Startovka kategorie                                                 7.4.2005 23:36:20
                                3. závod žebříčku JO
===ČSOB-TUR=================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.7km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  160 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 C  253131   1.00      
  2  272 Valešová Martina         OK Chrastava         CHA9651 C    8194   4.00      
  3  246 Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 C           7.00      
  4  270 Vydrová Karolína         OK Chrastava         CHA     C  230719  10.00      
  5  373 Vakant                                                           13.00      
  6  271 Hovorková Kristýna       OK Chrastava         CHA9650 C    8192  16.00      
  7  374 Vakant                                                           19.00      
  8  375 Vakant                                                           22.00      
 
Startovka kategorie: D10L        2.4km   70m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  149 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C  410734   1.00      
  2  197 Drbohlavová Sandra       OB Jenišovice        JEN9451             3.00      
  3  247 Zakouřilová Eliška       SOK TJ Turnov        TUV9651 C           5.00      
  4  159 Alexandrová Karolína     TJ Loko Liberec      LLI9554 C           7.00      
  5  196 Tichánková Jana          OB Jenišovice        JEN                 9.00      
  6  248 Malinová Anna            SOK TJ Turnov        TUV9751 C          11.00      
  7   39 Göttlichová Adéla        OK Jiskra Nový Bor   BOR9452 C    4382  13.00      
  8  151 Košková Anna             TJ Loko Liberec      LLI9551 C  410732  15.00      
  9  198 Hanušová Michaela        OB Jenišovice        JEN9551            17.00      
 10  249 Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653 C          19.00      
 11  338 Sieglova Eliska          Sieglovi             SIE                21.00      
 12  339 Brožková Jindřiška       TJ Sokol Rovensko po ROT                23.00      
 13  340 Vakant                                                           25.00      
 14  341 Vakant                                                           27.00      
 
Startovka kategorie: D10LP       2.4km   70m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  203 Nováková Štšpánka        OK Doksy             DOK0151     51496  57.00      
  2  231 Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151            59.00      
  3  325 Hudská Lída              OOB TJ Turnov        TUR9851    232726  61.00      
  4   88 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C          63.00      
  5  182 Poláchová Jana           OK Všeň              VSE                65.00      
  6  329 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751     51537  67.00      
  7  409 Vakant                                                           69.00      
  8  410 Vakant                                                           71.00      
  9  411 Vakant                                                           73.00      
 10  412 Vakant                                                           75.00      
 
Startovka kategorie: D12         2.0km   60m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  245 Červová Barbora          SOK TJ Turnov        TUV9451 C   51238   2.00      
  2  261 Vlčková Klára            KOB Děčín            LDC9250     53554   5.00      
  3  130 Pavlovcová Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB9399 B   52908   8.00      
  4   89 Poloprutská Tereza       VSK Slavia TU Libere VLI9450 C   49952  11.00      
  5  244 Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 C  411625  14.00      
  6  443 Vakant                                                           17.00      
  7  444 Vakant                                                           20.00      
  8  445 Vakant                                                           23.00      
 
Startovka kategorie: D14         2.7km   90m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  273 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197  20.00      
  2   91 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 B   49951  24.00      
  3   41 Polmová Barbora          OK Jiskra Nový Bor   BOR9250 C    4380  28.00      
  4  165 Kvapilová Petra          TJ Sokol Rovensko po ROT9251 C    7795  32.00      
  5  228 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252    411767  36.00      
  6   26 Hradecká Lucie           OK Doksy             DOK9250 C    7764  40.00      
  7   92 Veselská Gabriela        VSK Slavia TU Libere VLI9250 C    8281  44.00      
  8   38 Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 C   49973  48.00      
  9   40 Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 B    4383  52.00      
 10   90 Havrdová Barbora         VSK Slavia TU Libere VLI9150 C   49961  56.00      
 11  446 Vytinová Monika          OOB TJ Turnov        TUR9150 B  410745  60.00      
 12  168 Tvrzníková Jana          TJ Sokol Rovensko po ROT9252 C    7798  64.00      
 13  447 Vytinová Veronika        OOB TJ Turnov        TUR9250    410748  68.00      
 14  448 Vakant                                                           72.00      
 15  449 Dlouhá Tereza            OOB TJ Turnov        TUR9151 C   51538  76.00      
 
