Konečné výsledky kategorie                                                 10.4.2005 17:33:07
                                    3. závod žebříčku JO
===ČSOB-TUR=========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.7km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 C      39.50  +      0.00
  2.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 C      47.01  +      7.11
  3.Vydrová Karolína         OK Chrastava         CHA     C      58.02  +     18.12
  4.Hovorková Kristýna       OK Chrastava         CHA9650 C      59.42  +     19.52
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.4km   70m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653 C      28.31  +      0.00
  2.Tichánková Jana          OB Jenišovice        JEN            28.45  +      0.14
  3.Drbohlavová Sandra       OB Jenišovice        JEN9451        34.50  +      6.19
  4.Alexandrová Karolína     TJ Loko Liberec      LLI9554 C      35.37  +      7.06
  5.Bláhová Anna             TJ Tatran Jablonec n TJN            35.39  +      7.08
  6.Špiková Šárka            SOK TJ Turnov        TUV     C      36.50  +      8.19
  7.Hanušová Michaela        OB Jenišovice        JEN9551        36.51  +      8.20
  8.Zakouřilová Eliška       SOK TJ Turnov        TUV9651 C      42.30  +     13.59
   .Brožková Oldřiška        TJ Sokol Rovensko po ROT        DISK              
   .Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C  DISK              
   .Košková Anna             TJ Loko Liberec      LLI9551 C  DISK              
   .Sieglova Eliska          Sieglovi             SIE        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10LP       2.4km   70m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751        23.19  +      0.00
  2.Poláchová Jana           OK Všeň              VSE            29.38  +      6.19
  3.Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C      57.53  +     34.34
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km   60m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358 A      21.03  +      0.00
  2.Pavlovcová Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB9399 B      22.03  +      1.00
  3.Poloprutská Tereza       VSK Slavia TU Libere VLI9450 C      27.50  +      6.47
  4.Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 C      31.54  +     10.51
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.7km   90m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vytinová Monika          OOB TJ Turnov        TUR9150 B      25.21  +      0.00
  2.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B      28.54  +      3.33
  3.Havrdová Barbora         VSK Slavia TU Libere VLI9150 C      29.58  +      4.37
  4.Vlčková Klára            KOB Děčín            LDC9250        30.35  +      5.14
  5.Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 B      33.54  +      8.33
  6.Dlouhá Tereza            OOB TJ Turnov        TUR9151 C      34.52  +      9.31
  7.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 C      38.41  +     13.20
  8.Tvrzníková Jana          TJ Sokol Rovensko po ROT9252 C      38.42  +     13.21
  9.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252        39.50  +     14.29
 10.Vytinová Veronika        OOB TJ Turnov        TUR9250        40.07  +     14.46
 11.Veselská Gabriela        VSK Slavia TU Libere VLI9250 C      46.32  +     21.11
 12.Kvapilová Petra          TJ Sokol Rovensko po ROT9251 C      58.55  +     33.34
 13.Hradecká Lucie           OK Doksy             DOK9250 C      81.26  +     56.05
   .Polmová Barbora          OK Jiskra Nový Bor   BOR9250 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.9km  120m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 B      33.50  +      0.00
  2.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B      38.15  +      4.25
  3.Knesplová Veronika       OK Jiskra Nový Bor   BOR8950 C      39.40  +      5.50
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.7km  170m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753 B      45.27  +      0.00
  2.Šichová Petra            TJ Sokol Rovensko po ROT8751 C      45.48  +      0.21
  3.Kvapilová Marie          TJ Sokol Rovensko po ROT8851 B      46.04  +      0.37
  4.Doškářová Sofie          OK Jiskra Nový Bor   BOR8851 C      51.13  +      5.46
 
Konečné výsledky kategorie: D20         6.9km  240m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Žďárská Jana             TJ Stadion Nový Bor  STB8599 C     100.20  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        6.9km  240m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C      56.19  +      0.00  R:    0b
  2.Albrechtová Lenka        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C      60.23  +      4.04  R:    0b
  3.Jedličková Radka         KOB Chemopetrol Litv LIT8151 C      64.46  +      8.27  R:    0b
  4.Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C      65.34  +      9.15  R:    0b
  5.Kroupová Jana            VSK Přírodověda - or PVP7052 C      68.43  +     12.24  R:    0b
  6.Žďárská Romana           TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C      68.54  +     12.35  R:    0b
  7.Bohatá Jana              USK Praha            VSP7455        90.02  +     33.43  R:    0b
