Konečné celkové výsledky kategorie                                                                                 22.8.2010 19:02:13
                                                    Pěkné prázdniny 2010 3.etapa
===ČSOB-TUR============================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C     17.57/4       16.38/1       34.35/1       15.32/1       50.07/1  
  2.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051       15.33/2       19.23/2       34.56/2       17.53/4       52.49/2  
  3.Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C     14.10/1       23.21/3       37.31/3       16.39/3       54.10/3  
  4.Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C     20.03/6       25.36/6       45.39/5       19.15/5       64.54/4  
  5.Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052       22.07/8       24.00/4       46.07/6       20.04/6       66.11/5  
  6.Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051       25.33/13      28.11/7       53.44/11      16.22/2       70.06/6  
  7.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C     20.16/7       28.33/8       48.49/7       22.22/8       71.11/7  
  8.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 C     17.20/3       25.18/5       42.38/4       31.04/11      73.42/8  
  9.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     23.05/10      30.33/10      53.38/10      21.09/7       74.47/9  
 10.Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C     19.21/5       31.54/11      51.15/8       24.53/9       76.08/10 
 11.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     22.11/9       30.16/9       52.27/9       29.12/10      81.39/11 
 12.Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C     25.24/12      49.58/12      75.22/12      70.39/12     146.01/12 
    Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C     24.18/11      51.05/13      75.23/13           /             /   
 MS.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI                /             /             /   MS   41.03/13 MS        /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             OOB TJ Turnov        TUR           16.29/1       23.43/1       40.12/1       23.00/5       63.12/1  
  2.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C     21.09/2       30.28/2       51.37/2       13.16/1       64.53/2  
  3.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     22.02/3       30.37/3       52.39/3       17.04/3       69.43/3  
  4.Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C     26.14/4       34.59/4       61.13/4       16.11/2       77.24/4  
  5.Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C     27.50/5       43.34/7       71.24/5       18.59/4       90.23/5  
  6.Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C     30.37/6       42.53/6       73.30/6       32.34/7      106.04/6  
  7.Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C     56.03/7       38.58/5       95.01/7       28.36/6      123.37/7  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B     13.36/2       18.32/2       32.08/2       24.52/9       57.00/1  
  2.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B     14.10/4       20.50/6       35.00/4       23.03/4       58.03/2  
  3.Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B     14.55/7       19.32/4       34.27/3       23.41/5       58.08/3  
  4.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B     16.47/11      20.17/5       37.04/5       21.39/2       58.43/4  
  5.Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851       14.04/3       26.17/13      40.21/9       20.51/1       61.12/5  
  6.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 B     18.32/13      19.21/3       37.53/7       23.56/7       61.49/6  
  7.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     14.45/5       25.14/10      39.59/8       23.50/6       63.49/7  
  8.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 B     16.28/10      24.14/9       40.42/10      27.49/10      68.31/8  
  9.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B     19.18/14      28.16/15      47.34/14      21.44/3       69.18/9  
 10.Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C     25.17/19      23.02/8       48.19/15      24.50/8       73.09/10 
 11.Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852       14.54/6       29.34/16      44.28/12      30.52/11      75.20/11 
 12.Krausová Hanička         TJ Loko Liberec      LLI9853 C     19.18/14      26.02/11      45.20/13      34.14/13      79.34/12 
 13.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     22.55/18      26.12/12      49.07/16      37.20/15      86.27/13 
 14.Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C     20.08/16      36.03/20      56.11/17      31.36/12      87.47/14 
 15.Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C     15.34/8       26.53/14      42.27/11      51.32/18      93.59/15 
 16.Mačková Markéta          Lokomotiva Trutnov   LTU9951       18.17/12      43.17/22      61.34/19      39.37/16     101.11/16 
 17.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951       22.13/17      42.06/21      64.19/20      37.01/14     101.20/17 
 18.Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C     31.14/20      29.50/17      61.04/18      47.28/17     108.32/18 
    Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C     15.48/9       21.52/7       37.40/6   DISK     /    DISK     /   
    Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B     13.30/1       15.59/1       29.29/1            /             /   
    Voltrová Alena           Orientační klub TOM  ROZ9951 C     48.04/21      35.06/18      83.10/21                             
    Baziková Justýna         OOB TJ Sokol Troja   TJP9851 B                   35.14/19           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 B     13.21/1       21.51/2       35.12/1       27.40/3       62.52/1  
  2.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 B     15.16/2       23.23/4       38.39/2       26.21/2       65.00/2  
  3.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 B     16.54/3       22.20/3       39.14/3       29.37/4       68.51/3  
  4.Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A     23.58/9       21.44/1       45.42/4       24.48/1       70.30/4  
  5.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651       18.07/4       28.06/8       46.13/6       31.43/6       77.56/5  
  6.Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651       20.18/6       27.46/6       48.04/7       31.34/5       79.38/6  
  7.Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753 B     19.08/5       26.54/5       46.02/5       35.01/9       81.03/7  
  8.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B     22.30/8       30.06/10      52.36/8       35.47/10      88.23/8  
  9.Samková  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 B     25.04/11      27.47/7       52.51/9       43.37/15      96.28/9  
 10.Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653 B     32.32/16      29.29/9       62.01/11      34.44/7       96.45/10 
 11.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 B     24.19/10      36.19/11      60.38/10      36.32/11      97.10/11 
 12.Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C     21.15/7       40.55/15      62.10/12      39.01/12     101.11/12 
 13.Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C     34.43/17      37.24/13      72.07/14      42.03/14     114.10/13 
 14.Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751       29.01/12      48.30/17      77.31/16      50.20/16     127.51/14 
 15.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 C     30.36/14      45.02/16      75.38/15      54.01/17     129.39/15 
    Grulichová Lucie         SK Prostějov         JPV9677 C DISK     /        36.40/12  DISK     /        34.54/8   DISK     /   
    Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C                                               40.27/13           /   
    Maxová Klára             OK RECO Sport        PEN9750 C     29.47/13      40.51/14      70.38/13           /             /   
    Voltrová Hana            Orientační klub TOM  ROZ9752       31.08/15           /             /                               
    Koutná Alexandra         OK Jiskra Nový Bor   BOR                /        81.45/18           /        72.12/18           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     35.03/1       36.05/1       71.08/1       49.41/1      120.49/1  
  2.Doleželová Kateřina      SKP Žďár nad Sázavou PZR9559 A     36.58/2       38.01/2       74.59/2       56.35/4      131.34/2  
  3.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 C     39.26/3       41.22/3       80.48/3       54.12/3      135.00/3  
  4.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     41.30/4       42.16/4       83.46/4       62.19/5      146.05/4  
  5.Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 C     50.12/7       46.32/6       96.44/7       52.37/2      149.21/5  
  6.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 B     46.39/6       44.40/5       91.19/5       73.57/7      165.16/6  
  7.Bucká Karolína           A-team NOVO Bruntál  ABR9553 B     62.41/10      54.34/9      117.15/10      64.14/6      181.29/7  
  8.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C     51.22/8       63.52/10     115.14/9       86.54/8      202.08/8  
    Odehnalová Barbora       Odehnalovi           001     C    104.54/11      87.26/11     192.20/11  DISK     /    DISK     /   
    Jeřábková Zuzana         SK Univerzity Palack UOL9453 B     54.23/9       52.14/8      106.37/8   DISK     /    DISK     /   
    Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 A     42.09/5       49.54/7       92.03/6                              
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A     39.15/2       39.33/1       78.48/1       46.23/1      125.11/1  
  2.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     37.33/1       49.39/4       87.12/2       55.02/4      142.14/2  
  3.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     49.33/6       46.20/2       95.53/3       48.14/2      144.07/3  
  4.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     45.38/4       52.29/5       98.07/4       57.04/5      155.11/4  
  5.Kukolová Šárka           TJ Slovan Luhačovice LCE9251 A     48.30/5       56.00/6      104.30/5       54.15/3      158.45/5  
  6.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B     54.50/8       59.38/8      114.28/6       61.37/9      176.05/6  
  7.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351 C     58.18/10      56.34/7      114.52/7       61.29/8      176.21/7  
  8.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     76.57/12      48.05/3      125.02/10      57.16/6      182.18/8  
  9.Pařízková Anežka         TJ Tatran Jablonec n TJN9350 C     49.48/7       74.21/11     124.09/9       62.14/10     186.23/9  
 10.Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C     57.36/9       64.09/9      121.45/8       67.11/11     188.56/10 
 11.Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C     70.57/11      66.00/10     136.57/11      60.19/7      197.16/11 
 12.Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 C     77.46/13      76.10/12     153.56/12      74.03/13     227.59/12 
 13.Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 B     91.50/14      93.31/13     185.21/13      68.42/12     254.03/13 
    Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     45.29/3   DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D20                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     49.26/3       47.10/1       96.36/1       69.09/1      165.45/1  
  2.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R     49.49/4       53.12/3      103.01/3       69.55/2      172.56/2  
  3.Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A     43.09/1       58.22/4      101.31/2       74.57/4      176.28/3  
  4.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     45.27/2       58.39/5      104.06/4       77.29/5      181.35/4  
  5.Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A     54.09/5       59.14/6      113.23/6       73.19/3      186.42/5  
  6.Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A     58.07/6       51.52/2      109.59/5       79.48/6      189.47/6  
    Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C     83.39/7   DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C     38.26/1       46.58/1       85.24/1       61.43/2      147.07/1  
  2.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C     43.00/2       51.22/11      94.22/2       62.28/4      156.50/2  
  3.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     48.28/9       48.15/3       96.43/5       61.57/3      158.40/3  
  4.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     48.01/7       48.32/4       96.33/4       65.38/7      162.11/4  
  5.Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C     53.06/16      50.38/8      103.44/10      59.46/1      163.30/5  
  6.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R     47.14/6       49.43/7       96.57/6       70.58/13     167.55/6  
  7.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     52.26/13      51.11/10     103.37/9       64.55/6      168.32/7  
  7.Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 R     54.40/21      50.43/9      105.23/11      63.09/5      168.32/7  
  9.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     45.14/3       55.43/17     100.57/7       67.56/9      168.53/9  
 10.Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C     51.13/12      54.19/15     105.32/12      65.45/8      171.17/10 
 11.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     52.32/14      49.24/6      101.56/8       73.21/15     175.17/11 