Startovka kategorie: D16         3.9km  120m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   43 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 B    8479  67.00      
  2  146 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115  70.00      
  3   44 Polmová Klára            OK Jiskra Nový Bor   BOR9052 B    8480  73.00      
  4  450 Vakant                                                           76.00      
  5   42 Knesplová Veronika       OK Jiskra Nový Bor   BOR8950 C    8482  79.00      
  6  451 Vakant                                                           82.00      
  7  452 Vakant                                                           85.00      
 
Startovka kategorie: D18         4.7km  170m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  164 Kvapilová Marie          TJ Sokol Rovensko po ROT8851 B    7799  62.00      
  2   45 Doškářová Sofie          OK Jiskra Nový Bor   BOR8851 C    8483  65.00      
  3  274 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 B    4126  68.00      
  4   34 Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753 B    7721  71.00      
  5  453 Šichová Petra            TJ Sokol Rovensko po ROT8751 C  515047  74.00      
  6  454 Vakant                                                           77.00      
 
Startovka kategorie: D20         6.9km  240m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  129 Žďárská Jana             TJ Stadion Nový Bor  STB8599 C   49984  33.00      
  2  455 Vakant                                                           36.00      
  3  456 Vakant                                                           39.00      
 
Startovka kategorie: D21K        6.9km  240m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   32 Albrechtová Lenka        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C    7707  60.00      
  2  145 Vakant                                                           63.00      
  3  275 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C    4212  66.00      
  4   95 Vodrážková Dita          VSK Slavia TU Libere VLI7551 C   49953  69.00      
  5  133 Žďárská Romana           TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  72.00      
  6   47 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C    8550  75.00      
  7  264 Kroupová Jana            VSK Přírodověda - or PVP7052 C  303931  78.00      
  8  143 Jedličková Radka         KOB Chemopetrol Litv LIT8151 C    8112  81.00      
  9  319 Šašková Petra            Sdruž. organizátorů  SOB7451      4186  84.00      
 10  318 Hanovcová Helena         TJ Slavia Hradec Krá SHK7453    301631  87.00      
 11   93 Harazinová  Radka        VSK Slavia TU Libere VLI7650 C   49387  90.00      
 12  144 Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C    8113  93.00      
 13  457 Vakant                                                           96.00      
 14  458 Vakant                                                           99.00      
 15  459 Vakant                                                          102.00      
 
Startovka kategorie: D21L        7.9km  250m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   94 Komínková Věra           VSK Slavia TU Libere VLI7979 C    8248   0.00      
  2   46 Švihovská Katka          OK Jiskra Nový Bor   BOR7851 C    8528   4.00      
  3   30 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7450 C    8307   8.00      
  4  323 Němcová Eva              TJ Loko Liberec      LLI7651 C   51202  12.00      
  5  218 Krásná Václava           KOB Dobruška         DOB8181 C    8130  16.00      
  6  232 Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726  20.00      
  7   97 Nádeníková Martina       VSK Slavia TU Libere VLI7751 C  410389  24.00      
  8   49 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 R    8532  28.00      
  9  253 Andrášková Lenka         Slavoj Severotuk Úst SUL7853     51134  32.00      
 10  124 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  36.00      
 11    6 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952  40.00      
 12  154 Krčmářová Dáďa           TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  44.00      
 13   96 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  48.00      
 14   48 Krafková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR8650 R    8537  52.00      
 15   77 Kolářová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8253 C  307414  56.00      
 16   25 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  60.00      
 17  276 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R    5176  64.00      
 18  230 Svobodová Barbora        TJ Tatran Jablonec n TJN8952 A    7719  68.00      
 19  157 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C  253147  72.00      
 20   50 Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 E    9394  76.00      
 21  255 Nováková Jana            Slavoj Severotuk Úst SUL7351      8133  80.00      
 22  342 Nováková Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK8252 R    7770  84.00      
 23  343 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R    8114  88.00      
 24  344 Vakant                                                           92.00      
 25  345 Vakant                                                           96.00      
 
Startovka kategorie: D35         6.9km  240m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   98 Veselská Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI6551 C    8290   3.00      
  2  123 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988   6.00      
  3  260 Vlčková Jindra           KOB Děčín            LDC6451      8347   9.00      
  4  277 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179  12.00      
  5  163 Kvapilová Marie          TJ Sokol Rovensko po ROT6251 C    7792  15.00      
  6  227 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050    410359  18.00      
  7  348 Vakant                                                           21.00      
  8  224 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952    416843  24.00      
  9  349 Vakant                                                           27.00      
 