  8.Šašková Petra            Sdruž. organizátorů  SOB7451        98.24  +     42.05  R:    0b
  9.Vodrážková Dita          VSK Slavia TU Libere VLI7551 C     108.25  +     52.06  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        7.9km  250m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 E      53.42  +      0.00  R:    0b
  2.Krafková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR8650 R      56.12  +      2.30  R:    0b
  3.Nováková Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK8252 R      57.25  +      3.43  R:    0b
  4.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R      58.03  +      4.21  R:    0b
  5.Svobodová Barbora        TJ Tatran Jablonec n TJN8952 A      58.04  +      4.22  R:    0b
  6.Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 R      62.00  +      8.18  R:    0b
  7.Komínková Věra           VSK Slavia TU Libere VLI7979 C      63.47  +     10.05  R:    0b
  8.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C      65.12  +     11.30  R:    0b
  9.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R      65.36  +     11.54  R:    0b
 10.Krásná Václava           KOB Dobruška         DOB8181 C      66.31  +     12.49  R:    0b
 11.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C      67.32  +     13.50  R:    0b
 12.Andrášková Lenka         Slavoj Severotuk Úst SUL7853        68.21  +     14.39  R:    0b
 13.Švihovská Katka          OK Jiskra Nový Bor   BOR7851 C      71.11  +     17.29  R:    0b
 14.Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C      71.12  +     17.30  R:    0b
 15.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C      72.17  +     18.35  R:    0b
 16.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7450 C      73.37  +     19.55  R:    0b
 17.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C      79.38  +     25.56  R:    0b
 18.Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C      80.57  +     27.15  R:    0b
 19.Němcová Eva              TJ Loko Liberec      LLI7651 C      83.00  +     29.18  R:    0b
 20.Kolářová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8253 C      83.59  +     30.17  R:    0b
 21.Nádeníková Martina       VSK Slavia TU Libere VLI7751 C      85.12  +     31.30  R:    0b
 22.Krčmářová Dáďa           TJ Loko Liberec      LLI5550 C      91.12  +     37.30  R:    0b
   .Dobke Marika             TJ Tatran Jablonec n TJN8258 E  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         6.9km  240m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C      64.52  +      0.00
  2.Vlčková Jindra           KOB Děčín            LDC6451        68.09  +      3.17
  3.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C      72.17  +      7.25
  4.Veselská Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI6551 C      73.31  +      8.39
  5.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050        82.42  +     17.50
  6.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952        85.18  +     20.26
  7.Kvapilová Marie          TJ Sokol Rovensko po ROT6251 C      94.57  +     30.05
 
Konečné výsledky kategorie: D40         4.7km  170m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C      43.40  +      0.00
  2.Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C      43.48  +      0.08
  3.Svobodová Hana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5951        60.41  +     17.01
  4.Nosková Zuzana           TJ Tatran Jablonec n TJN6453        65.08  +     21.28
  5.Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C      82.47  +     39.07
  6.Kábrtová Iva             OK Všeň              VSE6350 C     103.05  +     59.25
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.9km  120m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C      33.42  +      0.00
  2.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C      37.45  +      4.03
  3.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C      38.23  +      4.41
  4.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C      41.01  +      7.19
  5.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C      42.09  +      8.27
  6.Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C      50.18  +     16.36
  7.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450        78.34  +     44.52
 
Konečné výsledky kategorie: D50         3.9km  130m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C      44.29  +      0.00
  2.Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C      50.16  +      5.47
  3.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C      51.35  +      7.06
  4.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C      53.03  +      8.34
  4.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C      53.03  +      8.34
  6.Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C      54.24  +      9.55
  7.Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C      54.40  +     10.11
  8.Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C      55.20  +     10.51
  9.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C      58.39  +     14.10
 10.Grosmanová Dagmar        OB Jenišovice        JEN5451 C      58.46  +     14.17
 11.Bednaříková Olga         VSK Slavia TU Libere VLI5151 C      61.57  +     17.28
