Barbora          Nereg. Denk          NE4           51.06  +     26.14
    Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C DISK              
 MS Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752  MS   38.03  +     13.11
 
Konečné výsledky kategorie: D50         1.5km  130m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     18.39  +      0.00
  2.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     22.42  +      4.03
  3.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     24.26  +      5.47
  4.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     25.05  +      6.26
  5.Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     25.09  +      6.30
  6.Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     27.01  +      8.22
  7.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     27.19  +      8.40
  8.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     28.41  +     10.02
  9.Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C     29.16  +     10.37
 10.Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C     29.19  +     10.40
 11.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     29.25  +     10.46
 12.Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C     30.28  +     11.49
 13.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     32.14  +     13.35
 14.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     34.14  +     15.35
 15.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C     34.21  +     15.42
 16.Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550 C     35.12  +     16.33
 17.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     36.10  +     17.31
 18.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     36.22  +     17.43
 19.Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651       42.02  +     23.23
 20.Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C     60.18  +     41.39
    Alice Fejlková           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         1.5km  130m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     25.56  +      0.00
  2.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     28.05  +      2.09
  3.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     28.31  +      2.35
  4.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     30.43  +      4.47
  5.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     32.28  +      6.32
  6.Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C     33.41  +      7.45
  7.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C     35.29  +      9.33
  8.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       37.42  +     11.46
  9.Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C     37.53  +     11.57
 10.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     37.54  +     11.58
 11.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     38.35  +     12.39
 12.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     38.58  +     13.02
 13.Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C     39.18  +     13.22
 14.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     42.25  +     16.29
 15.Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C     50.03  +     24.07
 16.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     54.17  +     28.21
 17.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C     61.43  +     35.47
    Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C DISK              
    Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60         1.4km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     19.12  +      0.00
  2.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     21.20  +      2.08
  3.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     23.42  +      4.30
  4.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     23.55  +      4.43
  5.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     25.36  +      6.24
  6.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     29.06  +      9.54
  7.Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C     29.44  +     10.32
  8.Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C     32.02  +     12.50
  9.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     33.17  +     14.05
 10.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     35.19  +     16.07
 11.Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C     38.35  +     19.23
 12.Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     45.22  +     26.10
 
Konečné výsledky kategorie: D65         1.4km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     25.53  +      0.00
  2.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     27.48  +      1.55
  3.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     27.54  +      2.01
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.4km   70m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C     12.37  +      0.00
  2.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C     14.09  +      1.32
  3.Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 C     14.37  +      2.00
  4.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C     14.40  +      2.03
  5.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C     14.52  +      2.15
  6.Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C     15.15  +      2.38
  7.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901       18.41  +      6.04
  8.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     19.16  +      6.39
  9.Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     19.18  +      6.41
 10.Matoušek Matěj           SK Severka Šumperk   SSU0005 C     20.19  +      7.42
 11.Buytaert Sverre          Trol Belgium         002           20.30  +      7.53
 12.Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C     20.54  +      8.17
 13.Šimon Roubal             Orientační klub TOM  ROZ9903 C     21.48  +      9.11
 14.Strakoš Matěj            Sokol Frýdek - Míste SFM9901 C     21.54  +      9.17
 15.Blažek Jan               SK Radioklub Blansko RBK9901 C     21.58  +      9.21
 16.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C     22.15  +      9.38
 17.Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C     25.56  +     13.19
 18.Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C     26.55  +     14.18
 19.Sedláček Jan             Sokol Holešov        HLV9927 C     27.25  +     14.48
 20.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C     29.21  +     16.44
 21.Lošťák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C     40.59  +     28.22
 22.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     43.51  +     31.14
 23.Baláček Jan              Orientační klub TOM  ROZ9901 C     49.36  +     36.59