 12.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953       53.11/18      52.48/12     105.59/13      70.06/12     176.05/12 
 13.Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C     48.29/10      58.25/20     106.54/14      75.05/17     181.59/13 
 14.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C     60.49/27      53.27/13     114.16/18      68.05/10     182.21/14 
 15.Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C     56.46/23      54.48/16     111.34/17      71.48/14     183.22/15 
 16.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     50.32/11      58.06/19     108.38/15      75.42/19     184.20/16 
 17.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     46.44/5       63.50/25     110.34/16      75.21/18     185.55/17 
 18.Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C     60.33/26      54.06/14     114.39/19      74.58/16     189.37/18 
 19.Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     54.39/20      61.57/24     116.36/22      79.54/24     196.30/19 
 20.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     57.40/25      58.34/21     116.14/20      83.14/25     199.28/20 
 21.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 C     53.27/19      67.15/26     120.42/23      79.18/22     200.00/21 
 22.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     54.55/22      61.24/22     116.19/21      85.10/26     201.29/22 
 23.Beržinská Soňa           SK Žabovřesky Brno   ZBM8553 C     57.05/24      69.26/27     126.31/24      85.48/28     212.19/23 
 24.Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 C     60.55/28      71.20/29     132.15/25      95.59/31     228.14/24 
 25.Koppová Ingrid           SK Slavia Praha      SLP7960 C     68.04/31      75.07/30     143.11/27      86.00/29     229.11/25 
 26.Jarošová Klára           TJ Sokol Dobřichovic DCE7950 C     61.46/29     104.52/31     166.38/28      76.50/21     243.28/26 
    Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C     66.23/30      70.52/28     137.15/26  DISK     /    DISK     /   
    Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C DISK     /        61.39/23  DISK     /        76.30/20  DISK     /   
    Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R DISK     /        47.13/2   DISK     /        69.15/11  DISK     /   
    Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C     48.25/8   DISK     /    DISK     /        85.30/27  DISK     /   
    Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 C     53.06/16  DISK     /    DISK     /        79.34/23  DISK     /   
    Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C     52.35/15  DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Hýblová Lenka            SK Žabovřesky Brno   ZBM8754 C     83.57/32  DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     46.11/4       49.08/5       95.19/3            /             /   
    Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C          /        58.01/18           /        87.50/30           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajdová Magdalena        KBP Praha            KBP7450 C     40.39/3       49.33/2       90.12/1       63.27/1      153.39/1  
  2.Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     42.17/6       49.36/3       91.53/2       66.07/3      158.00/2  
  3.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     39.54/1       52.53/7       92.47/4       66.13/4      159.00/3  
  4.Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C     39.54/1       52.11/5       92.05/3       71.42/9      163.47/4  
  5.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     44.07/9       51.29/4       95.36/7       69.44/6      165.20/5  
  6.Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C     44.58/11      48.25/1       93.23/5       72.38/10     166.01/6  
  7.Lamichová  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK8359 C     41.27/4       52.34/6       94.01/6       73.54/12     167.55/7  
  8.Folprechtová Kateřina    SK OK 24 Praha       OKP7451 C     49.16/16      55.20/11     104.36/12      64.20/2      168.56/8  
  9.Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C     41.49/5       59.21/18     101.10/10      67.53/5      169.03/9  
 10.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     44.53/10      62.09/22     107.02/15      71.39/8      178.41/10 
 11.Stulíková  Barbora       TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     50.41/18      55.02/9      105.43/14      73.11/11     178.54/11 
 12.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     42.17/6       55.23/12      97.40/8       82.04/17     179.44/12 
 13.Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C     48.22/14      62.39/23     111.01/18      70.20/7      181.21/13 
 14.Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C     47.28/13      57.31/14     104.59/13      76.29/14     181.28/14 
 15.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C     49.54/17      61.21/21     111.15/19      75.33/13     186.48/15 
 16.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     48.36/15      55.17/10     103.53/11      87.06/22     190.59/16 
 17.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     46.17/12      64.06/24     110.23/17      82.04/17     192.27/17 
 18.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     43.04/8       56.39/13      99.43/9       93.32/24     193.15/18 
 19.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C     55.01/20      60.43/20     115.44/21      79.00/15     194.44/19 
 20.Brettlová Marta          SK VIPrahlo          VIP7557 C     56.00/22      66.20/25     122.20/22      82.55/20     205.15/20 
 21.Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C     54.28/19      54.44/8      109.12/16      96.12/26     205.24/21 
 22.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     66.34/25      57.55/16     124.29/24      81.46/16     206.15/22 
 23.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     64.33/24      59.21/18     123.54/23      83.56/21     207.50/23 
 24.Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK7851 C     55.31/21      57.41/15     113.12/20      94.47/25     207.59/24 
 25.Polášková Tereza         SKOB Zlín            TZL8851 C     64.19/23      66.38/26     130.57/25      88.28/23     219.25/25 
 26.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     68.47/26      79.28/30     148.15/27      82.15/19     230.30/26 
 27.Čábelková Jana           KOB Start Blansko    SBK8453 C     80.05/28      71.53/29     151.58/28      99.20/27     251.18/27 
 28.Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C     83.41/29      70.28/28     154.09/29     109.47/28     263.56/28 
    Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     69.32/27      68.04/27     137.36/26  DISK     /    DISK     /   
    Lošťáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C          /        58.34/17           /    DISK     /             /   
    Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C          /        83.42/31           /       117.54/29           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C     32.56/1       61.28/2       94.24/1       58.25/3      152.49/1  
  2.Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C     40.37/4       59.17/1       99.54/2       56.17/1      156.11/2  
  3.Fikar Stránská Linda     OOS TJ Spartak Vrchl VRL7651 C     34.15/2       66.37/3      100.52/3       59.13/4      160.05/3  
  4.Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C     35.13/3       70.33/4      105.46/4       62.07/5      167.53/4  
  5.Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C     41.40/5       79.46/6      121.26/5       58.20/2      179.46/5  
  6.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     55.14/7       77.40/5      132.54/6       66.35/6      199.29/6  
  7.Pavelková Kateřina       OK Lokomotiva Pardub LPU8560 C     63.11/8       81.33/7      144.44/7       69.22/7      214.06/7  
  8.Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     53.10/6       91.59/9      145.09/8       87.10/9      232.19/8  
  9.Prouzová Jitka           SK Kotlářka Praha    DKP9152 C     67.18/9       92.40/10     159.58/9       97.18/10     257.16/9  
    Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C DISK     /    DISK     /    DISK     /        83.26/8   DISK     /   
    Rudolfova Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752            /        87.31/8            /    DISK     /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E     36.15/2       41.54/1       78.09/1       69.34/1      147.43/1  
  2.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     35.59/1       47.34/3       83.33/2       75.07/6      158.40/2  
  3.Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 E     41.09/3       47.51/4       89.00/4       71.41/2      160.41/3  
  4.Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C     42.18/4       48.09/5       90.27/5       73.29/5      163.56/4  
  5.Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E     42.44/5       45.53/2       88.37/3       75.42/7      164.19/5  
  6.Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E     48.24/8       50.16/7       98.40/7       73.07/4      171.47/6  
  7.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7451       48.58/9       51.33/9      100.31/8       72.54/3      173.25/7  
  8.Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R     43.13/6       54.12/13      97.25/6       78.48/9      176.13/8  
  9.Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E     47.25/7       53.23/12     100.48/9       83.39/12     184.27/9  
 10.Jiřištová Zuzana         SK Kotlářka Praha    DKP8254 C     54.35/16      52.04/11     106.39/10      85.40/13     192.19/10 
 11.Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R     52.24/13      63.16/16     115.40/14      79.06/10     194.46/11 
 12.Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 R     53.20/14      56.14/14     109.34/11      87.22/14     196.56/12 
 13.Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R     62.13/18      50.22/8      112.35/12      96.53/16     209.28/13 
 14.Voráčková Lenka          SK Kotlářka Praha    DKP8555 C     49.52/11      67.15/17     117.07/15      93.23/15     210.30/14 
 15.Darmovzalová Lenka       SK Praga Praha       PGP7951 C     53.53/15      60.25/15     114.18/13     112.40/20     226.58/15 
 16.Palátová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     65.06/19      72.43/18     137.49/16     102.07/19     239.56/16 
 17.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R     62.01/17      78.23/19     140.24/17     101.11/17     241.35/17 
    Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     49.51/10  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R          /        48.38/6            /        80.41/11           /   
    Topinková Monika         OK 99 Hradec Králové PHK8051 E     50.16/12           /             /             /             /   
    Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 E          /        51.57/10           /        76.28/8            /   
    Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C          /        89.16/20           /       101.48/18           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D35                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     42.50/1       52.32/2       95.22/1       56.50/3      152.12/1  
  2.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C     46.24/2       58.33/4      104.57/3       53.13/2      158.10/2  
  3.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     48.57/4       60.27/7      109.24/4       52.06/1      161.30/3  
  4.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C     53.40/5       50.10/1      103.50/2       61.48/4      165.38/4  
  5.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     58.27/7       55.26/3      113.53/5       67.50/7      181.43/5  
  6.Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552       48.43/3       65.57/9      114.40/6       74.03/8      188.43/6  
  7.Růžičková  Kamila        OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     65.23/8       60.16/5      125.39/8       65.44/5      191.23/7  
  8.Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     72.16/9       61.13/8      133.29/9       66.08/6      199.37/8  
  9.Bartošová Jana           SK KOURA Praha       KRP7051 C     88.01/11      76.20/11     164.21/10      89.53/11     254.14/9  
 10.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    108.50/13      85.57/12     194.47/11     103.21/14     298.08/10 
 11.Klofáčová Romana         SK Slavia Praha      SLP6951 C    101.57/12      97.23/13     199.20/12     103.45/15     303.05/11 
    Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C     85.09/10  DISK     /    DISK     /        75.30/9   DISK     /   
    Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C                   74.21/10           /        84.41/10           /   
    Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C                                               90.48/12           /   
    Karásková Marcela        KOB Železárny Prostě ZPV6970 C     58.21/6       60.24/6      118.45/7                              
    Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL                /       102.03/14           /        96.52/13           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D40                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C     47.01/3       48.10/1       95.11/1       50.07/1      145.18/1  
  2.Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C     38.40/1       57.14/2       95.54/2       54.50/3      150.44/2  
