Děkujeme všem opět za neuvěřitelný zájem o PP. Přihlášky jsme otevřeli dnes ráno v 6:30 a již 31 sekund po otevření jsme evidovali přihlášku 1300. závodníka, čímž byl limit naplněn. Je to pro nás veliký závazek, abychom uspořádali takové závody, které vám za to vstávání budou stát. Budeme se snažit, abyste odjížděli plně spokojení. Těšíme se na Vás v Srbsku!

Graf vývoje počtu přihlášených na PP 2018

Přihláškový systém ORIS vám teď bude k dispozici pro změny až do 12. srpna 2018. Můžete tam provádět změny např. kategorie, čísla čipu nebo se bezplatně odhlásit (při odhlášení automaticky dostane místo další náhradník v pořadí). Doplňkové služby (ubytování, místo pro autobus či karavan, atd.) můžete v ORISu objednávat až do úterý před závody. Emalem budou řešeny změny, výměny a další požadavky až po 12.8.2018. Děkujeme za pochopení.

5.06.2018

Zveřejnili jsme rozpis na Pěkné prázdniny 2018 v Srbsku. Přihláškový systém ORIS bude spuštěn v úterý 5.6.2018 v 6:30 hodin a uzavřen 12.8.2018 ve 23:59 nebo po naplnění limitu 1300 přihlášených závodníků. Těšíme se na Vaší účast!

30.05.2018

I v roce 2018 pro Vás OOB TJ Turnov připravuje v tradičním termínu na konci srpna Pěkné prázdniny s orientačním během v Českém ráji. Tentokrát bude centrem PP osada Srbsko v katastru obce Kněžmost. V nejbližší době bude vydát rozpis závodu a začátkem června otevřeny přihlášky.

Kost, foto: Daniel Wolf

Pro letošní PP připravujeme opět kvalitní pískovcové terény Českého ráje, tentokrát po čtyřech letech opět v prostoru Žehrovských lesů mezi Branžeží a majestátným hradem Kost. Už pro vás sice nemůžeme přimapovat další dosud nezmapovaný kus lesa, ale můžete se těšít na zbrusu novou mapu celého prostoru založenou na přesných moderních podkladech a v novém mapovém klíči ISOM 2017.

Začneme již v pátek krátkou tratí, v sobotu se můžete těšit na klasiku a v neděli vás bude čekat závěrečná krátká trať s intervalovým startem. Do toho samozřejmě bohatý doprovodný a kulturní program včetně vložené sobotní soutěže o Nejlepšího Píchače PP.

Kost, foto: Daniel Wolf

Srdečně Vás zveme ke Kosti do krásné oblasti Žehrovských lesů na již 27. ročník Pěkných prázdnin!

15.05.2018