CPS2019so 14.09.2019 14:33
Výsledkyvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D105 (4)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1724USK Praha VSP1175:37
Barbora BaldrianováVSP785053:30
Helena ZakouřilováVSP745355:31
Jitka SvobodováVSP745066:36
 
2723OK Sparta Praha SCP1191:52
Jana PetráňováSCP755562:35
Anna TesařováSCP825743:56
Zuzana HavlínováSCP815085:21
 
 
ms721OK Chrastava CHA1237:22
Barbora LankašováCHA805082:03
Jana ČechlovskáCHA625065:39
Eliška GorčicováCHA915089:40
 
722OB Říčany RIC1disk
Zita PračkováRIC785099:18
Gabriela HudosováRIC729954:36
Eva VyhnálkováRIC7552disk
 
 
 
 
D12 (14)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1551Oddíl OB Kotlářka DKP179:26
Amálie LampováDKP075224:15
Alžběta VondráčkováDKP086429:28
Alice GregorováDKP075825:43
 
2558Oblast Vysočina VYS179:53
Sylva OranyováSJI075123:37
Hana VítkováSJI075029:54
Kateřina BělouškováCTB075226:22
 
3568Ještědská oblast JEO181:55
Johana ŠestákováVLI085326:13
Barbora LipenskáCHA075322:46
Ela LošťákováLTP095132:56
 
4557USK Praha VSP184:19
Klára ZakouřilováVSP085029:52
Pavlína MalečkováVSP085526:23
Eva BaldrianováVSP075128:04
 
5554KOB Tretra Praha TAP192:08
Žofie BulířováTAP085024:13
Klára BublíkováTAP075231:39
Michaela ŠimůnkováTAP085136:16
 
6565Oblast Vysočina VYS396:15
Vendula ZoulíkováCHT075335:00
Eva SlavíkováCHT065230:51
Tereza Ester KamenickáOSN088830:24
 
7563Oblast Vysočina VYS296:19
Eliška CharouzováCHT085134:55
Anna KopencováSJH075231:01
Markéta ŠkapováCHT075230:23
 
8553OB Říčany RIC1108:13
Kristýna HudosováRIC075033:09
Klára HerynkováRIC075842:29
Magdalena SeidlováRIC095032:35
 
9552VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP1108:33
Lucie FibírováFSP077732:49
Barbora StaráFSP075238:09
Julie LeinweberováFSP075537:35
 
10562OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2108:35
Amálka RůtováTJN095135:57
Sofie MíkováTJN095037:16
Milena BaloghováTJN075035:22
 
11561KOB Tretra Praha TAP2145:53
Eva EllederováTAP086029:53
Natálie PompachováTAP095245:34
Lucie HlaváčkováTAP105070:26
 
12560VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP2156:00
Agáta GeffertováFSP075328:23
Žofie StaráFSP085192:34
Maya VondráčkováFSP075635:03
 
13555OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1168:06
Eva NožičkováTJN085234:53
Veronika VokušováTJN075675:58
Klára PodoubskáTJN085557:15
 
 
ms556OOB TJ Turnov TUR175:11
Karolína NovotnáTUR085324:02
Daniela HoužvičkováTUR075129:34
Sára LošťákováLTP065021:35
 
 
 
 
D135 (8)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1775SK Praga PGP1142:31
Pavla VildmonováPGP745450:34
Petra JanovskáPGP735541:51
Hana TichovskáPGP665250:06
 
2772OK Kamenice KAM1144:30
Zuzana ŠkvorováKAM735058:10
Petra ŠkáchováKAM705438:23
Šárka ValáškováKAM695147:57
 
3773OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1169:28
Kateřina RibyLTP725257:11
Alena KovářováLTP615158:32
Lenka JohnováLTP735253:45
 
4776KOB Tretra Praha TAP1193:29
Radka MelišíkováTAP715259:03
Iveta CichrováTAP775257:43
Veronika PopováTAP745076:43
 
5778OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU2197:46
Jitka HanušováLTU635285:40
Alena PetrželováLTU635148:56
Jitka BendákováLTU695163:10
 
6774OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1200:00
Lucie KomárkováLTU785178:53
Dana LickováLTU735058:09
Šárka LazákováLTU695262:58
 
7777SOK TJ Turnov TUV1201:39
Jitka VeseláTUV725057:41
Jitka SokolářováTUV685149:22
Veronika MellanováTUV725194:36
 
 
ms771OB Jenišovice JEN1136:10
Romana ZabořilováJEN745742:17
Pavla KalouskováJEN845146:57
Romana Zabořilová46:56
 
 
 
 
D14 (10)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1453Ještědská oblast JEO176:26
Barbora LamačováJEO075024:55
Kristýna MatyášováJEO055524:10
Magdalena KubecováJEO055027:21
 
2459Oblast Vysočina VYS182:46
Michaela SrbováSJI055121:30
Veronika BlažkováSJH055128:48
Zita PlacháSTA055132:28
 
3461Oblast Vysočina VYS292:39
Anna DoleželováPZR065136:23
Michaela BenešováSJH065129:26
Štěpánka HofhanzlováRUZ065026:50
 
4457OOB TJ Turnov TUR197:12
Kateřina LamačováTUR066034:52
Tereza HájkováTUR055633:41
Barbora NovotnáTUR055228:39
 
5460OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2101:48
Viktorie DuškováTJN065531:42
Adéla PodoubskáTJN065832:03
Šárka ZoubkováTJN055438:03
 
6456OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1110:11
Jolana SkalováTJN065335:23
Eliška HákováTJN065448:14
Bára ŠtemberováTJN065026:34
 
7454OB Říčany RIC1131:53
Adéla KotkováRIC065524:33
Markéta KotenováRIC065141:26
Marianna VařekováRIC076065:54
 
8455KOB Tretra Praha TAP1164:20
Tereza MěšťanováTAP065344:18
Hana RosendorfováTAP055138:52
Karolína PompachováTAP065281:10
 
9452VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP1183:37
Alžběta MaříkováFSP065050:45
Adriana SvobodováFSP065369:31
Julie SvobodováFSP065163:21
 
 
458Slavia Liberec orienteering VLI1disk
Kateřina SkácelováVLI055028:48
Eliška VilémováVLI065529:19
Tereza PeckováVLI0551disk
 
 
 
 
D165 (4)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1789OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1158:23
Věra LesákováTJN715248:10
Eva JermanováTJN615051:29
Jiřina KuncováTJN575258:44
 
2788Sportcentrum Jičín SJC1164:59
Iva BenešováSJC615148:05
Věra BienováSJC575249:14
Martina ZalabováSJC665767:40
 
3786Oddíl OB Kotlářka DKP1186:00
Hana DudováDKP575260:41
Eva SvobodnáDKP585168:12
Kateřina KlaškováDKP675057:07
 
 
ms787VŠTJ Ekonom Praha EKP1145:41
Libuše FantováEKP565045:51
Jana BochenkováDOR615047:43
Marcela KonečnáEKP725752:07
 