  3.Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C     44.36/2       58.54/4      103.30/3       61.11/6      164.41/3  
  4.Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C     58.55/16      58.26/3      117.21/6       54.03/2      171.24/4  
  5.Fajkusová Jitka          SK Prostějov         JPV6773 C     49.43/5       63.29/7      113.12/4       58.44/4      171.56/5  
  6.Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C     52.25/6       63.25/6      115.50/5       66.22/10     182.12/6  
  7.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     57.09/9       66.46/12     123.55/10      64.04/9      187.59/7  
  8.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     61.29/17      64.59/8      126.28/13      62.13/7      188.41/8  
  9.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     65.10/21      66.33/11     131.43/16      60.51/5      192.34/9  
 10.Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C     55.18/8       65.19/9      120.37/7       73.09/15     193.46/10 
 11.Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751 C     47.35/4       75.03/18     122.38/8       74.16/16     196.54/11 
 12.Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C     57.32/12      68.20/13     125.52/11      71.14/14     197.06/12 
 13.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     63.59/20      71.48/16     135.47/18      62.21/8      198.08/13 
 14.Nykodýmová Monika        TJ Tesla Brno        TBM6870 C     58.36/14      71.47/15     130.23/14      69.22/13     199.45/14 
 15.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C     61.53/19      69.51/14     131.44/17      68.42/12     200.26/15 
 16.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     66.25/22      59.41/5      126.06/12      77.21/18     203.27/16 
 17.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     57.36/13      72.51/17     130.27/15      81.14/19     211.41/17 
 18.Háková Eva               SK lyžování a OB Nov NPA6951 C     55.06/7       86.11/26     141.17/20      83.47/21     225.04/18 
 19.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     61.48/18      82.03/21     143.51/22      82.35/20     226.26/19 
 20.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     57.18/11      66.10/10     123.28/9      103.51/27     227.19/20 
 21.Janečková Marta          SK Prostějov         JPV6665 C     57.13/10      82.32/22     139.45/19      88.06/23     227.51/21 
 22.Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C     68.24/23      78.47/20     147.11/23      93.03/24     240.14/22 
 23.Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C     71.10/24      84.11/24     155.21/24      86.28/22     241.49/23 
 24.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     58.54/15      84.00/23     142.54/21     107.50/28     250.44/24 
 25.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C     80.42/25      86.08/25     166.50/25      98.40/25     265.30/25 
 26.Krunková Bohuslava       TJ Start Náchod      SNA7053 C     92.29/26     116.57/29     209.26/27     103.19/26     312.45/26 
 27.Kukolová Alena           TJ Slovan Luhačovice LCE6651 C     98.16/27     106.51/27     205.07/26     115.37/30     320.44/27 
    Illnerová Daniela        SK Kotlářka Praha    DKP6651 C                  118.53/30           /       113.58/29           /   
    Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5654            /        77.35/19           /        67.58/11           /   
    Kašparová Irena          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6852 C          /       113.06/28           /             /             /   
    Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C                                               75.49/17           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D45                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     37.25/1       58.08/1       95.33/1       53.40/1      149.13/1  
  2.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     38.17/2       61.14/3       99.31/2       56.24/2      155.55/2  
  3.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     41.04/3       64.01/4      105.05/3       58.32/3      163.37/3  
  4.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     48.29/8       60.09/2      108.38/4       59.03/6      167.41/4  
  5.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     42.44/4       70.08/9      112.52/6       58.58/5      171.50/5  
  6.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C     47.34/7       69.24/8      116.58/7       58.48/4      175.46/6  
  7.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C     43.22/5       68.54/6      112.16/5       65.30/10     177.46/7  
  8.Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM6350 C     48.39/9       69.13/7      117.52/8       60.59/7      178.51/8  
  9.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951 C     52.44/12      67.48/5      120.32/10      61.06/8      181.38/9  
 10.Lohrová Hana             AC Sparta Praha      SCP6550 C     48.50/10      71.03/11     119.53/9       67.21/12     187.14/10 
 11.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     45.54/6       82.42/16     128.36/11      66.26/11     195.02/11 
 12.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     64.22/17      77.57/13     142.19/13      63.51/9      206.10/12 
 13.Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 102     C     62.10/14      83.07/17     145.17/15      74.58/13     220.15/13 
 14.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     63.55/16      80.25/15     144.20/14      92.34/17     236.54/14 
 15.Vondráčková Zdeňka       TJ Start Náchod      SNA6251 C     77.23/21      89.55/20     167.18/19      76.40/14     243.58/15 
 16.Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C     72.47/20      85.28/18     158.15/18      89.58/16     248.13/16 
 17.Kubátová Iva             OK 99 Hradec Králové PHK6552 C     64.26/18     106.46/22     171.12/20     120.19/18     291.31/17 
    Kempe Bettina            SSV Planeta Radebeul 102     C     54.04/13      78.06/14     132.10/12  DISK     /    DISK     /   
    Šiková Renata            OK Lokomotiva Plzeň  LPM           72.10/19     110.53/23     183.03/21  DISK     /    DISK     /   
    Vakant                                                  DISK     /             /    DISK     /                               
    Veljačíková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C DISK     /        70.56/10  DISK     /        79.34/15  DISK     /   
    Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C     62.28/15      86.09/19     148.37/16  DISK     /    DISK     /   
    Baziková Lucie           OOB TJ Sokol Troja   TJP6451 C                   76.48/12           /                               
    Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C     51.34/11     100.49/21     152.23/17           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D50                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     33.25/1       51.14/1       84.39/1       47.08/1      131.47/1  
  2.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     39.46/3       54.14/2       94.00/2       47.46/2      141.46/2  
  3.Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     51.15/5       58.53/4      110.08/5       53.40/3      163.48/3  
  4.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     35.24/2       71.58/12     107.22/3       59.12/8      166.34/4  
  5.Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C     56.03/7       56.21/3      112.24/6       57.05/5      169.29/5  
  6.Štrossová Jiřinka        TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     57.43/8       64.18/9      122.01/8       53.57/4      175.58/6  
  7.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     50.12/4       59.11/5      109.23/4       67.31/13     176.54/7  
  8.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C     58.08/9       59.44/6      117.52/7       65.01/11     182.53/8  
  9.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     60.58/11      67.07/10     128.05/9       59.52/9      187.57/9  
 10.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     59.48/10      80.52/15     140.40/11      58.52/7      199.32/10 
 11.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     79.40/14      62.02/8      141.42/12      62.26/10     204.08/11 
 12.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       70.14/12      68.01/11     138.15/10      77.56/15     216.11/12 
 13.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C     53.18/6      104.11/16     157.29/14      66.55/12     224.24/13 
 14.Mikysková Hana           TJ Start Náchod      SNA5651 C     80.12/15      79.28/14     159.40/15      71.06/14     230.46/14 
 15.Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C     74.44/13      75.39/13     150.23/13      80.56/16     231.19/15 
 16.Hill Katie               Thames Valley        107          110.48/17     140.37/17     251.25/16     119.38/18     371.03/16 
    Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C DISK     /        60.48/7   DISK     /        57.53/6   DISK     /   
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651       87.18/16  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Kákorová Iva             Neregistrovaní       XXX                /             /             /        87.43/17           /   
 MS.Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 CMS   73.22/18 MS   55.30/18 MS  128.52/17 MS   61.26/19 MS  190.18/17 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D55                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C     41.39/3       39.34/3       81.13/3       42.59/1      124.12/1  
  2.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     41.12/2       38.58/1       80.10/1       51.20/3      131.30/2  
  3.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     42.23/4       39.46/4       82.09/4       50.59/2      133.08/3  
  4.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     40.48/1       39.57/5       80.45/2       59.25/9      140.10/4  
  5.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     47.38/7       39.27/2       87.05/6       53.33/4      140.38/5  
  6.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     43.09/5       42.35/7       85.44/5       56.08/7      141.52/6  
  7.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     49.14/8       41.34/6       90.48/7       59.55/10     150.43/7  
  8.Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C     51.43/9       45.12/10      96.55/9       55.34/6      152.29/8  
  9.Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C     53.21/11      49.52/11     103.13/10      55.22/5      158.35/9  
 10.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     47.19/6       44.46/9       92.05/8       67.36/12     159.41/10 
 11.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     57.34/13      52.31/12     110.05/12      65.09/11     175.14/11 
 12.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C     58.48/14      53.38/13     112.26/14      68.52/13     181.18/12 
 13.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     55.37/12      55.01/14     110.38/13      70.59/14     181.37/13 
 14.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     52.54/10      55.54/15     108.48/11      75.44/15     184.32/14 
 15.Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C     61.39/15      63.48/16     125.27/15      86.34/16     212.01/15 
 16.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    100.55/17      72.08/17     173.03/16      97.16/17     270.19/16 
 17.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     99.09/16      81.47/18     180.56/17      97.28/18     278.24/17 
    Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C DISK     /        43.24/8   DISK     /        58.22/8   DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D60                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851       39.14/3       45.59/3       85.13/2       50.06/2      135.19/1  
  2.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     44.50/5       44.07/2       88.57/3       52.49/3      141.46/2  
  3.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     37.35/2       42.56/1       80.31/1       65.44/8      146.15/3  
  4.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     46.38/6       51.52/5       98.30/4       53.57/4      152.27/4  
  5.Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C     33.12/1       71.03/10     104.15/6       48.47/1      153.02/5  
  6.Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C     58.10/8       48.07/4      106.17/7       59.44/6      166.01/6  
  7.Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C     56.04/7       60.40/7      116.44/8       71.24/9      188.08/7  
  8.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     43.21/4       55.24/6       98.45/5       91.29/11     190.14/8  
  9.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     73.00/10      61.11/8      134.11/10      63.40/7      197.51/9  
 10.Rufferová Iva            TJ Start Náchod      SNA5052 C     62.03/9       68.22/9      130.25/9       72.01/10     202.26/10 
 11.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     80.07/11      72.50/11     152.57/11      59.06/5      212.03/11 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D65                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     36.53/2       43.20/1       80.13/1       43.41/1      123.54/1  
  2.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     35.32/1       48.55/5       84.27/2       52.27/2      136.54/2  
  3.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     38.55/3       46.12/3       85.07/3       54.44/3      139.51/3  
