Startovka oddílů                                                   7.4.2005 23:36:31
                                3. závod žebříčku JO
===ČSOB-TUR================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    56 Bezpalcová Drahomíra     BOR3350   8547    D60     81.00         30,00Kč
  2    83 Křtěnský Jaroslav        BOR3600   4132    H60     72.00         30,00Kč
  3    84 Langr Jan                BOR3601   8541    H65     41.00         30,00Kč
  4    82 Mašek Pavel              BOR3602   8544    H60     60.00         30,00Kč
  5    55 Langrová Marie           BOR3750   8542    D60     87.00         30,00Kč
  6    85 Beránek Miroslav         BOR3900   4131    H65     29.00         30,00Kč
  7    81 Úlehla Zdeněk            BOR4001   8552    H60     48.00         30,00Kč
  8    53 Křtěnská Leontina        BOR4650   8549    D50     16.00         50,00Kč
  9    54 Klusáčková Radka         BOR4850   8515    D55     42.00         50,00Kč
 10    80 Švihovský Jaroslav       BOR5003   8533    H55      6.00         50,00Kč
 11    52 Úlehlová Ivana           BOR5150   8553    D45     46.00         50,00Kč
 12    71 Krafka Jiří              BOR5500   8477    H21K    33.00         50,00Kč
 13    79 Průcha Miloslav          BOR5800   4125    H45     13.00         50,00Kč
 14    51 Šípová Soňa              BOR6150 232182    D40     47.00         50,00Kč
 15    70 Janás Jiří               BOR6201   8478    H21K    89.00         50,00Kč
 16    78 Doškář Boris             BOR6400   8490    H40     17.00         50,00Kč
 17    87 Göttlichová Jitka        BOR6752   8472    T4      23.00         30,00Kč
 18    69 Křtěnský Roman           BOR7100   8510    H21K    45.00         50,00Kč
 19    73 Vácha Tomáš              BOR7409   8534    H21K    71.00         50,00Kč
 20    47 Tučková Monika           BOR7650   8550    D21K    75.00         50,00Kč
 21    72 Klusáček Radim           BOR7710   8516    H21K    59.00         50,00Kč
 22    75 Vobr Marek               BOR7801   8529    H21L    61.00         50,00Kč
 23    76 Kolařík Tomáš            BOR7809   8513    H21L    83.00         50,00Kč
 24    46 Švihovská Katka          BOR7851   8528    D21L     4.00         50,00Kč
 25    74 Balák Otakar             BOR8101   8525    H21K    19.00         50,00Kč
 26    49 Krafková Ita             BOR8156   8532    D21L    28.00         50,00Kč
 27    86 Šípová Jana              BOR8353   8476    T4      32.00         30,00Kč
 28    50 Rufferová Iva            BOR8354   9394    D21L    76.00         50,00Kč
 29    48 Krafková Lucie           BOR8650   8537    D21L    52.00         50,00Kč
 30    68 Srb Tomáš                BOR8801  52905    H18     70.00         50,00Kč
 31    45 Doškářová Sofie          BOR8851   8483    D18     65.00         50,00Kč
 32    65 Stránský Michal          BOR8900  52901    H16     68.00         50,00Kč
 33    42 Knesplová Veronika       BOR8950   8482    D16     79.00         50,00Kč
 34    67 Čech Ladislav            BOR9000   8470    H16     92.00         50,00Kč
 35    66 Karvánek Matouš          BOR9006  52902    H16     80.00         50,00Kč
 36    43 Folbrechtová Šárka       BOR9051   8479    D16     67.00         50,00Kč
 37    44 Polmová Klára            BOR9052   8480    D16     73.00         50,00Kč
 38    40 Doškářová Tereza         BOR9150   4383    D14     52.00         30,00Kč
 39    63 Polma Jan                BOR9201   4379    H14     54.00         30,00Kč
 40    64 Zelenka Vlastimil        BOR9204   4371    H14     22.00         30,00Kč
 41    41 Polmová Barbora          BOR9250   4380    D14     28.00         30,00Kč
 42    61 Šákr Vít                 BOR9301   4359    H12     68.00         30,00Kč
 43    58 Dittrich Jan             BOR9302   4362    H12     38.00         30,00Kč
 44    60 Lomič Šimon              BOR9303   4372    H12     62.00         30,00Kč
 45    59 Průcha Pavel             BOR9304   4356    H12     56.00         30,00Kč
 46    62 Stránský Martin          BOR9400   4368    H12     44.00         30,00Kč
 47    39 Göttlichová Adéla        BOR9452   4382    D10L    13.00         30,00Kč