 
 
 
D18 (43)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1355SK Žabovřesky Brno ZBM1124:08
Tamara MiklušováZBM026040:53
Emma BednaříkováZBM035942:57
Markéta MulíčkováABM036240:18
 
2366OK Jilemnice JIL1126:21
Ema GottsteinováJIL045140:58
Vendula JanovskáJIL045346:28
Anna KarlováJIL035238:55
 
3361KOB Tretra Praha TAP1128:21
Barbora SmolkováTAP035640:48
Ema BulířováTAP045241:18
Ema ČernáROU045146:15
 
4360OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1132:31
Míša ŠklíbováTJN015341:43
Adéla RýdlováTJN015147:40
Anna MašínováTJN015243:08
 
5357OOB TJ Turnov TUR1132:40
Elin MartanováVLI025239:40
Anna KochováTUR015546:58
Lenka ŠritrováTUR025046:02
 
6370OK Lokomotiva Pardubice LPU1133:13
Tereza FejfarováLPU036041:07
Ema MarkováSTE025251:33
Kateřina KoberováLPU035240:33
 
7379KOS Slavia Plzeň VPM1133:59
Kateřina ČernáVPM025050:21
Kateřina ŠauliVPM045643:17
Kamila RichtrováVPM045140:21
 
8358OK 99 Hradec Králové PHK1134:33
Adéla VandasováPHK025540:18
Johana ChvátilováPHK045051:03
Tereza KosováPHK015143:12
 
9364OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1136:29
Michaela DittrichováSKM025137:58
Kateřina NevěřilováLCE025454:46
Ľuboslava WeissováLCE026143:45
 
10390OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2139:18
Soňa PesničákováTJN045141:24
Magdaléna RýdlováTJN025149:06
Marie PodrábskáTJN025948:48
 
11378OK Lokomotiva Pardubice LPU2139:19
Štěpánka ShánělováCHC015243:34
Bára PušováLPU035747:30
Adéla BártováLPU035348:15
 
12359OK Kamenice KAM1139:38
Lucie SemíkováKAM025043:32
Helena HankovcováKAM035051:19
Karolína BejvlováKAM025844:47
 
13362SK Studenec STH1142:02
Tereza ChrástováSTH025141:01
Jana KejmarováSTH015256:23
Vanda VávrováHOR035044:38
 
14393USK Praha VSP1143:06
Markéta KodejšováVSP045850:00
Klára AschermannováVSP045451:17
Jolana ŠtraitováVSP045641:49
 
15367SJH Jindřichův Hradec SJH1144:01
Jitka NovotnáSJH045451:48
Tereza KinštováSJH025147:51
Kateřina BlažkováSJH025244:22
 
16375SK Žabovřesky Brno ZBM2144:11
Klára BarnatováZBM035248:08
Karolína HovořákováZBM035147:01
Markéta RotkováZBM045549:02
 
17373OOB TJ Turnov TUR2144:16
Lea MartanováVLI055540:49
Judita MellanováTUR055950:16
Štěpánka HudskáTUR045053:11
 
18381OK 99 Hradec Králové PHK2145:44
Anežka ZamouřilováPHK035450:10
Michaela MetelkováPHK055037:02
Veronika HorákováPHK035358:32
 
19374Slavia Liberec orienteering VLI1147:04
Alžběta PodrábskáVLI045145:36
Marie ŠestákováVLI045254:24
Adéla SkácelováVLI045447:04
 
20365KOS TJ Tesla Brno TBM1147:14
Lenka PolákováSOP015155:06
Lucie KorpasováTBM015142:53
Anežka HlaváčováTBM019949:15
 
21384OK Kamenice KAM2151:54
Julie BalejováKAM055141:26
Lucie ČapkováKAM045950:00
Kristýna JedličkováKAM045560:28
 
22372SK Praga PGP1153:31
Marie VyhnálkováRIC015147:07
Klára ČermákováPGP035252:26
Eliška ChrzováPGP035353:58
 
23363OK Slavia Hradec Králové SHK1154:46
Martina ThýnováSHK035041:10
Denisa KodytkováSHK025260:34
Veronika ŠklíbováSRK015353:02
 
24368TJ TŽ Třinec TRI1156:46
Teresa MrózekTRI025147:08
Kateřina WarcopováTRI015052:38
Hana BernatíkováTRI025357:00
 
25369Oddíl OB Kotlářka DKP2158:24
Anna Marie SmutnáDKP035955:10
Viktorie ŠkáchováDKP065548:30
Pavla BlahováDKP015554:44
 
26376SOB Olomouc UOL1160:24
Markéta BídováUOL035250:32
Vlaďka RaclavskáUOL025350:54
Adéla BinarováUOL045258:58
 
27394USK Praha VSP2162:42
Valentýna KopeckáVSP045353:59
Hana MalečkováVSP055350:10
Hana BeranováVSP045558:33
 
28388OB Říčany RIC1164:24
Laura De HeijRIC045050:31
Ema PračkováRIC045149:16
Barbora VláčilováRIC045764:37
 
29380SK Orientační sporty Nové Měst OSN1173:47
Klára PilnáOSN045262:50
Taťána SlámováOSN025056:10
Klára NechanickáOSN005054:47
 
30371SKOB Zlín TZL1175:32
Julie TicháTZL025255:08
Marie TicháTZL025349:04
Pavlína ŠuráňováTZL025771:20
 
31382SK Praga PGP2178:10
Pavla ŠimšováMFP055150:14
Kateřina ŠtěpováPGP065768:29
Hana DvořákováPGP035559:27
 
32377Orientační Běh Opava AOP1178:19
Bára PachmannováAOP035165:20
Karolína KlechováAOP045259:21
Anna KovalčíkováAOP045353:38
 
33397Nejdek Orienteering NEK1180:54
Pavla NádeníčkováNEK015055:38
Veronika ZiebováNEK045062:21
Iva NádeníčkováNEK035062:55
 
34392KOS Slavia Plzeň VPM2183:01
Gabriela ŘehákováVPM035350:21
Sára PeckoONO045268:17
Markéta StaňkováVPM015364:23
 
35389KOB Tretra Praha TAP2186:30
Jana PopováTAP025251:37
Linda TomáškováTAP045570:32
Veronika PopováTAP025364:21
 
36398Oddíl OB Kotlářka DKP3187:53
Anežka Rozárie PetrilákováDOR025155:15
Karin SannaDKP025057:31
Emma RipplováDKP046075:07
 
37383K.O.B. Choceň CHC1200:54
Hanna SudołCHC035260:56
Aleksandra CiuraCHC015571:38
Joanna MazurekCHC035368:20
 