  4.Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     43.44/7       48.16/4       92.00/4       60.01/4      152.01/4  
  5.Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951 C     41.14/5       60.15/8      101.29/6       64.58/8      166.27/5  
  6.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     45.18/8       61.23/10     106.41/9       60.07/5      166.48/6  
  7.Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350 C     40.55/4       60.34/9      101.29/6       65.41/10     167.10/7  
  8.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     51.34/10      51.42/6      103.16/8       65.19/9      168.35/8  
  9.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     45.54/9       69.33/13     115.27/11      61.30/6      176.57/9  
 10.Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C     42.01/6       70.13/14     112.14/10      64.54/7      177.08/10 
 11.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     54.54/12      64.09/12     119.03/13      74.38/12     193.41/11 
 12.Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     52.27/11      46.01/2       98.28/5       95.51/13     194.19/12 
 13.Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C     57.00/13      63.12/11     120.12/14      74.30/11     194.42/13 
 14.Liščinská Eva            TJ Tesla Brno        TBM4451 C     61.02/14      55.14/7      116.16/12      99.57/14     216.13/14 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C     12.28/2       22.58/5       35.26/3       21.37/1       57.03/1  
  2.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C     14.37/3       18.08/1       32.45/2       24.31/2       57.16/2  
  3.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR           12.15/1       19.34/2       31.49/1       25.30/3       57.19/3  
  4.Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C     18.02/6       22.10/4       40.12/4       26.24/4       66.36/4  
  5.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C     17.32/5       29.09/8       46.41/7       28.43/5       75.24/5  
  6.Samek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     17.17/4       28.05/7       45.22/6       30.27/6       75.49/6  
  7.Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001       24.28/9       23.58/6       48.26/8       37.52/8       86.18/7  
  8.Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C     31.58/12      40.25/12      72.23/12      36.55/7      109.18/8  
  9.Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C     21.36/8       29.35/9       51.11/9       59.23/13     110.34/9  
 10.Břeň Daniel              Sportcentrum Jičín   SJC0102 C     26.10/10      33.34/10      59.44/10      54.22/10     114.06/10 
 11.Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN0100 C     31.21/11      37.35/11      68.56/11      58.25/11     127.21/11 
 12.Bartoš Václav            SK KOURA Praha       KRP0101 C     47.01/13      56.11/13     103.12/13      58.26/12     161.38/12 
    Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 C                                               38.07/9            /   
    Karásek Adam             KOB Železárny Prostě ZPV0001 C     20.24/7       20.37/3       41.01/5                              
 MS.Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 CMS   37.02/14 MS   32.05/14 MS   69.07/14 MS   62.36/14 MS  131.43/13 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C     18.55/1       26.17/2       45.12/1       13.48/1       59.00/1  
  2.Odehnal Lukáš            Odehnalovi           001     C     29.31/7       24.21/1       53.52/2       14.26/2       68.18/2  
  3.Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004 C     24.57/3       33.57/5       58.54/4       16.47/3       75.41/3  
  4.Sedlák Mikuláš           OK Lokomotiva Pardub LPU           25.21/4       30.39/3       56.00/3       20.42/4       76.42/4  
  5.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101       28.25/6       32.00/4       60.25/5       21.48/5       82.13/5  
  6.Zobaník Radek            NORD Slavia Minerva  AOP0204       33.01/9       54.59/8       88.00/8       33.11/8      121.11/6  
  7.Pašek Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN0101 C     37.53/10      62.54/10     100.47/10      24.58/6      125.45/7  
  8.Hák Petr                 SK lyžování a OB Nov NPA0301 C     48.50/11      48.46/7       97.36/9       40.23/9      137.59/8  
    Pašek Jakub              TJ Tatran Jablonec n TJN0301 C     23.44/2       59.07/9       82.51/7   DISK     /    DISK     /   
    Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C     32.50/8   DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Rázek Filip              SK OK 24 Praha       OKP0100 C                                               29.51/7            /   
    Karásek Matyáš           KOB Železárny Prostě ZPV0302 C     28.06/5       45.39/6       73.45/6                              
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B     12.49/1       24.58/1       37.47/1       28.30/3       66.17/1  
  2.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 B     13.32/2       29.48/4       43.20/3       27.42/1       71.02/2  
  3.Kavalír  Jáchym          OK 99 Hradec Králové PHK9901 C     16.02/7       25.23/2       41.25/2       30.30/4       71.55/3  
  4.Vystavěl Ondřej          SK Prostějov         JPV9807 B     18.19/8       25.44/3       44.03/4       28.13/2       72.16/4  
  5.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     15.39/5       31.16/5       46.55/5       37.33/6       84.28/5  
  6.Břeň Lukáš               Sportcentrum Jičín   SJC9805 C     15.33/4       33.50/6       49.23/6       35.32/5       84.55/6  
  7.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B     15.45/6       36.43/8       52.28/7       38.58/7       91.26/7  
  8.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C     19.09/10      35.43/7       54.52/8       41.00/9       95.52/8  
  9.Bartoš Vojtěch           SK KOURA Praha       KRP9802 C     23.43/13      41.56/10      65.39/12      39.31/8      105.10/9  
 10.Kočí Josef               KOB Konice           KON9824 B     20.29/12      41.48/9       62.17/9       43.28/10     105.45/10 
 11.Janečka Viktor           SK Prostějov         JPV9917 C     19.03/9       43.46/11      62.49/10      53.04/11     115.53/11 
 12.Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C     19.25/11      44.10/12      63.35/11      53.52/12     117.27/12 
 13.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     25.50/15      61.41/14      87.31/13      62.05/15     149.36/13 
 14.Tesař Vojtěch            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9900 C     47.25/17      63.56/15     111.21/14      62.03/14     173.24/14 
    Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C     25.09/14  DISK     /    DISK     /        84.32/16  DISK     /   
    Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C     46.55/16  DISK     /    DISK     /       105.44/17  DISK     /   
    Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B     13.36/3            /             /             /             /   
    Lošťák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C     59.22/18           /             /        59.49/13           /   
    Kašpar František         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9800 C          /        59.48/13           /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B     17.15/1       40.07/2       57.22/2       47.42/3      105.04/1  
  2.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B     18.00/2       38.52/1       56.52/1       55.44/9      112.36/2  
  3.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     20.17/5       43.23/6       63.40/3       50.11/7      113.51/3  
  4.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B     22.49/9       47.04/7       69.53/7       44.48/2      114.41/4  
  5.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     25.37/11      40.32/3       66.09/4       50.06/6      116.15/5  
  6.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 B     18.47/3       50.18/10      69.05/6       49.27/5      118.32/6  
  7.Kilian Kempe             SSV Planeta Radebeul 102           24.02/10      42.38/4       66.40/5       54.07/8      120.47/7  
  8.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 B     34.48/14      42.58/5       77.46/10      48.49/4      126.35/8  
  9.Taclík Milan             Lokomotiva Trutnov   LTU9601       20.55/6       49.58/8       70.53/9       61.48/10     132.41/9  
 10.Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 B     21.12/8       58.45/13      79.57/12      68.25/12     148.22/10 
 11.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B     21.09/7       65.56/15      87.05/13      65.51/11     152.56/11 
 12.Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701 B     19.57/4       49.58/8       69.55/8       83.53/13     153.48/12 
 13.Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701       27.16/12      51.30/11      78.46/11     100.01/16     178.47/13 
 14.Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 B     28.49/13      65.40/14      94.29/14      95.03/15     189.32/14 
    Sedláček Daniel          Lokomotiva Trutnov   LTU9701       36.17/15  DISK     /    DISK     /       116.08/18  DISK     /   
    Háp Ondřej               OK 99 Hradec Králové PHK9702 C DISK     /       118.16/16  DISK     /       113.55/17  DISK     /   
    Krákora                  Neregistrovaní       XXX                /             /             /        86.41/14           /   
    Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 B                   54.56/12           /                               
    Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B                                               44.19/1            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A     34.12/3       51.54/2       86.06/2       49.01/1      135.07/1  
  2.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     33.30/2       51.40/1       85.10/1       59.23/5      144.33/2  
  3.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A     32.22/1       59.24/9       91.46/3       53.13/2      144.59/3  
  4.Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     42.33/6       52.45/3       95.18/5       57.10/4      152.28/4  
  5.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 A     37.45/4       54.50/4       92.35/4       64.39/7      157.14/5  
  6.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     39.32/5       56.12/6       95.44/6       69.52/9      165.36/6  
  7.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     51.53/12      59.50/10     111.43/9       56.38/3      168.21/7  
  8.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403       47.30/9       57.44/7      105.14/8       63.47/6      169.01/8  
  9.Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 B     60.29/17      58.32/8      119.01/12      68.14/8      187.15/9  
 10.Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B     45.53/7       66.50/12     112.43/10      75.12/11     187.55/10 
 11.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     49.15/10      70.10/13     119.25/13      70.40/10     190.05/11 
 12.Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     49.58/11      65.25/11     115.23/11      76.00/12     191.23/12 
 13.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     52.35/13      76.22/14     128.57/14      76.15/13     205.12/13 
 14.Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C     54.30/14      78.47/15     133.17/15      77.03/14     210.20/14 
 15.Vičan Dominik            A-team NOVO Bruntál  ABR9501 B     54.32/15      78.56/16     133.28/16     101.29/18     234.57/15 
 16.Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500 C     60.08/16      86.17/18     146.25/17      91.24/16     237.49/16 
 17.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C     68.16/18      87.53/19     156.09/19      84.22/15     240.31/17 
 18.Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C     68.37/19      82.34/17     151.11/18     101.23/17     252.34/18 
    Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C DISK     /        94.15/20  DISK     /       111.26/19  DISK     /   
    Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     46.18/8       56.01/5      102.19/7   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A     37.24/1       50.41/1       88.05/1       59.46/2      147.51/1  
  2.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304       42.58/2       51.00/2       93.58/2       59.30/1      153.28/2  
  3.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305       44.31/3       55.02/4       99.33/3       62.45/3      162.18/3  
  4.Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A     52.44/4       51.07/3      103.51/4       67.26/4      171.17/4  
  5.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C     64.49/6       64.27/5      129.16/5       79.54/5      209.10/5  
  6.Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 B     62.00/5       72.04/6      134.04/6       81.36/6      215.40/6  
  7.Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM9301 B     76.54/7       91.07/7      168.01/7      110.06/7      278.07/7  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H20                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kraemer Andrei           Post SV Dresden      106           40.19/2       52.46/1       93.05/1       76.00/1      169.05/1  
  2.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 R     37.41/1       61.33/3       99.14/2       81.06/2      180.20/2  
  3.Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 C     57.30/4       59.53/2      117.23/3       92.01/3      209.24/3  