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.4km   70m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C     17.31  +      0.00
  2.Kříž Jonáš               SK Kamenice          KAM0001 C     18.55  +      1.24
  3.Voborník Jakub           SK Chotěboř          CTB0001 C     19.18  +      1.47
  4.Tomáš Brousil            SK Praga Praha       PGP0100 C     22.37  +      5.06
  5.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C     24.04  +      6.33
  6.Hankovec Hugo Matěj      SK Kamenice          KAM0201 C     24.26  +      6.55
  7.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101       24.44  +      7.13
  8.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102       28.09  +     10.38
  9.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     28.32  +     11.01
    Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.5km   55m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B     11.28  +      0.00
  1.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 B     11.28  +      0.00
  3.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703       11.51  +      0.23
  4.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 B     12.16  +      0.48
  5.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B     13.28  +      2.00
  6.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C     13.50  +      2.22
  7.Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701 C     13.55  +      2.27
  8.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C     14.11  +      2.43
  9.Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 C     15.58  +      4.30
 10.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C     16.15  +      4.47
 11.Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 C     17.09  +      5.41
 12.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B     17.15  +      5.47
 13.Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 C     17.29  +      6.01
 14.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C     17.57  +      6.29
 15.Lukáš Marek              TJ Sparta Doly Kladn DKL9702 C     19.30  +      8.02
 16.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C     20.32  +      9.04
 17.Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732 C     22.10  +     10.42
 18.Bernatík Lukáš           Sokol Frýdek - Míste SFM9801 C     22.50  +     11.22
 19.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B     26.06  +     14.38
 20.Háp  Ondřej              OK 99 Hradec Králové PHK9702 C     29.29  +     18.01
 21.Kubánek Jaroslav         Sportcentrum Jičín   SJC9803 C     30.48  +     19.20
 22.Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE9901 C     40.14  +     28.46
 23.Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C     45.12  +     33.44
 24.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601       51.01  +     39.33
    Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         1.7km  100m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A     14.55  +      0.00
  2.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 B     15.55  +      1.00
  3.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B     16.50  +      1.55
  4.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B     17.14  +      2.19
  5.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B     17.16  +      2.21
  6.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B     18.09  +      3.14
  7.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 C     18.20  +      3.25
  8.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B     18.31  +      3.36
  9.Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500       19.19  +      4.24
 10.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     19.41  +      4.46
 11.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B     20.00  +      5.05
 12.Hlubuček Jan             OK Jihlava           SJI9603 C     20.02  +      5.07
 13.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B     20.11  +      5.16
 14.Kunz Jan                 KPKS BETA Brno       BBM9601 C     20.42  +      5.47
 15.Jordanov Alexandr        KPKS BETA Brno       BBM9501 B     21.17  +      6.22
 16.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     21.18  +      6.23
 17.Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 B     22.18  +      7.23
 18.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601       22.32  +      7.37
 19.Mrkos Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9508 C     23.09  +      8.14
 20.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B     24.10  +      9.15
 21.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B     24.43  +      9.48
 22.Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C     26.13  +     11.18
 23.Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601       26.17  +     11.22
 24.Dragowski Mateusz        OKS Otwock           005           26.22  +     11.27
    Klíma Lukáš              TJ ZVVZ Milevsko     MIL9501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.4km  200m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     22.21  +      0.00
  2.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 B     23.29  +      1.08
  3.Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401 A     27.01  +      4.40
  4.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 B     27.40  +      5.19
  5.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     28.06  +      5.45
  6.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     29.33  +      7.12
  7.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B     29.43  +      7.22
  8.Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B     31.49  +      9.28
  9.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 C     32.02  +      9.41
 10.Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401       34.31  +     12.10
 11.Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C     35.39  +     13.18
 12.Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 C     36.41  +     14.20
 13.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 C     43.03  +     20.42
 
Konečné výsledky kategorie: H18         2.8km  220m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A     27.03  +      0.00
  2.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     29.30  +      2.27
  3.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A     31.13  +      4.10
  4.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B     33.40  +      6.37
  5.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     35.15  +      8.12
  6.Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 B     35.22  +      8.19
  7.Hájek Adam               OB SK Zvole          ZVO9201 C     35.23  +      8.20