 48    57 Průcha Petr              BOR9601   4357    H10L    35.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2000.00        0.00        0.00        0.00     2000.00        0.00    -2000.00
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   217 Naporowski Vladislav     BSO8303   8688    H21K    25.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   316 Procházka Aleš           DKP4700  49885    H55     27.00         50,00Kč
  2   315 Mrázková Ivana           DKP5650  51795    D40     41.00         50,00Kč
  3     4 Janata Martin            DKP8306   8277    H21L    39.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    11 Babický Tomáš            DLT5001   8890    H55     12.00         50,00Kč
  2    12 Nedvídková Jitka         DLT5151   5991    D50      4.00         50,00Kč
  3    13 Budaj Radoslav           DLT8601   7257    H20     86.00         50,00Kč
  4    14 Bartoš Hynek             DLT8702 301541    H18     82.00         50,00Kč
  5     3 Kaňák Martin             DLT8801 410361    H18     76.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00        0.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   321 Sedlák Radek             DOB7500 502086    H21L    67.00         50,00Kč
  2   218 Krásná Václava           DOB8181   8130    D21L    16.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   203 Nováková Štšpánka        DOK0151  51496    D10LP   57.00         30,00Kč
  2    22 Novák Tom                DOK5500   7755    H21K    35.00         50,00Kč
  3   202 Novák Jaroslav           DOK5501   7754    H21L    45.00         50,00Kč
  4    24 Vilimovská Miroslava     DOK5750   7757    D45     37.00         50,00Kč
  5    20 Kořínek Zdeněk           DOK6200   7762    H21K    61.00         50,00Kč
  6    19 Hradecký Jaroslav        DOK6300   7763    H21K    91.00         50,00Kč
  7    25 Hradecká Petra           DOK6850   7768    D21L    60.00         50,00Kč
  8    23 Novák Daniel             DOK8700   7767    H18     67.00         50,00Kč
  9    21 Kořínek Tomáš            DOK9000   7761    H16     70.00         50,00Kč
 10    26 Hradecká Lucie           DOK9250   7764    D14     40.00         30,00Kč
 11    28 Boskovský Tomáš          DOK9400        P  H10     28.00         30,00Kč
 12    27 Boskovský Vojtěch        DOK9601        P  H10L    37.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    77 Kolářová Hana            EKP8253 307414    D21L    56.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   392 Juřina František         FYD7800   8329    H21L    87.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: HAR - OK Harcov                                Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1     9 Schröter Pavel           HAR7203   7203    H21L    77.00         50,00Kč
  2    10 Vokurka Jan              HAR7501   9781    H21K    67.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   270 Vydrová Karolína         CHA     230719    D10     10.00         30,00Kč
  2   285 Vydra Tomáš              CHA       8163    H12     35.00         30,00Kč
  3   301 Balcar Miroslav          CHA3200  53531    H70     59.00         30,00Kč
  4   299 Klíma Milan              CHA4600   4099    H55     21.00         50,00Kč
  5   282 Kašková Eva              CHA4650   8152    D50     20.00         50,00Kč
  6   283 Vokálová Pavla           CHA4951   8158    D50      0.00         50,00Kč
  7   297 Vokál Jiří               CHA5001   8159    H50     28.00         50,00Kč
  8   300 Ševčík Milan             CHA5003   8199    H55     36.00         50,00Kč
  9   296 Barták Jiří              CHA5100   8161    H50     20.00         50,00Kč
 10   279 Šaffková Zuzana          CHA5150   8162    D45     55.00         50,00Kč
 11   281 Ševčíková Alena          CHA5351   8165    D50     10.00         50,00Kč
 12   295 Pavlík Milan             CHA5400  51231    H50      6.00         50,00Kč
 13   278 Bradnová Věra            CHA5550   8168    D45     43.00         50,00Kč
 14   294 Nový Jiří                CHA5600   8169    H45     22.00         50,00Kč