38387OK 99 Hradec Králové PHK3213:04
Anna ČapkováPHK045161:56
Hana VrábelováPHK045484:22
Pavlína ChvátilováPHK745066:46
 
39391SOB Olomouc UOL2231:21
Zuzana RaclavskáUOL025172:39
Eliška SlehováUOL045373:27
Lenka RaclavskáUOL025285:15
 
 
396Slavia Liberec orienteering VLI2disk
Eliška BurešováVLI045676:57
Anna PodhornáVLI045557:36
Lea AndrlováVLI0453disk
 
386OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1disk
Štěpánka LickováLTU045262:50
Kateřina HoškováLTU045176:30
Kristýna BrumlichováNPA0351disk
 
385OK Lokomotiva Pardubice LPU3disk
Tereza BrožkováKUO045149:47
Jana KovářováLPU025164:36
Johana VodičkováLPU0354disk
 
356Oddíl OB Kotlářka DKP1disk
Eliška PoborskáDKP035849:54
Dorotea TicháDKP0351disk
Magdalena ŠkáchováDKP0156disk
 
 
 
 
D195 (1)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
ms793LOK-o Liberec LLI1disk
Bohuslava LabskáLLI695181:19
Eva ŠtičkováLLI605181:46
Martin Štičkadisk
 
 
 
 
D21 (39)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1107SK Severka Šumperk SSU1135:37
Lenka PoklopováSSU895245:45
Anna ŠtičkováSSU965141:17
Tereza JanošíkovaSSU995348:35
 
2108OK Lokomotiva Pardubice LPU1136:38
Tereza NovákováLPU975745:21
Martina ZvěřinováLPU835743:23
Iveta ŠístkováLPU865447:54
 
3104SK OB Chotěboř CTB1141:05
Alena VoborníkováCTB945146:25
Jana BenešováCTB945249:09
Kamila GregorováCTB815145:31
 
4114OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1141:14
Radka SklenářováLCE925050:09
Vendula HorčičkováLCE935345:06
Zuzanna KubickaLCE935445:59
 
5103OK 99 Hradec Králové PHK1144:32
Markéta NovotnáPHK945151:40
Jana ŠímováPHK856950:19
Denisa KosováPHK915042:33
 
6105OK Slavia Hradec Králové SHK1145:15
Nikola ThýnováSHK005148:57
Martina HepnerováSHK815253:16
Zuzana JedličkováSHK815043:02
 
7116Sportcentrum Jičín SJC1145:27
Barbora MatějkováSJC015645:28
Rozárka VejražkováSJC015150:03
Nikola ZlámalováSJC995149:56
 
8102OK Kamenice KAM1145:28
Monika DoležalováKAM885152:39
Petra LandovskáKAM935448:35
Tereza ČechováKAM985244:14
 
9109SK Praga PGP1145:43
Adélka BogarováPGP905646:27
Eliška SieglováPGP995449:05
Kateřina JanovskáPGP985050:11
 
10121OK Lokomotiva Pardubice LPU3146:35
Petra HančováLPU965946:35
Klára ProcházkováLPU945148:38
Jana PeterováLPU005751:22
 
11115OK 99 Hradec Králové PHK2152:11
Agnieszka CychPHK996648:58
Barbora ChaloupskáPHK995145:52
Jana BalcarováPHK875357:21
 
12111OK Lokomotiva Pardubice LPU2153:20
Klára ŽaloudkováLPU946151:40
Pavla UdržalováLPU855255:24
Lenka KnapováLPU935146:16
 
13113Oddíl OB Kotlářka DKP1154:09
Dominika PlochováDKP865148:57
Kateřina MullisDKP775351:25
Kristýna KolínováDKP845053:47
 
14117OK Slavia Hradec Králové SHK2154:20
Andrea VětříčkováSHK995158:23
Lenka MechlováSHK905148:14
Adéla ČervenáSHK975547:43
 
15136SKOB Zlín TZL2156:26
Jitka JeřábkováTZL945348:24
Veronika TicháTZL995160:21
Alžběta NešporováTZL005147:41
 
16131OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2156:55
Magdalena HájkováLCE915549:03
Martina JirčákováLCE895146:03
Barbara VavrysováLCE975161:49
 
17118SKOB Zlín TZL1157:02
Iva KavánkováTZL975346:42
Zuzana ChovancováTZL975455:31
Marie KrejčíkováTZL925254:49
 
18106KOS TJ Tesla Brno TBM1159:44
Tereza KorpasováTBM989849:03
Kateřina GrycováTBM005859:42
Zdenka KozákováTBM795250:59
 
19135OOB TJ Turnov TUR2161:56
Šárka SokolářováTUR999950:14
Alena NeradováTUR855156:55
Markéta ThořováTUR995254:47
 
20126OK Jiskra Nový Bor BOR1162:00
Lucie JanouškováBOR995454:41
Šárka FolbrechtováBOR905154:14
Adéla HavlováBOR916153:05
 
21127Oddíl OB Kotlářka DKP2162:49
Petra SnížkováDKP775247:07
Zuzana JiřištováDKP825455:30
Marie PospíšilováDKP875660:12
 
22120OOB TJ Turnov TUR1164:18
Lucie LuštickáTUR865046:23
Nikola KochováTUR935871:45
Iva RufferováTUR835446:10
 
23123K.O.B. Choceň CHC1164:45
Hanna WiśniewskaCHC905143:55
Katarzyna CiesiółkaCHC005563:28
Jana SemrádováCHC995157:22
 
24134OK 99 Hradec Králové PHK3167:22
Tereza NovotnáPHK925550:42
Lenka SvobodováPHK955155:37
Nina AzebováPHK885561:03
 
25129K.O.B. Choceň CHC2167:40
Adrianna BiedermanCHC005648:57
Veronika ChaloupkováCHC985258:29
Kateřina ChaloupkováCHC005160:14
 
26137SK Žabovřesky Brno ZBM3174:00
Natalia HiklováZBM835048:08
Zuzana HendrychováZBM895475:44
Tereza OdehnalováZBM975750:08
 
27122KOB Tretra Praha TAP1175:29
Gabriela ŠimůnkováTAP975552:38
Tereza HoškováTAP897164:54
Anna HermannováTAP925157:57
 
28112KOS TJ Tesla Brno TBM2177:07
Adéla ChromáTBM887060:11
Vanda HošekováTBM969665:26
Kamila ŠpringlováTBM005051:30
 
29140SK Žabovřesky Brno ZBM4180:16
Magdaléna KlusáčkováZBM945246:43
Jana KavánkováZBM935685:09
Gabriela HiršováZBM965148:24
 
30128OK Chrastava CHA1182:49
Markéta PavlíkováCHA005062:17
Vendula RůžičkováCHA025268:17
Jana KubátováCHA915252:15
 