  8.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 A     36.54  +      9.51
  9.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     39.11  +     12.08
 10.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C     39.57  +     12.54
 11.Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 C     42.44  +     15.41
 12.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     45.03  +     18.00
 13.Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C     48.11  +     21.08
 14.Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 B     65.40  +     38.37
 
Konečné výsledky kategorie: H20         2.8km  220m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dragowski Kuba           OKS Otwock           005           28.07  +      0.00
  2.Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A     31.46  +      3.39
  3.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     35.24  +      7.17
  4.Pilkowski Tadeusz        OKS Otwock           005           38.22  +     10.15
  5.Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A     39.47  +     11.40
  6.Beran Pavel              TJ Tatran Jablonec n TJN8902       39.53  +     11.46
  7.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     43.39  +     15.32
  8.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     55.07  +     27.00
    Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        3.2km  260m 22k  Ranking:0.7983 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zakouřil Tomáš           USK Praha            VSP7500 C     28.14  +      0.00  R: 8159b
  2.Heczko Robert            VSK Slavia TU Libere VLI7801 R     29.06  +      0.52  R: 7920b
  3.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R     29.17  +      1.03  R: 7869b
  4.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     32.07  +      3.53  R: 7086b
  5.Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C     33.11  +      4.57  R: 6791b
  6.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     33.26  +      5.12  R: 6722b
  7.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     33.36  +      5.22  R: 6676b
  8.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     33.40  +      5.26  R: 6657b
  9.Pospíšil Ondřej          SK Kotlářka Praha    DKP8717 C     33.43  +      5.29  R: 6643b
 10.Jelínek Petr             JELAS Turnov         TUN7801 C     34.36  +      6.22  R: 6399b
 11.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C     34.37  +      6.23  R: 6394b
 12.Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 R     34.45  +      6.31  R: 6358b
 13.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     35.38  +      7.24  R: 6113b
 14.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     35.44  +      7.30  R: 6086b
 15.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     35.54  +      7.40  R: 6040b
 16.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     36.05  +      7.51  R: 5989b
 16.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C     36.05  +      7.51  R: 5989b
 18.Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     37.05  +      8.51  R: 5712b
 19.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     37.14  +      9.00  R: 5671b
 20.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     37.18  +      9.04  R: 5653b
 21.Brabec Jaroslav          SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 C     37.29  +      9.15  R: 5602b
 22.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     37.48  +      9.34  R: 5514b
 23.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     37.51  +      9.37  R: 5500b
 23.Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     37.51  +      9.37  R: 5500b
 25.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     37.55  +      9.41  R: 5482b
 26.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     38.10  +      9.56  R: 5413b
 27.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       38.19  +     10.05  R: 5371b
 28.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     38.20  +     10.06  R: 5367b
 29.Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C     38.21  +     10.07  R: 5362b
 30.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     38.39  +     10.25  R: 5279b
 31.Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C     39.05  +     10.51  R: 5159b
 32.Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C     39.25  +     11.11  R: 5067b
 33.Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C     39.38  +     11.24  R: 5007b
 34.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     39.49  +     11.35  R: 4957b
 35.Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     41.13  +     12.59  R: 4570b
 36.Dittmann Robert          SSV Planeta Radebeul 008           41.37  +     13.23  R: 4459b
 37.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     41.44  +     13.30  R: 4427b
 38.Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C     42.01  +     13.47  R: 4348b
 39.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       42.19  +     14.05  R: 4266b
 40.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     42.46  +     14.32  R: 4141b
 41.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     43.04  +     14.50  R: 4058b
 42.Kuban Michal             SK Chrast            CHT8505 C     43.26  +     15.12  R: 3957b
 43.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     43.27  +     15.13  R: 3952b
 44.Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 C     43.30  +     15.16  R: 3938b
 45.Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C     43.36  +     15.22  R: 3911b
 46.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A     43.47  +     15.33  R: 3860b
 47.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C     43.56  +     15.42  R: 3818b
 48.Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     44.23  +     16.09  R: 3694b
 49.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     44.34  +     16.20  R: 3643b
 50.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C     45.09  +     16.55  R: 3482b
 51.Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601 C     46.13  +     17.59  R: 3187b
 52.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 B     47.26  +     19.12  R: 2851b
 53.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     48.38  +     20.24  R: 2519b
 54.Valík  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7801 C     58.42  +     30.28  R:    0b
 55.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    110.25  +     82.11  R:    0b
 56.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C    122.02  +     93.48  R:    0b
    Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C DISK              
    Mrkvica Petr             VSK VŠB TU Ostrava   VOV7802 C DISK              
    Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        2.5km  210m 19k  Ranking:0.6787 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Müller Denis             Treptower SV 1949    012           25.40  +      0.00  R: 6902b
  2.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A     25.55  +      0.15  R: 6837b
  3.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A     26.45  +      1.05  R: 6621b
  4.Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C     27.38  +      1.58  R: 6391b
  5.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     27.49  +      2.09  R: 6344b
  5.Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     27.49  +      2.09  R: 6344b
  7.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C     27.54  +      2.14  R: 6322b
  8.Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     29.26  +      3.46  R: 5923b
  9.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     29.33  +      3.53  R: 5893b
 10.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     30.29  +      4.49  R: 5650b
 11.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     30.37  +      4.57  R: 5616b
 12.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     30.44  +      5.04  R: 5585b
 13.Sebera Václav            Sokol Frýdek - Míste SFM8302 C     30.55  +      5.15  R: 5538b
 14.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C     31.02  +      5.22  R: 5507b
 15.Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C     31.38  +      5.58  R: 5352b
 16.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     31.41  +      6.01  R: 5338b
 17.Dneboský František       Nereg. Dneboský      NE6           31.48  +      6.08  R: 5308b
 18.Šatánek Martin           Sokol Frýdek - Míste SFM8201 C     31.49  +      6.09  R: 5304b
 19.Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C     32.00  +      6.20  R: 5256b
 20.Hojný Michal             AC Sparta Praha      SCP7613 C     32.18  +      6.38  R: 5178b
 21.Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C     32.43  +      7.03  R: 5070b
 22.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100 C     33.31  +      7.51  R: 4862b
 23.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     33.35  +      7.55  R: 4845b
 24.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     33.47  +      8.07  R: 4793b
 25.Andrš Jiří               OOB Vamberk          VAM8601 C     34.07  +      8.27  R: 4706b
 26.Procházka Zdenek         SK Kotlářka Praha    DKP7800 C     34.14  +      8.34  R: 4676b
 27.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     34.21  +      8.41  R: 4645b
 28.Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     34.27  +      8.47  R: 4619b
 29.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     34.43  +      9.03  R: 4550b
 30.Jevsejenko Alexandr      SK Žabovřesky Brno   ZBM8110 C     35.42  +     10.02  R: 4294b
 31.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C     35.56  +     10.16  R: 4234b
 32.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     36.01  +     10.21  R: 4212b
 33.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     36.08  +     10.28  R: 4182b
 34.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     36.19  +     10.39  R: 4134b
 35.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     36.33  +     10.53  R: 4074b
 36.Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C     36.36  +     10.56  R: 4061b
 37.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001       36.43  +     11.03  R: 4030b
 38.Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C     38.04  +     12.24  R: 3679b
 39.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     38.36  +     12.56  R: 3541b
 40.Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     38.45  +     13.05  R: 3502b
 41.Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     39.15  +     13.35  R: 3372b
 42.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     39.26  +     13.46  R: 3324b
 43.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B     39.51  +     14.11  R: 3216b
 44.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     40.04  +     14.24  R: 3160b
 45.Stoszek Jakub            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8300 C     40.35  +     14.55  R: 3025b
 46.Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C     41.36  +     15.56  R: 2761b
 47.Miroslav Korecký         SK Chrast            CHT7901 C     42.53  +     17.13  R: 2427b
 48.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     43.29  +     17.49  R: 2271b
 49.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     44.32  +     18.52  R: 1998b
 50.Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C     44.57  +     19.17  R: 1890b
 51.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     46.25  +     20.45  R: 1509b
 52.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     64.00  +     38.20  R:    0b
 53.Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C     64.06  +     38.26  R:    0b
    Rozzi Alessio            SSD Gaja - Trieste   010       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        2.4km  200m 17k  Ranking:0.4686 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     19.34  +      0.00  R: 5546b
  2.Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C     25.11  +      5.37  R: 4448b
  3.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     27.09  +      7.35  R: 4063b
  4.Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP           27.21  +      7.47  R: 4024b
  5.Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C     27.28  +      7.54  R: 4002b
  6.Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C     29.21  +      9.47  R: 3633b
  7.Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C     29.46  +     10.12  R: 3552b
  8.Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C     30.00  +     10.26  R: 3506b
  9.Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505 C     30.11  +     10.37  R: 3470b
 10.Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C     32.17  +     12.43  R: 3060b
 11.Žižka Přemysl            TJ ZVVZ Milevsko     MIL7301 C     33.38  +     14.04  R: 2796b
 12.Kříž Štěpán              AC Sparta Praha      SCP0002 C     36.53  +     17.19  R: 2160b
 13.Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8701 C     36.58  +     17.24  R: 2144b
 14.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C     37.34  +     18.00  R: 2027b
 15.Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C     38.28  +     18.54  R: 1851b
 16.Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C     38.34  +     19.00  R: 1831b
 17.Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C     40.38  +     21.04  R: 1427b