 12.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C      64.18  +     19.49
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.9km  130m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusáčková Radka         OK Jiskra Nový Bor   BOR4850 C      48.11  +      0.00
  2.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C      54.14  +      6.03
  3.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C      56.51  +      8.40
 
Konečné výsledky kategorie: D60         3.9km  130m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C      64.09  +      0.00
  2.Nováková Jana            VSK Slavia TU Libere VLI3850 C      67.04  +      2.55
  3.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C      73.56  +      9.47
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.7km   75m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 C      22.50  +      0.00
  2.Pavlovec Jan             TJ Stadion Nový Bor  STB9501 C      25.51  +      3.01
  3.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9600        34.23  +     11.33
  4.Kučera Jindřich          TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 C      44.47  +     21.57
  5.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501        55.22  +     32.32
  6.Veselský Matěj           VSK Slavia TU Libere VLI9500 C      91.57  +     69.07
 MS Kroupa Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9401 C MS   31.31  +      8.41
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.4km   70m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kroupa Jakub             VSK Přírodověda - or PVP9500 C      23.47  +      0.00
  2.Brož Václav              OB Jenišovice        JEN9702        34.31  +     10.44
  3.Průcha Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 C      38.43  +     14.56
  4.Prkno David              OB Jenišovice        JEN9602        40.36  +     16.49
  5.Prkno Martin             OB Jenišovice        JEN            48.42  +     24.55
  6.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK9600 C      96.23  +     72.36
   .Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C  DISK              
   .Krouza Daniel            OK Všeň              VSE        DISK              
   .Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C  DISK              
   .Melkes Kryštof           Sieglovi             SIE        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10LP       2.4km   70m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C      20.09  +      0.00
  2.Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV            27.02  +      6.53
  3.Košek Jan                TJ Loko Liberec      LLI9801 C      27.26  +      7.17
  4.Stropnický Roman         KOB Chemopetrol Litv LIT9701 C      31.23  +     11.14
  5.Tichánek Tomáš           OB Jenišovice        JEN9701        36.53  +     16.44
   .Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.4km   80m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 C      23.32  +      0.00
  2.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 B      23.58  +      0.26
  3.Polach Jan               OK Všeň              VSE9403 C      27.33  +      4.01
  4.Svoboda Václav           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9302 C      29.30  +      5.58
  5.Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 C      29.46  +      6.14
  6.Vydra Tomáš              OK Chrastava         CHA     C      32.51  +      9.19
  7.Krouza Petr              OK Všeň              VSE9401 C      33.19  +      9.47
  8.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301        35.44  +     12.12
  9.Rychlý Michal            OK Všeň              VSE9402 C      36.18  +     12.46
 10.Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 C      39.59  +     16.27
 11.Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 B      44.41  +     21.09
 12.Volek  Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI9401 C      47.33  +     24.01
 13.Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 C      48.30  +     24.58
 14.Látal Dominik            TJ Lokomotiva Teplic LTP9300 C      58.00  +     34.28
 15.Stránský Martin          OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 C      60.58  +     37.26
 16.Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C      61.13  +     37.41
 17.Matuška David            TJ Stadion Nový Bor  STB9303 C      76.22  +     52.50
 18.Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9303 C     106.06  +     82.34
   .Náhlovský Ladislav       OOB TJ Turnov        TUR9400 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.4km   90m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kopal Ondřej             VSK Slavia TU Libere VLI9101 B      24.59  +      0.00
  2.Škara Vojtěch            TJ Lokomotiva Teplic LTP9102 B      29.16  +      4.17
  3.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105        29.28  +      4.29
  4.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100        30.30  +      5.31
  5.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101        31.05  +      6.06
  6.Vlček Daniel             TJ Tatran Jablonec n TJN9103        31.45  +      6.46