 15   280 Vajcová Hana             CHA5651   8566    D45     49.00         50,00Kč
 16   293 Gorčica Pavel            CHA6200   8174    H40     20.00         50,00Kč
 17   277 Gorčicová Ivana          CHA6550   8179    D35     12.00         50,00Kč
 18   289 Vydra Ivan               CHA6600        P  H21K    27.00         50,00Kč
 19   291 Kočárek Michal           CHA7400   4445    H21K    53.00         50,00Kč
 20   286 Kadavý Petr              CHA7800   8188    H21L    43.00         50,00Kč
 21   276 Kašková Kateřina         CHA7850   5176    D21L    64.00         50,00Kč
 22   288 Vokál Vojtěch            CHA7900   5180    H21K    17.00         50,00Kč
 23   275 Kašková Barbora          CHA8050   4212    D21K    66.00         50,00Kč
 24   290 Ježek Lukáš              CHA8604  51534    H21K    39.00         50,00Kč
 25   292 Vajc Jan                 CHA8605   8247    H21K    69.00         50,00Kč
 26   287 Hradec Pavel             CHA8801   4130    H21K    77.00         50,00Kč
 27   274 Gorčicová Barbora        CHA8850   4126    D18     68.00         50,00Kč
 28   273 Gorčicová Eliška         CHA9150   8197    D14     20.00         30,00Kč
 29   302 Pilnáčková Žaneta        CHA9252 230718    T2       5.00         30,00Kč
 30   284 Nejman Stanislav         CHA9500   8183    H10L    43.00         30,00Kč
 31   271 Hovorková Kristýna       CHA9650   8192    D10     16.00         30,00Kč
 32   272 Valešová Martina         CHA9651   8194    D10      4.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00       30.00        0.00        0.00     1470.00        0.00    -1470.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   188 Prkno Martin             JEN            P  H10L    45.00         30,00Kč
  2   196 Tichánková Jana          JEN            P  D10L     9.00         30,00Kč
  3   184 Grosman Pavel            JEN4801   7787    H50      4.00         50,00Kč
  4   185 Richtr Jiří              JEN5001   7777    H50     26.00         50,00Kč
  5   186 Bárta Miroslav           JEN5201   7778    H50     18.00         50,00Kč
  6   193 Richtrová Jaroslava      JEN5251   7776    D50     12.00         50,00Kč
  7   194 Grosmanová Dagmar        JEN5451   7779    D50      2.00         50,00Kč
  8   195 Havlová Jaroslava        JEN5452   4631    D50     22.00         50,00Kč
  9   187 Kadečka Dušan            JEN8701   7790    H18     73.00         50,00Kč
 10   197 Drbohlavová Sandra       JEN9451        P  D10L     3.00         30,00Kč
 11   198 Hanušová Michaela        JEN9551        P  D10L    17.00         30,00Kč
 12   189 Kadečka Adam             JEN9601        P  H10LP   89.00         30,00Kč
 13   190 Prkno David              JEN9602        P  H10L    33.00         30,00Kč
 14   191 Tichánek Tomáš           JEN9701        P  H10LP   85.00         30,00Kč
 15   192 Brož Václav              JEN9702        P  H10L    39.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      590.00        0.00        0.00        0.00      590.00        0.00     -590.00
Půjčeno čipů:8
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   171 Štrojsa Josef            KAS4000   8230    H60     66.00         30,00Kč
  2   170 Štrojsová Jaroslava      KAS4350   8228    D55     60.00         50,00Kč
  3   169 Nejezchlebová Věra       KAS4551  51384    D60     78.00         30,00Kč
  4   172 Nejezchleba Jiří         KAS4600   8235    H55     24.00         50,00Kč
  5   173 Kofroň Jan               KAS8001   8236    H21K    47.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   262 Dikoš Pavel              LDC6002  50000    H21L    55.00         50,00Kč
  2   259 Vlček Petr               LDC6401   8341    H21K    23.00         50,00Kč
  3   260 Vlčková Jindra           LDC6451   8347    D35      9.00         50,00Kč
  4   261 Vlčková Klára            LDC9250  53554    D12      5.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   142 Neradová Alena           LIT5051   8110    D45     40.00         50,00Kč
  2   136 Jedlička Miroslav        LIT5302   8120    H50     22.00         50,00Kč