Startovka kategorie: D40         4.7km  170m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  181 Kábrtová Iva             OK Všeň              VSE6350 C          38.00      
  2  315 Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795  41.00      
  3  100 Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C   49959  44.00      
  4   51 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182  47.00      
  5   99 Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C   51218  50.00      
  6  350 Vakant                                                           53.00      
  7  351 Vakant                                                           56.00      
 
Startovka kategorie: D45         3.9km  120m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   24 Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C    7757  37.00      
  2  142 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  40.00      
  3  278 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  43.00      
  4   52 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553  46.00      
  5  280 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  49.00      
  6  210 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450    232515  52.00      
  7  279 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  55.00      
  8  352 Vakant                                                           58.00      
  9  353 Vakant                                                           61.00      
 
Startovka kategorie: D50         3.9km  130m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  283 Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C    8158   0.00      
  2  194 Grosmanová Dagmar        OB Jenišovice        JEN5451 C    7779   2.00      
  3   12 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991   4.00      
  4  155 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242   6.00      
  5  102 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216   8.00      
  6  281 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165  10.00      
  7  193 Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C    7776  12.00      
  8  238 Zemánková Jana           TJ Tatran Jablonec n TJN7350            14.00      
  9   53 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  16.00      
 10   15 Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    7742  18.00      
 11  282 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  20.00      
 12  195 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C    4631  22.00      
 13  101 Bednaříková Olga         VSK Slavia TU Libere VLI5151 C    8309  24.00      
 14  354 Vakant                                                           26.00      
 15  355 Vakant                                                           28.00      
 16  356 Vakant                                                           30.00      
 
Startovka kategorie: D55         3.9km  130m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  153 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  36.00      
  2   54 Klusáčková Radka         OK Jiskra Nový Bor   BOR4850 C    8515  42.00      
  3  331 Šlézrová Eva             OOB TJ Turnov        TUR4350      8211  48.00      
  4  269 Krchová Eva              Slovan Praha         UVP4650      7913  54.00      
  5  170 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  60.00      
  6  357 Vakant                                                           66.00      
  7  358 Vakant                                                           72.00      
 
Startovka kategorie: D60         3.9km  130m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  169 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  78.00      
  2   56 Bezpalcová Drahomíra     OK Jiskra Nový Bor   BOR3350 C    8547  81.00      
  3  103 Nováková Jana            VSK Slavia TU Libere VLI3850 C   51221  84.00      
  4   55 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  87.00      
  5  359 Vakant                                                           90.00      
  6  360 Vakant                                                           93.00      
 
Startovka kategorie: H10         1.7km   75m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   28 Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C          28.00      
  2  309 Kučera Jindřich          TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 C  232904  31.00      
  3  104 Veselský Matěj           VSK Slavia TU Libere VLI9500 C          34.00      
  4  251 Bárta Jan                SOK TJ Turnov        TUV9502 C          37.00      
  5  226 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501    232512  40.00      
  6  266 Kroupa Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9401 C  301620  43.00      
  7  252 Malina Ondřej            SOK TJ Turnov        TUV9607 C          46.00      
  8  131 Pavlovec Jan             TJ Stadion Nový Bor  STB9501 C   52909  49.00      
  9  250 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 C          52.00      
 10  223 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9600    232513  55.00      
 11  361 Vakant                                                           58.00      
 12  362 Vakant                                                           61.00      
 13  363 Vakant                                                           64.00      
 14  364 Vakant                                                           67.00      
 
Startovka kategorie: H10L        2.4km   70m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  183 Krouza Daniel            OK Všeň              VSE         23278  31.00      
  2  190 Prkno David              OB Jenišovice        JEN9602            33.00      
  3   57 Průcha Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 C    4357  35.00      
  4   27 Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C          37.00      
  5  192 Brož Václav              OB Jenišovice        JEN9702            39.00      
  6  267 Kroupa Jakub             VSK Přírodověda - or PVP9500 C    9912  41.00      
  7  284 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C    8183  43.00      
  8  188 Prkno Martin             OB Jenišovice        JEN                45.00      
  9  365 Vakant                                                           47.00      
 10  366 Vakant                                                           49.00      
 11  367 Vakant                                                           51.00      
 12  368 Vakant                                                           53.00      
 