  7.Jílek Tomáš              TJ Tatran Jablonec n TJN9104 C      32.00  +      7.01
  8.Ječný Josef              OK Všeň              VSE9100 C      33.15  +      8.16
  9.Zelenka Vlastimil        OK Jiskra Nový Bor   BOR9204 C      34.03  +      9.04
 10.Vágenknecht Jakub        TJ Sokol Rovensko po ROT9201 C      36.03  +     11.04
 11.Hoidekr Jan              TJ Loko Liberec      LLI9001 C      37.52  +     12.53
 12.Nosek Jonáš              TJ Tatran Jablonec n TJN9107 C      38.06  +     13.07
 13.Drahoňovský  Tomáš       VSK Slavia TU Libere VLI9104 C      39.50  +     14.51
 14.Polma Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR9201 C      40.10  +     15.11
 15.Náhlovský David          OOB TJ Turnov        TUR9200 B      40.52  +     15.53
 16.Balín Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN9203        42.44  +     17.45
 17.Loup František           OK Všeň              VSE9101 C      43.28  +     18.29
 18.Špína Martin             TJ Sokol Rovensko po ROT9202 C      45.51  +     20.52
 19.Bláha Martin             TJ Tatran Jablonec n TJN            49.20  +     24.21
 20.Vokál David              TJ Tatran Jablonec n TJN9204        59.36  +     34.37
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.4km  190m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B      41.55  +      0.00
  2.Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 B      42.23  +      0.28
  3.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901        42.38  +      0.43
  4.Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 B      42.51  +      0.56
  5.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8901 C      44.51  +      2.56
  6.Beran Pavel              TJ Tatran Jablonec n TJN8902        51.43  +      9.48
  7.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001        52.30  +     10.35
  8.Kořínek Tomáš            OK Doksy             DOK9000 C      54.11  +     12.16
  9.Šimáně Jaromír           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8902 C      55.12  +     13.17
 10.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C      65.59  +     24.04
 11.Matoušek Jan             TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C      67.45  +     25.50
   .Eiselt Tomáš             TJ Lokomotiva Teplic LTP9001 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         8.3km  250m 24k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Srb Tomáš                OK Jiskra Nový Bor   BOR8801 B      61.21  +      0.00
  2.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C      66.17  +      4.56
  3.Duda Antonín             TJ Tatran Jablonec n TJN8705 C      76.06  +     14.45
  4.Bartoš Hynek             OB Rozmarýn Litoměři DLT8702 C      77.10  +     15.49
  5.Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C      83.33  +     22.12
  6.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C      87.43  +     26.22
 
Konečné výsledky kategorie: H20         7.8km  290m 22k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Budaj Radoslav           OB Rozmarýn Litoměři DLT8601 B      71.12  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        7.6km  240m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vodrážka  Jakub          VSK Slavia TU Libere VLI7604 C      44.50  +      0.00  R:    0b
  2.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 A      45.42  +      0.52  R:    0b
  3.Naporowski Vladislav     KOB Baník Sokolov    BSO8303 C      49.43  +      4.53  R:    0b
  4.Henych Tomáš             VSK Slavia TU Libere VLI9002 A      50.08  +      5.18  R:    0b
  5.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C      50.53  +      6.03  R:    0b
  6.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C      51.18  +      6.28  R:    0b
  7.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C      51.32  +      6.42  R:    0b
  8.Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C      51.37  +      6.47  R:    0b
  9.Krafka Jiří              OK Jiskra Nový Bor   BOR5500 C      52.50  +      8.00  R:    0b
 10.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C      53.10  +      8.20  R:    0b
 11.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C      54.00  +      9.10  R:    0b
 12.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C      54.18  +      9.28  R:    0b
 13.Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 B      54.32  +      9.42  R:    0b
 14.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C      54.39  +      9.49  R:    0b
 15.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C      54.47  +      9.57  R:    0b
 16.Vydra Ivan               OK Chrastava         CHA6600 C      54.55  +     10.05  R:    0b
 17.Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C      55.52  +     11.02  R:    0b
 18.Vyštejn Jan              Sokol Hoření Paseky  PAS7502        56.23  +     11.33  R:    0b
 19.Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C      56.53  +     12.03  R:    0b
 20.Křtěnský Roman           OK Jiskra Nový Bor   BOR7100 C      58.01  +     13.11  R:    0b
 21.Zaydlar Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK7102        58.11  +     13.21  R:    0b
 22.Wolf Tomáš               Sokol Hoření Paseky  PAS7900        58.54  +     14.04  R:    0b