  3   137 Kučerka Jan              LIT8002   8118    H21K    83.00         50,00Kč
  4   143 Jedličková Radka         LIT8151   8112    D21K    81.00         50,00Kč
  5   138 Pavlík Bronislav         LIT8201   8119    H21K    29.00         50,00Kč
  6   144 Bakovská Jitka           LIT8352   8113    D21K    93.00         50,00Kč
  7   139 Macek Jiří               LIT8401   8107    H21K    55.00         50,00Kč
  8   343 Neradová Alena           LIT8551   8114    D21L    88.00         50,00Kč
  9   146 Neradová Eva             LIT8951   8115    D16     70.00         50,00Kč
 10   140 Nerad Jaroslav           LIT9001   8108    H16     82.00         50,00Kč
 11   141 Stropnický Roman         LIT9701   8116    H10LP   81.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      530.00        0.00        0.00        0.00      530.00        0.00     -530.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    16 Matoušek Luboš           LJN4700   7741    H55     30.00         50,00Kč
  2    15 Matoušková Marie         LJN5550   7742    D50     18.00         50,00Kč
  3    17 Rulc Zdeněk              LJN7201   7745    H21K    73.00         50,00Kč
  4    18 Matoušek Jan             LJN8900   7746    H16     64.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   158 Pešek Zdeněk             LLI2901  51201    H70     65.00         30,00Kč
  2   153 Krausová Marie           LLI4451  51214    D55     36.00         50,00Kč
  3   152 Kraus Jan                LLI4501  51213    H55     33.00         50,00Kč
  4   156 Lukáš Zdeněk             LLI4502   8243    H55     18.00         50,00Kč
  5   155 Kubíková Hela            LLI4851   8242    D50      6.00         50,00Kč
  6   154 Krčmářová Dáďa           LLI5550   8546    D21L    44.00         50,00Kč
  7   148 Hoidekr Pavel            LLI5901   8240    H40      5.00         50,00Kč
  8   161 Štičková Eva             LLI6051 253133    T2       1.00         30,00Kč
  9   157 Paroulková Iva           LLI7151 253147    D21L    72.00         50,00Kč
 10   322 Blašková Jana            LLI7452   8241    T4      20.00         30,00Kč
 11   323 Němcová Eva              LLI7651  51202    D21L    12.00         50,00Kč
 12   147 Hoidekr Jan              LLI9001  51209    H14     42.00         30,00Kč
 13   151 Košková Anna             LLI9551 410732    D10L    15.00         30,00Kč
 14   149 Hoidekrová Lucie         LLI9552 410734    D10L     1.00         30,00Kč
 15   159 Alexandrová Karolína     LLI9554        P  D10L     7.00         30,00Kč
 16   160 Štičková Anna            LLI9651 253131    D10      1.00         30,00Kč
 17   150 Košek Jan                LLI9801 253141    H10LP   83.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      670.00        0.00        0.00        0.00      670.00        0.00     -670.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   305 Eiselt Miloš             LTP5802  52917    H45     19.00         50,00Kč
  2   312 Hulha Karel              LTP6001  52925    H45      7.00         50,00Kč
  3   308 Kučera Martin            LTP6500 232901    H40      2.00         50,00Kč
  4   304 Bílý Petr                LTP6805  51279    H21K    81.00         50,00Kč
  5   303 Žejdlík Michal           LTP7001  51331    H21K    41.00         50,00Kč
  6   306 Eiselt Jan               LTP8801  52916    H18     64.00         50,00Kč
  7   307 Eiselt Tomáš             LTP9001  52918    H16     62.00         50,00Kč
  8   311 Škara Vojtěch            LTP9102  52928    H14      2.00         30,00Kč
  9   310 Látal Dominik            LTP9300 232917    H12     50.00         30,00Kč
 10   313 Hulha Lukáš              LTP9303  52927    H12     65.00         30,00Kč
 11   309 Kučera Jindřich          LTP9600 232904    H10     31.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      470.00        0.00        0.00        0.00      470.00        0.00     -470.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   433                          MFP               T4      35.00         30,00Kč
  2     2 Stránský Matěj           MFP7802 232248    H21K    49.00         50,00Kč