31101SK Žabovřesky Brno ZBM1185:35
Petra KoporováZBM935364:11
Klára OdehnalováZBM995673:26
Jindra PerůtkováZBM898947:58
 
32119OK Kamenice KAM2186:11
Marie ProcházkováKAM955453:56
Iveta AlbrechtováKAM995062:44
Eliška HájkováKAM985169:31
 
33133SK Praga PGP2197:16
Silvie SlavíkováPGP975161:16
Johana KopeckáPGP995669:28
Tereza BialožytováPGP905566:32
 
34138OK Jiskra Nový Bor BOR2197:37
Karolína StaňováBOR985355:28
Michaela ŠákrováBOR885067:16
Lucie NovákováBOR985474:53
 
35139SK Praga PGP3200:45
Michaela LavičkováPGP965669:15
Zuzana KožinováPGP965059:19
Zuzana HrabánkováPGP995072:11
 
36141SK Praga PGP4204:58
Elis MasopustováPGP865674:43
Olga ŠimerkováPGP755159:56
Iva KošárkováPGP815570:19
 
37132OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1209:16
Ivana LošťákováLTP775874:54
Rose RibyLTP005177:02
Lenka KovářováLTP975057:20
 
38124OK Doksy DOK1221:05
Kateřina DolejšíDOK015655:15
Lenka DolejšíDOK745078:25
Petra SynkováDOK795087:25
 
 
110SK Žabovřesky Brno ZBM2disk
Markéta FirešováZBM9951disk
Monika MolnárováZBM945969:20
Eva KabáthováZBM896657:36
 
 
 
 
H105 (6)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1601VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP1146:59
Ondřej SkripnikFSP750250:43
Martin HroudaFSP761247:11
Tomáš FibírFSP790149:05
 
2605OK Sparta Praha SCP1164:25
Ondřej VrabecSCP830351:09
Daniel ŠístekSCP750746:42
Pavel DubecSCP800366:34
 
3604SK Praga PGP1182:11
Miroslav BenešPGP810857:50
Ondřej StřelbaPGP751058:17
Tomáš BartalošPGP801066:04
 
4602OOB SK Chrast CHT1190:34
Milan KlvaňaCHT750064:43
Ivo KellerCHT770364:35
Pavel VítekCHT750161:16
 
5603OK Kamenice KAM1213:36
Martin ŠkvorKAM720168:01
Adam JedličkaKAM770066:40
Jiří BalejKAM670078:55
 
 
608Oddíl OB Kotlářka DKP1disk
Martin LedinskýDKP790169:34
Jan MaroušekDKP7402102:56
Jana ProcházkováDKP8052disk
 
 
 
 
H12 (16)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1503Ještědská oblast JEO160:51
Ctibor PodrábskýJEO070022:54
Tomáš DrahoňovskýTUR070119:24
Erik HeczkoJEO080418:33
 
2501Oddíl OB Kotlářka DKP165:30
Šimon VítečekDKP080123:07
Jáchym ŠubrtDKP080020:53
Patrik SedláčekDKP081621:30
 
3511Západočeská oblast ZCO169:30
Jakub StehlíkLPM070021:14
Štěpán VodrážkaVPM080226:24
Jakub DondaONO070021:52
 
4508SOK TJ Turnov TUV173:16
Matilda TomáškováTUV099829:40
Anna ZabořilováJEN095125:01
Prokop TomášekTUV070118:35
 
5507OOB TJ Turnov TUR174:17
Vojtěch MertlíkTUR070423:09
David ZajgerTUR070325:20
Eduard ŽemlíkTUR090925:48
 
6510Oblast Vysočina VYS175:45
Vladimír SrbSJI070122:36
Jakub PrášilSJI070225:52
Tomáš ParkanSJH080327:17
 
7512Oddíl OB Kotlářka DKP276:45
Eda MacharDKP080330:46
Dominik MaroušekDKP071623:38
Matouš JunekDKP081722:21
 
8516Oddíl OB Kotlářka DKP378:07
Štěpán BrandejsDKP080723:08
Jakub StudničkaDKP071831:33
Adam EngelDKP091023:26
 
9506OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN180:26
Jan NožičkaTJN080926:19
Hynek ŘehořTJN070028:29
Vítek ŠtemberaTJN080125:38
 
10514Slavia Liberec orienteering VLI284:27
Jan SkácelVLI090126:20
Eduard HabánVLI080029:52
David BurešVLI070728:15
 
11509Slavia Liberec orienteering VLI191:01
Filip BenešVLI070829:50
Matěj ŠebelkaVLI080540:37
Jan HyxaVLI070220:34
 
12518Oddíl OB Kotlářka DKP5106:19
Jakub SalingerDKP071526:34
Jan DaněkDKP071341:30
Vít ProcházkaDKP071138:15
 
13517Oddíl OB Kotlářka DKP4113:42
Šimon JunekSTH100130:20
Jonáš VeljačikDKP081834:38
Vojtěch KotenDKP081548:44
 
14502VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP1122:25
Matouš SkripnikFSP080029:20
Matyáš VrbaFSP070625:04
Tomáš BrdičkaFSP071068:01
 
15515Oblast Vysočina VYS2127:50
Antonín HofhanzlRUZ090231:10
Vojtěch VítekCHT080139:32
Adam PrášilSJI090157:08
 
16505KOB Tretra Praha TAP1144:21
Vojtěch HlaváčekTAP070030:19
Patrik CichraTAP090340:38
Tomáš KučeraTAP090773:24
 
 
 
 
H135 (16)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1634USK Praha VSP1133:59
Michal PrůšaVSP731045:19
Petr BořánekVSP700042:05
Milan JirásekVSP740346:35
 
2622Orientační Běh Opava AOP1137:21
Martin SchusterAOP650255:24
Miroslav HadačAOP650139:04
Tomáš KovalčíkAOP730142:53
 
3624OK Chrastava CHA1137:59
Pavel PachnerCHA750145:16
Rudolf KaškaCHA550048:10
Petr KadavýCHA780044:33
 
4627SK Praga PGP1155:46
Jan KabátPGP690160:52
Petr JanasPGP710641:19
Petr BaldrianPGP720353:35
 
5632SOK TJ Turnov TUV1155:48
Radka TomáškováTUV785150:57
Pavel VeselýTUV690156:57
Martin ŠritrTUV680247:54
 
6621KOB ALFA Brno ABM1161:00
Pavel RadaABM740156:01
Robert KurečkaABM721050:45
Ondřej MulíčekABM740554:14
 
7637OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2161:42
Dušan NovotnýTJN700257:14
Jan ŠtemberaTJN751350:45
Jiří RýdlTJN700053:43
 
8633SOB Olomouc UOL1174:59
Roman ŠimekUOL650371:59
Ivana PoklopováUOL645150:10
Petr HorčičkaUOL700752:50
 