 23.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C      59.32  +     14.42  R:    0b
 24.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C      60.38  +     15.48  R:    0b
 25.Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400 C      61.43  +     16.53  R:    0b
 26.Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C      62.21  +     17.31  R:    0b
 27.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C      62.47  +     17.57  R:    0b
 28.Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C      63.34  +     18.44  R:    0b
 29.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 B      63.43  +     18.53  R:    0b
 30.Kofroň Jan               KOB Kamenický Šenov  KAS8001 C      65.01  +     20.11  R:    0b
 31.Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C      66.06  +     21.16  R:    0b
 32.Maceček Karel            VSK Slavia TU Libere VLI4100 C      66.59  +     22.09  R:    0b
 33.Janás Jiří               OK Jiskra Nový Bor   BOR6201 C      67.19  +     22.29  R:    0b
 34.Šolc Radim               KOB Pardubice        PPU8102 C      68.30  +     23.40  R:    0b
 35.Diviš Karel              VŠTJ Ekonom Praha    EKP            70.13  +     25.23  R:    0b
 36.Vokál David              TJ Tatran Jablonec n TJN7101        75.31  +     30.41  R:    0b
 37.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002        75.59  +     31.09  R:    0b
 38.Stránský Matěj           VŠSK MFF UK Praha    MFP7802 C      80.02  +     35.12  R:    0b
 39.Havel Zbyněk             SOK TJ Turnov        TUV            92.28  +     47.38  R:    0b
 40.Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C     110.08  +     65.18  R:   -0b
   .Cerman Lukáš             TJ Stadion Nový Bor  STB8102 C  DISK              
   .Juřina František         Jizerský klub OB Frý FYD7800 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L       10.8km  360m 30k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 E      61.08  +      0.00  R:    0b
  2.Novotný Radek            OK 99 Hradec Králové PHK7402 E      63.13  +      2.05  R:    0b
  3.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R      63.35  +      2.27  R:    0b
  4.Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200        65.46  +      4.38  R:    0b
  5.Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C      68.34  +      7.26  R:    0b
  6.Podrábský Ctibor         VSK Slavia TU Libere VLI7001 C      70.51  +      9.43  R:    0b
  7.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C      72.18  +     11.10  R:    0b
  8.Crha Jiří                VSK Slavia TU Libere VLI8000 C      73.25  +     12.17  R:    0b
  9.Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C      73.36  +     12.28  R:    0b
 10.Petr Josef               VSK Slavia TU Libere VLI6300 C      74.54  +     13.46  R:    0b
 11.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C      77.54  +     16.46  R:    0b
 12.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 R      79.21  +     18.13  R:    0b
 13.Dikoš Pavel              KOB Děčín            LDC6002        79.27  +     18.19  R:    0b
 14.Reichardt Maxim          TJ Tatran Jablonec n TJN6807 C      82.55  +     21.47  R:    0b
 15.Kroupa Václav            VSK Přírodověda - or PVP6104 C      84.36  +     23.28  R:    0b
 16.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C      85.36  +     24.28  R:    0b
 17.Kalenský Pavel           Slavoj Severotuk Úst SUL7601        91.46  +     30.38  R:    0b
 18.Ženíšek Radek            Slavoj Severotuk Úst SUL7600        95.33  +     34.25  R:    0b
 19.Hanovec Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK7101        98.07  +     36.59  R:    0b
 20.Ženíšek Jan              Slavoj Severotuk Úst SUL4701       111.06  +     49.58  R:    0b
 21.Novák Jaroslav           OK Doksy             DOK5501 C     121.13  +     60.05  R:    0b
   .Henych Martin            VSK Slavia TU Libere VLI8601 A  DISK              
   .Sedlák Radek             KOB Dobruška         DOB7500 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         9.3km  310m 29k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Siegl Roman              Sieglovi             SIE            82.21  +      0.00
  2.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500        84.57  +      2.36
  3.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601        86.08  +      3.47
  4.Šašek Luděk              Sdruž. organizátorů  SOB6901        86.53  +      4.32
  5.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C      97.10  +     14.49
  6.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802       100.53  +     18.32
 
Konečné výsledky kategorie: H40         7.8km  290m 22k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svoboda Slavomír         SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5801 C      64.56  +      0.00
  2.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C      65.03  +      0.07
  3.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C      72.52  +      7.56
  4.Pavlovec Petr            TJ Stadion Nový Bor  STB6301 C      76.15  +     11.19
  5.Vydra Pavel              OK Všeň              VSE6200 C      79.43  +     14.47