Startovka kategorie: H10LP       2.4km   70m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  125 Vakant                                                           79.00      
  2  141 Stropnický Roman         KOB Chemopetrol Litv LIT9701 C    8116  81.00      
  3  150 Košek Jan                TJ Loko Liberec      LLI9801 C  253141  83.00      
  4  191 Tichánek Tomáš           OB Jenišovice        JEN9701            85.00      
  5  336 Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV                87.00      
  6  189 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C          89.00      
  7  369 Vakant                                                           91.00      
  8  370 Vakant                                                           93.00      
  9  371 Vakant                                                           95.00      
 10  372 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C   52904  97.00      
 
Startovka kategorie: H12         2.4km   80m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  337 Matuška David            TJ Stadion Nový Bor  STB9303 C   52906  32.00      
  2  285 Vydra Tomáš              OK Chrastava         CHA     C    8163  35.00      
  3   58 Dittrich Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9302 C    4362  38.00      
  4  178 Krouza Petr              OK Všeň              VSE9401 C  410728  41.00      
  5   62 Stránský Martin          OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 C    4368  44.00      
  6  333 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301      8080  47.00      
  7  310 Látal Dominik            TJ Lokomotiva Teplic LTP9300 C  232917  50.00      
  8  105 Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 C    8288  53.00      
  9   59 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 C    4356  56.00      
 10  179 Rychlý Michal            OK Všeň              VSE9402 C  232388  59.00      
 11   60 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 C    4372  62.00      
 12  313 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9303 C   52927  65.00      
 13   61 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 C    4359  68.00      
 14  180 Polach Jan               OK Všeň              VSE9403 C          71.00      
 15  127 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 B   53565  74.00      
 16  106 Volek  Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI9401 C   49963  77.00      
 17  376 Vakant                                                           80.00      
 18  377 Vakant                                                           83.00      
 19  378 Vakant                                                           86.00      
 20  379 Vakant                                                           89.00      
 
Startovka kategorie: H14         3.4km   90m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  311 Škara Vojtěch            TJ Lokomotiva Teplic LTP9102 B   52928   2.00      
  2  235 Vlček Daniel             TJ Tatran Jablonec n TJN9103    416836   6.00      
  3  332 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100      8226  10.00      
  4  206 Balín Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN9203    232502  14.00      
  5  107 Drahoňovský  Tomáš       VSK Slavia TU Libere VLI9104 C   49955  18.00      
  6   64 Zelenka Vlastimil        OK Jiskra Nový Bor   BOR9204 C    4371  22.00      
  7  175 Ječný Josef              OK Všeň              VSE9100 C  303947  26.00      
  8  234 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105    232508  30.00      
  9  167 Špína Martin             TJ Sokol Rovensko po ROT9202 C    7796  34.00      
 10  222 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101    416840  38.00      
 11  147 Hoidekr Jan              TJ Loko Liberec      LLI9001 C   51209  42.00      
 12  236 Vokál David              TJ Tatran Jablonec n TJN9204    232504  46.00      
 13  201 Kopal Ondřej             VSK Slavia TU Libere VLI9101 B   49965  50.00      
 14   63 Polma Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR9201 C    4379  54.00      
 15  176 Loup František           OK Všeň              VSE9101 C          58.00      
 16  314 Jílek Tomáš              TJ Tatran Jablonec n TJN9104 C  307418  62.00      
 17  166 Vágenknecht Jakub        TJ Sokol Rovensko po ROT9201 C    7797  66.00      
 18  380 Vakant                                                           70.00      
 19  381 Vakant                                                           74.00      
 20  382 Vakant                                                           78.00      
 21  383 Vakant                                                           82.00      
 