  4.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     53.03/3       78.35/5      131.38/4      104.55/4      236.33/4  
  5.Mutina Jiří              SKOB Frýdek - Místek BFM9101 B     74.30/5       77.02/4      151.32/5      115.18/5      266.50/5  
    Vonášek Adam             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9101 B    100.34/6                                                          
 MS.Kretschmer Matthias      OLV Weimar           105      MS   39.33/7  MSDISK    /   MSDISK    /             /   MSDISK    /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R     36.09/2       51.06/8       87.15/2       80.46/1      168.01/1  
  2.Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106 C     35.56/1       51.25/12      87.21/3       83.04/2      170.25/2  
  3.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     37.11/4       51.18/10      88.29/5       83.08/3      171.37/3  
  4.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C     37.54/7       53.06/15      91.00/10      85.29/5      176.29/4  
  5.Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C     43.15/28      50.49/7       94.04/12      83.39/4      177.43/5  
  6.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     41.49/20      51.54/14      93.43/11      87.04/9      180.47/6  
  7.Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C     42.47/25      51.50/13      94.37/14      86.25/8      181.02/7  
  8.Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C     41.01/18      55.44/23      96.45/20      85.39/6      182.24/8  
  9.Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C     37.51/6       49.15/3       87.06/1       98.39/26     185.45/9  
 10.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     37.57/9       57.52/32      95.49/17      90.18/13     186.07/10 
 11.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     42.07/23      53.35/17      95.42/16      90.41/15     186.23/11 
 12.Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C     40.31/16      49.29/4       90.00/8       96.50/23     186.50/12 
 13.Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A     44.02/34      54.47/20      98.49/21      89.05/11     187.54/13 
 14.Neuman Josef             USV TU Dresden       101           41.00/17      53.31/16      94.31/13      94.22/20     188.53/14 
 15.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A     36.49/3       54.04/18      90.53/9       99.47/31     190.40/15 
 16.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     45.19/37      57.17/30     102.36/30      90.30/14     193.06/16 
 17.Jiran  Jan               OK 99 Hradec Králové PHK7701 C     49.44/48      50.45/6      100.29/24      92.42/17     193.11/17 
 18.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C     39.58/14      58.54/36      98.52/22      95.50/21     194.42/18 
 19.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     38.42/11      51.12/9       89.54/7      107.02/44     196.56/19 
 20.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     48.11/44      59.06/37     107.17/37      90.12/12     197.29/20 
 21.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     38.58/12      57.16/29      96.14/19     101.53/36     198.07/21 
 22.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     46.25/40      58.19/34     104.44/33      93.51/18     198.35/22 
 22.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     40.20/15      55.52/25      96.12/18     102.23/38     198.35/22 
 24.Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303       43.05/26      61.15/46     104.20/31      96.33/22     200.53/24 
 25.Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737       46.08/39      55.14/21     101.22/25      99.32/29     200.54/25 
 26.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     43.20/29      58.45/35     102.05/29     100.58/34     203.03/26 
 27.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     37.56/8       57.04/28      95.00/15     108.28/46     203.28/27 
 28.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     51.31/49      59.32/38     111.03/40      93.54/19     204.57/28 
 29.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     47.27/42      59.44/39     107.11/36      97.55/25     205.06/29 
 30.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     43.26/30      56.01/26      99.27/23     105.51/43     205.18/30 
 31.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801       48.18/45      56.05/27     104.23/32     101.59/37     206.22/31 
 32.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     43.29/32      67.03/51     110.32/39      97.42/24     208.14/32 
 33.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     43.05/26      62.03/47     105.08/34     103.12/40     208.20/33 
 34.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C     46.00/38      55.25/22     101.25/26     107.25/45     208.50/34 
 35.Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 C     44.11/35      67.59/52     112.10/42     101.13/35     213.23/35 
 36.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     55.45/54      55.51/24     111.36/41     103.37/42     215.13/36 
 37.Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B     55.29/53      63.43/49     119.12/47      98.40/27     217.52/37 
 38.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     51.50/50      63.12/48     115.02/45     103.24/41     218.26/38 
 39.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C     61.08/55      60.24/43     121.32/48      99.00/28     220.32/39 
 40.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C     37.48/5       51.18/10      89.06/6      132.12/50     221.18/40 
 41.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     43.28/31      69.25/54     112.53/43     109.05/47     221.58/41 
 42.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B     43.43/33      69.11/53     112.54/44     116.02/49     228.56/42 
 43.Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C     48.09/43      81.55/60     130.04/50      99.46/30     229.50/43 
 44.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     47.03/41      81.15/59     128.18/49     102.49/39     231.07/44 
 45.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C     48.45/47      70.05/55     118.50/46     113.44/48     232.34/45 
 46.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     39.43/13     110.18/61     150.01/52      90.49/16     240.50/46 
 47.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C     53.32/52      79.23/57     132.55/51     132.40/51     265.35/47 
    Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C     41.51/21      59.44/39     101.35/27  DISK     /    DISK     /   
    Zicha Jiří               TJ Slovan Luhačovice LCE7708 C     41.42/19  DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C DISK     /        54.45/19  DISK     /        88.05/10  DISK     /   
    Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A     42.12/24      65.52/50     108.04/38  DISK     /    DISK     /   
    Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     52.07/51  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 A     48.40/46      58.02/33     106.42/35  DISK     /    DISK     /   
    Strachota Petr           TJ Tatran Jablonec n TJN8700 C                   59.45/41           /    DISK     /    DISK     /   
    Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C     44.49/36           /             /    DISK     /             /   
    Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 C     41.53/22      59.46/42     101.39/28           /             /   
    Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C          /        80.29/58           /        85.49/7            /   
    Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 C          /        57.33/31           /       100.02/32           /   
    Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C     38.10/10      49.31/5       87.41/4            /             /   
    Šidla Jan                SKOB Zlín            TZL6808 R                   47.40/1            /                               
    Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C                   61.10/45           /                               
    Starosta Pavel           OB Vizovice          VIC7938 C                   60.35/44           /                               
    Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C                   48.44/2            /                               
    Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C          /        71.23/56           /       100.05/33           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A     30.36/2       43.09/2       73.45/2       76.40/1      150.25/1  
  2.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     32.17/3       47.06/4       79.23/3       85.53/3      165.16/2  
  3.Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C     36.34/11      53.25/13      89.59/9       82.18/2      172.17/3  
  4.Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 C     32.46/4       49.01/5       81.47/4       93.09/10     174.56/4  
  5.Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 C     40.12/18      49.44/7       89.56/8       86.01/4      175.57/5  
  6.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     33.08/6       52.19/9       85.27/5       94.19/11     179.46/6  
  7.Stehlík Petr             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7903 C     35.37/9       54.32/14      90.09/10      90.29/6      180.38/7  
  8.Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C     48.31/29      47.04/3       95.35/15      88.02/5      183.37/8  
  9.Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C     40.10/17      49.16/6       89.26/7       99.28/18     188.54/9  
 10.Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7301 C     33.05/5       62.49/30      95.54/16      93.08/9      189.02/10 
 11.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     36.12/10      61.02/23      97.14/19      95.12/12     192.26/11 
 12.Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C     39.58/16      52.46/10      92.44/11     100.26/20     193.10/12 
 13.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     42.33/21      51.11/8       93.44/13     100.09/19     193.53/13 
 14.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     43.56/23      58.33/19     102.29/23      92.31/8      195.00/14 
 15.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     37.56/13      59.10/22      97.06/18      98.40/17     195.46/15 
 16.Kozumplik Aleš           VSK MZLU Brno        VBM8403 C     52.01/33      53.13/12     105.14/26      90.59/7      196.13/16 
 17.Zaoral Petr              SK SNS Smržovka      SMR7903 C     39.36/15      61.24/26     101.00/21      95.51/15     196.51/17 
 18.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C     37.21/12      57.37/18      94.58/14     103.44/22     198.42/18 
 19.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C     34.54/8       58.35/20      93.29/12     107.28/25     200.57/19 
 20.Šmíd Ivo                 Sportcentrum Jičín   SJC7707 C     41.32/19      55.22/15      96.54/17     105.48/24     202.42/20 
 21.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C     49.10/31      63.38/32     112.48/29     100.57/21     213.45/21 
 22.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     52.28/35      66.54/33     119.22/34      95.12/12     214.34/22 
 23.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     39.15/14      61.15/24     100.30/20     114.15/28     214.45/23 
 24.Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C     60.49/40      61.48/28     122.37/35      96.57/16     219.34/24 
 25.Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     48.41/30      68.05/34     116.46/32     105.09/23     221.55/25 
 26.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001 C     47.58/28      58.48/21     106.46/27     116.30/30     223.16/26 
 27.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     47.52/27      62.36/29     110.28/28     113.30/27     223.58/27 
 28.Schmalfeld Thomas        SSV Planeta Radebeul 102           51.55/32      63.26/31     115.21/31     113.09/26     228.30/28 
 29.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     46.59/26      70.59/36     117.58/33     116.01/29     233.59/29 
 30.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     41.42/20      61.36/27     103.18/24     131.58/35     235.16/30 
 31.Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     45.30/25      56.19/17     101.49/22     137.16/36     239.05/31 
 32.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5912       54.53/37      71.34/38     126.27/36     123.02/32     249.29/32 
 33.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     52.04/34      75.43/40     127.47/38     125.01/33     252.48/33 
 34.Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     62.20/41      74.58/39     137.18/40     123.01/31     260.19/34 
 35.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C     43.39/22      61.20/25     104.59/25     157.02/38     262.01/35 
 36.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     57.11/39      76.00/41     133.11/39     131.35/34     264.46/36 
 37.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     55.05/38      71.26/37     126.31/37     149.49/37     276.20/37 
 38.Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL5628 C     53.37/36      88.12/42     141.49/41     179.21/39     321.10/38 
 39.Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C    104.07/43     124.01/44     228.08/43     188.33/40     416.41/39 
    Fukátko Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8503 C     34.18/7       53.00/11      87.18/6   DISK     /    DISK     /   
