Kozlov 21.9., Výsledky

2017-09-21


Linie 1,1 km 60 m 5 Kontroly
1 4406055 Dany 20:54
2 4616800 David 20:59
3 1429015 Marketka K. 26:00
4 4616803 Verča H. 27:47
5 4406059 Hanička H. 28:41
6 4616804 Vojta K. 33:55
7 4616799 Fanda D. 37:11
8 4406070 Lucka H. 37:26
9 4406062 Anička L. 39:58
10 4406053 Julča 40:18
11 4406056 Tina 40:34
12 4406058 Fanda L. 41:32
13 4406069 Janička K. 42:37
14 4616809 Martinek H. 47:30
15 4616796 Alenka H. 47:31
16 4616806 Petik H. 50:52
17 1429021 Matilda T. 63:53
- 4616798 Franta V. MP
- 4616802 Kryštof T. MP
- 4406066 Kačka M. MP
- 4616805 Alinka H. MP

Děti 1,9 km 60 m 11 Kontroly
1 800320 Kuba O. OOB TJ Turnov 12:13
2 7205003 Miška O. 12:14
3 1429022 Thor 14:57
4 515047 Martin V. 15:37
5 888622 Jonáš M. 18:28
6 7202880 Šárka 19:43
7 2095942 Miša N. 21:08
8 2095950 Barča N. 23:32
9 1429016 Prokop 26:45
10 2095926 Kája N. 38:16
11 1403061 Vojta N. 48:00
12 1429025 Tonda a Vojta 50:58
13 1429023 Kačka L. 53:42
14 2108913 Linda 55:59
15 1429013 Adelka S. 58:02
16 4616807 Zuzka 66:25

Dospělí 3,3 km 130 m 7 Kontroly
1 2108912 Kuba M. 52:54
- 51816 Jindra J. MP
- 1429020 Jindra MP
- 51816 Jindra J. #2 MP


Vytvořeno 2017-09-21 21:28:45 s SI-Droid Event 1.6.3