9623OK Jiskra Nový Bor BOR1176:47
David NehasilBOR771344:55
Petr BeránekBOR670143:55
Jaroslav StudničnýBOR700487:57
 
10636OB Říčany RIC2179:01
Pavel KotenRIC720054:01
Jindřich LazarRIC750454:40
Petr HerynekRIC730570:20
 
11626OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1186:25
Petr BendákLTU650054:04
Pavel PetrželaLTU630147:45
Jan LazákLTU690084:36
 
12629OK Sparta Praha SCP1190:59
Pavel VeljačikSCP620057:09
Markéta VeljačikováSCP645162:57
Jiří KautskýSCP820170:53
 
13635OK Chrastava CHA2191:29
Jan BřezinaCHA760470:38
Tomáš DankoCHA720060:46
Zdeněk SychraCHA730260:05
 
14631OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1196:35
Jan BaloghTJN750072:52
Josef PustaiTJN630067:31
Jiří MrkvičkaTJN710156:12
 
15625K.O.B. Choceň CHC1214:34
Karol GmurCHC760560:49
Romuald GugaCHC550161:24
Piotr MazurekCHC700192:21
 
 
628OB Říčany RIC1disk
David RožekRIC740345:55
Tomáš PračkaRIC7302disk
Miroslav SeidlRIC740739:27
 
 
 
 
H14 (14)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1410Západočeská oblast ZCO172:47
Ondřej KurzVPM050323:22
David NěmecLPM050428:19
Šimon StehlíkLPM050121:06
 
2406KOB Tretra Praha TAP172:54
David EllederTAP061523:17
Dominik SorkTAP050428:46
Jakub SmolkaTAP050020:51
 
3409Oblast Vysočina VYS173:34
Michal NouzaSJH050523:18
Filip JelínekRUZ050028:58
Tomáš PrášilTTR050121:18
 
4408OOB TJ Turnov TUR185:42
Hugo HoetzelTUR050523:37
Petr HeřmánekTUR050031:37
Vojtěch NejezchlebTUR050330:28
 
5403Ještědská oblast JEO194:31
Karel BřezinaJEO060527:22
Oliver HabánJEO060828:22
David HoužvičkaJEO060338:47
 
6407OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN197:53
Jan ZurynekTJN060531:53
Albert MíkaTJN060136:41
Filip MairichTJN060329:19
 
7411KOB Tretra Praha TAP2100:26
Ondřej KuchařTAP060937:28
Jáchym BulířTAP060229:14
Matouš ČernýTAP050133:44
 
8401Oddíl OB Kotlářka DKP1106:25
Štěpán KoliášDKP061028:49
Matěj MacharDKP060438:13
Matěj LedinskýDKP060239:23
 
9402VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP1106:29
Nikola SkripnikFSP060029:29
Lukáš ČervinkaFSP060335:03
Adam KlepetkoFSP060141:57
 
10412OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2111:56
Ondřej MastníkTJN050737:24
Marek MaškarinecVLI050140:04
Martin DejnožkaTJN060034:28
 
11404SK Praga PGP1116:43
Antonín StřelbaPGP060537:38
Ondřej ŠimerkaPGP080038:01
Eliáš KosákPGP070441:04
 
 
415OOB TJ Turnov TUR2disk
n nTUR0501disk
N.N.
N.N.
 
414KOB Tretra Praha TAP3disk
Matyáš ZlesákTAP061255:11
Vojta MazánekTAP061152:45
Šimon TofelTAP0605disk
 
405OB Říčany RIC1disk
Lukáš KohoutekRIC080588:48
Tomáš KohoutekRIC060347:04
Tomáš LazarRIC0704disk
 
 
 
 
H165 (8)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1653SK Praga PGP1129:28
Tomáš JanovskýPGP640145:22
Petr KožinaPGP600041:01
Martin TichovskýPGP610043:05
 
2651OK Jiskra Nový Bor BOR1132:54
Petr KarvánekBOR660044:48
Jaroslav KrejčíBOR630233:15
Pavel DikošBOR600354:51
 
3655OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1141:41
Ivan ŠmausTJN624952:16
Jiří ŘehořTJN700439:24
Radovan KuncTJN554950:01
 
4656OK Jiskra Nový Bor BOR2142:18
Petr PavlovecBOR630350:23
Miloslav PrůchaBOR580046:04
Jiří SuchardaBOR580245:51
 
5654SOOB Spartak Rychnov n.Kn. SRK1167:25
Michaela KosováSRK675249:52
Rudolf HrobařSRK470263:37
Michal KosSRK680253:56
 
6657OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2180:44
Aleš UlmanTJN720164:19
Petr HorákTJN560253:47
Libor PěničkaTJN600062:38
 
7660Oddíl OB Kotlářka DKP1185:12
Antonín ŠubrtDKP710049:59
Pavel StehnoDKP490078:33
Jan VítečekDKP720156:40
 
8652OB Jenišovice JEN1188:37
Jiří ŠvarcJEN620159:30
Miroslav BártaJEN520173:45
Michal ZabořilJEN710155:22
 
 
 
 
H18 (46)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1304Oddíl OB Kotlářka DKP1133:12
Jan NechanickýOSN020042:50
Jaroslav SedláčekDKP030949:53
Milan MalačkaDKP021040:29
 
2301SK Praga PGP1133:13
Petr JanasPGP020046:23
Martin ŠimšaPGP030937:39
Tomáš JanovskýPGP010149:11
 
3327OOB TJ Turnov TUR1133:14
Vojtěch ZabořilTUR011047:33
Kryštof HájekTUR021240:34
Matyáš ŠtreglVRL030145:07
 
4325OK 99 Hradec Králové PHK1134:09
Jakub ChaloupskýPHK030243:36
Matěj NeumannPHK040049:35
Ondřej MetelkaPHK010140:58
 
5303OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1135:00
Ondřej LesákTJN030647:34
Jakub PeterkaLLI040445:16
Matěj TkáčTJN040142:10
 
6305SK Žabovřesky Brno ZBM1138:26
Daniel PompuraZBM010844:20
Jáchym CoufalZBM020049:49
Jakub MilánZBM040744:17
 
7309SK Studenec STH1141:22
Jan RückerHOR020143:07
Aleš MühlbachSTH010450:00
Lukáš LinkSTH020548:15
 
8314KOS Slavia Plzeň VPM1141:34
Radim TokárVPM030045:00
Jiří DondaONO040351:28
Lukáš RichtrVPM020445:06
 
9302KOS TJ Tesla Brno TBM1145:02
Filip AdámekTBM010139:46
Vojtěch GrycTBM010648:58
Radim KliglTBM010356:18
 
10306Orientační Běh Opava AOP1145:04
Vít ČechAOP030247:35
Jiří KostkaAOP020152:00
Adam ValíkAOP030145:29
 