  3     1 Janeček Oldřich          MFP8200 515015    H21L    37.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: PAS - Sokol Hoření Paseky                      Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   199 Wolf Tomáš               PAS7900   8554    H21K    75.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   342 Nováková Kateřina        PHK8252   7770    D21L    84.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: PPU - KOB Pardubice                            Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1     5 Šolc Radim               PPU8102   5590    H21K    13.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   265 Kroupa Václav            PVP6104  51635    H21L    65.00         50,00Kč
  2   264 Kroupová Jana            PVP7052 303931    D21K    78.00         50,00Kč
  3   266 Kroupa Tomáš             PVP9401 301620    H10     43.00         30,00Kč
  4   267 Kroupa Jakub             PVP9500   9912    H10L    41.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: ROT - TJ Sokol Rovensko pod Troskami           Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   258 Brožek Josef             ROT            P  T4      26.00         30,00Kč
  2   339 Brožková Jindřiška       ROT            P  D10L    23.00         30,00Kč
  3   162 Vlček Vladislav          ROT5001   7793    H50      0.00         50,00Kč
  4   163 Kvapilová Marie          ROT6251   7792    D35     15.00         50,00Kč
  5   453 Šichová Petra            ROT8751 515047    D18     74.00        100,00Kč
  6   164 Kvapilová Marie          ROT8851   7799    D18     62.00         50,00Kč
  7   166 Vágenknecht Jakub        ROT9201   7797    H14     66.00         30,00Kč
  8   167 Špína Martin             ROT9202   7796    H14     34.00         30,00Kč
  9   165 Kvapilová Petra          ROT9251   7795    D14     32.00         30,00Kč
 10   168 Tvrzníková Jana          ROT9252   7798    D14     64.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      430.00       30.00        0.00        0.00      460.00        0.00     -460.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   200 Vyštejn Jan              SBK7502   8314    H21K    15.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   317 Hanovec Petr             SHK7101   9849    H21L    47.00         50,00Kč
  2   318 Hanovcová Helena         SHK7453 301631    D21K    87.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: SIE - Sieglovi                                 Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   263 Siegl Roman              SIE            P  H35     17.00        100,00Kč
  2   338 Sieglova Eliska          SIE            P  D10L    21.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00       30.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   204 Havlík Jaroslav          SJC3601 500268    H55     15.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    33 Hlaváč Jaroslav          SMB4801   7718    H55      3.00         50,00Kč
  2    35 Svoboda Slavomír         SMB5801   7715    H40     23.00         50,00Kč
  3    36 Žitný Tomáš              SMB6401  49971    H35      5.00         50,00Kč
  4    32 Albrechtová Lenka        SMB8151   7707    D21K    60.00         50,00Kč
  5    34 Svobodová Jana           SMB8753   7721    D18     71.00         50,00Kč
  6    37 Žitný Tomáš              SMB8901  49979    H16     90.00         50,00Kč
  7    31 Šimáně Jaromír           SMB8902   7711    H16     74.00         50,00Kč
  8    38 Žitná Jana               SMB9251  49973    D14     48.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      380.00        0.00        0.00        0.00      380.00        0.00     -380.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1     8 Doucha Jiří              SNA7105   9626    H21L    41.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   320 Šašek Luděk              SOB6901   4189    H35     21.00         50,00Kč