 18.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C     42.21  +     22.47  R: 1092b
 19.Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C     42.50  +     23.16  R:  997b
 20.Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C     48.47  +     29.13  R:    0b
 21.Sršeň Tomáš              OOB Vamberk          VAM8001 C     54.17  +     34.43  R:    0b
 22.Pešek Kamil              TJ Loko Česká Třebov CET8002 C     61.05  +     41.31  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21E        3.2km  280m 28k  Ranking:0.8706 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R     30.19  +      0.00  R: 9171b
  2.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R     32.19  +      2.00  R: 8627b
  3.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A     33.27  +      3.08  R: 8319b
  4.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R     34.08  +      3.49  R: 8133b
  5.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     34.52  +      4.33  R: 7934b
  6.Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C     35.36  +      5.17  R: 7735b
  7.Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R     35.52  +      5.33  R: 7662b
  8.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C     35.58  +      5.39  R: 7635b
  9.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     36.53  +      6.34  R: 7386b
 10.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R     37.27  +      7.08  R: 7232b
 11.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     37.47  +      7.28  R: 7141b
 12.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     38.13  +      7.54  R: 7023b
 13.Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 R     38.19  +      8.00  R: 6996b
 14.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     38.23  +      8.04  R: 6978b
 15.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 R     38.25  +      8.06  R: 6969b
 16.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     38.39  +      8.20  R: 6906b
 17.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     38.54  +      8.35  R: 6838b
 18.Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 R     39.04  +      8.45  R: 6792b
 19.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C     39.58  +      9.39  R: 6548b
 20.Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505 C     40.00  +      9.41  R: 6539b
 21.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     40.21  +     10.02  R: 6443b
 22.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R     41.02  +     10.43  R: 6258b
 23.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E     41.41  +     11.22  R: 6081b
 24.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     42.53  +     12.34  R: 5755b
 24.Härtelt Daniel           OLV Potsdam          006           42.53  +     12.34  R: 5755b
 26.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     43.05  +     12.46  R: 5701b
 27.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     44.26  +     14.07  R: 5334b
 28.Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C     51.05  +     20.46  R: 3526b
 29.Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     56.32  +     26.13  R: 2045b
 30.Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 R     67.42  +     37.23  R:    0b
    Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C DISK              
    Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C DISK              
    Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C DISK              
    Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C DISK              
    Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 C DISK              
    Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         2.5km  200m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Schmiedeberg Nils        LG Nordost           004           28.36  +      0.00
  2.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R     29.12  +      0.36
  3.Leibiger Jens            Post SV Dresden      003           29.30  +      0.54
  4.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     30.44  +      2.08
  5.Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     31.17  +      2.41
  6.Sikora Tomáš             Sokol Frýdek - Míste SFM7001 C     32.15  +      3.39
  7.Kunz Martin              KPKS BETA Brno       BBM7101 C     33.17  +      4.41
  8.Zschäckel Raik           LG Nordost           004           33.26  +      4.50
  9.Háp  Pavel               OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     33.34  +      4.58
 10.Stránský Dušan           OK Lokomotiva Pardub LPU7409 C     35.19  +      6.43
 11.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C     37.10  +      8.34
 12.Buytaert Frank           Trol Belgium         002           38.29  +      9.53
 13.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     39.17  +     10.41
 14.Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C     43.18  +     14.42
 15.Schmiedeberg Lars        LG Nordost           004           46.25  +     17.49
 16.Szczygiel Marcin         SZC                  007           47.52  +     19.16
 17.Sedláček Jaroslav        Sokol Holešov        HLV6404 C     48.35  +     19.59
 18.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802       52.06  +     23.30
 19.Matoušek Milan           SK Severka Šumperk   SSU6701 C     52.43  +     24.07
 20.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     58.03  +     29.27
 21.Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C     67.41  +     39.05
    Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK6701 C DISK              
    Klinkera Václav          Orientační klub TOM  ROZ6400 C DISK              
    Meyer Dirk               Treptower SV 1949    012       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         2.3km  195m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     26.24  +      0.00
  2.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     26.36  +      0.12
  3.Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C     27.25  +      1.01
  4.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     28.35  +      2.11
  5.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     29.20  +      2.56
  6.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     29.39  +      3.15
  7.Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C     30.57  +      4.33
  8.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     31.24  +      5.00
  9.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     31.52  +      5.28
 10.Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     32.21  +      5.57
 11.Končák Jaroslav          Sokol Holešov        HLV6321 C     35.14  +      8.50