    Malay Jakub              VŠSK MFF UK Praha    MFP8601 C     99.24/42     109.23/43     208.47/42  DISK     /    DISK     /   
    Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C     44.40/24      69.09/35     113.49/30  DISK     /    DISK     /   
    Meyer Jörg               USV TU Dresden       101       DISK     /        55.47/16  DISK     /        95.31/14  DISK     /   
    Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C     29.49/1       42.19/1       72.08/1            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C     39.19/3       56.25/2       95.44/2       57.36/4      153.20/1  
  2.Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C     36.33/2       60.36/5       97.09/3       57.53/5      155.02/2  
  3.Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C     35.26/1       59.31/3       94.57/1       63.12/8      158.09/3  
  4.Skoba Ondřej             SKOB Zlín            TZL7732 C     43.19/6       59.49/4      103.08/5       55.09/2      158.17/4  
  5.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     40.20/4       62.01/6      102.21/4       61.43/6      164.04/5  
  6.Vintr Radek              SKOB Zlín            TZL7701 C     40.23/5       66.31/7      106.54/6       62.06/7      169.00/6  
  7.Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP8606 C     45.28/7       68.42/8      114.10/7       82.42/10     196.52/7  
  8.Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C     54.09/9       80.55/11     135.04/9       85.10/11     220.14/8  
  9.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     49.29/8       76.37/9      126.06/8      100.23/13     226.29/9  
 10.Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C     67.02/11      81.35/12     148.37/11      81.06/9      229.43/10 
    Svoboda Petr             SKOB Zlín            TZL7937 C     57.45/10      88.30/13     146.15/10  DISK     /    DISK     /   
    Svoboda Michal           SKOB Zlín            TZL8105 C     87.15/12  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Hill Chris               Thames Valley        107           90.10/13  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C          /        80.46/10           /        89.22/12           /   
    Dědic Filip              SK Žabovřesky Brno   ZBM8836 C          /             /             /        57.35/3            /   
    Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C          /        55.33/1            /        49.41/1            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 E     38.36/1       52.15/1       90.51/1       77.45/1      168.36/1  
  2.Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     41.23/5       53.00/2       94.23/3       79.49/5      174.12/2  
  3.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E     42.21/11      55.12/8       97.33/5       78.04/2      175.37/3  
  4.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E     40.45/3       55.25/9       96.10/4       79.42/4      175.52/4  
  5.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C     39.20/2       54.45/7       94.05/2       82.44/9      176.49/5  
  6.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E     41.49/8       56.19/10      98.08/6       81.21/6      179.29/6  
  7.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     41.16/4       59.12/16     100.28/7       83.14/11     183.42/7  
  8.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 C     41.59/9       59.09/15     101.08/8       82.37/8      183.45/8  
  9.Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101       48.14/22      54.17/4      102.31/11      81.39/7      184.10/9  
 10.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     41.39/7       60.46/18     102.25/10      84.34/13     186.59/10 
 11.Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C     43.50/13      57.34/13     101.24/9       86.58/15     188.22/11 
 12.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     43.11/12      64.15/28     107.26/16      83.02/10     190.28/12 
 13.Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R     45.45/16      58.12/14     103.57/14      88.24/17     192.21/13 
 14.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E     49.04/27      59.58/17     109.02/17      84.31/12     193.33/14 
 15.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     45.26/14      57.10/12     102.36/12      91.42/21     194.18/15 
 16.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     46.07/18      56.50/11     102.57/13      91.40/20     194.37/16 
 17.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     50.43/31      61.33/21     112.16/22      90.47/18     203.03/17 
 18.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R     48.46/25      61.03/19     109.49/19      93.28/26     203.17/18 
 19.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     48.18/23      62.49/25     111.07/21      92.33/23     203.40/19 
 20.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     51.27/33      64.58/30     116.25/30      87.32/16     203.57/20 
 21.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     45.29/15      67.31/35     113.00/27      93.26/25     206.26/21 
 22.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     46.04/17      66.47/33     112.51/26      93.51/27     206.42/22 
 23.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     48.52/26      65.40/31     114.32/28      92.20/22     206.52/23 
 24.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C     46.46/20      64.09/27     110.55/20      97.22/31     208.17/24 
 25.Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C     50.07/30      67.44/37     117.51/31      93.11/24     211.02/25 
 26.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     48.22/24      67.31/35     115.53/29      95.15/28     211.08/26 
 27.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     58.29/35      67.27/34     125.56/33      96.41/30     222.37/27 
 28.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     58.37/36      75.22/39     133.59/35     109.39/32     243.38/28 
    Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 C     47.04/21      62.01/22     109.05/18  DISK     /    DISK     /   
    Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R     51.18/32      61.11/20     112.29/23  DISK     /    DISK     /   
    Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R DISK     /        54.20/5   DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C     46.15/19      66.34/32     112.49/25  DISK     /    DISK     /   
    Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C DISK     /        68.20/38  DISK     /        91.17/19  DISK     /   
    Košárek Pavel            NORD Slavia Minerva  AOP7102 C     41.59/9       62.43/24     104.42/15           /             /   
    Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R     41.30/6                                                          
    Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 R     49.50/29      62.40/23     112.30/24           /             /   
    Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE7701 C     49.20/28      78.30/40     127.50/34           /             /   
    Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E          /        53.09/3            /        84.48/14           /   
    Dittman Robert           SSV Planeta Radebeul 102                /        63.29/26           /        96.00/29           /   
    Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     56.33/34      64.28/29     121.01/32           /             /   
    Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 R          /        54.20/5            /        79.37/3            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H35                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotný Radek            OK 99 Hradec Králové PHK7402 C     35.11/1       46.08/2       81.19/1       67.02/2      148.21/1  
  2.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R     38.58/2       46.19/3       85.17/2       66.27/1      151.44/2  
  3.Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     44.45/3       54.09/7       98.54/3       70.23/3      169.17/3  
  4.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     47.48/6       52.25/6      100.13/5       72.52/4      173.05/4  
  5.Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     50.34/7       48.24/4       98.58/4       75.26/6      174.24/5  
  6.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     46.31/4       54.26/8      100.57/6       74.54/5      175.51/6  
  7.Illner Jakub             SK Kotlářka Praha    DKP6601 C     50.35/8       50.51/5      101.26/7       79.57/7      181.23/7  
  8.Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C     79.38/11      66.48/9      146.26/10     100.45/9      247.11/8  
    Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     47.29/5   DISK     /    DISK     /        82.39/8   DISK     /   
    Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM7104 C     58.49/9       66.56/10     125.45/8   DISK     /    DISK     /   
    Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    111.43/12     120.47/12     232.30/11           /             /   
    Karásek Martin           KOB Železárny Prostě ZPV7301 C     68.33/10      68.31/11     137.04/9                              
    Fikar Aleš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C    115.19/13     139.57/13     255.16/12           /             /   
    Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C          /        44.33/1            /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H40                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     45.33/2       49.37/1       95.10/1       62.02/1      157.12/1  
  2.Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C     45.38/3       53.33/3       99.11/3       67.32/4      166.43/2  
  3.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502       41.57/1       54.24/5       96.21/2       71.02/6      167.23/3  
  4.Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     48.26/5       53.56/4      102.22/4       69.42/5      172.04/4  
  5.Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C     58.06/10      53.12/2      111.18/6       66.44/3      178.02/5  
  6.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C     47.22/4       57.45/6      105.07/5       73.06/7      178.13/6  
  7.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     52.32/7       63.32/8      116.04/8       74.30/9      190.34/7  
  8.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C     54.37/8       69.53/14     124.30/10      76.40/10     201.10/8  
  9.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C     49.31/6       66.05/10     115.36/7       87.05/17     202.41/9  
 10.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     57.29/9       62.04/7      119.33/9       85.16/15     204.49/10 
 11.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     61.31/11      65.33/9      127.04/11      79.11/12     206.15/11 
 12.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C     65.25/13      67.40/12     133.05/12      78.55/11     212.00/12 
 13.Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C     66.26/14      74.51/16     141.17/15      86.07/16     227.24/13 
 14.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     64.22/12      73.08/15     137.30/13      90.02/18     227.32/14 
 15.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     69.15/15      85.15/19     154.30/16      84.28/14     238.58/15 
 16.Lohr Ivo                 AC Sparta Praha      SCP6801 C     70.26/16      68.20/13     138.46/14     107.30/20     246.16/16 
 17.Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C     82.54/20      80.26/18     163.20/18     102.58/19     266.18/17 
 18.Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C     70.30/17      97.57/20     168.27/19     125.22/22     293.49/18 
 19.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900      102.29/23     100.41/21     203.10/21     112.53/21     316.03/19 
    Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C     73.55/18     107.02/22     180.57/20  DISK     /    DISK     /   
    Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C DISK     /        67.07/11  DISK     /        73.42/8   DISK     /   
    Hill Jeremy              Thames Valley        107           84.09/21  DISK     /    DISK     /        83.45/13  DISK     /   
    Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701       76.59/19      78.59/17     155.58/17           /             /   
    Kašpar Jaroslav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6802 C     93.39/22     112.43/23     206.22/22           /             /   
    Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C                                               66.19/2            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H45                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     35.56/1       45.29/1       81.25/1       54.18/1      135.43/1  
  2.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     43.53/2       49.53/3       93.46/2       54.22/2      148.08/2  
  3.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     46.39/6       49.19/2       95.58/3       55.39/3      151.37/3  
  4.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     44.53/5       53.24/6       98.17/4       64.03/7      162.20/4  
  5.Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C     49.39/11      51.33/4      101.12/7       61.58/4      163.10/5  
  6.Nykodým Petr             TJ Tesla Brno        TBM6307 C     47.53/9       52.08/5      100.01/5       66.21/10     166.22/6  