  2   319 Šašková Petra            SOB7451   4186    D21K    84.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1     7 Janda Martin             SRK8002   7231    H21L    49.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   134 Beránek Petr             STB4901 219204    H50      8.00         50,00Kč
  2   126 Ludvík Petr              STB5701  49990    H40     26.00         50,00Kč
  3   132 Pavlovec Petr            STB6301 219203    H40     11.00         50,00Kč
  4   123 Abelová Ivana            STB6798  49988    D35      6.00         50,00Kč
  5   128 Bernášek Jiří            STB8101  49986    H21K    87.00         50,00Kč
  6   135 Cerman Lukáš             STB8102  52911    H21K    43.00         50,00Kč
  7   133 Žďárská Romana           STB8196  49983    D21K    72.00         50,00Kč
  8   124 Bernášková Petra         STB8297  49987    D21L    36.00         50,00Kč
  9   129 Žďárská Jana             STB8599  49984    D20     33.00         50,00Kč
 10   127 Ludvík Vojtěch           STB9301  53565    H12     74.00         30,00Kč
 11   337 Matuška David            STB9303  52906    H12     32.00         30,00Kč
 12   130 Pavlovcová Petra         STB9399  52908    D12      8.00         30,00Kč
 13   131 Pavlovec Jan             STB9501  52909    H10     49.00         30,00Kč
 14   372 Ludvík Matyáš            STB9801  52904    H10LP   97.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: SUL - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem          Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   256 Ženíšek Jan              SUL4701   8149    H21L    69.00         50,00Kč
  2   255 Nováková Jana            SUL7351   8133    D21L    80.00         50,00Kč
  3   257 Ženíšek Radek            SUL7600   8136    H21L    79.00         50,00Kč
  4   254 Kalenský Pavel           SUL7601   8128    H21L    53.00         50,00Kč
  5   253 Andrášková Lenka         SUL7853  51134    D21L    32.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00        0.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   231 Rýdlová Adéla            TJN0151        P  D10LP   59.00         30,00Kč
  2   220 Lukavec Miloslav         TJN4901   8258    H50     10.00         50,00Kč
  3   209 Böhm Karel               TJN5101 416833    H45     16.00         50,00Kč
  4   210 Böhmová Eva              TJN5450 232515    D45     52.00         50,00Kč
  5   219 Lukavcová Lenka          TJN5452   8259    T2       3.00         30,00Kč
  6   211 Horák Petr               TJN5602   8262    H45     25.00         50,00Kč
  7   221 Picek Jan                TJN6500 416839    H35      1.00         50,00Kč
  8   213 Hostaš Petr              TJN6601 416829    H35     13.00         50,00Kč
  9   225 Posselt Martin           TJN6802 232256    H35     25.00         50,00Kč
 10   232 Rydlová Magda            TJN6850   7726    D21L    20.00         50,00Kč
 11   224 Picková Helena           TJN6952 416843    D35     24.00         50,00Kč
 12   397 Rydl Jiří                TJN7000   7750    H21K   101.00         50,00Kč
 13   227 Posseltová Romana        TJN7050 410359    D35     18.00         50,00Kč
 14   237 Vokál David              TJN7101 232514    H21K    85.00         50,00Kč
 15   238 Zemánková Jana           TJN7350        P  D50     14.00         50,00Kč
 16   233 Vančura Martin           TJN8002  51234    H21K    57.00         50,00Kč
 17   205 Duda Antonín             TJN8705  49999    H18     79.00         50,00Kč
 18   216 Kudrnáč Aleš             TJN8803   8273    H21L    73.00         50,00Kč
 19   215 Kobr Tomáš               TJN8901 416837    H16     72.00         50,00Kč
 20   208 Beran Pavel              TJN8902 416831    H16     66.00         50,00Kč
 21   230 Svobodová Barbora        TJN8952   7719    D21L    68.00         50,00Kč
 22   212 Hostaš Petr              TJN9001 416830    H16     78.00         50,00Kč
 23   207 Beran Lukáš              TJN9002  49996    H16     88.00         50,00Kč
 24   214 Jelenecký Vojtěch        TJN9003 232641    H16     84.00         50,00Kč
 25   222 Picek Jan                TJN9101 416840    H14     38.00         30,00Kč
 26   235 Vlček Daniel             TJN9103 416836    H14      6.00         30,00Kč