 12.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     35.46  +      9.22
 13.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP9999 C     35.48  +      9.24
 14.Antoš Svatopluk          Sportcentrum Jičín   SJC6602 C     35.58  +      9.34
 15.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C     36.09  +      9.45
 16.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C     36.26  +     10.02
 17.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     38.00  +     11.36
 18.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     39.04  +     12.40
 19.Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C     39.44  +     13.20
 20.Dietrich Daniel          KOB Chemopetrol Litv LIT6601 C     40.07  +     13.43
 20.Urbánek Lumír            SKOB Ostrov          ONO6701 C     40.07  +     13.43
 22.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     40.17  +     13.53
 23.Dragowski Marek          OKS Otwock           005           40.45  +     14.21
 24.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     41.15  +     14.51
 25.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901 C     41.43  +     15.19
 26.Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C     42.42  +     16.18
 27.Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C     42.55  +     16.31
 28.Frýba Robert             OK Jihlava           SJI6802 C     45.55  +     19.31
 29.Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C     48.58  +     22.34
 30.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C     49.29  +     23.05
 31.Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C     54.34  +     28.10
 32.Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C     55.48  +     29.24
 33.Čech Jiří                OK Jihlava           SJI6803 C     56.04  +     29.40
 34.Lukáš Petr               TJ Sparta Doly Kladn DKL6902 C     81.26  +     55.02
 
Konečné výsledky kategorie: H45         2.0km  185m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     23.03  +      0.00
  2.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     23.37  +      0.34
  3.Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C     24.35  +      1.32
  4.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     24.37  +      1.34
  5.Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C     25.43  +      2.40
  6.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     25.51  +      2.48
  7.Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C     28.00  +      4.57
  8.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     28.27  +      5.24
  9.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C     28.40  +      5.37
 10.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     28.53  +      5.50
 11.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C     29.06  +      6.03
 12.Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C     29.27  +      6.24
 13.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     29.56  +      6.53
 14.Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C     30.25  +      7.22
 15.Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C     31.02  +      7.59
 16.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C     31.57  +      8.54
 17.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C     33.05  +     10.02
 18.Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK           35.42  +     12.39
 19.Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 008           36.01  +     12.58
 20.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C     36.36  +     13.33
 21.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     37.28  +     14.25
 22.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C     37.44  +     14.41
 23.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     39.18  +     16.15
 24.Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C     39.49  +     16.46
 25.Zebrowski Darek          OKS Otwock           005           40.45  +     17.42
 26.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C     41.47  +     18.44
 27.Vojtěch Fejlek           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202       44.50  +     21.47
    Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C DISK              
    Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         1.9km  150m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     21.20  +      0.00
  2.Dragowski Robert         OKS Otwock           005           24.50  +      3.30
  3.Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C     25.42  +      4.22
  4.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     26.03  +      4.43
  5.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     26.09  +      4.49
  6.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C     26.24  +      5.04
  7.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     27.16  +      5.56
  8.Kraemer Werner           Post SV Dresden      003           27.45  +      6.25
  9.Hornik Zbigniew          SKO Kompas           011           27.47  +      6.27
 10.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C     28.20  +      7.00
 11.Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C     29.05  +      7.45
 12.Konstanciak Andrzej      OKS Otwock           005           29.06  +      7.46
 13.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     29.50  +      8.30
 14.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C     30.12  +      8.52
 15.Cigoš Petr               TJ Tesla Brno        TBM5602 C     30.22  +      9.02
 16.Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C     30.29  +      9.09
 17.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     30.35  +      9.15
 18.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     30.48  +      9.28
 19.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     31.14  +      9.54
 20.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     31.19  +      9.59
 20.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     31.19  +      9.59
 22.Stibal Ivan              KOB Děčín            LDC5701 C     31.38  +     10.18
 23.Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C     31.46  +     10.26
 24.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     32.46  +     11.26
 25.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     33.20  +     12.00
 26.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     33.22  +     12.02
 27.Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     33.52  +     12.32
 28.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     36.03  +     14.43
 29.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     36.26  +     15.06