  7.Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     44.49/4       55.59/7      100.48/6       67.34/12     168.22/7  
  8.Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C     47.44/8       60.19/11     108.03/8       63.23/6      171.26/8  
  9.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     43.56/3       64.40/14     108.36/9       63.11/5      171.47/9  
 10.Zeman Jaroslav           SK Chrast            CHT5901 C     51.45/13      57.46/9      109.31/10      72.41/14     182.12/10 
 11.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     60.20/17      56.54/8      117.14/12      65.18/8      182.32/11 
 12.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     47.08/7       62.46/12     109.54/11      77.57/19     187.51/12 
 13.Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C     61.19/18      63.18/13     124.37/15      67.09/11     191.46/13 
 14.Williams David           Harlequins OC        103     C     69.47/27      59.06/10     128.53/19      65.37/9      194.30/14 
 15.Vičan Lubomír            A-team NOVO Bruntál  ABR6501 C     64.32/22      64.45/15     129.17/20      75.13/16     204.30/15 
 16.Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C     62.36/19      67.53/18     130.29/21      74.10/15     204.39/16 
 17.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     58.25/16      69.44/19     128.09/17      77.55/18     206.04/17 
 18.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     53.04/14      66.39/16     119.43/13      86.25/24     206.08/18 
 19.Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301       64.13/21      71.57/22     136.10/23      71.12/13     207.22/19 
 20.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     63.14/20      67.34/17     130.48/22      78.46/22     209.34/20 
 21.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C     50.14/12      70.46/20     121.00/14      88.49/26     209.49/21 
 22.Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C     65.43/23      71.44/21     137.27/24      77.46/17     215.13/22 
 23.Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C     54.35/15      73.34/23     128.09/17      90.20/27     218.29/23 
 24.Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C     66.43/24      73.56/24     140.39/25      78.12/20     218.51/24 
 25.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     79.47/29      74.07/25     153.54/27      78.15/21     232.09/25 
 26.Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C     68.16/26      89.39/29     157.55/28      86.52/25     244.47/26 
 27.Konečný Jiří             SK Haná orienteering OOL6303 C     77.32/28      91.09/30     168.41/29      82.04/23     250.45/27 
 28.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     66.48/25      84.27/28     151.15/26     113.14/28     264.29/28 
 29.Melichar Jaromír	        TJ Loko Liberec      LLI6301 C     80.27/30      96.29/31     176.56/30     126.42/29     303.38/29 
 30.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C     84.51/31     132.19/33     217.10/31     128.29/30     345.39/30 
    Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C     48.36/10      77.05/26     125.41/16  DISK     /    DISK     /   
    Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C DISK     /        78.59/27  DISK     /             /    DISK     /   
    Bazika Miroslav          OOB TJ Sokol Troja   TJP6401 C                  116.39/32           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H50                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801       34.00/1       42.25/1       76.25/1       48.19/1      124.44/1  
  2.Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C     37.30/2       44.06/2       81.36/2       55.31/3      137.07/2  
  3.Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 102     C     40.20/4       46.04/3       86.24/3       54.27/2      140.51/3  
  4.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     38.27/3       49.29/4       87.56/4       60.39/5      148.35/4  
  5.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     40.27/5       50.49/8       91.16/5       62.20/9      153.36/5  
  6.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     46.15/7       50.33/7       96.48/6       61.27/7      158.15/6  
  7.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     49.07/9       49.38/5       98.45/7       62.12/8      160.57/7  
  8.Hornik Zbigniew          xxx                  104     C     51.17/10      53.52/10     105.09/10      58.37/4      163.46/8  
  9.Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C     48.56/8       50.15/6       99.11/8       64.43/11     163.54/9  
 10.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     53.08/12      53.11/9      106.19/11      61.26/6      167.45/10 
 11.Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C     44.32/6       60.24/16     104.56/9       68.13/13     173.09/11 
 12.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     53.14/13      55.16/11     108.30/12      64.58/12     173.28/12 
 13.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C     52.01/11      63.08/19     115.09/13      69.37/16     184.46/13 
 14.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     56.39/15      60.02/15     116.41/15      68.18/14     184.59/14 
 15.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C     65.50/19      57.21/12     123.11/16      63.08/10     186.19/15 
 16.Bucký Josef              A-team NOVO Bruntál  ABR6001 C     63.39/17      59.59/14     123.38/17      69.54/17     193.32/16 
 17.Adrián petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600       66.29/20      61.20/17     127.49/19      69.09/15     196.58/17 
 18.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C     62.38/16      61.27/18     124.05/18      81.34/20     205.39/18 
 19.Zákravský Zdeněk         TJ Start Náchod      SNA5702 C     56.24/14      59.35/13     115.59/14      99.32/21     215.31/19 
 20.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     63.56/18      71.12/20     135.08/20      80.46/19     215.54/20 
 21.Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C     69.36/21      85.06/21     154.42/21      77.12/18     231.54/21 
 22.Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C     79.13/22     143.03/22     222.16/22     127.49/22     350.05/22 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H55                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 102     C     29.11/1       33.25/1       62.36/1       51.24/1      114.00/1  
  2.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     34.57/4       39.33/3       74.30/2       63.34/4      138.04/2  
  3.Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C     35.04/5       43.15/7       78.19/4       60.35/2      138.54/3  
  4.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     33.42/2       42.18/4       76.00/3       66.31/5      142.31/4  
  5.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     41.36/14      38.32/2       80.08/6       62.56/3      143.04/5  
  6.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     40.28/12      42.40/5       83.08/8       73.57/10     157.05/6  
  7.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     34.56/3       45.12/9       80.08/6       78.40/13     158.48/7  
  8.Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     39.04/11      48.19/14      87.23/11      72.54/8      160.17/8  
  9.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     39.00/10      46.12/10      85.12/9       76.10/12     161.22/9  
 10.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     45.31/17      48.07/13      93.38/14      69.55/7      163.33/10 
 11.Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C     38.43/9       52.02/15      90.45/13      74.39/11     165.24/11 
 12.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     40.28/12      46.35/11      87.03/10      78.51/14     165.54/12 
 13.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     35.10/6       43.59/8       79.09/5       89.31/18     168.40/13 
 14.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     42.08/15      58.39/21     100.47/17      73.29/9      174.16/14 
 15.Pilc Oldřich             KOB Železárny Prostě ZPV5100 C     46.30/19      52.29/18      98.59/16      84.16/15     183.15/15 
 16.Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     49.51/20      48.01/12      97.52/15      87.15/16     185.07/16 
 17.Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C     52.54/21      52.23/17     105.17/20      87.48/17     193.05/17 
 18.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C     45.30/16      59.01/22     104.31/19      90.20/19     194.51/18 
 19.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301       46.26/18      56.51/20     103.17/18      91.38/20     194.55/19 
    Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       38.19/8       52.17/16      90.36/12  DISK     /    DISK     /   
    Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     36.20/7   DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C                   53.31/19           /    DISK     /             /   
    Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C          /        42.43/6            /        67.28/6            /   
    Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C                   65.50/23           /       119.40/21           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H60                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     29.17/2       32.32/1       61.49/1       40.28/1      102.17/1  
  2.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     30.14/4       38.17/7       68.31/3       43.45/3      112.16/2  
  3.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     36.08/12      36.26/5       72.34/9       41.51/2      114.25/3  
  4.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     28.18/1       37.52/6       66.10/2       48.21/6      114.31/4  
  5.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     34.37/8       36.23/4       71.00/5       47.37/5      118.37/5  
  6.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     34.44/9       34.42/2       69.26/4       49.25/9      118.51/6  
  7.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     34.46/10      36.17/3       71.03/6       48.21/6      119.24/7  
  8.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     32.43/6       38.42/9       71.25/7       48.45/8      120.10/8  
  9.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C     32.07/5       39.22/11      71.29/8       50.11/10     121.40/9  
 10.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     29.50/3       44.55/15      74.45/10      57.43/18     132.28/10 
 11.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     37.35/14      43.34/13      81.09/12      52.01/12     133.10/11 
 12.Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C     35.35/11      49.28/18      85.03/13      55.46/15     140.49/12 
 13.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C     34.27/7       52.12/21      86.39/14      56.07/16     142.46/13 
 14.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C     50.30/22      44.12/14      94.42/19      52.27/13     147.09/14 
 15.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     37.08/13      42.59/12      80.07/11      71.10/23     151.17/15 
 16.Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C     41.58/16      49.30/19      91.28/16      60.11/20     151.39/16 
 17.Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800 C     46.10/18      48.31/17      94.41/18      57.16/17     151.57/17 
 18.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     40.29/15      50.00/20      90.29/15      65.54/22     156.23/18 
 19.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001       43.14/17      54.32/23      97.46/20      58.54/19     156.40/19 
 20.Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C     54.29/23      39.18/10      93.47/17      63.12/21     156.59/20 
 21.Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C     49.49/21      66.24/26     116.13/23      55.18/14     171.31/21 
 22.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     49.38/20      53.38/22     103.16/21      72.36/24     175.52/22 
 23.Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C     92.47/25      46.49/16     139.36/25      50.42/11     190.18/23 
 24.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     48.57/19      59.43/24     108.40/22      81.46/26     190.26/24 
 25.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002       56.35/24      62.51/25     119.26/24      76.54/25     196.20/25 
    Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C                   38.41/8            /        46.07/4            /   
    Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C          /        88.30/27           /       118.17/27           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H65                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Schmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul 102     C     30.04/1       30.35/1       60.39/1       40.12/1      100.51/1  
  2.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     31.40/2       34.57/2       66.37/2       47.44/2      114.21/2  
  3.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     37.26/3       43.39/5       81.05/5       47.58/3      129.03/3  
  4.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     40.48/6       38.08/3       78.56/3       55.33/4      134.29/4  
  5.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     38.23/4       42.29/4       80.52/4       69.24/10     150.16/5  
  6.Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C     41.35/7       45.57/6       87.32/7       63.27/7      150.59/6  