Startovka kategorie: H16         5.4km  190m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  307 Eiselt Tomáš             TJ Lokomotiva Teplic LTP9001 C   52918  62.00      
  2   18 Matoušek Jan             TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C    7746  64.00      
  3  208 Beran Pavel              TJ Tatran Jablonec n TJN8902    416831  66.00      
  4   65 Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 B   52901  68.00      
  5   21 Kořínek Tomáš            OK Doksy             DOK9000 C    7761  70.00      
  6  215 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901    416837  72.00      
  7   31 Šimáně Jaromír           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8902 C    7711  74.00      
  8  327 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002    410746  76.00      
  9  212 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001    416830  78.00      
 10   66 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902  80.00      
 11  140 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  82.00      
 12  214 Jelenecký Vojtěch        TJ Tatran Jablonec n TJN9003    232641  84.00      
 13  108 Škapa  Jan               VSK Slavia TU Libere VLI9003 C   49958  86.00      
 14  207 Beran Lukáš              TJ Tatran Jablonec n TJN9002 B   49996  88.00      
 15   37 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8901 C   49979  90.00      
 16   67 Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 B    8470  92.00      
 17  324 Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004     51822  94.00      
 18  384 Vakant                                                           96.00      
 19  385 Vakant                                                           98.00      
 20  386 Vakant                                                          100.00      
 21  387 Vakant                                                          102.00      
 
Startovka kategorie: H18         8.3km  250m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  306 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916  64.00      
  2   23 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C    7767  67.00      
  3   68 Srb Tomáš                OK Jiskra Nový Bor   BOR8801 B   52905  70.00      
  4  187 Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C    7790  73.00      
  5    3 Kaňák Martin             OB Rozmarýn Litoměři DLT8801 C  410361  76.00      
  6  205 Duda Antonín             TJ Tatran Jablonec n TJN8705 C   49999  79.00      
  7   14 Bartoš Hynek             OB Rozmarýn Litoměři DLT8702 C  301541  82.00      
  8  388 Vakant                                                           85.00      
  9  389 Vakant                                                           88.00      
 
Startovka kategorie: H20         7.8km  290m 22k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   13 Budaj Radoslav           OB Rozmarýn Litoměři DLT8601 B    7257  86.00      
  2  390 Vakant                                                           92.00      
  3  391 Vakant                                                           98.00      
 
Startovka kategorie: H21K        7.6km  240m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1    5 Šolc Radim               KOB Pardubice        PPU8102 C    5590  13.00      
  2  200 Vyštejn Jan              KOB Start Blansko    SBK7502      8314  15.00      
  3  288 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180  17.00      
  4   74 Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C    8525  19.00      
  5  113 Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C    8302  21.00      
  6  259 Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401      8341  23.00      
  7  217 Naporowski Vladislav     KOB Baník Sokolov    BSO8303 C    8688  25.00      
  8  289 Vydra Ivan               OK Chrastava         CHA6600 C          27.00      
  9  138 Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C    8119  29.00      
 10  229 Vakant                                                           31.00      
 11   71 Krafka Jiří              OK Jiskra Nový Bor   BOR5500 C    8477  33.00      
 12   22 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C    7755  35.00      
 13  109 Harazin Martin           VSK Slavia TU Libere VLI7400 C    8291  37.00      
 14  290 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 B   51534  39.00      
 15  303 Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C   51331  41.00      
 16  135 Cerman Lukáš             TJ Stadion Nový Bor  STB8102 C   52911  43.00      
 17   69 Křtěnský Roman           OK Jiskra Nový Bor   BOR7100 C    8510  45.00      
 18  173 Kofroň Jan               KOB Kamenický Šenov  KAS8001 C    8236  47.00      
 19    2 Stránský Matěj           VŠSK MFF UK Praha    MFP7802 C  232248  49.00      
 20  110 Henych Tomáš             VSK Slavia TU Libere VLI9002 A    9058  51.00      
 21  291 Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400 C    4445  53.00      
 22  139 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107  55.00      
 23  233 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002     51234  57.00      
 24   72 Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C    8516  59.00      
 25   20 Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C    7762  61.00      
 26  335 Havel Zbyněk             SOK TJ Turnov        TUV                63.00      
 27  112 Vodrážka  Jakub          VSK Slavia TU Libere VLI7604 C   51228  65.00      
 28   10 Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C    9781  67.00      
 29  292 Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 B    8247  69.00      
 30   73 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534  71.00      
 31   17 Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    7745  73.00      
 32  199 Wolf Tomáš               Sokol Hoření Paseky  PAS7900      8554  75.00      
 33  287 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 A    4130  77.00      
 34  111 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C    8299  79.00      
 35  304 Bílý Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP6805 C   51279  81.00      
 36  137 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  83.00      
 37  237 Vokál David              TJ Tatran Jablonec n TJN7101    232514  85.00      
 38  128 Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C   49986  87.00      
 39   70 Janás Jiří               OK Jiskra Nový Bor   BOR6201 C    8478  89.00      
 40   19 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763  91.00      
 41  398 Vakant                                                           93.00      
 42  399 Vakant                                                           95.00      
 43  400 Vakant                                                           97.00      
 44  401 Vakant                                                           99.00      
 45  397 Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C    7750 101.00      
 