10315SK Praga PGP2145:04
Martin KabátPGP040844:59
Matyáš SieglPGP010453:57
Jáchym HojnýSJH030146:08
 
12311USK Praha VSP1145:07
Daniel BolehovskýVSP050842:13
Dominik PrůšaVSP040654:46
Jiří BlahaVSP041148:08
 
13333SK Žabovřesky Brno ZBM3145:08
Matúš ŠimoZBM010944:18
Vilém BednaříkVLI050948:26
Adam JonášZBM010252:24
 
14307OK Kamenice KAM1145:24
Adam ŠkvorKAM020251:20
Sebastian ŠafkaKAM010147:48
Jan GajdaKAM010546:16
 
15317OK Doksy DOK1145:40
David ŠmolDOK010050:49
Jakub BílýDOK010448:59
Petr SynekDOK020045:52
 
16334Oddíl OB Kotlářka DKP3151:04
Antonín ŠvarcDKP020347:15
Matěj ŠubrtDKP020556:51
Vít ŠkáchaDKP031046:58
 
17331KOB Tretra Praha TAP1153:06
Martin MelišíkTAP020046:35
Antonín ČernýTAP040259:24
Ondřej MěšťanTAP010047:07
 
18322OK Dobříš DOR1155:24
Jakub JandaDOR040347:42
Jáchym KučeraDOR030148:13
Matouš PetrilákDOR040959:29
 
19323OK Slavia Hradec Králové SHK1155:33
Šimon KolářSHK040545:00
Lubomír TichýSHK030356:02
David FáberaSHK030554:31
 
20346USK Praha VSP2159:58
Michal BolehovskýVSP020248:59
Kryštof PrůšaVSP010249:55
Matyáš ZakouřilVSP040061:04
 
21313OK Lokomotiva Pardubice LPU2164:35
Lukáš FejfarLPU031055:22
Daniel ŠtichhauerLPU040555:39
Ondřej PalečekLPU010553:34
 
22330OK Lokomotiva Pardubice LPU3169:03
Kryštof JelínekRUZ030147:40
Vojtěch ŠišmaLPU020469:37
Marek MrskočLPU020551:46
 
23326Oddíl OB Kotlářka DKP2170:11
Albert MarešDKP030849:11
Přemysl NovákDKP010760:15
Martin KlaškaDKP010060:45
 
24319Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1174:57
František HeclKSU020151:09
Adam ŠtáblKSU040162:04
Štěpán StrykKSU030661:44
 
25316SK SKI-OB Šternberk STE1175:48
František SvětnickýSTE020444:43
Matyáš DoležalSTE020868:26
Radek SvobodaSTE020762:39
 
26329KOS TJ Tesla Brno TBM2175:55
Tomáš DoušekTBM040155:31
Ondřej EhlTBM040461:35
Ondřej GrycTBM040658:49
 
27344OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2176:34
Vojtěch DejnožkaTJN030055:50
Matyáš RůtaTJN010261:13
Vojta ŘehořTJN030359:31
 
28312SK Žabovřesky Brno ZBM2178:50
Tomáš ŠipošZBM030855:35
Vojtěch MarekZBM041065:03
Adam UrbánekZBM030258:12
 
29341OK Slavia Hradec Králové SHK2179:03
Tomáš DohnálekSHK040354:33
Adam KodytekSHK040262:40
Jan PorkertSHK010061:50
 
30310OK Jilemnice JIL1179:08
Matouš VlastníkJIL020155:08
Jonáš GottsteinJIL010744:23
Ondřej ValentaJIL040179:37
 
31339SK Praga PGP3179:30
František ČtrnáctPGP040155:30
Matyáš KolářPGP030455:54
Matěj MelichnaPGP010768:06
 
32320TJ TŽ Třinec TRI1179:37
Marek BialožytTRI030146:36
Rostislav SližTRI030263:39
Pawel MrózekTRI040169:22
 
33348USK Praha VSP3185:02
Adam TitzVSP040149:43
Michal BlahaVSP041267:53
Tomáš BaldrianVSP040567:26
 
34318K.O.B. Choceň CHC1190:25
Franciszek ŁagodaCHC030583:20
Stanisław KurzypCHC020257:53
Michal ŠvadlenaCHC010149:12
 
35328SOB Olomouc UOL1192:00
František DostálUOL020165:54
Filip RajmanUOL030174:49
Matyáš JirkaUOL020351:17
 
36338OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1197:27
Tomáš ŠitinaLTU030053:48
Vojtěch PirožekLTU040069:19
Michal ZamastilLTU020374:20
 
37343KOB Tretra Praha TAP2204:00
Matěj KuchařTAP040593:19
Jan MelišíkTAP050258:08
Šimon TůmaTAP040052:33
 
38345OOB TJ Turnov TUR2204:48
Jonáš MellanTUR030855:21
Jan MenclTUR020161:42
Jakub MertlíkTUR030787:45
 
39342OK Jihlava SJI1206:34
Matěj VenhodaSJI030163:54
Juraj TkáčSJI020093:06
Vojtěch OranySJI040149:34
 
40335OK Dobříš DOR2229:59
Ondřej SnížekDOR040662:39
Martin SnížekDOR040558:00
Jan JirasDOR0505109:20
 
41347SK Praga PGP4264:47
Aleš DlouhýPGP050272:18
Adam JanasPGP0404102:07
Antonín ForstPGP010690:22
 
 
340OB Říčany RIC1disk
Štěpán HolečekRIC040193:58
Jaromír ŠrámekRIC030361:44
Ondřej MuchaRIC0400disk
 
332SKOB Zlín TZL1disk
Přemek JandaTZL0103disk
Filip BartíkTZL020263:07
není č.
 
308OK Lokomotiva Pardubice LPU1disk
Hubert WaněkLPU0309disk
Ondřej PipekLPU020378:16
Filip HaasLPU040147:39
 
324OK Kamenice KAM2disk
Martin GajdaKAM0405disk
Marek BejvlLME040073:49
Martin VíšekKAM010259:42
 
336K.O.B. Choceň CHC2disk
Jakub ToborekCHC030466:21
Łukasz StrugarekCHC030686:01
Jakub ŠimekCHC0303disk
 
 
 
 
H195 (1)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1671OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1136:13
Milan RejmontLTU480140:43
Jiří ProcházkaLTU480249:06
Pavel HanušLTU650146:24
 
 
 
 
H21 (63)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
11SK Žabovřesky Brno ZBM1137:07
Daniel HájekZBM891947:57
Miloš NykodýmZBM900543:40
Marek MinářZBM944445:30
 
212SK Severka Šumperk SSU1140:15
Vojtěch KrálSSU884146:07
Marek SchusterSSU930347:04
Martin PoklopSSU880247:04
 