 27   314 Jílek Tomáš              TJN9104 307418    H14     62.00         30,00Kč
 28   234 Večeřa Martin            TJN9105 232508    H14     30.00         30,00Kč
 29   206 Balín Michal             TJN9203 232502    H14     14.00         30,00Kč
 30   236 Vokál David              TJN9204 232504    H14     46.00         30,00Kč
 31   228 Posseltová Tereza        TJN9252 411767    D14     36.00         30,00Kč
 32   226 Posselt Martin           TJN9501 232512    H10     40.00         30,00Kč
 33   223 Picek Štěpán             TJN9600 232513    H10     55.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1430.00       30.00        0.00        0.00     1460.00        0.00    -1460.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   331 Šlézrová Eva             TUR4350   8211    D55     48.00         50,00Kč
  2   330 Mikule Václav            TUR4702   8227    H50     16.00         50,00Kč
  3   328 Jakubec Jindřich         TUR4801   8222    H50      2.00         50,00Kč
  4   326 Hudský Vlastimil         TUR5100   8214    H50     24.00         50,00Kč
  5   327 Hyka Jan                 TUR9002 410746    H16     76.00         50,00Kč
  6   324 Franců Adam              TUR9004  51822    H16     94.00         50,00Kč
  7   332 Wolf Daniel              TUR9100   8226    H14     10.00         30,00Kč
  8   446 Vytinová Monika          TUR9150 410745    D14     60.00         30,00Kč
  9   449 Dlouhá Tereza            TUR9151  51538    D14     76.00         30,00Kč
 10   447 Vytinová Veronika        TUR9250 410748    D14     68.00         60,00Kč
 11   333 Zakouřil Vít             TUR9301   8080    H12     47.00         30,00Kč
 12   329 Linková Alena            TUR9751  51537    D10LP   67.00         30,00Kč
 13   325 Hudská Lída              TUR9851 232726    D10LP   61.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   335 Havel Zbyněk             TUV            P  H21K    63.00         50,00Kč
  2   336 Havel Tomáš              TUV            P  H10LP   87.00         30,00Kč
  3   240 Pospíšil Jiří            TUV4701   8323    H50     14.00         50,00Kč
  4   334 Gregor Miroslav          TUV4801   8325    H55      9.00         50,00Kč
  5   241 Smutný Martin            TUV6301 411609    H40     14.00         50,00Kč
  6   243 Drahońovský Milan        TUV6501 411618    H35      9.00         50,00Kč
  7   242 Zakouřil Jiří            TUV6502   8324    H40     29.00         50,00Kč
  8   239 Kvapil Petr              TUV7402   8322    H21L    59.00         50,00Kč
  9   245 Červová Barbora          TUV9451  51238    D12      2.00         30,00Kč
 10   244 Smutná Anežka            TUV9455 411625    D12     14.00         30,00Kč
 11   250 Horák Patrik             TUV9501        P  H10     52.00         30,00Kč
 12   251 Bárta Jan                TUV9502        P  H10     37.00         30,00Kč
 13   246 Zakouřilová Štěpánka     TUV9551        P  D10      7.00         30,00Kč
 14   252 Malina Ondřej            TUV9607        P  H10     46.00         30,00Kč
 15   247 Zakouřilová Eliška       TUV9651        P  D10L     5.00         30,00Kč
 16   249 Smutná Kateřina          TUV9653        P  D10L    19.00         30,00Kč
 17   248 Malinová Anna            TUV9751        P  D10L    11.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      650.00       30.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
Půjčeno čipů:9
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   268 Krch Josef               UVP4300   7912    H60     54.00         30,00Kč
  2   269 Krchová Eva              UVP4650   7913    D55     54.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   103 Nováková Jana            VLI3850  51221    D60     84.00         30,00Kč
  2   122 Ježek Ladislav           VLI4900 253372    H55      0.00         50,00Kč
  3   111 Přinda Oldřich           VLI5101   8299    H21K    79.00         50,00Kč
  4   102 Karmazínová Ivana        VLI5150  51216    D50      8.00         50,00Kč
  5   101 Bednaříková Olga         VLI5151   8309    D50     24.00         50,00Kč