Startovka kategorie: H21L       10.8km  360m 30k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1    1 Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200    515015  37.00      
  2    4 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R    8277  39.00      
  3    8 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626  41.00      
  4  286 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  43.00      
  5  202 Novák Jaroslav           OK Doksy             DOK5501 C    7754  45.00      
  6  317 Hanovec Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK7101      9849  47.00      
  7    7 Janda Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002 C    7231  49.00      
  8  115 Henych Martin            VSK Slavia TU Libere VLI8601 A    9055  51.00      
  9  254 Kalenský Pavel           Slavoj Severotuk Úst SUL7601      8128  53.00      
 10  262 Dikoš Pavel              KOB Děčín            LDC6002     50000  55.00      
 11  116 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  57.00      
 12  239 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  59.00      
 13   75 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    8529  61.00      
 14  114 Crha Jiří                VSK Slavia TU Libere VLI8000 C    8285  63.00      
 15  265 Kroupa Václav            VSK Přírodověda - or PVP6104 C   51635  65.00      
 16  321 Sedlák Radek             KOB Dobruška         DOB7500 C  502086  67.00      
 17  256 Ženíšek Jan              Slavoj Severotuk Úst SUL4701      8149  69.00      
 18  118 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227  71.00      
 19  216 Kudrnáč Aleš             TJ Tatran Jablonec n TJN8803      8273  73.00      
 20  119 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 R    8300  75.00      
 21    9 Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C    7203  77.00      
 22  257 Ženíšek Radek            Slavoj Severotuk Úst SUL7600      8136  79.00      
 23  117 Petr Josef               VSK Slavia TU Libere VLI6300 C    8287  81.00      
 24   76 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 E    8513  83.00      
 25   29 Podrábský Ctibor         VSK Slavia TU Libere VLI7001 C    8306  85.00      
 26  392 Juřina František         Jizerský klub OB Frý FYD7800 C    8329  87.00      
 27  393 Vakant                                                           89.00      
 28  394 Vakant                                                           91.00      
 29  395 Vakant                                                           93.00      
 30  396 Vakant                                                           95.00      
 
Startovka kategorie: H35         9.3km  310m 29k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  221 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500    416839   1.00      
  2   36 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971   5.00      
  3  243 Drahońovský Milan        SOK TJ Turnov        TUV6501 C  411618   9.00      
  4  213 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601    416829  13.00      
  5  263 Siegl Roman              Sieglovi             SIE                17.00      
  6  320 Šašek Luděk              Sdruž. organizátorů  SOB6901      4189  21.00      
  7  225 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802    232256  25.00      
  8  402 Vakant                                                           29.00      
  9  403 Vakant                                                           33.00      
 
Startovka kategorie: H40         7.8km  290m 22k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  308 Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C  232901   2.00      
  2  148 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C    8240   5.00      
  3  174 Vydra Pavel              OK Všeň              VSE6200 C   49998   8.00      
  4  132 Pavlovec Petr            TJ Stadion Nový Bor  STB6301 C  219203  11.00      
  5  241 Smutný Martin            SOK TJ Turnov        TUV6301 C  411609  14.00      
  6   78 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  17.00      
  7  293 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174  20.00      
  8   35 Svoboda Slavomír         SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5801 C    7715  23.00      
  9  126 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  26.00      
 10  242 Zakouřil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV6502 C    8324  29.00      
 11  404 Vakant                                                           32.00      
 12  405 Vakant                                                           35.00      
 
Startovka kategorie: H45         8.3km  250m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  312 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52925   7.00      
  2  120 Havrda Jan               VSK Slavia TU Libere VLI5900 C   49960  10.00      
  3   79 Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C    4125  13.00      
  4  209 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101    416833  16.00      
  5  305 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  19.00      
  6  294 Nový Jiří                OK Chrastava         CHA5600 C    8169  22.00      
  7  211 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  25.00      
  8  413 Vakant                                                           28.00      
  9  414 Vakant                                                           31.00      
 
