Pořadatelský tým Vám děkuje za účast, za příznivé ohlasy i připomínky, a těší se na Vás v roce 2020 na dalším ročníku PP v neméně krásných terénech v okolí Malé Skály (Kalich, Drábovna)! 

Z pozice ředitele závodů, a pro všechny slušné závodníky ještě považuji za potřebné uvést, že jsme se snažili důrazně řešit excesy ze sobotní noci, kdy skupina mladých závodníků a závodnic způsobila poměrně značné škody a nepříjemnosti v obci a následně i v kempu, s dopadem na další pořádání závodů v katastru obce Vyskeř. Celkem 14 mladých závodníků našlo na výzvu postupně odvahu a slušnost se přihlásit a napravit škody. S těmi jsme záležitost vyřídili osobně a považujeme jí za nás za uzavřenou. S těmi ostatními ji za uzavřenou nepovažujeme. Na příští rok připravíme zásadní opatření, aby se to nemohlo opakovat. Tímto se za pořadatele omlouvám ubytovaným v kempu za případné noční nepříjemnosti způsobené nezodpovědnými jedinci.

Filip Stárek 
ředitel závodů


foto: Dronyvakci.cz

26.08.2019

Postrádáte po víkendu nějaký kousek oblečení? Mrkněte do článku a pokud něco poznáváte, dejte nám vědět.

25.08.2019

Centrum je sbaleno, letiště Vyskeř uklizeno a to znamená jediné, 28. vydání PéPéček je minulostí. Závodníci se museli popasovat s náročnými tratěmi vedenými mezi skalami a přes hluboká údolí, pořadatelé s vybudováním a provozem co nejdůstojnějšího zázemí na zelené louce uprostřed vyprahlích polí, ale zase s krásným výhledem a všichni s dusnými a horkými srpnovými dny a chladnými nocemi. Obstáli snad všichni. A vůbec nejlépe Anna Štičková (SK Severka Šumperk) a Tomáš Křivda (KOB Choceň), kteří ovládli nejdelší a nejnáročnější letošní tratě elitních kategorií. Gratulujeme ale nejen vítězům, ale všem, kteří PP absolvovali a snad si i užili. Děkujeme moc za účast a budeme se těšit opět za rok v Českém ráji a nebo hned za tři týdny, kdy pro vás náš pořadatelský tým chystá závod Českého poháru štafet a pískovce netradičně vymění za kamenitý horský les Jizerek.

Foto od Jakuba Mertlíka
Foto od Honzy Schulhofa
Foto od Jany Omové

25.08.2019

Ve 20:20 bude na ČT sport vysílán sestřih z MS v OB 2019. Snad signál dovolí a pokusíme se pro vás zajistit projekci přímo v centru závodů! A to není vše, tři z přímých účastníků přijali naše pozvání a předtím se za námi zastaví v centru. Společně s Denisou Kosovou, Pavlem Kubátem a Vojtou Králem se tak ohlédneme za uplynulým MS, vyzpovídáme je, jak MS hodnotí a předtím či potom v průběhu projekce se rádi podepíší zájemcům o podpis! Nenechte si ujít speciální O-News.cz Live show v pátek od 19:30 na podiu v centru závodů!

22.08.2019

V rámci doprovodného programu se nám podařilo zajistit prohlídky památek ve Vyskři. Zajímáte-li se o historii nebo se chcete jen trochu projít, pak určitě přijďte navštívit místní kapličku a kostel.

22.08.2019

Přinášíme vám všechny potřebné informace k letošním PP: pokyny, parametry tratí a startovní listiny: E1, E2 a E3. Těšíme se v pátek na Vyskři!

21.08.2019

Martinovi jsme necelý týden před závody položili pár otázek ohledně jeho pořadatelské role, koncepce závodů a všeobecně toho, na co se závodníci můžou těšit. Přejeme hezké čtení :-)

18.08.2019

Ke dni 1.8.2019 byl aktualizován seznam přihlášených. Nyní přijímáme pouze ODHLÁŠKY a případné změny na email "prihlasky@tur.cz". Doplňkové služby jako ubytování lze stále přidávat a měnit. Termín pro dobu splatnosti plateb byl posunut na 21.08.2019.

1.08.2019

Mapy jsou hotové, stavba tratí pokračuje, a tak zveřejňujeme předběžné parametry tratí letošních PP, které budeme postupně aktualizovat.

24.07.2019

O víkendu proběhla první kontrola plateb. Vzhledem k tomu, že velké množství přihlášek stále není uhrazených, prosíme vás o neprodlené zaslání plateb na náš účet.

Provádí-li za vás platbu oddíl, ujistěte se prosím, že byla skutečně odeslaná, aby nedošlo k vašemu vyřazení ze seznamu přihlášených.

Přehled vkladů je k dispozici v ORISu.

Děkujeme!

17.07.2019

V roce 2019 pro Vás OOB TJ Turnov opět připravuje v tradiční srpnový termín již 28. ročník vícedenních orientačních závodů  s názvem „Pěkné prázdniny  s orientačním během v Českém ráji“, zkráceně „Pépéčka“. 

26.05.2019