 30.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     36.30  +     15.10
 31.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     43.24  +     22.04
 32.Vlček Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C     44.48  +     23.28
 33.Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C     48.04  +     26.44
    Störp Ralf               LG Nordost           004       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         1.8km  140m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 008           20.47  +      0.00
  2.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     21.40  +      0.53
  3.Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C     21.41  +      0.54
  4.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     22.03  +      1.16
  5.Frenzel Michael          Loko Berlin          009           22.31  +      1.44
  6.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     22.37  +      1.50
  7.Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C     22.56  +      2.09
  8.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     23.31  +      2.44
  9.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     26.32  +      5.45
 10.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     27.26  +      6.39
 11.Ziesche Juergen          Loko Berlin          009           27.39  +      6.52
 12.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     27.41  +      6.54
 13.Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul 008           27.46  +      6.59
 14.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     28.31  +      7.44
 15.Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C     28.57  +      8.10
 16.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     29.06  +      8.19
 17.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     29.13  +      8.26
 18.Bartkowiak Edward        Grunwald Poznaň      0014800       29.24  +      8.37
 19.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C     30.49  +     10.02
 20.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     30.56  +     10.09
 21.Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C     31.01  +     10.14
 22.Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C     33.37  +     12.50
 23.Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C     33.54  +     13.07
 24.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001       34.00  +     13.13
 25.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       34.09  +     13.22
 26.Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C     34.59  +     14.12
 27.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401 C     36.02  +     15.15
 28.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     37.50  +     17.03
 29.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     40.03  +     19.16
 30.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     40.50  +     20.03
 31.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002       41.33  +     20.46
 32.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     42.32  +     21.45
 33.Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C     43.02  +     22.15
 34.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     44.18  +     23.31
 35.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C     63.47  +     43.00
 36.Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C     64.53  +     44.06
    Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C DISK              
    Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60         1.5km  110m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     16.03  +      0.00
  2.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     16.20  +      0.17
  3.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     18.07  +      2.04
  4.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     18.23  +      2.20
  5.Schmalfeld Tasilo        SSV Planeta Radebeul 008           18.25  +      2.22
  6.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     19.11  +      3.08
  7.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C     20.12  +      4.09
  8.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C     20.49  +      4.46
  9.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C     21.33  +      5.30
 10.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     22.05  +      6.02
 11.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     22.23  +      6.20
 12.Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C     22.27  +      6.24
 13.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     22.37  +      6.34
 14.MIKAN vladimir           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     22.55  +      6.52
 15.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C     23.29  +      7.26
 16.Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C     24.11  +      8.08
 17.Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C     25.14  +      9.11
 18.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     26.23  +     10.20
 19.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     27.29  +     11.26
 20.Valasek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C     29.47  +     13.44
 21.Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C     29.48  +     13.45
 22.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     30.41  +     14.38
 23.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C     34.14  +     18.11
    Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         1.5km  110m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     20.20  +      0.00
  2.Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C     22.36  +      2.16
  3.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     24.15  +      3.55
  4.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     24.59  +      4.39
  5.Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C     25.41  +      5.21
  6.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     28.07  +      7.47
  7.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     28.22  +      8.02
  8.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     28.31  +      8.11
  9.Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C     28.47  +      8.27
 10.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C     28.52  +      8.32
 11.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     30.36  +     10.16
 12.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C     31.40  +     11.20
 13.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     31.56  +     11.36
 14.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     32.23  +     12.03
 15.Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C     37.39  +     17.19