  6   121 Bednařík Libor           VLI5200   8296    H50     12.00         50,00Kč
  7   113 Škoda Přemek             VLI5301   8302    H21K    21.00         50,00Kč
  8   120 Havrda Jan               VLI5900  49960    H45     10.00         50,00Kč
  9    96 Henychová Zuzana         VLI6151   9061    D21L    48.00         50,00Kč
 10   118 Poloprutský Tomáš        VLI6205  51227    H21L    71.00         50,00Kč
 11    99 Petrová Věra             VLI6251  51218    D40     50.00         50,00Kč
 12   117 Petr Josef               VLI6300   8287    H21L    81.00         50,00Kč
 13   100 Škapová Kamila           VLI6350  49959    D40     44.00         50,00Kč
 14    98 Veselská Kateřina        VLI6551   8290    D35      3.00         50,00Kč
 15    29 Podrábský Ctibor         VLI7001   8306    H21L    85.00         50,00Kč
 16   109 Harazin Martin           VLI7400   8291    H21K    37.00         50,00Kč
 17    30 Podrábská Marie          VLI7450   8307    D21L     8.00         50,00Kč
 18   116 Pachner Pavel            VLI7503   8298    H21L    57.00         50,00Kč
 19    95 Vodrážková Dita          VLI7551  49953    D21K    69.00         50,00Kč
 20   112 Vodrážka  Jakub          VLI7604  51228    H21K    65.00         50,00Kč
 21    93 Harazinová  Radka        VLI7650  49387    D21K    90.00         50,00Kč
 22   119 Přinda Lukáš             VLI7701   8300    H21L    75.00         50,00Kč
 23    97 Nádeníková Martina       VLI7751 410389    D21L    24.00         50,00Kč
 24    94 Komínková Věra           VLI7979   8248    D21L     0.00         50,00Kč
 25   114 Crha Jiří                VLI8000   8285    H21L    63.00         50,00Kč
 26   115 Henych Martin            VLI8601   9055    H21L    51.00         50,00Kč
 27   110 Henych Tomáš             VLI9002   9058    H21K    51.00         50,00Kč
 28   108 Škapa  Jan               VLI9003  49958    H16     86.00         50,00Kč
 29   201 Kopal Ondřej             VLI9101  49965    H14     50.00         30,00Kč
 30   107 Drahoňovský  Tomáš       VLI9104  49955    H14     18.00         30,00Kč
 31    90 Havrdová Barbora         VLI9150  49961    D14     56.00         30,00Kč
 32    92 Veselská Gabriela        VLI9250   8281    D14     44.00         30,00Kč
 33    91 Poloprutská Markéta      VLI9251  49951    D14     24.00         30,00Kč
 34   105 Petr Pavel               VLI9400   8288    H12     53.00         30,00Kč
 35   106 Volek  Jakub             VLI9401  49963    H12     77.00         30,00Kč
 36    89 Poloprutská Tereza       VLI9450  49952    D12     11.00         30,00Kč
 37   104 Veselský Matěj           VLI9500        P  H10     34.00         30,00Kč
 38    88 Poloprutská Klára        VLI9750        P  D10LP   63.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1680.00        0.00        0.00        0.00     1680.00        0.00    -1680.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1     6 Knoblochová Kamila       VRL8353   8952    D21L    40.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: VSE - OK Všeň                                  Neděle 10.4.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   177 Krouza Petr              VSE            P  T4      29.00         30,00Kč
  2   182 Poláchová Jana           VSE            P  D10LP   65.00         30,00Kč
  3   183 Krouza Daniel            VSE      23278    H10L    31.00         30,00Kč
  4   174 Vydra Pavel              VSE6200  49998    H40      8.00         50,00Kč
  5   181 Kábrtová Iva             VSE6350        P  D40     38.00         50,00Kč
  6   175 Ječný Josef              VSE9100 303947    H14     26.00         30,00Kč
  7   176 Loup František           VSE9101        P  H14     58.00         30,00Kč
  8   178 Krouza Petr              VSE9401 410728    H12     41.00         30,00Kč
  9   179 Rychlý Michal            VSE9402 232388    H12     59.00         30,00Kč
 10   180 Polach Jan               VSE9403        P  H12     71.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00      120.00        0.00        0.00      460.00        0.00     -460.00
Půjčeno čipů:5