359Polish Military Team 17P1141:42
Michał Olejnik77P920046:12
Bartosz Pawlak77P900049:48
Wojciech Kowalski77P820045:42
 
46KOS TJ Tesla Brno TBM1145:47
Petr HorvátTBM943749:42
Osvald KozákTBM820149:51
Adam ChromýTBM884146:14
 
52OK Lokomotiva Pardubice LPU1146:25
Matěj KamenickýLPU903650:32
Jan RusinLPU000848:24
Radek NožkaLPU900547:29
 
68OK Lokomotiva Pardubice LPU2147:11
Tomáš UdržalLPU800249:56
David ProcházkaLPU911349:33
Martin RoudnýLPU000247:42
 
79OK Doksy DOK1150:07
Jakub ŠkodaDOK880046:38
Vít KoštejnDOK980050:27
Matouš FürstDOK960253:02
 
813OOB TJ Turnov TUR1151:46
Filip WolfTUR970151:28
Jan SchulhofTUR890052:51
Martin LuštickýTUR870047:27
 
910K.O.B. Choceň CHC1151:51
Mikołaj KrawczyńskiCHC000150:36
Dawid StefańskiCHC890449:26
Vojtěch GrundmanCHC880151:49
 
1027SK Praga PGP2151:54
Jakub VeselýPGP950351:21
Ctibor SyselPGP870051:54
Martin JonášPGP960648:39
 
117OK Kamenice KAM1152:15
Tomáš RusýKAM930148:47
Ondřej SemíkKAM940149:09
Lukáš KettnerKAM940354:19
 
124OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1152:36
Vojtěch SýkoraLCE980146:22
Piotr ParfianowiczLCE940145:34
Zdeněk SlezákLCE890260:40
 
1315SKOB Zlín TZL1153:31
Roman ZbranekTZL880847:21
Tomáš KolárikTZL930250:39
David MikelTZL970355:31
 
1449Sportcentrum Jičín SJC1155:05
Jan MrázekSJC810254:23
Jan BenešSJC870348:58
Jan PalasSJC850751:44
 
1529K.O.B. Choceň CHC2155:37
Marcin BiedermanCHC980556:29
Martin KřivdaCHC950146:49
Jan ShánělCHC940252:19
 
1626OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1158:17
Josef NagyTJN000655:06
Tomáš KobrTJN890154:46
Martin JanataTJN830648:25
 
1716OK Lokomotiva Pardubice LPU3160:31
Jan GrundmannLPU941058:25
Petr ZvěřinaLPU820854:40
Jonáš FenclLPU990247:26
 
1828Orientační Běh Opava AOP1162:50
Martin MeleckýAOP900156:17
Filip HadačAOP930153:24
Jaromír MielecAOP970153:09
 
1937OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2162:52
Krzysztof WołowczykLCE950256:33
Matěj KlusáčekLCE890345:34
Roman HorynaLCE760260:45
 
2018OK Jihlava SJI1162:57
Vojtěch VacekSJI960259:24
Jan BořilSJI970053:27
Jan ČechSJI960150:06
 
2121OK Jiskra Nový Bor BOR1163:21
Matěj BurdaBOR960851:21
Vít MarešBOR000058:14
Dan PavlovecBOR000153:46
 
225SK Žabovřesky Brno ZBM2163:26
Jan KomendaZBM990260:09
Štěpán ZimmermannZBM910152:55
Pavel BrlicaZBM930250:22
 
2311SK Žabovřesky Brno ZBM3163:27
Jakub HruškaZBM951564:07
Alexandr JordanovZBM950352:26
Stanislav MokrýZBM920246:54
 
2433OK Slavia Hradec Králové SHK2163:45
Radomír TichýSHK000057:16
Eduard ŠmehlíkSHK870255:42
Václav KomanecSHK840650:47
 
2542SK Žabovřesky Brno ZBM6166:11
Petr PřikrylZBM670858:45
Jan DrábekZBM851159:51
Ondřej HlaváčZBM990147:35
 
2619OK Slavia Hradec Králové SHK1166:50
Michal JirásekSHK890157:16
David HepnerSHK760154:48
Vojtěch NetukaSHK970154:46
 
2722OK Kamenice KAM2169:11
Ota ŠkvorKAM990052:53
Šimon HausenblasKAM980346:39
František PašekKAM760069:39
 
2832Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1172:03
Ondřej JílekKSU990863:55
Daniel TomanekKSU741054:40
Zdeněk RajnošekKSU850653:28
 
2934TJ TŽ Třinec TRI1173:20
Ondřej KantorTRI910350:59
Sebastian FilipekTRI000251:24
Erik TuharskýTRI010070:57
 
3046SK Praga PGP3173:32
Jakub LandovskýPGP960156:37
Tomáš LandovskýPGP910353:13
Pavel KošárekPGP710763:42
 
3124SK Žabovřesky Brno ZBM4173:40
Luděk FinstrleZBM790263:58
Vít BravenýZBM910252:30
Jan KlusáčekZBM930157:12
 
3241OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2174:04
Adam KazdaTJN910452:53
Marek NovotnýTJN990165:43
David MichekTJN980255:28
 
3331OK Lokomotiva Pardubice LPU4176:44
Jan ČermákLPU930164:24
Karel HaasLPU730459:27
Lukáš HovorkaLPU900152:53
 
3436Oddíl OB Kotlářka DKP1177:44
Jan Ferdinand PolášekDKP881168:00
Jan KolínDKP770155:03
Vojtěch IllnerDKP960054:41
 
3553K.O.B. Choceň CHC3178:06
Ondřej PešekCHC850252:55
Jakub KijakCHC000563:44
Pavel ŠvadlenaCHC750261:27
 
3623OK Lokomotiva Plzeň LPM1178:21
Jiří VištejnLPM930454:34
Barbora ŠikováLPM965064:12
Karolína KamenickáLPM965159:35
 
3751OK Kamenice KAM3178:58
Jan NěmečekKAM930060:15
Jan ValášekKAM940058:19
Tomáš JíraKAM980260:24
 
3817OK 99 Hradec Králové PHK2179:19
Aleš BalcarPHK860265:16
Michal ČernýPHK800558:34
Šimon ChvátilPHK990855:29
 
3948Klub vytrvalostních sportů Šum KSU2179:27
Jakub JílekKSU920264:05
Jonáš MüllerKSU990659:48
Zdeněk JanůKSU904555:34
 
4039OK 99 Hradec Králové PHK4182:30
Jan PanchártekPHK880257:30
Karim AzebPHK911058:51
Tomáš ZelenkaPHK900166:09
 
4140KOB Dobruška DOB1183:48
Wojciech PachnikDOB910161:41
Martin JandaDOB800274:57
Mikolaj DutkowskiDOB920047:10
 
4263OOB TJ Slovan Luhačovice LCE4184:10
Kryštof PanovecLCE001166:09
Jan PerůtkaLCE880154:59
Marek CahelLCE880363:02
 