Startovka kategorie: H50         5.4km  190m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  162 Vlček Vladislav          TJ Sokol Rovensko po ROT5001 C    7793   0.00      
  2  328 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801      8222   2.00      
  3  184 Grosman Pavel            OB Jenišovice        JEN4801 C    7787   4.00      
  4  295 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231   6.00      
  5  134 Beránek Petr             TJ Stadion Nový Bor  STB4901 C  219204   8.00      
  6  220 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901      8258  10.00      
  7  121 Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200 C    8296  12.00      
  8  240 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  14.00      
  9  330 Mikule Václav            OOB TJ Turnov        TUR4702      8227  16.00      
 10  186 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  18.00      
 11  296 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161  20.00      
 12  136 Jedlička Miroslav        KOB Chemopetrol Litv LIT5302 C    8120  22.00      
 13  326 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100      8214  24.00      
 14  185 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  26.00      
 15  297 Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C    8159  28.00      
 16  406 Vakant                                                           30.00      
 17  407 Vakant                                                           32.00      
 18  408 Vakant                                                           34.00      
 
Startovka kategorie: H55         4.8km  150m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  122 Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372   0.00      
  2   33 Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C    7718   3.00      
  3   80 Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C    8533   6.00      
  4  334 Gregor Miroslav          SOK TJ Turnov        TUV4801 C    8325   9.00      
  5   11 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  12.00      
  6  204 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268  15.00      
  7  156 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  18.00      
  8  299 Klíma Milan              OK Chrastava         CHA4600 C    4099  21.00      
  9  172 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  24.00      
 10  316 Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C   49885  27.00      
 11   16 Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741  30.00      
 12  152 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  33.00      
 13  300 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199  36.00      
 14  415 Vakant                                                           39.00      
 15  416 Vakant                                                           42.00      
 16  417 Vakant                                                           45.00      
 
Startovka kategorie: H60         4.8km  150m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   81 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  48.00      
  2  268 Krch Josef               Slovan Praha         UVP4300 D    7912  54.00      
  3   82 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  60.00      
  4  171 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  66.00      
  5   83 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  72.00      
  6  418 Vakant                                                           78.00      
  7  419 Vakant                                                           84.00      
 
Startovka kategorie: H65         4.3km  140m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   85 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131  29.00      
  2  420 Vakant                                                           35.00      
  3   84 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  41.00      
  4  421 Vakant                                                           47.00      
 
Startovka kategorie: H70         4.3km  140m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  301 Balcar Miroslav          OK Chrastava         CHA3200 C   53531  59.00      
  2  158 Pešek Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI2901 C   51201  65.00      
  3  422 Vakant                                                           71.00      
 
Startovka kategorie: T2          2.2km   80m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  161 Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C  253133   1.00      
  2  219 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452      8259   3.00      
  3  302 Pilnáčková Žaneta        OK Chrastava         CHA9252 C  230718   5.00      
  4  423 Vakant                                                            7.00      
  5  424 Vakant                                                            9.00      
  6  425 Vakant                                                           11.00      
  7  426 Vakant                                                           13.00      
  8  427 Vakant                                                           15.00      
  9  428 Vakant                                                           17.00      
 10  429 Vakant                                                           19.00      
 11  430 Vakant                                                           21.00      
 12  431 Vakant                                                           23.00      
 13  432 Vakant                                                           25.00      
 
Startovka kategorie: T4          4.9km  170m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  322 Blašková Jana            TJ Loko Liberec      LLI7452 C    8241  20.00      
  2   87 Göttlichová Jitka        OK Jiskra Nový Bor   BOR6752 C    8472  23.00      
  3  258 Brožek Josef             TJ Sokol Rovensko po ROT                26.00      
  4  177 Krouza Petr              OK Všeň              VSE                29.00      
  5   86 Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C    8476  32.00      
  6  433                          VŠSK MFF UK Praha    MFP                35.00      
  7  434 Vakant                                                           38.00      
  8  435 Vakant                                                           41.00      
  9  436 Vakant                                                           44.00      
 10  437 Vakant                                                           47.00      
 11  438 Vakant                                                           50.00      
 12  439 Vakant                                                           53.00      
 13  440 Vakant                                                           56.00      
 14  441 Vakant                                                           59.00      
 15  442 Vakant                                                           62.00