  6.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C      82.57  +     18.01
  7.Špika Marek              SOK TJ Turnov        TUV     C      83.56  +     19.00
  8.Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C      85.12  +     20.16
  9.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C      91.38  +     26.42
 10.Zakouřil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV6502 C      96.37  +     31.41
 
Konečné výsledky kategorie: H45         8.3km  250m 24k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C      61.13  +      0.00
  2.Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C      66.25  +      5.12
  3.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C      73.52  +     12.39
  4.Havrda Jan               VSK Slavia TU Libere VLI5900 C      78.09  +     16.56
  5.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C      79.19  +     18.06
  6.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101        92.24  +     31.11
  7.Nový Jiří                OK Chrastava         CHA5600 C      93.41  +     32.28
    Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C  DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H50         5.4km  190m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlček Vladislav          TJ Sokol Rovensko po ROT5001 C      43.26  +      0.00
  2.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901        45.52  +      2.26
  3.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C      47.25  +      3.59
  4.Jedlička Miroslav        KOB Chemopetrol Litv LIT5302 C      50.00  +      6.34
  5.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C      51.46  +      8.20
  6.Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C      52.44  +      9.18
  7.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C      54.06  +     10.40
  8.Grosman Pavel            OB Jenišovice        JEN4801 C      56.15  +     12.49
  9.Beránek Petr             TJ Stadion Nový Bor  STB4901 C      58.38  +     15.12
 10.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C      59.45  +     16.19
 11.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C      59.59  +     16.33
 12.Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200 C      73.39  +     30.13
 MS Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801   MS   47.03  +      3.37
 MS Mikule Václav            OOB TJ Turnov        TUR4702   MS   47.15  +      3.49
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.8km  150m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C      38.46  +      0.00
  2.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C      42.20  +      3.34
  3.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C      43.52  +      5.06
  4.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C      46.26  +      7.40
  5.Klíma Milan              OK Chrastava         CHA4600 C      47.31  +      8.45
  6.Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C      47.57  +      9.11
  7.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C      51.12  +     12.26
  8.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C      54.19  +     15.33
  9.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C      64.32  +     25.46
 10.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C      69.21  +     30.35
 11.Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C      77.26  +     38.40
   .Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60         4.8km  150m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C      49.44  +      0.00
  2.Krch Josef               Slovan Praha         UVP4300 D      53.07  +      3.23
  3.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C      53.19  +      3.35
  4.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C      53.26  +      3.42
  5.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C      55.08  +      5.24
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.3km  140m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C      47.21  +      0.00
  2.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C      62.56  +     15.35
 
Konečné výsledky kategorie: H70         4.3km  140m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Balcar Miroslav          OK Chrastava         CHA3200 C      60.50  +      0.00
  2.Pešek Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI2901 C     110.56  +     50.06
 
Konečné výsledky kategorie: T2          2.2km   80m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452        37.07  +      0.00
  2.Bláhová Hana             TJ Tatran Jablonec n TJN            38.30  +      1.23
  3.Pilnáčková Žaneta        OK Chrastava         CHA9252 C      54.50  +     17.43
  4.Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C      58.53  +     21.46
 
Konečné výsledky kategorie: T4          4.9km  170m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brožek Josef             TJ Sokol Rovensko po ROT            55.41  +      0.00
  2.Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C      68.17  +     12.36
  3.Blašková Jana            TJ Loko Liberec      LLI7452 C      81.06  +     25.25
  4.Nová Eva                                      NOV           134.19  +     78.38