 16.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     42.32  +     22.12
 
Konečné výsledky kategorie: H70         1.4km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     16.04  +      0.00
  2.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     17.43  +      1.39
  3.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     19.05  +      3.01
  4.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     20.21  +      4.17
  5.Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     20.50  +      4.46
  6.Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C     22.24  +      6.20
  7.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     24.07  +      8.03
  8.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     24.29  +      8.25
  9.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     25.23  +      9.19
 10.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     25.53  +      9.49
 11.Vřešťál Jan              Nereg. Vřeštál       NE1           29.26  +     13.22
 12.Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C     31.16  +     15.12
 13.Mack Zdeněk              Slavoj Praha         SJP2700 C     53.21  +     37.17
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.4km   70m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0151 C     18.21  +      0.00
  2.Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV0201 C     20.03  +      1.42
  3.Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK           20.07  +      1.46
  4.Spratek Adam             Sokol Frýdek - Míste SFM0202 C     20.34  +      2.13
  5.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     21.02  +      2.41
  6.Štorová Anna             SKOB Roudnice nad La ROU9903 C     21.07  +      2.46
  7.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     21.08  +      2.47
  8.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     21.09  +      2.48
  9.Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C     21.13  +      2.52
 10.Zánová Aneta             SK Kamenice          KAM0351 C     21.47  +      3.26
 11.Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C     23.46  +      5.25
 12.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401       23.51  +      5.30
 13.Ceulemans Lise           Trol Belgium         002           25.29  +      7.08
 14.Broda Aleš               Sokol Frýdek - Míste SFM0201 C     25.53  +      7.32
 15.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C     26.30  +      8.09
 16.Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C     26.43  +      8.22
 17.Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C     26.51  +      8.30
 18.Bernatíková Hana         Sokol Frýdek - Míste SFM0251 C     27.57  +      9.36
 19.Kubecová Magda           TJ Stadion Nový Bor  STB           28.33  +     10.12
 20.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP9996 C     28.56  +     10.35
 21.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     29.21  +     11.00
 22.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C     30.35  +     12.14
 23.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     33.32  +     15.11
 24.Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C     35.57  +     17.36
 25.Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C     36.46  +     18.25
 26.Kristýna Klímová         TJ ZVVZ Milevsko     MIL     C     36.57  +     18.36
 27.Winnig Pepe              Treptower SV 1949    012           37.00  +     18.39
 28.Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C     40.27  +     22.06
 29.Brádler Václav           USK Praha            VSP0600 C     42.59  +     24.38
 30.Rychlá Kája              TJ Loko Krnov        KRN0750 C     44.25  +     26.04
 31.Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C     45.57  +     27.36
 32.Lucka Brousilová         SK Praga Praha       PGP0144 C     46.42  +     28.21
 33.Urbánková Eva            SKOB Ostrov          ONO0650 C     55.23  +     37.02
 34.Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU0550 C     65.43  +     47.22
 35.Brettl Filip             SK Viprahlo          VIP         -641.86  +   -660.47
    Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          1.5km   60m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kříž Martin              SKP Žďár nad Sázavou PZR7801 C     20.55  +      0.00
  2.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459       22.15  +      1.20
  3.Nováková Jana            SK Žabovřesky Brno   ZBM8499 C     22.24  +      1.29
  4.Kula Tadeáš              OOB Vamberk          VAM9705 C     22.26  +      1.31
  5.Hegerová Ivana           SK Radioklub Blansko RBK5851 C     27.05  +      6.10
  6.Kršáková Olga            OB Vizovice          VIC           27.21  +      6.26
  7.Schönpflgová Katka       AC Sparta Praha      SCP0001 C     28.18  +      7.23
  8.Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 008           29.39  +      8.44
  9.Dastychová Vendula       OK RECO Sport        PEN9651 C     36.41  +     15.46
 10.Szczygiel Edyta          SZC                  007           53.55  +     33.00
 11.Lukášová Kamila          TJ Sparta Doly Kladn DKL6951 C     57.18  +     36.23
 12.Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP9995 C     59.48  +     38.53
    Šestáková Eva            SK Radioklub Blansko RBK6552 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          2.0km  135m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bozděch Pavel            SK Praga Praha       PGP           32.04  +      0.00
  2.Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP0007 C     36.23  +      4.19
  3.Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C     37.28  +      5.24
  4.Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C     37.46  +      5.42
  5.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     42.00  +      9.56
  6.Marian Mundok            Nereg. Mundok        NE8           50.21  +     18.17
  7.Bárta Luděk              SOOB Spartak Rychnov SRK     C     52.34  +     20.30
  8.Blažková Hana            SK Radioklub Blansko RBK6957 C     54.10  +     22.06
  9.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C     55.16  +     23.12
 10.Jana Vacková             KOB Start Blansko    SBK     C     57.19  +     25.15
 11.Švancárová Helena        SK Severka Šumperk   SSU7252 C     60.38  +     28.34
 12.Kočí Jana                lepus.cz             LOV8850 C     61.46  +     29.42
 13.Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450 C     64.01  +     31.57
 14.Kazdová Dana             Nereg. Dneboský      NE6           68.32  +     36.28
    Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C DISK              
    Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C DISK