4330SK Žabovřesky Brno ZBM5184:17
Jan ZháňalZBM872158:42
Tobiáš GoldschmidtZBM000357:33
Vladimír KelblZBM971168:02
 
4438OOB SK Chrast CHT1188:45
Martin KrejsaCHT900160:19
Jakub HledíkCHT950166:52
Jan KopáčekCHT851061:34
 
4543SK Orientační sporty Nové Měst OSN1189:57
Jeroným KamenickýOSN954950:59
Jiří DvořáčekOSN750259:03
Radan KamenickýOSN600479:55
 
4645Oddíl OB Kotlářka DKP2191:20
Ondřej PospíšilDKP871757:38
Jaroslav TomešDKP810963:31
Martin GregorDKP770570:11
 
4720OK 99 Hradec Králové PHK3192:52
Jáchym KavalírPHK990155:01
Matěj GalbavýPHK000763:43
Petr KadeřávekPHK760574:08
 
4857KOB ALFA Brno ABM1193:05
Ondřej NovotnýABM921159:00
Vojtěch FloriánABM990167:59
Jan OtrusinaABM921066:06
 
4935KOB Tretra Praha TAP1198:07
Radim HošekTAP873765:30
Martin ČernýTAP890267:00
Jakub VlášekTAP970265:37
 
5047Sportcentrum Jičín SJC2198:59
Jaromír ŠvihovskýSJC800563:35
David ZlámalSJC960359:57
Matěj KarásekSJC000175:27
 
5125KOS TJ Tesla Brno TBM2199:46
Vítězslav KhýnTBM830468:01
Vít HorčičkaTBM991972:46
Matej HrabošTBM954758:59
 
5261OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN4202:57
David PustaiTJN930159:33
Jan PicekTJN910164:29
Petr StrachotaTJN870078:55
 
5360OK Jiskra Nový Bor BOR3212:56
Jan PavlovecBOR950365:46
Štěpán WaldhauserBOR040956:39
Pavel PrůchaBOR930490:31
 
5444OK Slavia Hradec Králové SHK3213:10
Jan FátorSHK790765:08
Jakub WeinerSHK791180:53
Tomáš SoučekSHK820067:09
 
5555VŠTJ Ekonom Praha EKP1215:56
Ondřej ČernýEKP851161:09
Ondřej BlahaEKP700267:23
Jan PeckaEKP680087:24
 
5662SK Praga PGP4219:09
Ondřej PokornýPGP750667:58
Ondřej SyselPGP830278:26
Martin BuzekPGP840172:45
 
5754OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN3234:05
Jan ŠmausTJN970077:58
David ŠklíbaTJN990283:30
Mirek JanečekTJN980472:37
 
 
14SK Praga PGP1disk
Antonín SemerádPGP9807disk
Jan FlašarPGP861050:04
Jan ProcházkaPGP840745:22
 
50LOK-o Liberec LLI1disk
Petr MelicharLLI000175:39
Vojtěch PeterkaLLI7502disk
Jakub BradáčLLI000269:50
 
52OK Jiskra Nový Bor BOR2disk
František BogarBOR8904disk
Matouš KarvánekBOR900665:20
Vít ŠákrBOR930170:23
 
56OOB TJ Slovan Luhačovice LCE3disk
Štěpán MudrákLCE9601disk
Medard FéderLCE011149:09
Johan VavrysLCE930253:24
 
3OK 99 Hradec Králové PHK1disk
Jan PetrželaPHK9200disk
Daniel VandasPHK980556:46
Pavel KubátPHK910148:57
 
58OK 99 Hradec Králové PHK5disk
Martin MűllerPHK890380:44
Jan BendákPHK9800disk
není č.
 
 
 
 
MIX (18)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1806OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1143:24
Mariya PolishchukLCE945443:46
Michal BurešVLI760152:08
Marie PodrábskáVLI745147:30
 
2818LOK-o Liberec LLI2149:24
Stanislav BradáčLLI720144:57
David BradáčLLI020344:23
Jana ŠklíbováSRK765160:04
 
3812SK SKI-OB Šternberk STE1155:53
Jindřich BenešKON040442:23
Vendula SkoupáSTE015265:52
Michal ŠklíbaSTE990047:38
 
4802OK Doksy DOK1160:18
Daniel NovákDOK870042:33
Antonín SynekDOK780051:12
Michal KubecDOK010366:33
 
5815KOS Slavia Plzeň VPM1181:38
Mirka ŘehákováSKV065283:06
Ondřej VodrážkaVPM770242:18
Miroslav ŘehákSKV710156:14
 
6816USK Praha VSP1188:20
Eva BeranováVSP025471:47
Václav ZakouřilVSP740153:17
Zdeněk KodejšVSP720263:16
 
7805OK Jilemnice JIL1190:22
Zdeněk VlastníkJIL690152:26
Kateřina KarlováJIL755374:10
Lucie VlastníkováJIL755463:46
 
8811OB Říčany RIC1207:24
Barbora VyhnálkováRIC985044:22
Barbora KotenováRIC045287:12
Klára KotenováRIC725275:50
 
9817OOB SK Chrast CHT2210:34
František VacekCHT050167:24
Tereza SlavíkováCHT065671:08
Iveta ZoulíkováCHT805272:02
 
10814OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1236:07
Jiří ŽuchaTJN660366:58
Nikola ŽuchováTJN935296:43
Daniela ŽuchováTJN975072:26
 
11804OOB SK Chrast CHT1251:30
Michal HybešCHT040179:40
Matěj ŠímaCHT050299:50
Vendula KropáčkováCHT035372:00
 
 
801Báječné ženy v orientačním běh BZP1disk
Vanda KrálováBZP875062:29
Tereza KrupováBZP8751disk
Marta DlouháBZP785157:25
 
807LOK-o Liberec LLI1disk
Katka FürstováLLI695074:48
Lucie NejedlováLLI7350disk
Josefína NejedlováLLI035094:57
 
824Oddíl OB Kotlářka DKP1disk
Šárka MíkováDKP825579:20
Josefina KlaškováDKP9651disk
Pavel MíkaDKP7800disk
 
809SK Praga PGP1disk
Marie FlašarováKCK5756disk
Iva MalečkováPGP755982:57
Vít MalečekPGP680192:04
 
819OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2disk
Dana VokušováTJN7750102:09
Tereza VokušováTJN0454105:04
Zdeněk VokušTJN5601disk
 
810OK 99 Hradec Králové PHK1disk
Jiří ChvátilPHK720075:33
Pavel MetelkaPHK6800disk
Eva HalířováBOR665494:44
 
803K.O.B. Choceň CHC1disk
Lilianna Etterle-BiedermanCHC7352disk
Agnieszka MazurekCHC015449:48
Pawel BiedermanCHC7102