  7.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     40.25/5       46.15/7       86.40/6       65.43/8      152.23/7  
  8.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C     45.26/9       50.02/8       95.28/8       58.59/5      154.27/8  
  9.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     45.49/10      52.17/9       98.06/9       74.30/13     172.36/9  
 10.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C     44.53/8       62.28/12     107.21/10      67.47/9      175.08/10 
 11.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     70.06/11      65.15/13     135.21/11      71.45/11     207.06/11 
 12.Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C     76.56/12      70.35/14     147.31/12      60.43/6      208.14/12 
    Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C          /        59.22/11           /        78.11/14           /   
    Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C          /        52.46/10           /        72.21/12           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H70                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     31.01/1       33.08/1       64.09/1       44.36/1      108.45/1  
  2.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     41.34/2       42.50/3       84.24/2       54.01/2      138.25/2  
  3.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     49.46/3       37.50/2       87.36/3       60.02/7      147.38/3  
  4.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     54.08/5       43.58/4       98.06/4       56.48/3      154.54/4  
  5.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     56.34/6       46.50/5      103.24/5       58.04/4      161.28/5  
  6.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     59.42/9       47.47/6      107.29/6       58.05/5      165.34/6  
  7.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     54.07/4       55.57/8      110.04/7       68.27/8      178.31/7  
  8.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     68.28/10      53.34/7      122.02/9       79.40/10     201.42/8  
  9.Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C     58.29/7       58.34/10     117.03/8       85.41/11     202.44/9  
 10.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     75.51/12      71.01/12     146.52/11      77.46/9      224.38/10 
 11.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     71.44/11      62.21/11     134.05/10      90.51/12     224.56/11 
    Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C DISK     /        57.35/9   DISK     /        59.26/6   DISK     /   
    Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C     58.40/8   DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : HDR                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351 C     17.01/1       19.27/1       36.28/1       14.22/1       50.50/1  
  2.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR           22.49/5       26.55/2       49.44/2       15.57/4       65.41/2  
  3.Filipová Lucie           SOOB Spartak Rychnov SRK0351 C     22.35/3       30.40/9       53.15/3       16.44/5       69.59/3  
  4.Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL           22.09/2       33.33/13      55.42/7       15.19/2       71.01/4  
  5.Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C     22.35/3       31.47/10      54.22/4       17.19/6       71.41/5  
  6.Zatloukalová Hana        SK Severka Šumperk   SSU0158 C     28.04/10      29.43/6       57.47/8       15.33/3       73.20/6  
  7.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401       27.08/8       28.06/3       55.14/6       18.09/7       73.23/7  
  8.Pelc Matyáš, Pelc Tadeáš TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     25.12/7       29.23/5       54.35/5       20.46/10      75.21/8  
  9.Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C     27.36/9       30.24/8       58.00/9       20.10/9       78.10/9  
 10.Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK     C     24.43/6       33.25/12      58.08/10      21.38/11      79.46/10 
 11.Zatloukalová Romana      SK Severka Šumperk   SSU     C     37.29/16      28.36/4       66.05/11      21.53/12      87.58/11 
 12.Odehnal Tomáš            Odehnalovi           001     C     43.25/22      31.47/10      75.12/15      19.40/8       94.52/12 
 13.Brettl Filip             SK VIPrahlo          VIP     C     29.52/11      44.37/16      74.29/13      23.05/14      97.34/13 
 14.Sedlák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU           37.49/17      37.12/14      75.01/14      24.39/15      99.40/14 
 15.Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351       32.59/13      57.43/24      90.42/18      22.34/13     113.16/15 
 16.Ondrouch Martin          OOB TJ Turnov        TUR0511       40.16/18      45.09/17      85.25/16      33.24/26     118.49/16 
 17.Pěček Dominik            KOB Směr Kroměříž    SKM0401       33.23/14      57.06/22      90.29/17      33.29/27     123.58/17 
 18.Folprechtova Julie       SK OK 24 Praha       OKP     C     40.28/19      62.21/31     102.49/21      25.57/16     128.46/18 
 19.Hroňková Bára            SK OK 24 Praha       OKP     C     42.17/21      61.31/29     103.48/22      26.47/18     130.35/19 
 20.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604       41.51/20      59.49/27     101.40/20      32.26/25     134.06/20 
 21.Pokorná Linda            SK Praga Praha       PGP0350       44.13/23      62.02/30     106.15/23      30.18/21     136.33/21 
 22.Palas Jan                SKOB ARIS Zlín       AZL0543 C     56.34/26      50.38/19     107.12/24      32.09/24     139.21/22 
 23.Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C     37.16/15      59.59/28      97.15/19      42.13/29     139.28/23 
 24.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     65.01/27      57.57/25     122.58/27      27.35/19     150.33/24 
 25.Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     56.27/25      59.43/26     116.10/26      34.38/28     150.48/25 
 26.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C     82.44/28      57.08/23     139.52/28      56.13/31     196.05/26 
 27.Jonas a Jana Knaup       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB     C    108.57/29     117.39/33     226.36/29      86.59/32     313.35/27 
    Otruba František         KOB Konice           KON     C               DISK     /    DISK     /                               
    Bartošová Marie          SK KOURA Praha       KRP0451 C     49.32/24      66.18/32     115.50/25           /             /   
    Lošťáková Sára           TJ Lokomotiva Teplic LTP0650 C          /        55.08/21           /        31.57/23           /   
    Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C                   30.18/7            /        28.46/20           /   
    Weber Adam               OK 99 Hradec Králové PHK0401 C     31.23/12      38.22/15      69.45/12           /             /   
    Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C                                               26.36/17           /   
    Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601 C          /        49.47/18           /        30.43/22           /   
    Zavřelová Mia            TJ Loko Krnov        KRN                /        55.05/20           /        53.57/30           /   
 MS.Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN      MSDISK    /             /   MSDISK    /             /   MSDISK    /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P2                        1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM5701 C     20.52/1       62.56/1       83.48/1       38.37/5      122.25/1  
  2.Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR           33.35/9       77.29/4      111.04/2       24.57/1      136.01/2  
  3.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR     C     25.10/4       86.02/7      111.12/3       44.16/9      155.28/3  
  4.Nový Jakub               SK Kotlářka Praha    DKP           33.42/10      85.54/6      119.36/5       42.17/7      161.53/4  
  5.Jeřábková Jana           SK Haná orienteering OOL6954 C     21.21/2      100.57/13     122.18/6       42.35/8      164.53/5  
  6.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C     26.26/5       90.37/8      117.03/4       52.33/12     169.36/6  
  7.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601 C     46.28/19      91.53/9      138.21/12      36.31/2      174.52/7  
  8.Hájek Tadeáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM           33.28/8      102.33/14     136.01/8       44.31/10     180.32/8  
  9.Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR7412 C     65.05/24      77.19/3      142.24/13      38.34/4      180.58/9  
 10.Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU           36.54/13      94.31/11     131.25/7       51.38/11     183.03/10 
 11.Svinčiak Milan           OK Lokomotiva Pardub LPU           50.09/21     103.34/15     153.43/15      37.06/3      190.49/11 
 12.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     43.05/18      94.09/10     137.14/10      60.34/15     197.48/12 
 13.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C     32.50/7      104.50/16     137.40/11      62.18/16     199.58/13 
 14.Smékalová Ivana          SK Prostějov         JPV8687 C     40.30/16      96.05/12     136.35/9       65.09/18     201.44/14 
 15.Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA           21.58/3      123.24/20     145.22/14      62.31/17     207.53/15 
 16.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR     C     35.04/11     148.54/23     183.58/21      54.35/13     238.33/16 
 17.Melichárková Kristýna    SKOB Zlín            TZL8888 C     39.00/14     145.11/22     184.11/22      55.00/14     239.11/17 
 18.Mutinová Lidmila         SKOB Frýdek - Místek BFM6151 C     31.56/6      149.02/24     180.58/20      71.33/19     252.31/18 
 19.Vystavělová Jitka        SK Prostějov         JPV6262 C     49.17/20     115.10/19     164.27/17      98.16/21     262.43/19 
    Lučanová Marie           SKOB ARIS Zlín       AZL4959 C     42.21/17  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Prouzová Zuzana          SK Kotlářka Praha    DKP6250 C     36.30/12  DISK     /    DISK     /        94.15/20  DISK     /   
    Rapantová Ester          SKOB Zlín            TZL8793 C     40.26/15     140.02/21     180.28/19  DISK     /    DISK     /   
    Ratiborsky Marek         SK Prostějov         JPV     C     58.35/23     111.52/18     170.27/18           /             /   
    Katona Dušan             OK Lokomotiva Pardub LPU           52.27/22     108.20/17     160.47/16           /             /   
    Dovrtěl Tomáš            SKOB Zlín            TZL8449 C                   79.34/5            /                               
    Dovrtělová Gabriela      SKOB Zlín            TZL8591 C          /        67.19/2            /        38.44/6            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P4                        1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501       26.37/2       56.19/2       82.56/1       61.53/1      144.49/1  
  2.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     26.11/1       56.47/3       82.58/2       72.58/4      155.56/2  
  3.Kradischnig Günter       Team Austria         108           29.42/3       63.30/5       93.12/3       69.40/2      162.52/3  
  4.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C     32.04/4       67.30/6       99.34/4       74.36/5      174.10/4  
  5.Slováčková Věra          SKOB Zlín            TZL8181 C     35.48/6       70.39/8      106.27/6       78.18/6      184.45/5  
  6.Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     56.50/17      59.29/4      116.19/9       72.30/3      188.49/6  
  7.Jeřábek Petr             SK Haná orienteering OOL6702       36.03/7       70.20/7      106.23/5       83.35/7      189.58/7  
  8.Vystavěl Dušan           SK Prostějov         JPV6317 C     33.30/5       73.51/9      107.21/7       90.33/8      197.54/8  
  9.Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C     45.39/13      89.26/13     135.05/12      95.33/9      230.38/9  
 10.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 C     51.33/14     105.43/16     157.16/14     112.57/12     270.13/10 
 11.Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450 C     55.29/16     104.52/15     160.21/15     110.26/11     270.47/11 
 12.Lamač Vratislav          OK Jiskra Nový Bor   BOR7500 C     41.20/10     119.07/17     160.27/16     118.36/13     279.03/12 
    Odehnal Karel            Odehnalovi           001     C     37.31/8       75.37/10     113.08/8   DISK     /    DISK     /   
    Odehnal Luděk            Odehnalovi           001     C     66.15/18  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C     77.37/19  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 C     44.29/11      78.18/11     122.47/10  DISK     /    DISK     /   
    Korčák                   SKOB Baník Havířov   HAV                /    DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     40.29/9   DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK79   C     94.49/20     151.24/19     246.13/17  DISK     /    DISK     /   
    Koutný Stanislav         OK Jiskra Nový Bor   BOR     C                  127.51/18           /        99.48/10           /   
    Krejčí Veronika          SK Prostějov         JPV8077 C     55.17/15      91.27/14     146.44/13           /             /   
    Birnstock Jan            Team Germany         109                         55.20/1            /                               
    Finco Dneboská Eva       VSK Přírodověda - or PVP7755 C                   87.04/12     132.39/11           /             /